Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Pazdrawlaju wsiem! Taki dzisiaj ze mnie ranny ptaszek i dlatego ściskam kazdego z osobna: gadzinka47 ;-D amazonka ;-D gregia ;-D madziorek 1212 ;-D zarazka ;-D rolf ;-D jelena ;-D bongiorno ;-D złośliwiec ;-D jerzys ;-D katia 13 ;-D kinia ;-D alleaffar ;-D kajka1 ;-D spadająca gwiazda ;-D seteunia ;-D nikita-nowa ;-D fado ;-D kinia/ ;-D cometa ;-D Bangiorno ;-D jelena ;-D zawstydzona palaczka ;-D O matko , mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, ale jeżeli tak się zdarzyło to z góry wielkie sorki - tak objawiają się w początkowym stadium luki w starczej pamięci!!!! ;-) Mam kolejny dzien za sobą. Dalej jestem pachnąca aczkolwiek zaokrąglona tu i ówdzie. Mam nadzieję zwalczyć jednak to ówdzie w bardzo niedalekiej przyszłości i tak najlepiej coby zbytnio się nie zmęczyć. Ale nic chyba ni8e ma za darmo i bez wyrzeczeń. do boju, do boju - precz nałogi wszelkie ode mnie!!!! Gadzina - ja dalej czekam na odzew z Twojej strony! Przypominam Ci, że jak Ty mnie zawzywałaś to zawsze się odzywałam nawet jak miałam doła . A tak nawiasem mówiąc weż tego swojego doła włóż do wora i zakop - od razu będzie Ci lepiej! Acga i jeszcze jedno - od Twoich 28 dni odliczam -6dni co w dalszym ciągu daje Ci przewagę 22 dni niepalenia. Zatem mam propozycję - usiądź wygodnie na otomanie, włącz sobie fajny filmik, weż do ręki paczkę ulubionych fajek i odpalaj jedną za drugą aż wykończysz całą pakę a wtedy polecisz do kibelka i ..... zapomnisz o chęci zapalenia bo będzie Cię tak napitalało gardło, przepona, brzuch i inne członki że całą uwagę skupisz na uśmierzaniu bóli!!!! To jest pierwsza moja pomocna dłoń dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w fajntastycznym nastroju :D:D 🖐️🖐️ 21 dni DBP - super :D gregia idziemy łeb w łeb ;) kto ma typowy licznik DBP? ja zaczynam sie gubić :) amazonka wspomniałaś coś o liczniku na pulpicie podziel się :) pozdrawiam wszystkim i milutkiego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej , hej... witam wszystkich niepalacych ! nie bylo mnie tu kilka dni (brak czasu) ale myslami bylam z Wami. oczywiscie nadal nie pale :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pięknie pachnacy 🌻 ukłony dla dzisiaj obecnych 🖐️ fado 🌻 kinia/ 🌻 setunia gratulację 🌻 zara_zka 🌻 i owszem mam licznik niepalenia ale niestety angielski, sciadnęłam go sobie ze stronki podam wam link, ale uprzedzam że na stronie z licznikiem są rzeczy dość nie miłe dla oka (to dla ludzi o słabych nerwach) ale może to zmusi niezdecydowanych do rzucenia. Naprawdę nie chcialabym skończyć jak ten człowiek. Doadam tylko, ze licznik nazywa się Quit Time i trzeba go sobie na kompa ściagnąś i wpisać dane . Według mojego na dzień dzisiejszy mam taki zapis 1 miesiąc, 1tydzień, 2dni, 22:15minut niepalenia 797 papierosów niewypalonych 2dni 18:25 minut ocalonego zycia (tego nie rozumien, skąd takie przeliczenia na liczniku :( oraz 199,25 zł zaoszczędzone niestety napisy w języku angielskim :( ja napisałam po polskiemu żeby ładnie wyglądało :D a oto link do stronki http://whyquit.com/whyquit/LinksDMeters.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - dzięki amazonka :) gregia:) setunia :) I kto mi policzy te wszystkie pachnace dni? Stracilam rachubę, choć aż tak dużo nie mam na koncie... Trzymajcie się z daleka od ..., wiecie czego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calusy dla milych , pachnacych dziewczyn !!!:) nie moge pisac bo jestem po 2-ch duzych whiskaczach . Do milego , pachnacego po Nowym Roku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani...pozdrawiam Was baaardzo cieplutko, ściskam mocno za wytrwałośc :) Powiem tylko - Dobrze jest !!!!!!!!!......:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooooo! Słoneczkooooooooooooooooo! To się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm....to ja tylko się uśmiecham... Dobrze, że jesteś! Tak banalnie dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Z \"dobrze\" tylko dobre rzeczy się rodzą... Słonko się miej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zmykam, po Przyjacielsku! Zmykam na dobre...i dzięki Wszystkim, którzy trzymali łapki za mnie! I jeszcze Setunię pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Słoneczku życzę Wszystkiego, ale Słonko to wie... Wspierajcie się nawzajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×