Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Kochani dziękuję Wam za te wszystkie słowa otuchy, aż mi się cieplej na serduchu robi i nawet uśmiech pojawił się na twarzy :) Gadzinko wracaj!!! Jeśli ja się nie poddałam, to Ty tym bardziej dasz radę!!! Buziaczki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani po swietach 🖐️ Zarazka dziekuje ci kochana za pamiec 🌼 🌼 🌼 to juz u nas 19 dzien tak to szybko minelo niewiadomo nawet kiedy prawda??????? niedlugo bedzie 30 50 a portem 100 i 1000:D gadzinko wracaj do nas!!! zawsze mozesz zaczac od 1 stycznia!!!!kazdy ma słabsze chwile myslisz ze kazdy z nas rzuca 1 raz i to z takim super skutkiem?????? wiesz ile razy ja rzucalam!!! po roku czasu zaczelam palic przez studia bo taka jazde mialam wiec ty po 25 dnaich to nic przy mojej porazc4 a pomimo to nie poddaje sie i wlacze do konca a z ludzmi z tymi topiku jest mi o wiele łatwiej gdyz kazdy kazdego rozumie co to za bol i jak ciezko zwalczac pokuse!!!!! wiec nie porzucaj nas tylko wez sie w garsc i satn do boju!!!! chygba jakas faja nie ejst silniejsza od ceibie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzina wracaj do nas! twoje posty bardzo mi pomagaly bo mimi ze juz nie pale prawie 3miesiace czasami mam slabe momenty a czytajac twoje posty bylo lepiej nie przejmoj sie porazka teraz jak zucisz bedziesz bogatsza w nowe doswiadczenie i bardziej dojzala do zucenia uwiez mi tez tak mialem teraz mysle ze sie udalo a to juz 4 proba wiec wyzuc fajki i wracaj,teraz bedzie latwiej i napewno takiego bledu juz nie zrobisz pozdrowionka wszystkim po swietach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam każdego z osobna i wszystkich razem po świątecznych wyżerkach! Gadzina - jeżeli do jutra nie pojawisz się poraz kolejny, to zachowam się jak szpieg szoguna, wygrzebię wszytkie Twoje dane z IPN i osobiście odwiedzę Cię w miejscu Twojego zamieszkania, żeby osobiście skopać Ci dupę za takie popierdułkowate paplaniny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarazka dzisiaj nasz 20 dzien bez smierdziela!!!!!! niesamowicie szybkot o minelo!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzinko hgdzie jestes????????dlaczego nas zostawiasz??????? po to tu jestesmy zeby sie wspierac nawzjem!!!!!!!!1 dla wszystkioch ❤️!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnących 🌻 gregia - gratulacje 20 dni, ❤️❤️❤️❤️❤️ zarazka, dla Ciebie też bo razem zaczynałaś z gregią więc macie po równo ❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻 a ja melduję ; 40 dni minęło, jak jeden dzień :D ale miałam dziś paskudny sen, śniło mi sie że kupiłam \"swoje ulubienę miętusy :P \" I WYPALIŁAM CAŁĄ PACZKĘ NA RAZ!!!) tak się przeraziłam, że obudziłam sie cala zlana zimnym potem, ufff jak dobrze że to tylko sen :D Gadzinko - 🌻🌻🌻🌻🌻 odezwij sie , Twoje gg tez milczy, co sie dzieje!! wracaj do nas ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼 :D i chłopaków 🖐️ graba :D pozdrawiam tych co nas po cichu podczytują :D za potrzebujących trzymam kciuki dzisiejszym obecnym – 🌼 Balbina 723 – 🌼 gregia – 🌼 amazonka – 🌼 setunia – 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dziękuję bardzo za te słowa. Poddałam się tym razem. Ale wierzcie kac moralny jaki mam jest straszny chyba gorsze to jest niż objawy abstynencji. Chodze i rycze po kątach. Ze złośliwca jakim byłam stałam się straszną beksą, faja mnie pokonała jestem bez kręgosłupa całkowicie.Nie umię walczyć o siebie niestety. Ale słowa jakie PISZECIE pod moim adresem sprawiają że cały czas znowu wzbiera we mnie przekonanie że jak wszystko jeszcze raz poukładam odpowiednio w głowie to może