Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam. ja nie palę ponad miesiąc i jest cudownie, tylko jeszcze sie płuca oczyszczają chyba i ten śluz mnie denerwuje. czuję smaki i zapachy, i nie mam zamiaru juz do tego swiństwa wracać. pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke podpisac liste ;) a co tutaj tak pusto ????? No nic, pachnacego wieczoru zycze 🌼 Aga 🌼 gdzie Ty sie podziewasz dziewczyno, mam nadzieje ze nie poleglas moja towarzyszko doli i niedoli Amazonka 🌼 matka chrzestna tego topiku :D Setunia 🌼🌼😍 kominek🌼🌼😍 Balbina 🌼🌼😍 Basiek 🌼🌼😍 Kangurek28 widze ze jakos dajesz rade, tak trzymaj. Z dnia na dzien jest coraz latwiej i coraz mniej mysli sie o smierdzielu 🌼 piateczka 🖐️ Aurela25 🌼🌼😍 Ame4lka 🌼🌼😍 dmka 🌼🌼😍 michelle* 🌼🌼love] Vinga34 🌼🌼😍 i dla wszystkich 🌼🌼😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pachnąca i bardzo sie ciesze ze udało mi sie wtrwać kolejny dzień. Dziś po pracy zakupy teraz troszke w kuchni na święta podszykowałam i dlatgeo nie siadałam tu wcześniej. Jej coraz więcej nas tu bardzo miło ze tyl osób chce ślicznie pachniec. Ale pewnie wiele z nich mi przytaknie że ten topik jest potrzebny by wspierać. Milutkieg i pachnącego wieczorku. keke 🌼;)👄 Amazonka 🌼;) Setunia 🌼;) kominek 🌼;) Balbina 🌼;) Basiek[kwiatek};0 Kangurek28 wytrwaj codziennie jest łatwiej 🌼;) Aurela25 🌼;) Ame4lka 🌼;) dmka 🌼;) michelle* 🌼;) Vinga34 🌼;) i dla wszystkich pachnących i tych co czytają i chcą sie dołączyć 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak topik jest bardzo potrzebny, mam juz tak zakodowane ze musze tutaj codziennie wstapic i was poczytac . Jest mi wtedy raznej ze nie jestem sama ;) I w razie kryzysu moge liczyc na wsparcie.... fajnie ze tutaj jest nas tyle ..... wielki buziak dla wszystkich 👄 muuaaa :D Fajnie jest pieknie pachniec , kolezki w pracy mowia ze jakos tak... ladniej wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurek 28
Dzięki wielkie za wsparcie naprawdę bardzo sie ciesze ze znalazłam ten topik trzymam sie jeszcze ale jutro lecę po nikoret może będzie łatwiej pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurek28-> Kup sobie lepiej tabex, on wypiera nikotyne z ogranizmu, bo Ty masz ja wypierac a nicorette ja organizmowi dostarczaja. To tylko moja sugestia. Lepiej rzuć normalna gume zeby ruszac geba i wspierac sie tabexem :D pozdrawiam 🌼 fado🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kangurek jeśli moge coś Ci doradzic to mykaj na biorezonans jest suer naprawde łatwo przychodzi Ci rozstaie sie ze śmierdzielem bo oczyszcza organizm z nikotyny nie czujesz głodu nikotyny a t egumy dają Ci nikotyne. Nie wiem zobacz czy bedzie Ci szło łatwo. mi poszło po biorezonansie tak latwo zei mój mąż poszedł. Keke też była i jakoś dzielnie sie trzyma czego i Tobie życze; Pachnącej nocki i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurek 28
Właśnie już dawno sie zastanawiałam nad tym rezonansem ale nie miałam pewności co do skuteczności ale skoro mówisz ze pomógł to mnie też powinien pójdę chyba ale już po świętach a na razie w takim razie kupie ten tabex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kangurek. Nie wiem czy czytalas to co wczesniej napisalam (kilka dni temu) o biorezonansie, ze to naprawde pomaga. Tez jadlam tabex ale po biorezonansie w ogole go odstawilam. warto spróbować , my z Aga serdecznie polecamy :D Aga -> jak tam maż, daje rade czy meczy sie chlopina narazie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️🌼 kanngurek 28 i Ame4lia dobrze by bylo jakbyscie sie zaczernily bo sa tu rozni podszywacze i robia troche balaganu. Zycze wszystkim spokojnej nocki...:) 🖐️🌼🖐️🌼🖐️🌼🖐️🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 tyle piszecie że czytać nie nadążam :D niestety nie będę mogła Was przez jakiś czas wspierać, bo już mama gości na święta ( wizytacja teściów :D)i przygotowania do świąt ruszyły pełną parą :( taki zapierdol że załadować nie ma kiedy :D ale ja widzę że do niczego tu Wam potrzebna nie jestem :p, dyżury teraz trzyma dzielnie Keke i Aga i super wspiera nowicjusz :D oby tak dalej dziewczyny, pomoc jest potrzebna, zwłaszcza na początku. ps/ dzięki za \"matkę chrzesną\" :D ale dlaczego? Spadam spać bo jutro muszę mieć pary za 4 żeby podołać temu co mam do zrobienia :D (jakiś wspomagacz by się przydał :p) Kolorowych snów dziewczyni i chłopaki 👄 złośliwiec - daj znak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego amazonko ze Ty wskazalas mi ten topik kiedy nie palilam raptem 2 albo 3 dzien i odchodzilam od zmyslow bo mnie po