Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Madziorek - ja dzis koncze 10 dzien idzie mi calkiem dobrze, w domu nigdy nie palilam wiec mnie nie ciagnie gorzej jest w pracy ale naszczescie kumpel z ktorym pracuje tez przestal palic wiec wzajemnie sie wspieramy :) Masz racje, wypij winko i wskakuj do lozeczka zeby smierdziel nie kusil :) spadajaca gwiazdko - nie pal, szkoda zdrowia. Skoncz z nalogiem bo to do niczego dobrego nie prowadzi, twoi rodzice tez pewnie nie wiedza, ze palisz? -po co oklamywac bliskich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, dobranoc Wszystkim! Szczególne pozdro dla Najmłodszej! Kobietko naczytaj się nas i rzuć!!!!!!!!!! :) Będziesz mądrzejsza o wieeeeeeeeeeeele, wieeeeeeeeeele lat przynajmniej mojego palenia! Spadająca gwiazdko, dasz radę! Całej reszcie - kudłatych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim 🌻 :) alleaffar - gratki 🌻🌻 i czekamy na kolejne 100 dni :) Madziorek - mam nadzieję, że pokonalaś kryzys? Godzinka - jak zdrówko? Bongiorno - co tam u Ciebie? jak przebiega walka z nałogiem :) gregia - odezwij się, dziś mamy 11 dzień :) miłego dzionka wszystkich pachnącym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim zmagajacych sie z trudem niepalenia......Udanego dzionka zycze i duzo wytrwalości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 👄 wczoraj mnie nie bylo bo przyjaciolka rodzila i siedzialam w szpitalu jak na szpilkach tak to przezywalam jakby to moje sie rodzilo:P:P:P:P jest dziewusia sliczna zdrowiutka prawie jak moja siostrzenica:):) zarazka to jzu 11 dzien 🌼 jak to szybko minely obysmy szybko 20 potem 30 i tak dalej zaliczyly:D:D:D:D trzymamy sie wszyscy dzielnie i bardzo mi sie to podoba!!!!!!!! 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar - gratulacje !!! 🌼 Dzien dobry wszystkim :). musze sie pochwalic,ze schudlam kilogram! Nie jem ostatnio , bo po chorobie nie mam ochoty.Zobaczymy czy to sie utrzyma.Pewnie , nie bo swieta tuz, tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar –🖐️ - wszystkiego najlepszego z okazji 100 DNI BP :D pozdrawiam Wszystkich serdecznie i zycze milego dnia BP :D za najbardziej potrzebujących trzymam kciuki również pozdrawiam tych co nas po cichu podczytują :D jovik – nigdy nie zapomnę śliczne dzięki 🌼 ika – jak możesz to sie odezwij 🌼 sloneczko – brak tu Ciebie czekamy 🌼 wiewioreczka 33 –wróć do nas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffair---gratulacje, na juz duzy sukces 🌼 mi sie udalo wczoraj pokonac kryzys, ale w sumie dzieki kolezance, bo zostawilam u niej zapalniczke, juz wzielam fajke od kolezanki, brakowalo mi tylko tej zapalniczki zeby zapalic sobie spokojnie na osobnosci. A moja koleznaka zaczela mi gadac, ze juz tyle nie pale i po co, dala mi czekoladki, pozyczyla romantyczny film i powiedzal, ze dzis mam sobie wszytsko odpuscic i zrobic wieczorek dla siebei :) he he czasem fajnie mieszkac w akademiku :) no i po pol godzinie takiego marudzenia , ze nie warto, i ze jak mi brakuje nikotyny to przeciez mam gumy a odruch palenia mam sobie zastapic czekoladkami::) no i w koncu posluchalam jej i nie zapalilam:) a ten kilogram co schudlam hehe pewnei znowu jest ze mna :) no ale, przynajmneij nei zaplailam:) Ludki walczcie!!!! Podstepny ten nalog! U mnie dzis 13 dzien bez fajurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski ludki;-);-);-)👄 🌻miłego dzionka życzę....87 dzień BP...za 3 dzionki równiutkie 9 dyszek...ale czas leci...jesssssuuuuu...!!! pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia22
