Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

w łodzi w tym kinie jest najwiekszy ekram 18/24 m. byłam chyba na 3d juz na wszystkim:) na nascarze o mały włos nie zwymiotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, jak nie zdejmiesz okularow w odpowednim momencie to paw murowany. Jak siem zle usiadzie to tak jest. A odpowiednich miejsc jest niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk--kino bylo dobre. Chodzi tylko o to, że nie mialam takich efektow w sensie , ze zaraz mi cos wyskoczy-bo ten film nie na tym polegal jak np o tych dinozaurach. Film ten mial za zadanie,wciagnac widza w koncert -tak jakbym tam byla i zadanie to wykonal w 100%, W pewnym momencie ten wokalista Bono wyciagnal do mnie reke :D a wiec wszystko git.:D:D Siemka Kocurek 😘 Ty wy i obywatel pajonk jestescie zŁodzi :D moze razem sie wybierzecie na jaiegos filma?:P:P p.s nie wiedzialam, ze stary kin kong jest tez w 3 D.-bo ja wlasnie chce teraz takie filmy w stylu King Konga obejrzec w 3 D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, wlasnie moze sie wybierzemy na jkis fulm wszyscy razem? nie jeste zlodzi ale niedaleko mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głownie dzemy. Ogórki tez (ale chyba mniej znane). Pulpety i rozne zupy... a jedyna z nich zjadliwa to fgasola po bretobsku czy jak to sie tam nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze znam fasolke po bretensku bo jako studentka wpierdzielam na obiad wszystko co jest szybkie do przygotowania.Zwlaszcza te zupki ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaki aby raz sprobowalem... i wylalem do kibla... zreszta mam sała spizarnie tych zup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jutro ! kupuje bileta, biore namiota i wpadam do was :D Nigdy nie byłam w łodzi :D Kocurka a Ty jestes z łodzi -czy studiujesz tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam sie w lodzi i mieszkałam 3 lata, potem byłam bardzo chora a ze babci jest lekarzem to wyjechalismy z rodzicami z lodzi a teraz znowu tam jestem od 5 lat:D takze mozna powiedzieć że jestem z łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie to jestem i urodziłam sie w Chojnicach -jakies 110 km od Gdanska na poludnie a studiuje w Gdansku i mieszkam razem z bratem -bo tak starzy sobie ubzdurali ze rodzenstwu bedzie sie lepiej 'uczylo na studiach' jak beda razem mieszkali a nie z jakimis lokatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie wiem czemu mi moje Chojnice wypstryjali kropkami.:D toc to nie przeklenstwo tu sie urodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza zasada brzmi... nie sluchaj co gadaja strzy, jakbym słuchal to bym w domu nie mial nawet jednego kochanego osmionoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk-ale co ja mam do gadania.Starzy placa za mieszkanie nasze wynajete i daja na zycie. Zastanawiam sie czy nie isc do jakiejs roboty zeby sie usamodzielnic.A z bratem wiesz ogolnie mi sie dobrze zyje tyle tylko, ze to nie to co chcialam-ma laske no i troche chyba krepuja sie tak ze mna tu mieszkac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×