Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dodob a mi te ksiażkę wysłała Pozdro600, którą serdecznie pozdrawiam:) Na mysliwskiej :) to zaraz koło poligonu, jenki to musimy sie kiedys umówić na rowery. Ja mam córcię 7 lat , z tego co pisałas to masz synka, wogóle ciekawi mnie ile masz lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
34 wiosny stapam po swiecie pewnie chetnie sie umowie na rowerek albo na spacerek taka okazja taka odleglosc super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja się wczoraj do was rozpisałam i tradycyjnie stronka kafeterii wygasła i wszystko padło :( bardzo ucieszył mnie wpis , który przypomniał nam , że 31 maja to światowy dzień bez papierosa. Mam nadzieje, że osóbki, które się tu potknęły wezmą się w garść a datata ta będzie dla nich dodatkową mobilizejszyn ;) Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko tak dożo Was jest ze nie sposób wszystkich oddzielnie wymienić jeszcze przez omyłkę bym kogoś ominął i bym mógł się komuś narazić a tego nie chcę :D pozdrawiam wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼 🌼 🌼 :D również pozdrawiam chłopaków przystojniaków 🖐️ graba BP :D za najbardziej potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP jovik –🌼 kaj jesteś :D nie tak dawno trzymaliśmy na zmianę dyżury na tym topiku a to już minęły dwa lata :D czas szybko leci- a nie palić to coś pięknego – BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolcia i cała reszta, którzy się potkneli WRACAJCIE TU DO NAS! Nie ma sensu robić sobie przerwy w abstynencji.Im dłużej będzie ona trwała tym gorzej będzie rzucić. Mordusiak kochana😘🌼 jestem jestem kochana :D zupek🌼 witaj ! nie wiedziłam ,że nas jeszcze podczytujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec🌼 Witak Ponownie ! miło CIę znowu czytać ;) a już myślałam , że te Mazury całkowicie Cię pochłoneły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec, jestem Twoim cichym wielbicielem. Jak rzuciłam palenie przez przypadek trafilam na ten topik, poczytałam go od początku i naprawdę wiele mi pomógł, zwłaszcza Ty, Jovik i moja Dudka. Ja nie palę dopiero i już 38 dzień, a mam na swoim koncie sporo wypalonych papierosów (23 lata, ostatnio po 35 papierosów dziennie), ale tak bardzo chcę, że prawie jestem pewna, że dam rady, chociaż jak każdy mam takie malutkie ukłucia. Problem jest z naszymi niektórymi dziewczynkami - proszę pojawiajcie się tu proszę od czasu do czasu z Waszymi mądrymi przykładmi, bo tu Was potrzeba ogromnie - potrzebujemy pozytywnych przykładów i mocnych dębowych kciuków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helluuuuu dziewczyny! wracam do was już niedługo, moja chwilowa załamka jeszcze tylko bardziej przekonała mnie że papierochy to nic przyjemnego: po prawie tygodniu niepalenia już po kilku wypalonych papierochach mój organizm zaczął się bronić , w pierwszym dniu miałam zaczerwienione gardło, nie moglam normalnie zasnąć bo coś kłuło w piersiach, kapeć w buzi, i samo palenie przestało być czymś przyjemnym wogóle. Tak że przekonałam się na własnej skórze i dotarło do mnie że wszystko co napisane w książce to prawda: palenie papierosów to złudna przyjemność! decolle____julcia____dzięki za pamięć! czytam Was cały czas i tęsknię do tego pięknego tygodnia BP! wracam tu bez papierosa w niedzielę - to już postanowione*-) buziaki i pozdrówka dla wszystkich_____jesteście kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka a dlaczego dopiero od niedzieli a nie juz??ej no laska nie denerwuj mnie:D skoro ci to nie pasuje sama napisalas jakie to paskudztwo smierdzace to czemu nie juz????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssuuuu wiem że to głupi wykręt ale w sobote mam wielką balangę i jakoś nie wierzę jeszcze w siebie na tyle żebym wierzyła że mogę ją przetrzymać BP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuu no blank glupi ja tez w sobote pije ale bezpapierosowo i koniec wez ze ty sie do kupy pozbieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień_________ a wiesz że ty masz rację?!________muszę się pozbierać bo jestem nierozgarnięta jak kupa liści ostatnio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem widze galarete taka rozpyckana przypom,inasz:D troszke zelatynki by ci sie przydalo jesli ta ksiazkowa to za malo to jakis dopalacz tabex cy cus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzien - jestes boska, Mariolcia - sluchaj Sądny dzień - ja w Ciebie bardzo wierzę - doładuj żelatynki, co by z sobotniego pretekstu nie zrobił sie kolejny wtorkowy itp. Jak mówisz niedziela to niedziela ale nie przedłużaj bo rozdrabniasz się na drobne. Do roboty - szkoda czasu - bez papieroska też świetnie smakuje piwo - wiem co mowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę wyczyścić paszczę i potem wam prześlę już pachnące buziole*-) dziękuje ci bardzo! ty jesteś naprawdę sądny dzień*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietye slowa decolle ja lubie piwko i tez sie balam ze bez fajki sie nie da a nie dosc co sie da to jest smaczniejsze jeszcze bo czuje piwo a nie jakies ch... wi co w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decolle powiem ci w sekrecie że piwo smakuje ochydnie z papierosem czy bez hihihi przynajmniej dla mnie*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to soczki czy co tam pijasz innego na pewno lepiej bez smakuja:D a sprubuj gingersa cynamonowego kiedys tylko to pilam teraz wole prawdziwe piwo jakas wareczke czy carlsberga czy heinekena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z piw pijam tylko redsa a z tymi soczkami to bez przesady - urozmaicam sobie je jakimiś %%% ale cynamonowego nie próbowałam jeszcze____no musze spróbować*-) wielkie dzięki jeszcze raz dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje dotychczasowe osiagniecie:D ty takie tez bedziesz miala galaretko moja:D Nie palę już 95 dni (+ 10g36m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 1908. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 13g57m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 668,09 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zawsze pije te piwka zaliczające się do Strongów :D ale przy tych redsikach i innych smakowych to nie czuć tego alkohollu wogóle i nie ma takiego pociągu do fajek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak szybko to idzie temat że nie nadążam:)! Ech.. Właściwie nie wiem co Wam napisać.. 4 dni było dobrze a teraz jeszcze bardziej mnie ciągnie. Ale MUSZĘ coś zrobić. Tylko ja mam raczej większy problem z samooceną dlatego trudniej.. Chyba muszę kupić tą książkę i w kryzysie otwierać bo w pracy nie mam możliwości zajrzeć w komp. A gdy czytałam to było mi duuużo łatwiej. Dobrej nocy Wam życzę. Jeszcze nie kupiłam paki:) ale jest mi teraz ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×