Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Mitea
Witam Po woli się przygotowuje do zerwania z nałogiem. I sporo sie naczytałem na stronie i mam kilka wątpliwości. Czy ustawić sobie dzień zero, przestać palić przez spontaniczną decyzję czy może ograniczać się powoli aż do rzucenia całkowitego (w tą metodę nie chce mi sie wierzyć)? I myślę że mi też ciężko będzie rzucić palenie bo to lubię! I teraz jest cząstką mego życia :? Ale powiedziałem koniec, jako piłkarz amator (znany z żelaznych płuc, mimo palenia :shock: ) powiedziałem nie; trzeba z tym skończyć bo za szybko gubię kondycję i chce zaimponować znajomym i kasy zaoszczędzić! Bo palę już 6 lat od 3 gimnazjum ( no wtedy podpalałem, a wszystko ruszyło od średniej). Ale nie wiem co robić, gdy będą takie sytuacje jak np. wyjazd na rybki? 6-10 godzin bez fajki? Niemożliwe! Bo na imprezkę to można nie pójść Albo w robocie, jak nikt nic nie przyjdzie cos kupic to sie zanudze! I wtedy myśl tylko jedna- papieros :!: Mimo, że trudno mi sie odlaczyc z fajka to jak przyjdzie jakas sytuacja, gdzie nikt nie pali to umie sie bez problemu powstrzymać :) I jeszcze mam do was drodzy forumowicze drobne pytanko? Chciałem mieć coś na wsparcie psychiczne i nie tylko. Chodzi mi o tabex. Podobno dziala ( i jest nie drogi) i jak ambicja i.t.p siada to on wtedy pomaga. Ale problem jest taki, że on jest podajże na receptę, a mój lekarz to b.dobry znajomy mojej starszej, a jej z kolei powiedziałem, że już rzuciłem palenie bo mi jej było szkoda :roll: I teraz nie wiem co zrobić? Te nicorete to podobno jeden wielki padziew! Proszę pomóżcie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnacych BP!!! mitea -tabex jest albo i nie na recepte ale wide ze tobie jest niezbedny abys uwierzyl ze palenie mozna rzucic a jak juz uwierzysz to samo poleci bedziesz liczyl dni bp!!! ato daje satysfakcje i oszczednosci!!! pozdrawiam🖐️ ps. decyzja musi byc przemyslana doglebnie nic spontanicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitea
He he decyzję już przemyślałem ;-) I chcę rzucić, ale naprawdę ciężko mi będzie bez tego tabexu! Ale jak go zdobyć? O to jest pytanie ;-) Dziś np. już ograniczam się powoli w paleniu. I zmiast wypalić do tej pory 7 fajek to wypaliłem 4. I postęp zawsze jest. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitea kazdy palacz \"lubi\" palic hahaha!!!!to naturalne palacza na mysl o rozstaniu z faja ogarnia lek!@strach:D cos wiem o tym tak \"po prostu\" , to nigdy bym chbya nie rzucila fajek, bo wlansie balam sie tego \"rozstania\". nigdy w zyciu:D tylko mowilam ciagle , ze rzuce, a wiedzialam , ze nie rzuce:D ale choroba zdzialala cuda:D:classic_cool: no kup sobie tabex, nie wstydz sie poprosic lekarza o recepte!!!!! a noz bez recepty bedzie u Ciebie:) ale musisz byc przekonany , ze chcesz rzucic!!!!!!! wtedy na pewno sie uda a moze sprobuj biorezonansu jak Keke i Aga:) powodzenia wierze, ze Ci sie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam kupilam tabex bez recepty, nie wiem moze to zalezy w jakiej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś mi dwa tygodnie stuknęły hura nawet idzie mi lekko raz miałam kryzys Keke pewnie pamiętasz ale narazie jest ok. Biorezonans zdziałał u mnie cuda polecam wielu znajomym i każdy jest zadowolony, miłego dnia pachnącego a i zgadzam sie że aby przestać śmierdzieć potrzebna jest chęć trzeba sobie to przemyśleć na spokojnie ja dwa tygodnie myślałam a miesiac wcześniej ten topik czytałąm i on mi pomóg podjąć decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhy :D ale dzisiaj straszną ciagote mam, ale sie nie dam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj sie POMYŚL ŻE ZNÓW BĘDZIES Z ŚMIERDZIEĆ POŻÓŁKNĄ cI ZĘBY I ILE KASY NIE DAJ SIE JUŻ 21 DNI JESTEŚ PACHNĄCA IDX NA SPACEREK CZY POSPRZĄTAJ ALE NIE DAJ SIE ŚMIERDZIELOWI PAMIĘTAJ ŻE PET NIE MOŻE TOBA ŻADZIĆ TY MUSISZ BYĆ SILNEJSZA OD NIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
