Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Nadiya26
Witam Was kochani!!!!!🌼 👄 dudka🌼 Dziekuje ,wiesz po cichu marze o córci ,no ale wazne jest zeby było zdrowe:):):) slicznie dziękuje :) zlosliwiec🌼 Dziekuje:):):) amazonka 🌼 zabciu super sie czuje ,oby tak dalej:):) fado 🌼 dziekuje :):) jestes nie zastąpiony:):):) balbinka...🌼--- co tam u ciebie ..? dlaczego taka cisza...???] alajka🌼 >>>kochana ja tez miała cięzkie dni ,kazdy z nas je miał ,no normalne:) i teraz tylko od nas zalerzy czy damy rade ,czy jestesmy silni...ale my jestesmy silne!!!!i nie damy sie!!! nie daj soba rządzic !!!wiesz ja myslałam ze nigdy nie rzuce ,i popatrz juz idzie 3 miesiac:):)a było cięzko ,ale warto było!!! wiesz mnie pomagał płacz :) zaden wstyd ,mnie to pomagało:) pij herbatke melise :) pomaga:)zycze ci wytrwałosci i pamietaj kazdy nastepny dzien Bp! to poczatek konca smierdziucha:):):) i Wszystkich nie wymienionch równiez Pozdrawiam :):):):) sle buziaczki👄 👄 👄🌼 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wzruszyłam, no Wiewiórka witaj, co u Ciebie? Z obczyzny piszesz czy z kraju? @ znasz, daj znać... GG nie mam ostatnio... Słoneczko, mogłabyś się odezwać krótkim słowem... Nadiya, a masz już imię dla potomka? Podaj rejestr wymarzonych... No właśnie, Kinia, żyjesz? Podesłać czekolady? Dudka - podnoś ciśnienie, ja mam niskie, hahahaha... Amazonka - trzymaj się, trzymaj się dziurawca... Cometa :) Złośliwiec :) Ucałowania dla reszty! Specjalnie 🌼 dla Gadziny 👄 dla Balbiny Dobra, kończę listę, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18 lat i paliłam od 3 lat na poczatku podpalałam potem jakoś miesiac nie paliłam i znowu na poczatku wydawało mi sie tylko ze mi tego potrzeba jak przezywałam jakis kryzys albo stes siegałam po papierosa a teraz jestem pewna że tak naprawde to one do szczescia nie sa mi potrzebne ... tak psychika mi sie nastawiła.. i kiedy biorę fajkę do ust chce mi sie za przeproszeniem rzygać...;/ mam nadzieję że juz nigdy tego świństwa do ust nie wezmę... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado-->za 2 dni bedzie 13 miesiecy,jak tutaj jestem. Mam juz corke przy sobie,jest nam tutaj dobrze.postanowiłam corcie wykształcic,a pozniej nie wiem co bedzie dalej. Pozdrawiam was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 89 - tak jak piszesz! I tak trzymaj! :) wiewiórka, ale ten czas leci, cieszę się, że układa się wszystko po woli... i córcia, i w ogóle, zacznij BP, przecież tak silna byłaś i tylu ludzi wspierałaś..., między innymi mnie... :) Najlepszego dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiej duzo nowych ludzi Wierioreczka33🌻mysle ze dasz rade..tym bardziej jak juz mialas probe rzucania ....ten smierdziel cały czas czycha na nasze złe dni ...ale przeciez my sline babki ......i co tam damy rade.....pozdrawiam cie wiewióreczko🌻 trzymam za ciebie kciuki..🖐️.sama wiesz ze to magiczn topik.a jak juz złosliwiec🌻wezmie sciscnie swoje debowe...to juz nie ma mocnych na smierdziela...:):) Niech tylko ciebie poczyta tutaj ...ja duzo czytałam wczesniejszych wpisów i pamietam Twoj nick... Widzisz. jak nas tu wspierają .......fado🌻amazonka🌻złosliwiec🌻 I mysle ze jestes zła na siebie ze poległas...ale to dobry znak ..pisz z nami zawsze jak wiecej nas to fajniej ...podtrzymujemy sie w ciezkich chwilach ale ja sie dzisiej rozpisałam ............:):):) pozdrowionka dla calej ferajny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze Ona89🌻taka jestes młodziutka i trzymaj tak dalej bez tych okropnych smierdzieli... Zobaczysz jaka bedziesz dumna z siebie ...palenie jest niemodne ..coraz mniej miejsc gdzie mozna zapalic ...i po co sie stresowac ...i smierdziec:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo !!!! Wiewióreczka 33 🌼 :D Witam serdecznie w pachnącym gronie :) bp z nami dasz rade na pewno 🖐️ o tym wiesz tylko nie zwlekaj dołącz do nas jak najszybciej czekamy kiedy się zameldujesz ze jesteś BP wracaj ----- bo