Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a kto słuchał "bombonierki\" od Setuni z linka? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ty sobie na razie pal...., aż dojrzejesz do innej myśli...., ale póki co, bądź z nami...., pleasssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss! Kobito, już nie przeżywaj, nie płacz po kątach, właź na topik....:) Jelena się odnalazła, jak dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, sama śmietnka topiku sie zjawiła :D Gadzina- pamiętasz jak nas wszyscy opuscili :( miałyśmy same ten topik ciągnąć i co? Wracaj, bo smutno tu i na gg bez Ciebie :D a własie, jerzys :) gdzie Ty sie podziewasz? to Ty mnie tak miło przywitałeś na samym poczętku i porównywałeś do Napoleona a teraz co? Wracajcie kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzy s
witam wszystkich serdecznie BP 80DNI!!!! policzylem czytam jak tylko moge starszy syn wrucil z cholandi z mlodszym siedza calymi dniami w grach ja nie nadazam czytac co dopiero pisac ciesze sie ze bylem pomocny tak bardzo ze mi sie rece trzesa jak to pisze moje motto najwazniejsza jest psychika nie pale bo nie jest mi to do niczego potrzebne i nie zapale SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2007!!!!!!!!!!!!!!!BP!!!!!!!!!! za wszystkich trzymam kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka, gratulacje z dzielności, czy mi sie wydaje? Jerzys się zjawił, nooooo, człowieku, to zostań i wspieraj, wiesz, że jesteś potrzebny! Heh, amazonko radzisz sobie nieźle....Ummmmmmmmmmmm, gdzie Katia? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinowieccccccccccccccccc....., objaw się, no wychyl się, łapką machnij...! No już! Ciut tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzys, jak miło, odrazu człowiekowi wiara w ludzi wraca :D dlaczego Ci się ręce trzęsą? już wiem, to z radości że jesteś nam tu wszystkim jak tlen do życia potrzebny :p fado, dzieki za uznanie ale po dzisiejszym dniu mam wrażenie że z duchami na topiku rozmawiałam, wiem ze jak chęć na fajka przechodzi to nie czyje się już potrzeby aby się tu wspierać, ale nie można zapominać o tym ze są ludzie, któży czekają na pomoc. Katia13 Kinia/ Wala Twist dajcie znak życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, po tak długiej nieobecności zjawiają sie bez obrazy WIELCY TOPIKU - jak za dotknięciam czarodziejskiej różdzki :D są i wspierają nas maluczkich :) jerzys, właśnie cztyałam Twój wpis z 19 11 06 witam wszystkich 40 dzien sloneczko masz racje wracam po dwu dniach prosto do kompa na topik \"magiczny topik\" bylem u brata on prubowal tez rzucic z tabex-em nie wyszlo nie mial waszego wsparcia DIEKUJE WSZYSTKIM KTURZY TU PISZA nastawienie psychiczne jest bardo wazne i trzeba miec komu sie zwierzyc kto wyslucha pocieszy poglaszcze ego narka wsiem \"dzien bez milosci to dzien stracony\" 40-stka dokładnie tego dnia gdy ja zaczynałam a dzisiaj to ja obchodzę 40-stkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40. dzień niepalenia obchodzisz wielka i mocna amazonko, a już myślałam, że 40. wiekową, hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będe dopiero za 10 lat obchodzić o mato ale bede stara (nikogo nie chcę urazić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeee tam, zaraz stara, ważne, ze bez palenia.... Palenie dopiero postarza! Z indiańskim pozdrowieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tak, palenie postarza bardzo, ale z drudiej strony dorzyć chcę tej 40-stki wiekowej dlatego rzuciłam palenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxer7
