Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witajcie kochani🖐️ zarazka masz racje ten topik jest magiczny!!! a ze swieta bliziutenko to juz wogole!!!!!!!!!!!!! kochani jestem z siebie i z was wszystkich dumna ze tak dobrze sobie radzimy 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 madziorek wczoraj miałas gorszy dzien!!!!głowa do gory zaczynamy od nowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już prawie 100 dni BP jest super było warto dziękuję wszystkim starym któży byli ze mną na początku tej trudnej drogi a nowym życzę silnej woli i przetrzymania pierwszych tygodni a będzie dobrze zobaczycie PIĘKNIE JEST BYĆ WOLNYM OD ŚMIERDZIELA !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Kochani zaczynamy nowy dzionek bez papierosa fajnie że święta są niedługo człowiek ma dużo pracy mniej myśli nad fajurką :D. Ciesze się że już synek przyjechał.Zakupy zrobione, mieszkanko posprzątane teraz tylko pogotować i można świętować:D. Ja dalej głuchawa chyba niestety jutro musze iść jeszcze raz do lekarza. Ale dzisiaj 25 DB i to się liczy:D Dobrego dnia Wszystkim🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzinka...zastanawia mnie czemu jestes na pomarańczowo?......to napewno TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry , kochani ! :) jak tu bylo milo , same uprzejmosci , kwiatki , buziaki ..SUPER , dołączam sie do wszystkiego. 👄 - dla wszystkich , a szczegolnie dla dziewczyn , ktore tak duzo sie tu udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tak to ja Katiu tylko rano tak w biegu, coś musiałam pokręcić :D i już poszło na pomarańczowo. Wiesz jak syn w domku to mama z głową w chmurach ostatnio to ma tak mało czasu,że musze się nim na zapas nacieszyć:D Kochani biegnę dalej do garów. Ale jestem z Wami myślami i trzymam kciuki za wszystkich bo bestia niestety czai się wszędzie ale my jej damy rade:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani, ja tak na sekundkę tylko :( Niestety nie mam czasu teraz, koniec roku, wszystko trzeba pozapinać na ostatni guzik. Brakuje mi bardzo tego topiku, ale za parę dni podczas świąt postaram się poudzielać tu bardziej :) Chciałam się Wam tylko pochwalić, że dziś mój 30 BP. Jestem z siebie dumna :) Trzymajcie się cieplutko i pachnąco. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie :) u mnie dzis lepiej.. choc z rana bylo znow nieciekawie :o za to teraz jestem bardzo zadowolona szczegolnie z jednego powodu .. ale to tajemnica :) wiec bede cicho dzis ide na takie tam male spotkanie z kumpela, ktorej nie widzialam wieki ... kiedys razem kopcilysmy i w sumie to od niej nauczylam sie palic ale naszczescie ona juz nie pali ..i ja tez wiec smierdziel nie bedzie kusil :D pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 13 DBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny kryzys minął, ufff (DALEJ BEZ PETA!!) dziękuję wszystkim za dobre słowo ;) ale kazdym milimetrem ciała czuję, jak organizm oczyszcz się z toksyn - pryszcze, szorstka skóra, obolałe kości, mogłabym tak w nieskończoność.... NIE PODDAM SIĘ, nie tym razem, musze udowodnić sobie że mam jaja!!!! no, dowartościowałam się, więc idę dalej do garów :D TRZYMA ZA WSZYSTKICH KCUKI!!!!! 🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po obiadku-pizza-domowa!!!!!-z barszczykiem....pychotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;-)mniammmm:classic_cool: objadłam się jak bąk...hahahahaaaaaaa....ale kocham papu... pozdrawiam Ekipę Pachnących Dziewcząt i Chłopaków;-) czyli EPDC🌻..mam nadzieję, że nikogo nie pominęłammm.... magdusia🌻👄🌻👄🌻👄 gadzinka 🌻👄🌻👄🌻👄 madziorek🌻👄🌻👄🌻👄 zarazka🌻👄🌻👄🌻👄 rolf🌻👄🌻👄🌻👄 jelena🌻👄🌻👄🌻👄 bongiorno🌻👄🌻👄🌻👄 złośliwiec🌻👄🌻👄🌻👄 jerzys🌻👄🌻👄🌻👄 ????? amazonka🌻👄🌻👄🌻👄 kinia🌻👄🌻👄🌻👄 gregia🌻👄🌻👄🌻👄 alleaffar🌻👄🌻👄🌻👄 kajka1🌻👄🌻👄🌻👄 spadająca gwiazda🌻👄🌻👄🌻👄 seteunia🌻👄🌻👄🌻👄 nikita-nowa🌻👄🌻👄🌻👄 fado🌻👄🌻👄🌻👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzinka47