scianach rzucało z glodu. A matka chrzestna jestes dlatego ze nakrecasz to wszystko na swoj niepowtarzalny sposob, Twoje slowa dodaja skrzydel i sil do dalszej walki ;) za co z calego serca Ci dziekuje🌼 👄 muuuła ( i mysle ze nie tylko ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego amazonko ze Ty wskazalas mi ten topik kiedy nie palilam raptem 2 albo 3 dzien i odchodzilam od zmyslow bo mnie po scianach rzucało z glodu. A matka chrzestna jestes dlatego ze nakrecasz to wszystko na swoj niepowtarzalny sposob, Twoje slowa dodaja skrzydel i sil do dalszej walki ;) za co z calego serca Ci dziekuje🌼 👄 muuuła ( i mysle ze nie tylko ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ze To Ty przyprowadzilas mnie na ten topik gdy nie palilam raptem 2 czy 3 dni i rzucalo mnie po scianach z glodu. Słuzyłas mi rada, dobrym slowem i wsparciem za co z calego serca cI DZIEKUJE 👄 muuła ( i mysle ze nie tylko ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduch zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka :D Dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduch zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka :D Dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduch zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka, dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduch zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka, dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduch zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka, dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduchu zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka, dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduchu zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka, dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduchu zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka, dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduchu zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka, dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dzieki Keke, nie masz pojęcia jak mi się ciepło na serduchu zrobiło :D Nie miałam pojęcia ze te moje bazgroły aż tak pomagają :p Ty też jesteś Wielka, dzielnie wspierasz wszystkich pod nieobecność starych wyjadaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sis palaczka zjechala na swieta i troche mi nakopcila😠wrrrrr:D Dobranoc wszystkim!!!!! Amazonko🌻:) dalas czadu z postami:classic_cool::D:) Keke🌻:) Fadus🌻:) Gadzinko🌻:) Basiek🌻:) Blanka🌻:) Balbinka🌻:) Aurela🌻:)kopa lat!! Slonko🌻:) Zloskliwiec🌻:) Jerzys🌻:) odzywaj sie!:) Aga🌻:) Kangurek🌻:) Dmk🌻:) Mischelle🌻:) Vinga🌻:) too be or not to be 🌻:) Kominek🌻:) Amelia🌻:) Wiewiorka🌻:)palisz, nie palisz?:) znikam 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko jesteś tu potrzebna i w wolnych chwilkach wpadaj i napisz kilka słów. Teraz pewnie i ja zaglądac będe tu mniej bo na święta jest troszke pracy. Każdy z nas palaczy wie że to słowo tu napisane bardzo pomaga. Miłego i pachnącego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy uda mi sie zawitac tu przed Swiętami, więc już dziś zyczę Wam kochani zdrowych, spokojnych Swiat......:) Ika, Jovik, Złośliwiec......jeszcze pamiętam jak ciezko mi było...i to nie tylko z powodu rzucenia palenia......DZIĘKUJE !!!!!!!........:). wszystkich pozdrawiam serrdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼🌼🌼 Chłopakom 🖐️ graba bp Za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️🖐️ Trochę choruje czekam na wynik 19-czwartek jestem podłamany psychicznie :( dlatego tu malo zaglądam BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten topik naprawdę :) gdyby nie to, że na niego trafiłam to dalej bym paliła i co więcej dalej bym to lubiła, a teraz jestem praktycznie bez nałogów :) co prawda przesadzam ze slodyczami, ale przy mojej niedowadze to raczej nie problem. pozdrawiam wszystkich niepalących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm😠no tak prawie trzy dni nie miałam neta nic normalnie jak bez reki😠 :dale już jestem dzieki setunia🌻za pamieć o mnie juz myslałam że zostane zapomniana❤️no i co z tym rowerem kiedy jedziemy na przejażdzke? Pozdrawiam wszystkich złośliwiec a czemu nie napisze sz nam nic wiecej tylko to samo co ostatnio:(:(:( Trzyma sie dużo zdrówka ci życze masz tu witaminke🌻 I wszystkich nowych pozdrawiam i tych co sa juz tu jak w domu a apropo domu nie lubie świąt uważam że to nic innego jak harówka gotowanie sprzatanie mycie wszystkiego uff:( no to pomykam do pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×