nie palić to cos pięknego :D trzymam kciuki BP dudka 🌼 amazonka 🌼 fado 🌼 Nadiya 26l 🌼 Ps Nie ma pewniaka :(na śmierdziela cwaniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Posłuchalam waszych rad i ..kupilam sobie seksowna sukienke , czarna oczywiscie (zeby nie bylo ).Była opieta , eksponujaca biust i chyba niezle sie prezentowala na mnie bo mialam tzw. branie .:) Jednak mala czarna i szpilki czynia cuda .Nawet moj facet byl troszke zazdrosny o innych panow.Stwierdzilam ,ze mala nadwaga to nie problem .Imprezka byla super ,bawilam sie do rana i melduje Wam ,ze tylko 3 osoby palily przy naszy 20sto osobowym stoliku. Czyli fajnie . Buziaki dla wszystkich pachnacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, starym i nowym :) wierwióreczka - ja też Cie pamietam, nie wiem czy Ty mnie zapamietałaś:). Trzymam kciuki żeby tym razem Ci sie udało🌻 Nadiya26 - 👄 dla mamusi:) fado - trzymam się mocno, nawet 2 razy dziennie:) ona89 - nie pal, nie warto, szkoda kasy i zdrowia dudka👄 za dzielne podtrzymywanie na duchu, starych i nowych zlosliwiec- Ty chyba nie.... nic z tych rzeczy, bo cos ta smutna minka mnie martwi 🖐️ Kinia- no widzisz, zapyliście ze Ci się impreza udała, a swoja drogą \"mała czarna\" zawsze sie sprawdza no nie:) warto ja mieć w szafie. Kitka100 - witaj w pachnącym gronie, czytaj nas, pisz, płacz, chodz po scianach tylko nie pal, nie warto, rade napewno dasz, bo wiesz juz jak to jest nie palić, więc....A wagą się nie przejmuj, jeżeli jesteś na diecie to nie powinno Ci przybyć kilogramów, ale to jest indywidualan sprawa, ale i tak warto nie palić, trzymamy za Ciebie kciuki, dasz radę. Miłego wieczoru kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiercpapierosom
Kitka, powiem Ci szczerze, ze latwiej wlasnie rzucic palenie i nie przytyc kiedy jest sie na diecie. Jesz regularnien okreslona ilosc jedzenia i nie podjadasz, bo z powodu diety nie mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam wszystkich serdecznie BP :D amazonka🌼 wszystko OK.:D Kitka 100🌼 miło Cię widzieć w naszym pachnącym gronie bp 🖐️ z nami na pewno pokonasz śmierdziela dudka 🌼 fado 🌼 Nadiyna 26l 🌼 wiewioreczka33 🌼 sloneczko 🌼 P za potrzebujących trzymam kciuki bp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Matuśku, jakoś takoś, po japońsku staram się dawać sobie radę ze samą sobą i rzucaniem tej popierdółki! Kolejny dzień rozpoczęty malutkim sukcesem, mam nadzieję, że z dnia na dzień tych sukcesów będzie więcej - oby :-) pozdrowionka dla wzystkich piszących i zaglądających Nadiya - życzę Ci zdrowiutkiej córeczki z całego swojego serducha Złośliwiec - mocniej jeszcze ściskaj te dębowe paluchi...:-) Fado - 🌼 jakoś daję radę .... Dudka :-) Amazonka 🌼 Gadzinka- gdzie Ty się podziewasz🌼 Kinia 🌼 i tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 Witam cieplutko w ten zaśnieżony poranek, ale nam śniegu dosypało :] Pachnidełka, meldować się, jak tam wasze moce do walki, są? jak nie ma, to podsyłam moc pozytywnej energii ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki snieg ???? U mnie pluta :( Witam nowa niepalaca ! A reszcie milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...🌻🌻 Wszystko w najlepszym porzadeczku ...bp ale ciezej mi z tymi kg..fado🌻.. napewno powie ......ze daje mi na tacy rozne dietki ...a ja taki len tylko czytam do upadlgo co sie da teraz jakaś wpadla mi w oko dietka ww..liczenie punktow:):):):(:(:( wiem ze 200gramikow pewnie zeszlo ze mnie:) Wiem ze musze teraz pokutowac ...a po co zaczynalam palic ..teraz mam 10 kg wiecej...zeby to jeszcze czlowiek byl z 10 lat mlodszy to byloby inaczej ale ...dosyc marodzenia cos trzeba zrobic z tym koniec kropka.... A w aptece pan ..APTEKARZ..mi powiedzial ze jeszcze troche i dolegliwosci znikna ...wiec czekam z utensknieniem....:):) Kitka100...🌻mam ta ksiazke polozylam ją no oku ...zeby maz ja zauwazył ..a moze sie skusi zajrzec do srodka ....ja jak ją czytalam wlasnie juz kilka tygodni nie palilam...ale lektura super...takrze trzymam za Ciebie kciuki Kitka100🌻 wszystkim zycze milego wieczorka 🌻🌻bp oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ratunku
