Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Fado fajnie , ze juz jestes:) moja rtybka ciut za ostra ale smaczna;) alleaffar 🖐️:) a u ciebie ktos jeszcze pali? Masz nad kim popracowac;)?Jesli tak to do dziela:) Gadzinko wracaj!Stesknilam sie za Twoimi postami:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach :)Nareszcie sama w domu, bez gośći, matko jak cisza :D ale sie nawyrabiało :( Gadzina wracaj natychmiast!!!!! słyszysz, nie wolno nam się poddawać, trzeba walczyć!!!! Pomysl że nie było tego fajka, to był zły sen, nie daj się znwu zniewolić Będę dalel trzymać kcuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciana...
palilam 6 lat ok. 15 papierosow dziennie.. rzucialm w cazgu jednego dnia. latwo nie bylo, ale sie udalo- zaparlam sie. niestety nie umiem przezwyciezyc nalogu slodyczowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże
rzucam się na wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam po Swiętach Kochani? Myślę, że jesteście w dobrych nastrojach, a przynajmniej troszkę lepszych niż ja! Chciałam Wam powiedzieć, że nie poddałam się i mam nadzieję, że nie poddam ale inna sprawa, że jest mi tak strasznie smutno i źle... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech mi ktoś pomoże
ja naprawdę kłócę się z wszystkimi i mam dosyć . POMOCY, JA JEJ NAPRAWDĘ POTRZEBUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech mi ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ZNAJDZIE SIĘ CHOCIAŻ 1
OSOBA, KTÓRA MI POMOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY ZNAJDZIE SIĘ CHOCIAŻ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże
please bitte prosim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kto mi pomoże
hfjshakj to jest po to, abym się czymś zajęła? Dzięki może mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ale co sie stalo? kto mi pomoze 🖐️ale jak mamy Ci pomoc;) Ja tez sie wsciekalam troche ale pilam melise i pomagalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) nikitka-nowa brawo :):) nawet nie wiesz jak się cieszę dzielna jesteś, trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieję, że twoje samopoczucie też już się troszkę poprawiło, głowa do góry :) 🌻 Gadzinka - no i gdzie jestes? ja siedzę dziś w pracy .. i to sama.. nie ma jak to samonty dyżur :o za to jeśli już mowa o słodyczach to powiem, że delektuje się pyszną czekoladką z nadzieniem malinowym. 19 DBP gregia gdzie jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obecnych po świętach amazonka – 🌼 nareszcie spokój:D nikita – nowa 🌼 i do Ciebie szczęście się uśmiechnie :D setunia – 🌼 :D zara_zka – 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie gdzie oni wszyscy się podziali ? :) ja wciągam ostatnią kostkę czekolady a przede mną jeszcze niecałe 5 godzin nic nie robienia naszczęście mam cukierki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jestem,jestem bardzo mi smutno i bardzo źle. Niestety znowu faja mnie pokonała. Nie jestem wstanie się jej oprzeć buuuu...(rycze jak bóbr).Już wiem że leże i kwicze znowu za nią oddam wszystko cholera cholera jaka ja jestem wściekła. Powiem tylko, że po 25 dniach miałam dopiero typowe objawy odstawienia potworne poty, trzęsawka i degrengolada całkowita nie wiedziałam czy jestem tak chora czy co to ja pierwszy raz z tym sie spotkałam buu.... Bałam się że nie dam rady te święta przygotować a pozatym tak im umilałam czas :( że sama siebie nie nawidziłam. Udało mi sie odstawić fajke z Tabexem ale po 16 dniach gdzieś było mi fajnie i odstawiłam. Zostało 1,5 płatka gdybym nie bała się tego wziąc to bym wzieła i dalej to pociągnęła, ale się boję. A NIESTETY JUż O NICZYM NIE MYśLE TYLKO O FAJCE. Kochani dobrze mi było z Wami bez fajek. Teraz się czuję bardzo źle sama ze sobą nie umie patrzeć prosto w oczy nikomu,a jak syn podziękował mi za te 27 dni to czułam się jak ostatnia. Niestety odchodze bo nie dam rady już jej pokonać jestem za słaba psychicznie. Może kiedyś bu.... (bez wspomagaczy) a na plastry mnie nie stać cholera. Mam nadzieje że jednak kiedyś zawitam do Was setunia🌼 amazonka🌼 złośliwiec 🌼 nikita-nowa 🌼 pokonasz to to minie zarazka 🌼 Fado🌼 gregia🌼 alleaffar 🌼 balbina 🌼 kochanego ciała nigdy nie za dużo Kochani trzymam za Was kciuki za Wszystkich warto było to zrobić aby poznać Was buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko – jakiś mnie żal ogarnął – łza oko zaszkliła  myślisz ze nam wszystkim jest lekko !!!!!!!!!!!!wracaj!!! za wszystkich trzymam kciuki – trzymajmy się razem BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko nie ma mowy! wracaj! nie wykrecisz sie tak latwo! Przeciez tak naprrawde to jest Ci zle z tym , ze palisz pokonaj ten glod fizyczny! pomysl jak ciezko musi byc na odwyku ludziom uzaleznionym od narkotykow:o tez mjaja poty i jeszcze gorsze objawy;) Ja wierze , ze wrocisz:0 Moze od 1wszego:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec - oj tak, narezcie spokój, takiego młynu jeszcze w świeta nie przerabiałam, nie dość że od zeszłego czwartku miałam teściów na głowie :p (ale juz sobie pojechali :D ) to dodatek ciągle ktos przychodzł :D, dzwi mi sie od mieszkania nie zamykały, O raju, dopiero teraz czuje jaka jestem zjechana ufff... nikitko kochanie pamiętaj ze co Cię nie zabije to Cię wzmocni, zapomnisz o tym co złe i będzie dobrze zobaczysz, setunia - reszta niepalaczy odpoczywa zapewne po swietach :D zarazka - gratulacje 19 dnia u mnie chyba juz prawie 40 na karku pogubiłam sie troszeczkę, ale ciągutki jeszcze są, trzeba czujnym być, Gadzinko tak mi przykro :( nie miałam czasu żeby na duchu Cie podtrzymać, przepraszam, nie poddawaj się, spróbój po prostu nie palić, może Ci sie uda, można nad tym zapanopwać uwierz mi, ja nigdy bym sie nie spodziewała tego że rzuce palenie a jednak nie palę już prawie 40 dni i choć chęć na fajka jest to nie biorę go do ręki i nie wkładam do ust bo teraz to ja mam władzę a nie on, to ja jestem panem a \"on\" sługą, zmusiłam go do odejścia ale \"on\" stara o moje względy i chce wrócić do łask, niestety ja mu juz na to nie pozwolę, to ja mam władzę w rękach a nie \"on\", podstępnie wkrada sie w myśli i czeka na chwile słabośći więc musze ciągle być czujna ale będę, będę czujna i nie poddam się bez walki!!!! Ojej, ale się rozpisałam, w każdym bądź razie nie wolno nam sie poddawać!!!! Trzymam za wszystkich kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×