oj a dzis mialam 5 dzien i sie zlamalam poszly 2 fajki i co dalej?smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec jak fajnie że nie zapominasz o nas początkujących. U mnie 23BP Kinia oby zdrowym być to damy sobie rade z tymi kg zbędnymi:D Madziorek trzymaj się nie daj się śmierdzielowi, ja kryzysy mam ostre ale staram się bardzo bo szkoda by mi było opóścić ten topik i zaprzepaścić te 20 pare dni.Jedz pestki z dynii, śliwki suszone i pij herbatki czerwoną, meliske to troche pomaga. Katia 13 👄 90 DBP to już można strzelić szampanem:D Kinia i Amazoneczko ja o Was pamiętam i trzymam kciuki. Amazonka nie daj się 🌼 Trzymajcie się ludku pachnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzusia 22 dwie fajki to nie tragedia walcz od nowa.Dasz rade bo chcesz to rzucić. Nie załamuj sie tylko spróbuj jeszcze raz. Zara_zko i gregia 11 dzień to nie setka ale gratuluje gregia fajnie narodziny kogoś nowego to wspaniała sprawa:D a może będzie chrześnicą:D Dalej jestem głucha mimo wizyty u laryngologa. Ale jest nadzieja że może na święta coś usłysze:( Kochani obyśmy zdrowi byli 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis porazka, za duzo mi sie na raz nazbieralo, jezeli wszytko sie rozwiaze do jutra to przestane znowuod jutra ale poki co to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :D kinia/ -nie zapomniałem nie nie nie :D 🌼 tylko nie sposób Was wszystkich wymienić bo jak się kogoś przez omyłkę nie wymieni to może poczuć się obrażony a tego bym nie chciał katia 13-pamietam o was wszystkich tak tak tak :D 🌼 fado-🌼 petunia-🌼 Wala Twist-🌼 Gadzinka 47-🌼 jak zdrówko już lepiej gregia-🌼 kajka 1-🌼 zara_ka-🌼 balbina723-🌼 spadająca gwiazda-🌼 Bangiorno-🌼 Amazonka-🌼 groszek1982-🌼 Marlena24-🌼 Asterka-🌼 Nikita nowa-🌼 Nie palaczka-🌼 Madziorek1212-🌼 i co śmierdziel pomógł  Magdusia22 -🌼 i co ulżyło  sloneczko-🌼 ika-🌼 jovik-🌼 🌼 dociass –🌼 wiewioreczka 33-🌼 jak możesz to się odezwij cometa-🖐️ graba alleaffar-🖐️ graba jeżeli kogoś pominąłem to serdecznie przepraszam BP :D Ps Ale się napracowałem tylko żebym jakiegoś byka nie zrobił :D:D:D Tak tu dużo nas jest ze nie sposób wszystkich zapamiętać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec...no..no...stary.należy się Tobie 100 calusów..jak rzekłam tak sie stało......hahahahhaha... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 13 – serdeczne dzięki🌼 dobrze ze humorek nam dopisuje :D wysłał bym Tobie 100 kwiatków ale podejrzewam ze północ by mnie zastała :D 100 🌼-ków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzy s
czerwienie sie ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwiec...czemu nie??nocka tez jest dobra....dzięki.....no i nie mogę odmówic sobie rewanżu;-):classic_cool:..no i chyba jestes duzym chłopcem i rumieniec cię nie obleje...hahahahaaaaaaaaaaaaa 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia22
jestem zla na siebie i wcalenie jest mi lepiej tylko gorzej sie czuje mam zle samopoczucie i wyzuty mam dosc tych fajek a jednak znow po nia siegnelam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusia22...nie płacz nad rozalnym mlekiem.Trudno,stało się.Nie mysl o tym,nie wracaj do historii..i zacznij od nowa.I już!Co nas nie zabije to nas wzmocni...:classic_cool:..następnym razem dasz radę...no..już...uśmiechnij sie...🌻... gadzinka47...jak zdrówko??;lepiej...??oby..... papapa..dobrej nocy wszystkim życzę..i kolorowych snów👄 magdusia22..3maj sie...jutro będzie lepszy dzień..zobaczysz...:classic_cool:,uszy do góry....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia22
dziekuje katiu za wsparcie i dobre slowo:)masz racje nic sie nie stalo wazne zeby dalej walczyc teraz juz wiem ze zle zrobilam a ty juz ile nie palisz pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×