Kitka ksiazka jest swietna,wrecz ,ze tak powiem genialna! a moze to my jestetsmy genialni:)? Ja nie pale juz dzis 18dzien i czuje sie swietnie,nie smierdze i nie mam atakow kaszlu,lzej mi sie oddycha ogolnie.Czuje sie jak nowonarodzona! Moj maz nie pali 10grudnia bedzie dwa miesiace,a byl strasznym palaczem,wszyscy sa w szoku bo wypalal 50papierosow dziennie!okolo 11 godziny przed obiadem otwiral nowa paczke i musial sie bardzo pilowac by mu ta druga paczka styknela na reszte dnia! bywalo oczywiscie ze nie wystarczala!ale dzieki Bogu to juz jest za nim.Mam nadzieje,ze juz nigdy sie nie skusi by palic.Cztal tez ta ksiazke,ale juz wlasciwie po tym jak rzucil palenie ,ta ksiazka umocnila w nim tylko postanowienie co do niepalenia.Zycze wszytkim sukcesu w walce z tym smierdzacym i drogim nalogiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ amazonka🌼 śnieg dalej sypie:) Balbina 723 🌼 tobie te kciuki 🖐️ 🖐️ Kinia/ 🌼 u mnie zasypało na biało :) Kitka 100 🌼 i o to chodzi tak trzymaj OK. wiewioreczka 🌼 jak tam ? co tam? 🖐️ sloneczko 🌼 P dudka 🌼 2 dni się przegłodziłem i jest cacy :) a mąż weźmie przykład z Ciebie i tez rzuci palenie tak było ze mną żona nie paliła ja paliłem trzeba tylko czasu :D pozdrawiam wszystkich 🖐️ BP wymienionych 🖐️ 🌼 i nie wymienionych 🖐️ 🌼 za potrzebujących trzymam kciuki BP życzę spokojnego wieczorku BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!!ja także chciałabym się do Was dołączyć palę od 3 lat i zaczęłam sobie zdawać sprawę że to bezsensowne nie dość że niszczę sobie zdrowie to wydaję na to kasę tak szczerze to od tygodnia ograniczyłam palenie do 4 fajek dziennie wiem że powinno się rzucić od razu więc już dziś podjęłam decyzje że od jutra juz nie zapale ani 1 mam nadzieję że mi się uda pozdrawiam wszystkich i GRATULUJE tym co już rzucili to świństwo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka33 wierzę w Ciebie Rzeczy trudne wymagają czasu, rzeczy niemożliwe wymagają więcej czasu BP od 17.09.2006 roku Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻wszystkich serdecznie:) lena25-82🌻i wiesz co dobrze ze juz masz motywacje zeby rzucic to palenie trzymam za ciebie kciukitrzy latka palenia to nie tak dlugo ...ja prawie ...25 palilam i juz nie pale 4miesiace z hakiem...i powiem ci ze super sie czuje nawet juz nie mam ochoty zapalic... Kitka100🌻trzymaj sie Balbina723🌻co dzien bedzie juz tylko lepiej... amazonka🌻juz niedlugo saneczki i...... z gorki na pazorki..... zlosliwiec 🌻 fado🌻 setunia🌻i dla wszystkich nowych i starszych rzuczaczy 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono życzę miłego wieczoru bp za najbardziej potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 ja teraz bardzo skupilam sie na dietce ..tej co sie punkciki liczy ale zagladam tutaj do was i patrze na postepy :):) Ale widze ze wszystko jest ok Dobrze ze juz sobie umiem poradzic ...nie mam juz ciagotek do smierdziuchow bardzo dobrze sie z tym czuje pozdrawiam wszystkich serdecznie🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diunka
nie pale od poniedzialku, przyznam szczerze, ze ciagnie mnie okrutnie, szczegolnie gdy widze jak znajomi pala. Do tego dochadza problemy z trawieniem, ciagle jestem wydeta, po zjedzeniu czegokolwiek czuje sie jakbym miala w brzuchu 5 kg kamieni, mam zaparcia, czuje, ze zaczynam tyc a to dopiero 6 dzien, co bedzie dalej??? Jak sobie z tym radzicie? Dobre strony rzucenia palenia: rano po przebudzeniu nie mam tego ochydnego, smierdzacego kapcia w buzi, nie kaszle, w domu nareszcie pachnie, oszczedzam pieniazki. Palenie rzucam razem z moim chlopakiem i zamierzamy odkladac pieniadze, ktore przeznaczylibysmy na palenie na jakis wyjazd albo inne przyjemnosci. Trzymajcie kciuki za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×