SIemka, Ja paliłem od 1 klasy gim, paliłem 5 lat, czyli jeszcze jako smarkacz, teraz juz nie pale jakies 3 lata i jest zajebi***e, przymierzałem sie kilkakrotnie do rzucenia palenia, a jak juz mi dobrze szło to sobie myślałem, po chu* mam żucać i szedłem zajarać, lecz wkoncu mi sie udało, ale było bardzo trudno :( przez pierwsze 2 dni wymiotowałem :( mówie poważnie !... ale dałem rade, wszystkim żucającym życze powodzenia !!! , Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jERZYS ALE CZY TY ro caly czas ten sam:) Moge iodzywac sie do Ciewbie na g iedy chXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boxer7, brawo..., taki młody a mądry1 amazonka, właśnie -postarza, to jesteśmy dzielne... setunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, jeszcze nie śpimy? docztyała wreszcie o dębowych kciukach zlosliwca, dobre, dobre, trzymaj za nas te swoje dębowe kciuki na tym magicznym topiku jerzysa a napewno wszystkim nan sie uda. :D ps/przeprasza za błedy, zmęczenia lub brak znajomości zasad ortografii :p jak kto woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszystkim! Ale nas się namnożyło, porodziło!!! Fantastycznie! Gadzina, a ja dalej z uporem maniaka czekam na Ciebie a w szczególności cobyś do mnie zagadnęła, bo jak nie to pisałam wczoraj co Cię czeka! A tak w ogóle to przestań się wreszcie użalać nad sobą i weź się w garść kobito, bo jeszcze nic nie straciłać - jesteś zdrowa aczkolwiek lekko osłabiona, masz wspierającą rodzinkę i oczywiście full przyjaźnie nastawionych ludzi na topiku do Ciebie. czego więcej potrzeba! Wracaj i dalej się udzielaj bo mnie tego najbardziej brakuje!!!! A może trza byłoby wylać Ci kubeł zimnej wody na gowę?! Rzeknij słówko a masz jak w banku - dojadę nawet na koniec świata i to zrobię jeśli tylko cię to otrzeźwi! Po świętach jestem leko trachnięta więc nie za bardzo mam wenę twórczą aby witać i wymieniać każdego z osobna ale niniejszym gorącę uściski, czułe i sympatyczne dla wszystkich slę 🌼 👄 ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach muszę się także pochwalić - u mnie na liczniku wybił UWAGA - 35 BP - Ludzie jestem wielka i niepokonana i tej wersji będę się trzymała!!!!!!!! ( a to wszystko dzięki Wam!!!!! i po trosze dzięki mojej słabej silnej woli ) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina, dobrze gadasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IIto prawie po nocy ciemnej! To ja wytrwałości już nie życzę, boś wytrwała... Przywołuj nadal Gadzinę, robisz to najlepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) wpadlam na ten topic bo chcialabym pozbyc sie tego wstretnego nalogu. Niestety totalnie jestem pozbawiona silnej woli. Czytam wasze wpisy i zazdroszcze ze ejstescie takie dzielne. Tak sobie mysle ze moze jednak to mozliwe.... Postanawiam nie palic...ale blagam dziewczyny dajcie mi choc pare najwazniejszych wskazowek w pigulce co robic gdy zlapie kryzys. Jedna paczka dziennie zaczyna mi nie wystarczac jestem przerazona... To glos rozpaczy...... pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo najdzielniejszym ludziom na topiku na kafeterii:D:D:D:D dzisiaj 21 dni BP!!!!!!!!!!!! zarazko ty w to wierzysz????? twarde jestesmy:P:P:P:P:P magdusia22 ❤️ gadzinka47 ❤️ madziorek 1212 ❤️ zarazka ❤️ rolf ❤️ jelena ❤️ bongiorno ❤️ złośliwiec ❤️ jerzys ❤️ katia 13 ❤️ kinia ❤️ alleaffar ❤️ kajka1 ❤️ spadająca gwiazda ❤️ seteunia ❤️ nikita-nowa ❤️ wiewióreczka33 ❤️ słoneczkooooo ❤️ balbina723 ❤️ fado ❤️ kinia/ ❤️ cygaretka ❤️ cometa ❤️ llllljjj ❤️ larifa ❤️ jovik ❤️ jewel ❤️ ikaaa ❤️ fiona* ❤️ kawa mrożona ❤️ yhmm ❤️ Bangiorno ❤️ dociass ❤️ groszek1982 ❤️ Marcelina24 ❤️ Wal Twist ❤️ kafe late ❤️ olimp ❤️ jelena ❤️ Aalfa ❤️ zdzisia12 ❤️ rewelacja. ❤️ zmp ❤️ martusia82 ❤️ hidden ❤️ ika* ❤️ nadzieja79 ❤️ delicja ❤️ Toxyna ❤️ yam ❤️ ognicha ❤️ Ameelia❤️ zawstydzona palaczka ❤️ Monika 130 ❤️ gosiiik❤️ PAMIETAJCIE WSZYSCY JESTESMY DZIELNI I WSPANIALI :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko ciesze sie ze ci sie spodobal szopiszop:):):):):):):) jeszce nie mialam tam dla kogo kupowac bo nie mam jeszcze dzieci ale kto wie moze juz niedługo:):):):) ten suwaczek tez od kolezxanki sciagnelam a co tam:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×