Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

KOCHANI!!!! ZYCZE WAM SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2007, SPELNIENIA MARZEN TYCH MNIJESZYCH I WIEKSZYCH ORAZ ZAEBYSMY DALEJ TAK DZIELNIE SZLI DO PRZODU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkigo najlepszego w Nowym Roku 2007... zdrówka, radości, miłości, spełnienia marzeń, dużo szmalu ( ale nie na papierosy) wszystkim pachnącym i chcącym rzucić palenie .... u mnie 112BP Happy New Year 2007 🌻🌻🌻🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam się oprzeć..... 100 dni BP pozdrawiam z najlepszymi życzeniami....spełnienia marzeń-bo właśnie ONE są najażniejsze....nic innego.... bywajcie zdrowi i wolni do nałogu pa👄❤️👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ludzie od dziś będe tu zaglądać i prosić o wsparcie bo rzucam palenie narazie idzie nieżle Trzymajcie za mnie kciuki PLISSSS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2007r.:D:D:D:D aurela 25 –witam w naszym gronie pachnących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybniczanka
mam pytanie jak wspierać mojego faceta w rzucaniu palenia od dziś zaczyna???jeśli ma ochote na papierosa co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bully
nie pale od polnocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja*
przyłączam się do was a plastry kupujecie??? bo nie wiem czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzyłem że od nowego roku więcej będzie niepalących :) Ja nic nie brałem ....ale to trzeba nastawić się psychicznie...i mocno postanowić że koniec ze śmierdzielami....naprawdę warto rzucić to g.... Różnica w buzi jest ogromna, białe zęby, zdrowie, zaoszczędzony szmal ok.200zł. Można to przeznaczyć na lepsze przyjemności. Trzymam kciuki za Was powodzenia 🌻🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowych rzucających :D 👄🌻 Widze że noworoczne postanowienie zostają wprowadzone w życie, tak trzymać, da się żyć bez tego Trzymam za wszystkich kcuki. Jeszcze raz Najlepszego w Nowym Roku !!!!! aurelia 25 🌻👄🌻 Rybniczka - niech facet zaglądnie do nas, tu znajdzie zawsze wsparcie :) 👄🌻 bully 🌻 👄🌻 frezja* 🌻 ja osobiście wspomagałam się rozsławionym na topiku Tabexem zlosliwiec 👄🌻 alleaffar 👄🌻 gregia 👄🌻 zarazka 👄]🌻 Gadzina47- kiedy dołączysz, Nowy Roczek przywitany, więc... 👄🌻 setunia 👄🌻 Katia13 👄🌻 Kinia/ 👄🌻 Balbina723 👄🌻 sloneczkooo 👄🌻 jerzys 👄🌻 fado 👄🌻 Kwasna Cytryna - nie poddawaj się, walcz 👄🌻 bellarossa- imprezy bez fajek tez są fajne, wierz mi :D 👄🌻 jelena 👄🌻 i cała reszta 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
od dzis nie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie pale jest dobrze,mam 22 lata pale od 10 wole rzucic teraz niz pozniej pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki bardzo mocno, zwłaszcza za Wszystkich nowych, a podejmujących właściwą Decyzję od Nowego Roku! Wytrwacie! Słoneczkoooooo! :) A to ja pisałam z innego numeru, bo własny miałam nieaktywny... Hmmm..., i wielkie dzięki za energetyczne kilka słów, po prostu... , mówię o tych przed 24.00... Gadzinka..., jak tam? Zaglądaj! Wracaj! :) Setunia? Wróciłaś? To też bądź! Złośliwiec! :) Chłopaki! A ja przy ognisku siedziałam na Sylwestra! Fajnie było! Kinia Katia Jelena Dla Wszystkich! Balbina Gregia Zarazka Amazonka.... Dużo nas, wybaczcie pominiętych! Naj! W Nowym Roku! Wiewióreczko? No, właśnie! Również wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka dzieki!!!! przyznam sie ze odkad tu zagladam to totalnie zmienilam podejscie do fajek i to dzieki temu wszystkiemu co tu przeczytalam....to faktycznie totalne swinstwo. Strasznei sie ciesze ze wkoncu to do mnie dotarlo. Odkad w inny sposob patrze na papierosa juz mnie tak nie ciagnie. Jest ciezko -palilam paczke dziennie- ale z kazdym dniem jestem co raz bardziej zmobilizowana, wierze ze sie uda ;)... Dziekuje Wam ze tworzycie ten topik;p Wszystkiego NAJ NAJ w Nowym Roku i duzo milosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KwaŚna Cytryno - i tak trzymaj! O to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. !!! Pozdrawiam wszystkich niepalących i tych zaczynających walke ze śmierdzielem. Walczcie, warto !!! To forum naprawde pomaga, mi pomogło. Mogę się pochwalić STO dni bez papierosa już mi stuknęło. Pozdrawiam.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja*
najbardziej obawiam się co będzie przy piwku lub winku nie wiem czy to jest do przejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, przeżuwaj Cytrynko, skąd to znam, ale już lepiej tę gumę żuć, bo później, to znowu problem z cukierkami... frezja :) Wszystko mija, to równowagi wagowej się wraca, a efekt stały - BP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie tego nie wyobrazalam, ale wczoraj dalam rade i rano sie duzo lepiej czulam. Po imprezie to zawsze mega przepalenie mialam... Moj facet byl ze mnie strasznie dumny...nie moze sie nadziwic....wkoncu mu nie smrodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja, wino jest do przejścia, sprawdziłam, zwłaszcza to dobre wino, bez fajek poczujesz ten właściwy smak! I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooo, sprawdziłam, żebyś wiedziała, swoja drogą to hula hop działa...na oponki! Dobrze tak pohulać! Tzn., tak pokręcić! Ile BP? Nie wiem, jakoś już przestałam liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka 147
Jestem tu nowa i musze żucić palenie od roku lecze sie na grzybice przewodu pokarmowego i udało się ale nie powinnam palić kiedys żuciłam palenie nie paliłam 4 lata a teraz znów prubuje to straszne świństwo mam nadzieje ze znajde tu wsparcie i pomoc pewnie bedzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej sie trzymam jak narazie w nowym roku nie zrobilem ani macha:) powiedzcie mi czy jest duza poprawa w samopoczucie np potem po1-2 miesiacach czy widac duza roznice|???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, jasne, że widać różnicę, ale nie po tygodniu, ani po dwóch, tak po miesiącu... Oddycha się lepiej, kolor skóry się poprawia, wszystko jest lepiej, cierpliwości trzeba... Dobranoc już dla wszystkich! :) Bully, maksymalna różnica! Nie pal! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać... kolorkowych... Cytrynko. Trzeba się tak zawziąć i podjąć tę decyzję, ale już o ty pisałam, co się będę powtarzać...Miejcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×