Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

I ja się zbieram moje drogie koleżanki spać..Rano trzeba wstać i uczyć się na egzamin oraz poprawkę..Ahh ta sesja..Dobrej i spokojnej nocy życzę, dziękuję za wszelkie słowa otuchy sadny dzien, wsparcie..Bardzo przyjemnie na tym forum..I bardzo fajnie się czyta kobitki Wasze wypowiedzi:-) Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..Właśnie spożywam śniadanko..Zaraz trzeba się brać za naukę..Czemu już nie może być ten czas wolny po sesji..Buu..Życzę Wam kolejnego miłego,dobrego,sympatycznego dnia bez papierosa rzecz jasna:-) I pozdrawiam słonecznie.. (P.S. Może któraś pomóc jak wstawiać emotikonki do tematu, jakieś kwiatki etc. Widziałam to na tym forum a za nic nie umiem tego zrobić/wstawić..?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że jeszcze śpicie;). Ja zrobiłam kawę, mm... jak pachnie:D. A potem znów nad jeziorko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA SIĘ W OGÓLE DZIEWCZYNY NIE TRZYMAM. Dziś znów wstałam z nastawieniem że rzucam i co.....pierwszy sklep, zakup fajek i znowu to samo. Pomóżcie bo w ogóle nie mogę sie zmotywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki, Ja mam dzis lepszy hymor już chyba dochodzę do siebie, ale za to młyn w pracy :( No i standardowo sie chwaleeeeee: 🌼 Nie palę już 18 dni (+ 10g26m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 368. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 19g35m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 106,00 zł! 🌼 :) :) :) Kapi84 - jka nie dajesz sama rady wspomóż się Tabexem. Ja tak zrobiła i działa :) Pozdrowionka Dziewuszki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam tabex, jest ok, ale ma jedna wade nie działa na psychikę. Dziewczyny, potrzebuje kopa w dupe od was i motywacji. Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytałaś tą książkę? Mi akurat na psychikę pomogła i gdyby nie to to pewnie wcale bym się nie zabrała za rzucanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiej książce piszesz? Ja czytałam książkę Allena Carra niestety nie w całości bo na komórce i wzrok się męczył ale przyjaciółka nabyła ją jakiś czas przez internet, to pożyczę..Marchewka się skończyła:( Nie ma co chrupać... Żuję gumy do żucia i jeszcze moment i będę miała gumowo-miętowy żołądek..Czy spotkała się któraś z Was ze sztucznym papierosem,z którego wydobywa się \"dym\"? wyczytałam wczoraj o tym w internecie,to ma służyć zajęciu rąk,koszt tego \"papierosa\" to około 10 zł:p..Chyba zakupię sobie kostkę Rubika, by czymś zając ręce.. Pozdrawiam popołudniowo..🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co o zastępowaniu sztucznymi fajkami to ja bym za tym nie była. A jeśli chodzi o inne rzeczy to też nie:), zresztą w tej książce też coś na ten temat pisze:). Ja podeszłam do wszystkiego normalnie-nie chowałam nigdzie popielniczek, zapalniczek. Jak miałam schowane popielniczkę to cały czas myślałam o tym że ona jest w tamtej szufladzie i \"czegoś\" brakowało tam gdzie zawsze stała. Przez to bardziej mi się chciało palić:). A teraz nie ruszyłam i nawet zapomniałam że ona stoi tam gdzie zawsze stała:). Cukierków i gum też żadnych nie jadam. Tzn. cukierki tak ale to zawsze je jadłam bo lubię słodkie:D. Hej Atydea, tą książke możesz ściągnąć z chomikuj.pl, gdzieś tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę że ja zakupiłam sztucznego papierosa;) Tak tylko się chciałam dowiedzieć co myślicie o tym..:-)A ja się źle czuję, niedobrze mi i mam mdłości i nie wiem czy to przez to że się obżułam sporo gum miętowych dzisiaj czy to objaw związany z odstawieniem nikotyny,zastanawiam się czy nie skoczyć do sklepu po coś słodkiego bo cały czas chodzi za mną \"jakieś coś\"..A Wy czym staracie się zająć ręce i wypełnić brak papierosa w ustach,ogólnie co przegryzacie,chrupiecie etc. Ja marchewki wczoraj.. Właśnie przeczytałam na WP że odeszła dzisiaj od Nas wspaniała polska siatkarka..Agata Mróz..Taka młoda,mimo iż dawcę miała od dawna szpiku kostnego wystąpiła infekcja po przeszczepie i jeszcze w rozmowach w toku powtórkach mówiła dziś o swojej chorobie i o tym że chciałaby zajść w ciążę,i udało się,córcia ma 2 miesiące..Ehh życie jest niesprawiedliwe..No ale cóż,jest tylko jednego i trzeba je przeżyć.. Jak Wam wieczorek mija kobitki? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo 😘 ale masakra dzisiaj caly dzien bez neta i naszego topiku ;/ komp mi siadl i dopiero teraz zostal przywrocony do zycia ale caly dzien bylam z wami myslami;D czulyscie te fluidy??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem dam rade.......grunt to odpowiednie nastawienie. Koniec z tym caqckaniem się i użalaniem nad sobą!!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! witam wszyściutkich! Kapi84 no przecież nie ma nic prostszego jak rozstanie się z papierosem! pamiętaj o tym! przecież przypomniałaś sobie jak to jest bez więc???!!! ja się dalej nie chwale i dalej nie pale*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kapi84 _____ oddam ci nawet (ale tylko chwilowo )zaszczytną ksywe : galaretka *-) ____ chcesz? ____ dodamy żelatynki i ...... będziesz jak nowonarodzona______jeżynowa___pomaranczowa___cytrynowa____ truskawkowa____ etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie trzęś się jak galareta! Wrzuć do kosza swego peta!\" :D:D:D phehe:), dobranoc, oczka mi sie same zamykają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ja spadam do spania,jutro mam nadzieje obejdzie sie bez zbednych sensacji i bede z wami nie tylko duchem ale i cialem,a wlasciwie to dzisiaj bo juz jest jutro pa pa czesc 🖐️ i dobranoc 💤 dla wszystkich pachnidelek 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry..:-) 8:43, Słonko już dawno za oknem świeci..Wiecie co? Wspaniale wstaje się bez porannego kaszlu papierosowego,zawrotów głowy etc. Jak mija poranek? Jutro kolokwium więc konsumuję śniadanko i do dzieła,do nauki..Bo czasu coraz mniej pozostało.. Dobrego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam moje drogie albo moi drodzy :0 ja wczoraj nie wlaczylam kompa bo mialam urlop zalatwialam mlodemu paszport potem zakupy potem rowerek po poligonie a potem juz sil zbraklo , na kompa , ja tez miewam dola dre sie bez powodu ale chyba warto faktycznie ksiazka pomaga nawet jeszcze calej nie przeczytalam ale jest zyciowa , ja jade na tabexie i jest ok chociaz gorzej spie . dziewczyny teraz z innej beczki mam zylki na lydkach takie popekane naczynka co z tym zrobic ? to wyglada okropnie a przeciez zaczynam nowy etap swego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie wlanczalas a ja ze swoim walczylam do utraty tchu.dopiero teraz przed chwila udalo mi sie go opanowac (chyba) tzn narazie dziala jak powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo jest tu kto ?? pachnace aptekarz sprzedal mi tabex bez recepty bo mowil ze jak chce rzucic to nie bede stac 5 godzin w kolejkach do lekarza pierwszego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz a mi nie chcieli sprzedac bez recepty a ze nie chcialo mi sie czekac do lekarza rodzinnegp to rzucilam bez wspomagaczy:D i dobrze w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobry Pan aptekarz..A ja idę właśnie do lasku pobiegać:-) Postanowiłam się wziąść za siebie..🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje za jakies 2 tygodnie zaczac pracowac to bede wzieta za siebie he he praca zawsze na mnie dopingujaco dzialala a przydaloby sie troche nie dojesc a wiecej sie ruszac calym cialem a nie tylko palcami po klawiaturze he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×