Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Bylam se na dysce potanczyc i byl;o tak sobie:( oby w sorde lepiej byl;o:) pfffff no spijcie dobrze:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde bylam na piwku z kolezankami, pijana jestem strasznie, durne cipki namawialy mnie na szluga , nawet trzymalam go juz w ustach (nieodpalonego) i tak mnie korcilo ze masakra, ale sie nie dalam, nie odpalilam go i nawet pozniej jak juz one jaraly bylo mi wszystko jedno. Nie ciagnelo mnie :classic_cool: To jest niesamowite w pewnej chwili tak sobie pomyslalam -tylko maszka , tylko jednego albo w ogole tylko jednego papieroska do piwka zapale dobrze ze bylam na tyle przytomna ze tego nie zrobilam. To byl pierwszy powazny kryzys jaki przezylam Zwyciestwo jest piekne 🌼 Nadal pachne 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEKE GRATULUJE SILNEJ WOLI!!!!!!!!! ja bylam na dysce i tylko ja niw palil;am z mojej \"paczki\" tak to weaszxyscy kopcili pfffffffffffff ale w ogolnie mnie nie iagnelko pfffffffffff mialam to w dupie!!!!!!ja ogolnie ma duza satysfwakncje z tego ze ktos pali a n\\ ja nie!:o :D tak mam :Lo ;) Branoc wszystkim!!!!!!! mnie na dzis starczy!!!!!!!:D:classic_cool: [usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti - Ty chyba tez popilas dzisiaj co ? :D tez mam satysfakcje, czuje sie lepsza, czystrza, pachnaca 🌼 i w ogole :) ale bylo przez chwile naprawde ciezko. Szkoda mi bylo zmarnowac tych 19 dni. Ciesze sie ze jestem juz w domu ehh Branoc 🌼 Pachnacych snow 🌼😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke lo matko jak ja pisze:D:D:D ano trzezwa to ja nie jestem:P:P :D nooooooo juz ide sie wypspac:) branoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurek 28
Witam wszystkich nie było mnie w domku bo wyjechaliśmy na święta nadal nie palę wszystkich pozdrawiam wieczorkiem poczytam co się działo na forum bo nic nie wiem i nie jestem na bieżąco wic na razie buziaczki dla wszystkich idę się rozpakować i zająć moim dzieciątkiem pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu dzisiaj pustka powialo :-0 seti 🌼 amazonka🌼 kangurek🌼 Dobrej nocy wszystkim zycze .Branoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio witam wróciłampo świętach objedzona zadiwolona i pachnaca Wpadłam sie przywitac i mykam potem poczytam co tu sie działo przez tych kilka dni Miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie po dosc dlugiej przerwie. Niestety od ostatniej wizyty mojej u Was nic sie nie zmienilo tzn udalo mi sie przestac palic na dwa dni i do tej pory tzn do dzis palilam, ale znowu sie zawzielam i od dzis znowu chce nie palic. Moze teraz mi sie uda. W piatek bylam u bioenergoterapeuty bo mam problemy ze skaczaczym cisnieniem i wiecie co - od piatku nie smakuja mi papierosy - wydaje mi sie ze to moze po tym zabiegu bioenergoterapeutycznym. ( po kazdym wypalonym papierosie bolala mnie glowa)Przez Swieta palilam ale juz raczej z przyzwyczajenia niz z checi. Takze mam nadzieje ze moze teraz uda mi sie. Ale mam pytanie do Was o Tabex, czy to prawda ze on podnosi cisnienie? Jezeli cos wiecie na ten temat to bardzo prosze o informacje, bo przy moim skaczacym cisnieniu troche sie go boje zazywac, a nie wiem czy ot tak bez zadnego wspomagacza uda i sie wytrzymac. A i jeszcze napiszcie mi od kiedy go najlepiej zazywac. Bardzo prosze napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat tabax_u nic nie napisze bo nie wiem ale czemu palisz skoro ci sie nie chce ??? nie pal to jest nie modne, nie eleganckie, nie zdrowe, niszczy Ci zęby , cere . Chcesz być piekna rzuć t świństwo już i nie pociągnij nawet nigdy więcej już !!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to super dl adziewczynek które balowały w świeta i pachnące wróciły, ja też jestem pachnąca mój mąż również choć hihi pobalował w święta i sobie nawet papierosa potrzymał w rece. Pozdrawiam i miłego dnia u mnie pada deszcz Pogoda paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejjjjjj!!!!🌻👄:):) wrocilam dzis , bo wczoraj bylam u Babci i chesnicy:) wszyscy kiopcili jak smoki!! wiec sie nawachalam:/ ehh najgorsze jest to , ze przy dzieciach kopcili😠:o ehh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko wszystkim pachnącym !!! Tia, u mnie z jednej strony jest lepiej gdyż ponieważ minęła mi ciągota papierochowa wprawdzie nie wiem na jak długo ale póki co to si8ę tym faktem raduję! Ale żeby nie było tak radośnie to dopadła mnie depresja \"wieku starczego\" i \"tłustego dupska\" Generalnie mogę stwierdzić, że jestem jakaś popaprana bo z której strony nie popatrze to i tak dupa w tyle pozostaje :-( Matko kofana co to będzie! Albo się zapłaczę albo zapiję na śmierć:-( Pocieszające jest że jestem pachnąca i to już nie kosztuje mnie wielu wyrzeczeń. Wszystkim \"rzuczacom\" życzę powodzenia ! Mówiłam , mam doła i8 piszę jakieś same pierdoloty, więc lepiej będzie jak się zmyję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka🌻 co Cie naszlo na takie doly w ogole!!!!troszke ruchu, troszke dyscypliny \"jedzeniowej\" i bedzie dobrze :) Aaaaaaaa i duzo autoafirmacji:) a co:D:) mi tez dupa urosla wszystko w dupe idzie a przeciez ostatnio naprawde sie \"pilnuje\" moze to od piwa:P:Pzamiast brzuch to dupa rosnie:D chbya je rzuce , tak jak fajki i bede pila tylko w \"wyjatkowych sytuacjach\";);) Glowa do gory!!!! koko jambo i do przodu!!!:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina jaka depresja wieku starczego? co ty piszesz jesteś piękna młoda pachnąca wiem to bo widzę Cie przez kabelek Dziś poprostu masz zły dzień Jutro będzie lepiej zobaczysz Wstań rano stań przed lustrem uśmiechnij sie i powiedz sobie ale jestem ładna i zobaczysz cay dzień będzie miły. Teraz dziewczyny coś tu kiedyś słyszałam o jkaimś spotkaniu na rowerkach koło {Poznania ? to zaczynaamy wszystkie trenować by do mety na spotkanie pachnąctych dojechać i bedziemy chudnać że hoho. Głowa do góry jesteśmyt pachnące i super miłego wieczorka i balbina uśmiech 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o rowerek to tez sie dołączam , ale tylko dla kondycji bo ja raczej nie mam z czego chudnac :D A do poznania to mam tylko 200 km z wroclawia takze jak dzisiaj wyjade to za dwa dni bede, czekajcie na mnie przed znakiem :D Balbina no co Ty dziewczyno, co to za glupoty opowiadasz?? ja tam troche tyłka bym chciala miec bo wygladam jak chodzacy szkielet a to tez nie jest fajne - uwierz 🌼😍👄 przybij piateczke 🖐️ i wybij sobie te glupoty z glowy. nadmiar kg zawsze mozna zrzucic, troche dyscypliny kochana i poczujesz sie niebawem jak mlody BóG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×