Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

no nic nie ma nikogo kto by mnie pocieszył i wsparł więc ide się męczyć sama moze cos posprzątam mimo puźnej pory🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zucilam bo dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i tak jakos samo poszlo odemnie i wierz mi daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku tyle czasu na zmarnowanie poszło do kosza wyżucone tak mnie nerwy poniosły problemy domowe dość solidne oj ale mnie smierdziel opętał😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rzuciłam bo nie chciałam być gorsza od kumpla kótry nie jara juz od miesiaca.. czułam sie przy nim jak ostatnia szmata, niby sie usmiechałam i udawałam że wszystko jest ok, ale przy nim czułam sie podle, zwłaszcza ze zaczełismy rzucac razem.... Ale teraz chce mu dorównac.. Czy to dobra motywacja..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 Fado-->dziekuje bylo bardzo pyszne a to mango...🌼 Setunia-->Tobie tez dziekuje ze sie jeszcze zalapalam...🌼 Amazonko-->nie wiem czy mi wyjdzie ale to dla Ciebie na te 100-na rocznice.....👄🌼................................................ ------------------------------🌼🌼----------------------------- -------------------------🌼🌼🌼---------------------- -------------------------------🌼🌼---------------------------- -----------------------------------------@---------------------------------------- -----------------------------------------@--------------------------------------- -----------------------------------------@--------------------------------------- -----------------------------------------@---------------------------------------- ----------------------------------------@---------------------------------------- ---------------------------------------@------------------------------------------ blanka -->wez sie w garsc my tu jestesmy i bedziemy trzymac za Ciebie kciuki mnie tez kusil i nie poddalam sie trzymaj sie 🌼 prolka🌼 lusi🌼 zlosliwiec🖐️ Gadzinka🌼 i dla wszystkich bez wyjatku 🖐️🌼 👄🌼❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko to mial byc kwiatek ale cosik nie wyszedl sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek, dziękuje bardzo, jest mi bardzo miło 👄👄 👄 👄❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ niech Cię lepiej nic nie kusi :) papierosy są beee i tyle :P Wszystkim Wam bardzo dziękuję zlosliwiec, jesteś Wielki 👄 👄 👄❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ blanka, nie daj się, to że zapaliłaś kilka fajek nie znaczy że musisz wypalić jeszcze więcej, potem będzie jeszcze trudniej, powiedz sobie nigdy więcej i...... NIE PAL Pamiętaj, papieros nie rozwiąże problemu, on nic nie zrobi, to Ty musisz mu stawić czoła. Popatrz na moją stopkę, tam jest cała prawda o papierosach :) i o paleniu :) Trzymamy za ciebie kciuki a jak będzie naprawdę źle to pisz do nas na gg, numer jest w profilu (pisz śmiało, nawet jak jest niedostępny, napewno się ktoś odezwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoulsen
Jestem na poczatku terapii Zybanem...mam nadzieje, ze pomoze, znam pare osob tu w Danii, ktorym to sie udalo ..po dwoch tygodniach bestressowo przestali palic...z tym ze sie terapie jeszcze prowadzi prz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get lost , blanka -> jak wam minęła noc? wierzę że BP :D🌻 Milego pachnącedo dnia dla wszystkich BP jerzys 🌻 alleaffar🌻 kinia/🌻 katia13🌻 cometa🌻 cosmic 🌻 wiewioreczka 🌻 zarazka gregia co z wami? 🌻 i reszta, co z Wami, chyba nie polegliśće :p podpiszcie listę :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka, to ja tylko tak pospiesznie stawiam kleksa zamiast podpisu! O, twój pierwszy 101. dzień... Zarażaj dzielnością! Dla wszysrkich - błyskawiczny buziak! Gadzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszytkich BP.milego dzionka zycze fado ile to juz bp?wiem ze mamy tak samo serdeczne pozdrowionka dal wszytkich nowi nie poddawajcie sie bedzie dobrze z czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolf, hehehe..., bo ja mam tyle, co jerzys, a jego nie ma, to ja nie wiem... A może to jakaś okragła rocznica i nic nie wiem o tym..., ech... Do źródła musimy uderzyć..., na dobrą wróżbę ja nie liczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolf -> skoro zaczynałeś z fado to mamy już 3 osoby z jubileuszem tego samego dnia:D Czyli Ty , fado i jerzys -> odezwij sie guru :D jesteście o 40 dni lepsi odemnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol, to kobieto-amazonko, daj znać, kiedy będzie to 150! Oj, poszalejemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 9 dni..., kojarzę, hahaha, cofam wcześniejsze pytanie, chyba, że przypomnisz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam sobie właśnie sprawe że mi w marcu minie 4 miesiące, nie chce mi się wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 marca? Ale data, nic tylko goździki i pończochy w nagrodę...Ale co tam... , wspomnie ubiegłych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jeszcze w pracy garnki dawali :D:D. No ale dlaczego nie ustanowić nowej tradycji hahah. Wszystkim pachnącym dużo sił 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i paczkę herbaty yunan..., jak by co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apoulsen -> świetnie brzmi \"bezstresowo\", ale co to znaczy? 