się uda. Nie może ale napewno tylko musze niestety wszystko przemyśleć jeszcze raz - jak z tym walczyć. No i mieć dostęp do Was kochani (bo niestety teraz mąż siedzi przy kompie)Dajecie dużo siły takiej wielkiej i jest to naprawde magiczne. Niezapominajcie o mnie bo cały czas jestem z Wami trzymam za Was kciuki 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie ile osób sie przewinęło przez ten topik, i to nie wszystko!!! pogubiłam się chyba trochę w spisywaniu :P. Wpisywałam jak popadnie , może jest koś 2 razy a może kogoś zabrakło, jezeli tak to przepraszam. Jak miło opatrzeeć na tak imponującą listę Może podpiszemy listę ile kazdy z nas wytrzymamł BP dzięki topikowi :) magdusia22 🖐️🌻🌻;) gadzinka47 🖐️🌻🌻;) madziorek 1212 🖐️🌻🌻;) zarazka 🖐️🌻🌻;) rolf 🖐️🌻🌻;) jelena 🖐️🌻🌻;) bongiorno 🖐️🌻🌻;) złośliwiec 🖐️🌻🌻;) jerzys 🖐️🌻🌻;) katia 13 🖐️🌻🌻;) kinia 🖐️🌻🌻;) gregia 🖐️🌻🌻;) alleaffar 🖐️🌻🌻;) kajka1 🖐️🌻🌻;) spadająca gwiazda 🖐️🌻🌻;) seteunia 🖐️🌻🌻;) nikita-nowa 🖐️🌻🌻;) wiewióreczka33 🖐️🌻🌻;) słoneczkooooo 🖐️🌻🌻;) balbina723 🖐️🌻🌻;) fado 🖐️🌻🌻;) kinia/ 🖐️🌻🌻;) cygaretka 🖐️🌻🌻;) cometa 🖐️🌻🌻;) llllljjj 🖐️🌻🌻;) larifa 🖐️🌻🌻;) jovik 🖐️🌻🌻;) jewel 🖐️🌻🌻;) ikaaa 🖐️🌻🌻;) fiona* 🖐️🌻🌻;) kawa mrożona 🖐️🌻🌻;) yhmm 🖐️🌻🌻;) Bangiorno 🖐️🌻🌻;) dociass 🖐️🌻🌻;) groszek1982 🖐️🌻🌻;) Marcelina24 🖐️🌻🌻;) Wal Twist 🖐️🌻🌻;) kafe late 🖐️🌻🌻;) olimp 🖐️🌻🌻;) jelena 🖐️🌻🌻;) Aalfa 🖐️🌻🌻;) zdzisia12 🖐️🌻🌻;) rewelacja. 🖐️🌻🌻;) zmp 🖐️🌻🌻;) martusia82 🖐️🌻🌻;) hidden 🖐️🌻🌻;) ika* 🖐️🌻🌻;) nadzieja79 🖐️🌻🌻;) delicja 🖐️🌻🌻;) Toxyna 🖐️🌻🌻;) yam 🖐️🌻🌻;) ognicha 🖐️🌻🌻;) Ameelia 🖐️🌻🌻;) zawstydzona palaczka 🖐️🌻🌻;) Monika 130 🖐️🌻🌻;) gosiiik 🖐️🌻🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec🖐️:) Gadzinko🌻 :) nie doluju juz sie tak!i nie placz tytle:) Nastepnym razem na pewno sie uda:) Amazonka o jezes ale tych osobek jest:D:) Macie do posluchania:) http://teledyski.onet.pl/0,1830351,0,1,teledyski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️🖐️ gregia 🌻 7.01 bedzie 30 dni :) amazonka 🌻 gratuluje 40-stki ;) a sen miałaś okropny trzeba przyznać; Gadzinka - wiem, że to ciężkie. Czekamy na Ciebie 🌻 setunia [ kwiat] złośliwiec [ kwiat] Wiecie ja ostatnio mam cały czas pod górkę :( Mam wrażenie, że codziennie jest gorzej. Same wkurzające sytuacje. Podejrzewam, że gdybym paliła przy rodzicach, przy chłopaku czy w domu to nie dałabym rady. Fajka pokonałaby mnie :o Zaczęłam się zastanawiać, czy to, że jestem taka nerwowa - tzn. ostatnio strasznie się denerwuję to skutek rzucenia papierosów? Czy może takie zbieg okoliczności, że mam same stresujące sytuacje? Fakt faktem, że jestem specjalistką w ściąganiu na siebie jakiś głupich i nieciekawych sytuacji ale czy muszą one teraz się pojawiać? Jest mi ciężko. Przed świętami bardzo przykra wiadomość, w czasie świąt jakieś niedomówienia i pretensje do mnie, po świętach obgadywanie... Przykro mi i tyle. Zawsze staram się być dobra, wiele razy się poświęciłam i co dostaje?? baty :( Jest po 12h a ja już zjadłam połowę paczki landrynek owocowych.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zuciłam palenie jakies 3 tygonie temu i nie żałuje, prawde powiedziawszy, to mimio ze paliłam 8 lat, to nie czuje strasznego głodu nikotynowego, jet tylko jedna rzecz, teraz dopiero czuje jak śmierdza firanki, ubrania itp w domu, niestety pala w nim jeszcze 2 osoby i to jest to, co w tym przeraza mnie najbardziej. pozdrawiam wszystkich niepalaczy i życze wytrwałosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarazka, dasz radę!!! Zobaczysz, wszystko minie:) Setunia, od dawna gościsz już na topiku, prawdziwy weteran z ciebie :) zlosliwiec Ty tez nieźle się trzymasz :) emisi, mocne masz nerwy, rzucać