Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość przemek85
helloł niepalacze =D Ja mam dzisiaj totalną doline, od rana niemilosiernie chce mi sie palic ;/ zara chyba zwariuje... a nie pale juz prawie 3miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Blaneczko🌻:D:) no ja tez pamietam o wspolnej wyprawie:classic_cool:;) Basiek🌻 keke🌻 Aga🌻 Zlosliwiec🌻 Bondziorno co prawda , to prawda🌻 ja tez od razu chodzilam do pubu , draznily mnie popielniczki ale nei dalam sie nawet nie w ghlowie mi bylo zapalenie:Dtzn w glowie ale w podswiadomosci nie:D;) Sloneczko🌻 poswiec:) jana gratulacje🌻dzielnie sie trzymasz:0 no cisza okropna!!!!! niby zimno a Wszystkich wywialo:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i życze pachnącego wieczorku mam cholernego doła wiem tylko że nie może pet być silniejsyz niz ja Ja musze być od niego silniejsza dla wszystkich buziaczki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti -> 👄 faqtycznie :D Ale mi się zaległości na topiku narobiło chyba ich nie nadrobię :) Zabiegana byłm, ale jaką kondycję teraz mam :classic_cool: , nigdy bym nie przypuszczała, że mam tyle pary:) Wszystkim co mieli rocznicę gratuluję 🌻 👄 A na cichych podczytywaczy czekamy cierpiliweie, magiczny 1 maja jutro :) może Ktoś nareszcie się zdecyduje:) Miłego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, silna jesteś i dasz radę :classic_cool: jak ja nie zapaliłam po sobotniej ostrej i bardzo głośnej wymianie zdań ze ślubnym to Ty tym bardziej nie zapalisz:) Myśl pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj amazonko chce być silne i silniejsza od peta ale kurcze za misiąc będe bez pracy cał anoc wyłam i dziś też aj nie wiem co ja dalej pocznę . W następnym tygodniu mam urlop i ide za pracą Nie wyobra,zam sobie jak dalej będzie ale wiem ze śmierdzieowi ie moge sie poddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee jestem i pozdrawiam was wszystkich setunia🌻 amazonka🌻 basiek🌻 keke🌻 aga🌻 złośliwiec🌻 fado🌻 rolf🌻 słoneczko🌻 no i dla wszystkich o których zapomniałam🌻 i duzo słonka stunia--------rower kupuj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaanka
ja nie pale dokładnie od 20 marca Paliłam prze 4 lata i powie szczerze, że teraz widzę jak mi sie kondycja polepszyła, już się tak nie męczę jak wcześniej. Może to śmiesznie zabrzmi, ale lubię przebywać z osobami palącymi i od czasu do czasu poczuć dym papierosowy Palenie jest naprawdę zbędne, są same plusy rzucenia palenia: lepsza kondycja, bielsze zęby, nie czuć od Was "zapachu" papierosów, nie musicie główkować jak zapalić w miejscu, gdzie jest zabronione palenie nie traci się pieniędzy (5 złoty dziennie-średnio miesięcznie masz w kieszeni 150 zł, które możesz wydać na co chcesz) teraz są w modzie ludzie niepalący Jedynym minusem może być przytycie, ale wystarczy nie objadać się i po problemie Zmotywujcie się i nie palcie !!! Nie odkładajcie tego na inny termin:"oki od jutra nie pale";"od poniedziałku nie pale" czy "od przyszłego miesiąca nie pale" - o tym zapomnisz i tak czy tak będziesz palić. Powiedz sobie nie pale i właśnie w tym momencie już nie pal, a resztę papierosów z paczki zgnieć i wyrzuć do kosza !!! Nie usprawiedliwiaj się też tym, że się zdenerwowałeś i musiałeś zapalić, że to było silniejsze od Ciebie !!! Pamiętam: RZUĆ RAZ ALE NA ZAWSZE, ANI JEDNEGO BUSZKA WIĘCEJ - BO NAPRAWDĘ NIE WARTO !!!Rzuć palenie i przekonaj się sam, że jest tak jak napisałam Powodzenia !!! Jeśli przeczytałeś to do końca to rozważ to na poważnie, na pewno nie raz już chciałeś rzucić palenie, więc jest ku temu okazja, powiedz sobie nie palę i nie pal !!! trzymam kciuki kim kol wiek jesteś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, przykro mi że stacisz pracę :( ale pomyśl, jeżeli bedziesz osobą nie palącą łatwiej znajdziesz inna, może nawet lepszą, zobaczysz, coś napewno znajdzesz. Trzymam kciuki za to abyś nie zapalła i za to abyś znalazła pracę Nie daj się:) blanka147 -> {usta] adriaanka -> wszystko się zgadza, tylko dlaczego tak trudno nam to zrozumieć, wtedy gdy jeszcze palimy:( Czekamy na nowych rzucaczy (wiecie o kim mowa:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a moze wcale nie bedzie tak zle . nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace strace to jest pewne bo nie przedłużyli mojej szefowej dzierżawy lokalu ale mam nadzieje ze szybko znajde inną Milutkiego popołudnia i oczywiście pachnącego dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAMANO
