Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Fadoooo jak ladnie pachnie.....mmmmmmmmm .......mniam:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety fado :( niema chyba nic gorszego niż mąż informatyk, którego nie dość że nigdy w domu nie ma, to jeszcze po godzinach kompy ludziom naprawia :( a jak na miejscu sie nie da naprawić to je do domu znosi i na gromadke układa :D Czasami jest tak ze i 5 kompów mam w domu jednocześnie:D i dlatego musiałam go exmitować do dodzielnego pokoju żeby nie patrzeć na ten cały bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj unika, to jakiś inny gatunek :) i napewno nie z Marsa, trudno z nimi wytrzymać a zabić nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj unika, to jakiś inny gatunek :) i napewno nie z Marsa, trudno z nimi wytrzymać a zabić nie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dwa razy mi sie wysłało :) Ja też spadam, obowiązki domowe czekają:( Miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonio dobrze wiedziec, naprawde:D:) ja tez ide cos porobic;) do wieczorka pachnacego:classic_cool: to zyvcze dzionka BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe...., witam w klubie żon informatyków... setunia, hmmm, nie ma, co unikać..., jak cię dopadnie, to nic nie pomoże... Pa! wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado, widzę że mamy wiele wspólnego :) jesteśmy bezdomne we własnym domu :), dzieci w podobnym wieku (no, może 1 dziecko ;) i mężowie informatycy :( Gadzinko, twoja druga połówka też chyba jest informatykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, obiad zrobiony, ciasto się piecze... hahaha, amazonko, sypialni też nie mam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uznaje ze juz \"wieczor\":D;) Fado masz racje:D ale poki co zadnego informatyka na oku nie mam:D obiad zjedzony.....ciasto sie piecze:classic_cool: to nic ze o cukrze waniliowym zapomnialam:o o czym ja mysle:P[puka sie w lebek;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee, brak cukru waniliowego, to nie porażka :) , a jakie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado ale to juz nie to samo:( dlatego posypalam tylko tym cukrem:D;) moze nie bedzie zle;) robie blyskawiczny na oleju :classic_cool: z jablkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo, amazonka, mnie tak naszło od jakiegoś czasu, opętało mnie pieczenie i gotowanie, normalnie..., hahahaha...:) ale zapach..., setunia! To co, zapraszamy na ciasto!!! Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio nie mam natchnienia do gotowania:( dziwne, bo zawsze uwielbiam gotować i experymentować w kuchni, z pieczeniem nie bardzo mi wychodzi;) może gdy wiosna zawita odzyskam siły do życia, bo teraz.............szkoda gadać, nic się nie chce :( ale na ciacho chętnie się piszę, napewno po małym kawałeczku nastrój sie poprawi, do tego małą czarną poproszę, bez cukru i śmietanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonio u mnie ostatnio to powraca:D kiedys co niedziela , weekend robilam cisto ale ze zawsze ja najwiecej jadlam:P to mialam przerwe w pieczeniu;0 Fado oczywiscie , ze zapraszamy !co dwa ciacha to nie ejdno:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z ciastem podsyłam wiosennej energii!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieżle tutaj szalejecie dziewczynki:D. wpraszam się na ciacho. Macie racje, że informatycy to inny gatunek mężczyzny.Ale tak amazonko jak kilka lat go bedziesz szkoliła to wyjdzie na ludzi i może otworzy dochodowy warsztacik i wtedy wyniesie manele z domu hahaah żartuje oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Kiedyś już przyłączyłam się do tego forum, ale niestety po 3 miesiącach znów zaczęłam palić ;( Mam nadzieję, że tym razem mi się uda! Niestety lubię palić i niestety nie mam do tego zdrowia..Po kolejnym zapaleniu oskrzeli muszę powiedzieć dość! Muszę i chcę, ale póki co wciąż myślę o paleniu i mam wielką ochotę wyjść na papierosa :( Dziś jest mój 7 dzień. Proszę, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, to mówimy DOŚC, wedle życzenia, kciuki trzymamy! Gadzinka, hmmm, rozwinęłaś coś jakby optymistyczny scenariusz przyszłości z informatykiem, hahaha..., chyba nie mój jednak scenariusz...:):):), jeśli o warsztacik chodzi bynajmniej...:), bo reszta jak najbardziej optymistyczna - póki co! Częstuj się biszkoptem z mango...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Fado, ze to było z mojej strony optymistyczne, ale chodziło o to aby już tak całkiem nie wystraszyć setuni haha.Biszkopt z mango, biorę kawałek ...... No ciekawe jak to się robi. Pychotka. Aneczko 7 dni to dużo, dasz rade kobietko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, setunia, odważna! :) Jak się robi, Gadzinko? Otóż, uprzednio trzeba wysłać męża po ananasy w puszce, wtedy ten on wraca i co ma? Mango! Plus biszkopt oczywiście!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.biszkopt już ja własnoręcznie, nie z puszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle, ze dał się wysłać. U mnie to jest z tym tragedia chyba, ze mam to szczęście i idzie z psem na spacer. Wtedy po prostu doczepiam karteczkę z zamówieniem. w innym przypadku nie mam szans. No ale znam ten ból jak sie zamienia coś w coś innego hahaha Balbinka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado -> ale się uśmiałam, ha ha ha z tego co Ci mąz kupił oczywiscie, skąd ja to znam:D poślesz takiego po chleb do sklepu a on ci jajka przynosi ;) dzięki z energie wiosenną :) Gadzinka, ja tego mojego to już chyba nie wyszkole, 15 lat razem i nic z tego:( juz mu chyba tak zostanie :) *Aneczka* -> dzasz radę, myśl pozytywnie :) Trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja sie usmialam:D przynajmniej humor poprawiaja i cisnienie chyba podnosza:Doby nie za bardzo:) dziewczynki a moje z jabluszkami smakuje?:) ja sie masakrycznie objadlam:o ale teraz bedzie tydzien \"postu\":D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety :) niedadzą się, bestie wychować no i miej tu męża informatyka, no nie, jak poszedł z domu o 7:30 tak do tej pory go nie ma :( a pracę podobno kończy o 16:00:) no i co, gdzie łazi, kompy ludziskom naprawia, a ja jak ten paluch:( No ale cóz , dobrze że choć pieniądze do domu przynosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×