palenie jak w domu są inne palące osoby :) szacuneczek, ja bym nie dała rady!! Gadzinko, przemyśl sobie wszystko na spokojnie i wróć do nas, naładowana pozytywną energią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie piszecie ile czasu nie palicie? podnieście wszystkich nowych i tych co chcą sie przyłączyć na duchu, pochwalcie się swoimi sukcesami :) ja zacznę : amazonka - 40 DBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem zawodowym palaczem nie wyobrażałem sobie jak można żyć bez śmierdziela nie pamiętam tych dni, w których nie paliłem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie zlosliwiec- 610-DBP- i dzięki Wam jestem szczęściarzem :D jestem tu co dziennie bo tu mam mądrych Przyjaciół którzy pomogą i udzielą mądrych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec - Wielki Jesteś. Czytałam twoje wypowiedzi w topiku od dłuższego czasu, sledze twoje zmagania z papierosami, (po kilka postów dziennie więcej dzieci nie pozwalają :) chciałabym mieć tyle zacięcia. Mam tlko nadzieje że ja tez kiedyś napisze na tym topiku że dziś jest moj 610 dzień. A tak na marginesie Ja paliłam 15 lat po 20 fajek dziennie, mówili mi ze nawet gdy będę pod wodą to będę peta w ustach trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia, ściągnęłam do Ciebie szipszopa :D chyba nie masz nic przeciwko :) to w sygnaturce a na pulpicie mam licznik niepalenia, ale juz zupełnie inny, nie z szipszopa. Kupowałaś tam coś? :) Pytam z ciekawośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poświątecznie :) Amazonka jestem pod wrażeniem 🖐️ że wymieniłaś wszystkich :) Gadzinko... nie płacz, nie wiem czemu zapaliłaś (nie czytałam) ale chyba już wiesz czego chcesz, więc uszy do góry, weź się w garść i NIE PAL!!! Zarazka ja też wiele razy w zyciu oberwałam za \"bycie dobrą\" ale już mi się znudziło. Nie pozwól aby jakaś błahostka popchnęła Cię w stronę śmierdziela!! Emsi gratuluję :) ja namówiłam męża żeby rzucił razem ze mną bo mając palacza pod bokiem niegdy w życiu nie dałabym rady. Prawdę mówiąc to straciłam już rachubę czasu, nie wiem jaki mam staż BP ale Amazonka napisała... tom policzyła :P Paliłam 21 lat 15-20 sztuk dziennie, 2 lata temu miałam 5-dniowy epizod niepalący :P 14.08.2005. był pierwszym dniem BP, nie paliłam 11 m-cy, popalałam przez 1 m-c, znów nie paliłam ok. 30 dni i znów paliłam 30 dni a od 17.10.2006. ponownie jestem BP, mam nadzieję, że tym razem wytrwam już do końca :) Dziś 73 BP Wszysko ma swój czas i miejsce w naszym życiu, jutro zaczynam pracę, która sama do mnie przyszła :classic_cool: i moje niepalenie pomogło :) Alem się rozpisała :D jak nigdy :) Pozdrawiam wszystkich pachnących i walczących 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzinka - jak milo, jesteś..., zostań...:) gregia :) zaraz_ka - :) jelena - nooooooooooo, wreszcie...:) setunia, co u ciebie? złośliwiec :) kinia? balbina, dobry pomysł na Gadzinę, tajny wywiad i będzie po sprawie... Ja tak wybiórczo-pozdrawiająco, sorrki, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 dni - amazonko, to dużo, lol, podziwiam, a ja nie wiem, ile mam, jerzys,liczył, bo od tego samego dnia zaczął i znikł..., no nie wiem... Ważne, ze BP... Trzymajcie się Wszyscy... Brakuje Słoneczka i Wiewióreczki ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka jaki ze mnie weteran:D ja rzucilam 03.11.2006:) Zlosliwiec to dopiero weteran:D:classic_cool::) Fado 🖐️kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelena🖐️:) Wlasnie jerzys!Wracaj! Bo mialam sie do Ciebie na gg odezwac:) a tu jakos ciebie nie widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×