Na razie jestem bardzo zadowolony bo potrafiłem ograniczyć o połowę wypalonych dziś fajek. I namówiłem znajomego, który pewnie też będzie razem ze mną rzucał. Po każdy wie, że w grupie raźniej ;-) I teraz już wiem że che rzucić to świństwo, a to forum jeszcze bardziej mi pomoże! A w niedziele przygotowuje dzień od którego nie za palę już ani jednego (aby do końca mego żywota!). A może mi ktoś powie coś o tych stanach depresyjnych? Bo dziś mnie strasznie ciągło żeby zapalić jednego więcej, ale wiem że jak wypale jednego więcej to i zapale 2 więcej i.t.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aMitek ja nie wiem jak juz masz rzucac to raz a porzadnie a takie ograniczanie sie , to wedlug mnie jest tylko oszukiwaniem samego siebie ja uwazam ze albo palic na calego albo w ogle ale t0o ja tak mysle i ja bym tak robila a Ty rob swoje ryzyko jest Twoje:) na pewno dasz rade w niedziele:) a czem,u nie w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę że ograniczenie palenia nic nie da Uważam ze albo palę albo nie Bo okazja zawsze sie znajdzie by wypalć jednego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak , albo wóz albo przewóz . nie ma ze sie ograniczy bo to nie zmienia faktu ze sie nadal pali ..... zycze powodzenia i wytrwalosci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Branooc 😴 chlopcy i dziewczeta 🖐️ Mitek - > Trzymam kciuki za Ciebie 🌼 i serdecznie polecam biorezonans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejej Aga jak mi na abicje wjechalas :) nie zapalilam :classic_cool: To wszystko przez mame bo chodzi i szczuje 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 Ja nadal pachnaca chociaz sa momenty ze ciagnie mnie aby zapalic. Tylko ze jak sobie pomysle ze tyle przeszlam i ze znowu bym smierdziala to odrazu mi sie odechciewa. Mam nadzieje ze nie zapale juz nigdy czego bym sobie zyczyla. Za trzy dni bedzie trzy miesiace jak nie pale. Zycze wszystkim wytrwalosci w niepaleniu a za zucajacych trzymam kciuki aby im sie udalo tak jak nam. Spokojnej i pachnacej nocki zycze wszystkim...:D 🌼🖐️❤️🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest to
Siema. Ja rzuciłam 1 kwietnia i czuję się z tym coraz lepiej. Ani mi się sni wrocic do palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitek
Od dziś zacząłem kurację tabexem. Efekt mnie mile zaskoczył. Pierwszy papieros przed tabexem smakował normalnie, ale drugi to mało co nie zwymiotowałem! Ale później było najgorsze, bo tak ciągło! )-: , ale wytrzymałem. A od jutro już postaram się o to, aby nie wypalić ani jednego papierosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitek trzymam kciuki za Ciebie by sie udało staraj sie nie myśleć o pecie i nie siedzieć w miejscu tak myśę będzie lepiej Keke wiem że nie raz słowa są potrzebne uważam że po to jest topik by sobie pomagać by sie wspeirac Mi tez było ciężko i ten topik mi wtedy bardzo pomógł a Ty hm bardzo 🌼🌼🌼 Miłego pachnącego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \"młodzież\' :D:D:D Nareszcie jestem –wolna- :) i mogę znowu częściej wpadać do Was na topik Super się wspieracie, a to jest najważniejsze, tak trzymać Pozdrawiam wszystkich razem bo nie chce nikogo pominąć i urazić 🖐️ 👄 🌻 Miłego pachnącego wieczoru :) Zlośliiwiec daj znak 🖐️ jak wyniki? Trzymamy za Ciebie nasze wolne od petów kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×