2 tygodnie zybanu i już nigdy wiecej myśli krążących wokół fajki? żadnych ciągutek? fajnie by było, szkoda że nie wierze w takie bajki:) mimo wszystko trzymam kciuki. Gadzinka-> 👄 fado -> 👄 fajne prezenty dziewczyny dostawalyście, ja nawet kwiatka nie dostawałam w pracy:p (chyba nie te czasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratujcie!!!! Nie pale od soboty, ale dziś od rana chodzą mi po mojej pustej głowie argumenty typu: jak zapalę 1-2 dziennie to tak jakbym nie paliła wcale....lepiej zapalę bo coś za często głodna jestem...jak zapale i umyje ząbki to nikt się nie kanie...(mój mąż jest nieaplący i bardzo mnie dopinguje!) Przemówcie do mojego tępego mózgu, bo coś mi się wydaje że moje \"mądre\" argumenty moga mnie przekonac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek prawie s rana !!! :-) Amazonko jestem po protu pod wrażeniem ! A że rozpoczęłyśmy toczenie tej nierównej walki prawie razem , no to żem polazła do swojego kajecika coby sprawdzić kiedy u mła taka rocznica będzie, bo że będzie to tego byłam pewna! I już już niedługo..... dam znać! A że niedługo to nastapi więc generalnie od daty Twojego święta do mojej chwalebnej daty możemy raczyć się szampanem bez obawy, że popadniemy w kolejny zgubny nałóg zwany alkoholizmem :-) A skarboneczka puchnie że ho ho ho nieprawdaż!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko oj niedługo, niedługo bo to juz za 3 dni chyba, o ile sie nie mylę :D Będziemy świetować na całego, a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk -> nie słuchaj siebie i tych swoich \"madrych \" argumentów. Moja pierwsza próba właśnie takimi argumentami została pogrzebana :( (a byłoby już rok BP) No ale cóz, uczymy sie na błędach :( Nie daj się, nie warto. Napisz lepiej w jakim okresie czasu tak ładnie schudłaś :D, ja też na SB ale waga mi stanęła i nie chce iść w dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do prezentów Amazonko, to widać z racji mlodego wieku nie załapałaś się na te czarowne i magiczne paczki rozdawane przez przewodnie siły zakładu pracy oczywiście z dołączonym, lekko nadszarpniętym brakiem wody tulypanem lub gwoździkiem;-) Oj Gadzinko to Ty chyba pracowałaś w bardzo bogatym przedsiębiorstwie skoro gary dostawałaś na tę okolicznośc:-) U mnie najdroższym prezentem był swego czasu zestaw nivea tj mydło, deo i krem do paszczy!!!!!!!!! Vonk - opanuj się ! Tępy mózg przeflancuj na picie:-) A tak poważnie, oczywiście że nic się nie stanie jak zapalisz 1-2 dziennie bo od tego nie umiera się, nie dostaje się od razu zapalenia ciała i takie tam inne pierdoloity! Ale po co się oszukiwać! Albi mówię sobie że nie palę w ogóle albo się oszukuję że nie palę i dowartościowuję się dziennie tym 1 lub dwoma petami i żeby zabić w sobie poczucie winy to szoruję zębiska aż do krwi! Tylko po co! Dorośli, myślący ludzie tak nie postępują gdyż ponieważ mają prawo wyboru - podobnie Ty. Skoro mąż nie zabił Cię do tej pory za to że paliłaś, to nie zabije Cię też jak bedziesz udawała przed nim że rzuciłaś a po cichaczu będziesz sobie popalała! A tak prawdę mówiąc, to jeżeli on nie pali, to mimo że będziesz szorowała paszczę do krwi po wypaleniu jednej fajki to i tak poczuje - wiem to po sobie a nie palę dopiero kilka miesięcy!:-) Ten specyficzny smrodek się wyczuwa bo bedziesz go miała na ubraniach we włosach, na skórze:-) Ale Ty przecież to wszystko wiesz !!!!! Odpowiedz sobie sama na 38 powodów palenia/niepalenia zamieszczonych kilka wpisów wcześniej przez Amazonkę i bedziesz wiedziała czy nadszedł ten właściwy moment dla Ciebie! :-) No to znowu dowaliłam do pieca! Matko , ja nie umiem napisać w jednym zdaniu i podobnie jest z gadaniem, paszcza nie zamyka mi się całymi dniami - to jest przerażające, dobrze że chociaż w nocy odpoczywam bo nie gadam przez sen :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się trzymać! Zaczęłam się odchudzać w połowie września, a 18 listopada ważyłam 56 kg - z tym że z małymi \"grzeszkami\" byłam prawie cały ten czas na I fazie. Potem delikatnie jeszcze zrzuciłąm 1 kg do świąt a święta wiadomo....waga lekko w górę. Od stycznia II faza, taka dość uboga i jest 55 nawet 54..Boję się tylko czy to rzucenie fajek mi nie \"zaszkodzi\" ale chyba od jutra przejdę znowu na I fazę więc jeśli będe podjadać to tylko te dozwolone rzeczy:) POzdrowionka:) PS. Nie pytam was czy przytyłyście po rzuceniu palenia bo jeśli tak to może być ten przeważajacy argument:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×