ZAMYKAM TO FORUM KONIEC PISANIA TU ZMIENIC MIEJSCE PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sobie miejsce zmień jak Ci to nie odpowiada :D Admin sie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Witam! Zupelnie przypadkiem trafilam tutaj i bardzo sie ciesze bo mam nadzieje, ze ta lektura, ktorej poswiecilam ostatnie 2 godziny nie pojdzie na marne:) Chce rzucic palenie, i - tak jak napisala ktoras z dziewczyn- codziennie postanowienie to odkladam; od jutra, od poniedzialku, od pierwszego i tak wkolo... Czego sie boje? Czekajacej mnie walki, poddenerwowania, tego ze przytyje? nie wiem... Dziewiec lat temu gdy juz wiedzialam, ze zostane matka nie bylo dla mnie problemu, rzucilam w jednej chwili. Wrocilam do nalogu ponownie gdy synek skonczyl dwa lata. Pozniej probowalam kilkakrotnie, i tez udawalo sie. Na miesiac, dwa, gora trzy miesiace :( Dzis wiem, ze nie chce palic. Brzydka cera, zeby, matowe wlosy skrywane raz po raz pod nowa farba, zadyszka, bolaca glowa i wieczne zmeczenie... Wczoraj spalilam dwa papieroski, dzis jednego i w tej chwili postanawiam: zadnego wiecej. Poczytalam co nieco i jakos mi latwiej, razniej. Skoro innym sie to udaje, moze i ja podolam? Tym razem na zawsze? Tak bardzo bardzo bardzo bardzo bym chciala!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak bardzo, bardzo, bardzo tego chcesz to napewno Ci się uda:D Trzymam kciuki żebu Ci sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew-ka też trzymam kciuki bardzo dobrze że mas zsilna wole i ze chcesz przestać śmierdzieć że chcesz pachnieć. Melduj nam sie jak idzie a my będziemy sie starać Ci pomóc pachnącego wieczorku keke🌼 amazonka🌼 [złośliwiec🌼 balbina🌼 słoneczko🌼 basiek🌼 Jana38 co tam u Ciebie🌼 Typ193 jak Ci idzie?🌼 tych co nie wymieniłam zapomniałam ale im tez życze milutkiego pachnącego wieczorku🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ 🌼 Wszystkich pozdrawiam oczywiscie bez wyjatku....:D Agnieszka nie daj sie skusic smierdzielowi omijaj go z daleka...:) Amazonka 🌼 Keke 🌼 Zlosliwiec 🖐️ Sloneczko 🌼 Setunia 🌼 Blanka 🌼 ew_ka 🌼 Jana38 🌼 Zycze spokojnej nocki....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich Jest super, 10 dzien bez papierosa minal bez problemu. Rano wsiadlam w samochod pojechalam do Rossmanna zrobilam sobie zakupy. W trakcie popoludniowej drzemki mojego synka zafundowalam sobie kapiel w olejkach, peeling, maseczke, zel wybielajacy z nakladkami na zeby, paznokietki u nozek , raczek odzywka na wlosy i czuje sie jak nowo narodzona. Oczywiscie rano porcyjka witaminek Jak cudownie jest nie palic. Ew_ka rzucaj natychmiast !!!!! Setunia, Keke, Zlosliwiec, Agnieszka, Amazonka, Blanka to dzieki Wam czuje sie tak fantastycznie, pachnaco i czysto. A co najwazniejsze - w kazdym momencie dnia i nocy moge przytulic mojego synka, wycalowac Go i pieknie przy tym pachne. Jeszcze raz dzieki za wsparcie i oczywisci trzymam sie dalej BP. A teraz mam nadzieje ze na biorezonas wybierze sie moj maz, w koncu obiecal, ze jak u mnie zabieg ten da efekt to pojdzie napewno, wiec trzymam Go za slowo. Zycze milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia i pachnącego bardzo🖐️ amazonka🌻 jana🌻🖐️mocno trzymam kciuki abys zawsze pachniała bardzo mocno i duzo radości i zdrówka dla synka setunia🌻gdzie jesteś??????? fado🖐️ złośliwiec🖐️ keke🖐️ Agnieszka🌻 ew_ka🌻 basiek1🌻 słoneczko🌻 i dla całej reszty 🌻🖐️:):):):):) i duzo pachnących chwil a ja zmykam na basenik🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Witam ponownie! Slowo sie rzeklo: wczoraj wiecej nie zapalilam! Choc latwo nie bylo. Pierwszy kryzys: na spacerze z pieskiem; w koncu to od zawsze norma bylo: piesek chodzi, ja pale i jak czas szybciutko leci! Drugi kryzys: przed snem samym, oj dlugo dlugo zasnac nie moglam, wiercilam sie, krecilam i tylko jedna mysl w glowie: papierosek I jak milutko byloby wyjsc na balkonik... Ale nic, dalam rade! I kolejny dzien sie zaczyna. Obym dalej silna w swych postanowieniach byla! /wlasnie po kawce, juz poszlabym zapalic :( / Dzieki Wam wielkie za slowa wsparcia! Podbudowaliscie mnie ogromnie! Chcialabym wierzyc, ze z fajkami to juz naprawde koniec, nie porywanie sie z motyka na slonce... Milego dnia wszystkim, do zobaczenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem jutro u mnie pol roku minie BP kto nie wierzy niech nie wierzy:D;) kurcze cos mnie lebek boli :o chbya za duzo miesa z grilla wczoraj bylo:P dzis dzien wege sobie robie;0 Milego dnia Kochani🖐️🌻❤️👄 jeszcze tu dzis zajrze:0 P.S. cos malo osob rzuca wraz z poiczatkiem miesiaca;0 smialo, smialo wpisywac sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Setunia już piecz wielkiego torta i szmapana do lodówki wkladaj bo to jest wielka rocznica jutro u Ciebie Miłego pachnącego dnia wszsystkim Ci ktorzy podglądają zapraszam do przestania palenia i wpisywania sie tutaj trzyamma kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×