Katia 13 popieram pychotka masz rację ale ty to masz siłe zaparcia :D szukałam kogo pominęłaś i chyba wymieniłaś :D wszystkich bywalców tpoika przynajmniej tych z ostatnich tygodni:D A ja mam właśnie chwile relaksu i sobie pije kawusię zaraz idę piec rogaliczki. i kończyć farsze do pierogów. Później spacerek z Zuzą i mam nadzije że się jeszcze do Was dopcham:D . Jesteście mi bardzo potrzebni i jest to topik naprawde magiczny 🌼. Ja może tym razem :D nie będe wypisywać i pozdrawiam tylko wszystkich wymienionych przez Katię :D i przesyłam kwiatuszki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larifa
witam moj facet pali juz dosc dlugo, na dodatek kaszle sobie troche i jego oddech jest z leksza swiszczacy probuje zucic palenie ale zawsze ciezko mu to wychodzi bo tu idziemy na impreze tu cos tu sie wkorzy to od razu papieros czy jakos moge mu pomoc ? albo zmotywowac do tego aby nie palil? boje sie ze bedzie chory z paleniem nie ma zartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam przygotowania do świąt. Ja właśnie kończę piec rogaliczki. Moi panowie już degustują :D.Amazonka jak tam szafa ?? Balbinko wiem że jest mało czasu przed świętami ale chociaż pomachajcie nam łapką,że dalej jesteście z nami. Pozdrawiam wszystkich, złośliwiec ja też trzymam kciuki :D Katiu13 tak mi narobiłaś smaka że pizza domowa:D była na kolacje🌼 Spokojnej nocki Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko podrzuc rogaliczka na sniadanko do kaweczki:) A teraz odpoczyt\\waj po ciezkim dniu kucharzenia:) Katiu dobranoc:) Wszystkim spokojnej nocy:) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bp 82dni zreszta nie licze fajny film wczoraj widzialem momenty byly !!! a przed wczoraj to mi sie film urwal i nic nie widzialem jak bym pisal piurem najlepszy grafolog by nie pomogl zmieniam prace mam trudny okres wiec sie znieczulam dziekuje za pamiec za slabszych trzymam kciuki i niech ten magiczny topik ich wspiera narka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drodzy Pachnący! Mocne i bardzo bardzo cieplutkie ściskanko szczególnie dla Gadzinki, która wygląda za mna i tak bardzo mnie pilnuje, że to mnie motywuje jeszcze bardziej 👄 🌼 ;-) Uściski nie mniej gorące przesyłam także dla: cometa 🌼 👄 jelena 🌼 👄 zarazka 🌼 👄 Madziorek1212 🌼 👄 amazonka 🌼 👄 złośliwiec 🌼 👄 jerzys 🌼 👄 katia13 🌼 👄 gregia 🌼 👄 kinia 🌼 👄 nikitka-nowa 🌼 👄 setunia 🌼 👄 alleaffar 🌼 👄 bongiorno 🌼 👄 UFFF mam nadzieję, że wymieniłam wszystkich ostatnio pojawiających się na topiku! A jeżeli kogoś zabrakło to z góry bałdzo bałdzo przepraszam i także ściskam! Matuśku mam ogromne wyrzuty sumienia, że nie zaglądam do Was codziennie, ale mnie po prostu brakuje doby. A teraz przed świętami to już w ogóle jakaś katastrofa i amba nastała, bo mój świat ograniczył się li tylko do krążenia pomiędzy półkami sklepowymi tudzież półkami i sprzętem kuchennym w domu!!!! Mam wrażenie, że ktoś mnie do tej kuchni przypalował jakimś łańcuchem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drodzy Pachnący! Mocne i bardzo bardzo cieplutkie ściskanko szczególnie dla Gadzinki, która wygląda za mna i tak bardzo mnie pilnuje, że to mnie motywuje jeszcze bardziej 👄 🌼 ;-) Uściski nie mniej gorące przesyłam także dla: cometa 🌼 👄 jelena 🌼 👄 zarazka 🌼 👄 Madziorek1212 🌼 👄 amazonka 🌼 👄 złośliwiec 🌼 👄 jerzys 🌼 👄 katia13 🌼 👄 gregia 🌼 👄 kinia 🌼 👄 nikitka-nowa 🌼 👄 setunia 🌼 👄 alleaffar 🌼 👄 bongiorno 🌼 👄 UFFF mam nadzieję, że wymieniłam wszystkich ostatnio pojawiających się na topiku! A jeżeli kogoś zabrakło to z góry bałdzo bałdzo przepraszam i także ściskam! Matuśku mam ogromne wyrzuty sumienia, że nie zaglądam do Was codziennie, ale mnie po prostu brakuje doby. A teraz przed świętami to już w ogóle jakaś katastrofa i amba nastała, bo mój świat ograniczył się li tylko do krążenia pomiędzy półkami sklepowymi tudzież półkami i sprzętem kuchennym w domu!!!! Mam wrażenie, że ktoś mnie do tej kuchni przypalował jakimś łańcuchem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×