Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

jest tan ktoś?????????????????????????????????????? serce mi zaraz pęknie z bólu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! proszę cociaż dwa słowa wsparcia!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was to ja będę pisać!!! Przykro mi ale nie będzie o papierosach. muszę sięwyżalić bo inaczej oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak musi być że jak ja chce dobrze to zawsze wychodzi na odwrót!!! Pokłóciłam się z moim miśkiem! Serce mi za chwile pęknie na pół. Przepraszam że nie pisze na temat ale tylko tu modę się wygadać. nie mam do kogo się zwrócić. Rycze teraz i próbuje opisać mój ból a mój ojciec chodzi trzy metry ode mnie i udaje że nie ma tematu. Tak mi dziś źle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85 dobrze że ty czuwasz! Nie mogę naprawde bardzo boli jak zrani osoba która jest dla ciebie najważniejsza na świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech czuje sie fatalnie po tym poscie zlosliwca:( a wcale nie mialam takiego zamiaru,zeby tak sie stalo jak sie stalo:(Juz zlosliwcze wole sie usunac z forum niz zeby ojscie tego topiku sie usunal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85--------dzięki za wsparcie 🌻 idę spać żeby już nie myśleć i jak już tu pisałam jutro będzie lepszy dzień! Prawda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak 🌼 przecież jesteś silna kobieta wytrzymałaś 19dni to do słabeuszy nie należysz głowa do góry i nie pozwól żeby śmierdziel rozwiązywał za Ciebie twoje problemy trzymam za ciebie kciuki BP pamiętaj ze KTO SIĘ LUBI TEN SIĘ CZUBI a to jest wszystko wina śmierdziela nie daj się bądź silniejsza od śmierdziela będzie wszystko OK. Julka 85 🌼 jest ok. tylko brakuje nam rudej kocurki 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno nie odchodzcie !!!!!!!!!! zlosliowiec 🌻 Julka85 🌻 Proszę!! Jest ktoś kto jeszcze was potrzebuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak kochana!!! Wiem, ze teraz chce Ci sie jarac jak cholera przez ten caly zgrzyt pomiedzy wami :/ Ja tak fatalnie czulam sie wlasnie w nocy z soboty na niedziele. Doslownie szalalam-skorki paznokci sobie obgryzalam a oczy mialam cale zaplakane. Mordkusiak -jestes teraz razem z mezem bez fajki , chodzicie rozdraznieni , jedno na drugiego wali z tekstami.Nerwowa atmosfera.Nie mozesz wyjasnic z mezem ? dojsc do zgody? powiedz po co mu po co te klotnie? po co nerwy ! pogadaj z nim mordusiak. ochloncie troche i pogadajcie na spokojnie. Musicie w koncu dojsc do porozumienia. 🌼 za co trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mordusiak....co sie stalo dokladnie? Napisz, to Ci sie zrobi lepiej.......no chyba nie powiesz, że to pierwsza Wasza sprzeczka. PEwnie o jakąś pierdołe chodzi, a Ty sie tak denerwujesz.....może drina sobie walnij na rozluznienie jakiego, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modusiak jakby nie było kłótni w związku to by było za słodko a od nadmiaru słodyczy mdli. jutro będzie lepszy dzień. włącz sobie TV i pogap się w coś co zajmie Twoje myśli 🌼dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak nie wiem czy Ci to pomoże ale ja miałam dokładnie to samo z moim mężem, on przechodził bezproblemowo a ja chciałam o tym pogadać, niestety nie miałam z kim bo on nie miał takiej potrzeby. Ułożyłam sobie to w głowie i zamiast rozmawiać czytałam codziennie ten właśnie topik. Pomogło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie przechodzą bezpropblemowo przez konflikty...oni po prostu nie maja potrzeby afiszowania sie tak z uczuciami i rozmawiania o problemie.....wiem, bo sama mam gbura;) Ja krzycze, zloszcze sie i płacze, a on nie zwraca na mnie uwagi, albo sobie wychodzi:D Tak już mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie znaczy, że nie kipia od wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro666 ja tez mam czajniczek :) Zapach piekny wanilia&pomarancza. uzaleznilam sie :) jutro ide po kolejna buteleczke zapachowa bo chyba jestem w nalogu :)pozdro dla pozdra 666:) kocurka 😘 mordusiak ! Trzymaj sie Kobietko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, ja też mam wanilia-pomaramncza. Jutro nim rozpale w \'kominku\':DDobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobranoC KoFfaNe i Kochani :-D Dobranoc Kobietki Szalone i Czadowe :) i Dobranoc PoNowie :) mnm757, rzucajacy inaczej,zlosliwiec i carLL ;) GooD NiGhT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś miesiąc bez BP.Skoro złośliwiec odchodzi to i ja równiez ide sobie stąd.Topik zboczył z tematu przewodniego na zupełnie inny tor.Z całym szacunkiem ale \"ratunku,pokłóciłam się z moim miskiem \" itp to nie jest o rzucaniu fajek.W ogóle od jakiegoś czasu czytam to i bez komentarza.Powodzenia dla wszystkich.Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85------ do 3.00 rozmawiałam z mamą i przeszło :) oczywiście nie zapaliłam chociaż mama kopciła przy mnie jak stara lokomotywa:( Nos miałam zatkany od płaczu więc i tak nie było najmniejszego sensu zapalić. Wiem że z mężem się dogadam:) Nie wiem kiedy ale wiem że tak będzie, a że jestem silna to wytrzymam:) Miałam doła i was potrzebowałam i za to wam wszystkim dziękuję że byliście ze mną:) Julka85 jak zwykle 🌻 ale za wczoraj 🌻 do kwadratu bezloginu 🌻 ruda kocurka85 🌻 pozdro600 🌻 zlosliwiec 🌻 rzucający inaczej--------wiem że nie rozmuniesz ale dla ciebie również 🌻 A wbrew pozorom to pisałam na temat. Prawda kobitki?! Dzięki wielkie i trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak dla przypomnienia: Nie palę już 20 dni (+ 15g44m43s). Ilość niewypalonych papierosów: 495. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 18g53m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 123,93 zł! I .................... jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec i Rzucający inaczej to przecież faceci, oni nie miewają takich problemów, tzn nie uzewnętrzniają ich, dlatego stwierdzili, że topik zboczył z tematu...chociaż z drugiej strony chyba mają troszeczkę racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak....młoda jeszcze jesteś... musisz się nauczyć "obsługi" męża :D ja w Twoim wieku też kłóciłam się z mężem o najmniejszą pierdółkę jednak po kilku latach nauczyłam się, że nie warto z igły robić widły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich BP 🌻 A co ja tu czytam, przeciez to nie o to chodzi, sa ludzie ,ktorzy musza sie wyzalic i tak jak pisze kol. bezloginu to Modrusiak jest jeszcze mloda a my starsza generacjaduzo moze nas tu niema ale mamy juz to za soba, dotarlismy sie przez tyle lat malzenstwa i wiemy ,ze czasem trzeba pojsc na kompromis! Mlodzi sie tez tego z czasem naucza! Takze Panowie nie obrazac sie i pisac dalej! :D :D :D Zaczynam 3 tydzien BP i czasami walcze ale jak jest mi ciezko zaraz wpadam tu i wiem, ze znajde pomoc! Zlosliwiec i rzucajacy inaczej piszcie i nie odchodzcie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na topik dotyczacy niepalenia a tutaj towarzystwo zmienia charakter forum na topik kłócących się z\" miśkami \".Teraz pewnie Złośliwiec będzie musiał trzymać swoje kciuki za owych \"miśków\".Dzięki Złośliwiec jesteś klasowy facet,dzięki mocnym dębowym kciukom nie palę ponad rok(wtedy to był topik).Jeżeli Ciebie tutaj nie ma ja kasuję ulubioną stronę .Trzymajcie się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie dzis dopiero tydzien:) BP:D ale sie trzymam i dzieki Wam:) wchodze tu i czytam i czytam:) i czuje sie silniejsza:) Dzieki ze jestescie:) Zamelduje sie teraz w [poniedzialek:) Trzymajcie sie kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi tylko dlatego że nie można powiedzieć dlaczego chce nam się palić:( Obiecuje że już nie nic na ten temat nie powiem. Nie chce żeby przeze mnie topik ucierpiał. Chce rzucić palenie i koniec kropka. Jeżeli człowiek nie może powiedzieć dlaczego chce mu się palić to trochę nie wporządku. Ale następne moje posty będą brzmieć : \"dziś chce mi się palić\" lub \"dziś nie chce mi się palić\". A tak apropos to nie jest również topik na temat diet czy metabolizmu a jednak topik również czasami schodzi na taki temat. I nikt przecież nie neguje osób polecających dane produkty (czytaj: ocet jabłkowy). Wiem bo czytam ten topik od pierwszej strony. Fakt: jestem dopiero na 117 stronie więc może nie doszłam jeszcze do jakiejś umowy dotyczącej wypowiadania się na tym topiku. I jeszcze jedno ten \"misiek\" również rzuca palenie więc masz racje zupek niech zlosliwiec również trzyma za niego swoje magiczne kciuki. zupek --------- chylę czoła przed tobą (rok niepalenia! też bym tak już chciała); nie miej pretensji i tak tego nie zrozumiesz; a zlosliwiec to jest dopiero facet----nie ocenia tylko wspiera. chcę tu z wami zostać!!! jeszcze raz powtórze CHCE RZUCIĆ PALENIE I KONIEC KROPKA. nie odbierajcie moich słów opacznie. naprawde nie chciałam wprowadzić zamieszania. Jest mi źle, mam doła i wybaczcie że narzekam, ale prosze zmieńmy temat bo nie które wypowiedzi jeszcze bardziej pogarszają sprawe. Pozdrawiam was wszystkich ( nawet tych którym nie pasuję na tym topiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×