Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dzięki Julka 🌼 A ja tak się maksymalnie wkur..łam na moją przyjaciółkę że szok..Dzwoniła żeby po nią wyjść jak wraca z pracy,no kurna jeszcze co,jej to się dupy nie chciało ruszyć wczoraj po mnie na dworzec pks, a poza tym to wzięłam się za te sprzątanie i już skończyłam prawie i obiad mam niebawem i jej mówię że nie mam czasu bo sprzątam, a ona w pisdu wielki wyrzut,że ostatnio nie mam dla niej czasu..Ehh..W ogóle dzisiaj mam okropną huśtawkę nastrojów..Skończyłam z nią rozmawiać..Walnęłam rękami o blat biurka które dzisiaj wynoszę (jest ze mną od I klasy podstawówki), tak mi się momentalnie chciało zapalić,ale nie! Pooddychałam głęboko i wzięłam gumę do żucia i jakoś powoli schodzi ze mnie..Ja przepraszam że ja tutaj tak Wam pisuję takie pierdoły ale mi jakoś lepiej..Jak trochę powalę w tę klawiaturę..;) Buźka dla wszystkich, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciłam z wyprawy rowerowe, diety się trzymam i mam nerwa coraz większego mam nadzieje ze dzisiaj wieczorem exploduje i dostanę ten okres:) nio zaraz jem kolację:), nie wiem jak to wytrzymać ale spoko jak wytrzymam z tą dietą to za tydzień będę mniej ważyć:) Kobiety ja juz mam dość tych mękkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, wciaż tak dbam o siebie żej uż się zmachałam znowu;) Ale spoko obiecałam dietę to dietyzuję, ,no i to wogóle zdrowo tak czasem prawda??????;) Nie pijam soku grapefrutowego wypije tę czerwoną herbatę, kupiłaj ją smakuje jak wywar z szamba:) ochyda, poprostu nie do wyrobienia, smak bagna a zapach szamba, ale czego nie zrobi kobieta żeby wyjść na plażę i świecić pięknym ciałem;) cała Moniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj galaretko co tam wogóle u Ciebie ? Paląca czy niepalaca? antydea no nie martw sie! czasem trzeba sie powkurzać, żeby wszystko wróciło do normy:D. Ja ogołne nie mam teraz czasu na myslenie(zajeta jestem skladaniem mebli, zwiedzaniem okolicy:D) i robie tak wszystko na spontana nie myslac.W srode nawet umowilam sie z ludzmi z internetu których wogole nie znam :D 30 stka spoko loko kobitko takie piekne slonce w naszym Gdansku i trzeba sie wyluzowac:D Jak najmniej koło lodóweczki się kręcić. A piwko jest wskazane w diecie? bo ja znowu mam na nie ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia chyba z tym piwkiem to nie wolno:) tak cos mi się zdaje:) Ale ja wypadne z diety w weekend bo wyjeżdzam i będę piła:) i jadła kiełbaskę i zupki chińskie bo jedziemy nad jezioro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 stka🌼 kochana ja tez wypadne z dietki może jutro i pojutrze bo jestem umówiona ze znajomymi ale jakos nie przejmuje sie tym bo i tak nie trzymam grafika tak jak powinien wygladac:D moje śniadanie: jogurt+ musli, kawa 3 w 1 drugie śniadanie{pomidr i twarożek ze szczypiorkiem obiad: surówka i zgniła ryba kolacja: banan swój własny grafik ustaliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a sie trzymam grafika i nie bede pić alkohlou:) zastanawiam sie czy do kolacji Dnia 1- moge dodac pomidorka i sałate bo zdechne z głodu:P- ale dodaje!! ja jestem dziewczyny zdeterminowana wagą-od stycznia 7 kg nabyłam wiec naprawde mam doła:( ide robić kolacje:)-dzisiaj wszystko pozniej bo spalismy 4 h i poszłam drugi raz spac do 10:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech szkoda gadać___ 20 dni poszło na marne___teraz zbieram sie w sobie znowu___poprosze o kopa jakiegoś;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień pierwszy:) zmieściłam sie w tych trzech posiłkach w 860 kcla wycisne grejfruta i wymieszma z woda-+150 kcla IDELANIE 1000 KCLA:) do III dodalam pomidora i sałate i 6 wasa a nie 3 zjadłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola18🌼 20 dni- szkoda:( weź sie do liczenia od nowa- słabość , słabością ale bez przesady-nie rób tego więcej i wymyśl sobie karę:) trudno , jakoś to musisz przełknąć!! byle nie za często!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jestem glodna czy chce mi sie palić pewnie i jedno i drugie wrrrr ale nic, ide czytac i polezec jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka i 30 stka ja nie daje rady z tym dietowaniem:( grafika się kompletnie nie trzymam-dla mnie tam jest za mało posiłków-nie dość, że tylko 3 posiłki to takie skromne strasznie, że głodna po nich byłam. Dlatego ja odchodze od tych wszystkich diet i bede sobie jadla wtedy kiedy jestem głodna i małe porcje zdrowe.-zero zapychaczy typu ziemniaki, biale pieczywo itp.Jak poczuje głód to siegam po jakis owoc:) Mariolcia no kobitko szalona teraz to musisz sie zmobilizowac i od 1 lipca czyli jutro wziasc sie za metamorfozy w Twoim życiu! Nastaw licznika juz sobie , spal ostatnia fajke o 23_55 i dołacz do nas! Pamietaj, że im dluzej bedziesz teraz zwlekała z ponowna decyzja o rzuceniu tym ciężej będzie Ci sie zawiąść ponownie;) Dawaj z nami póki jeszcze jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka🌼 tez nie daje rady i powiem ci ze normalnie bym zapaliłą fajke i jakos stłumiłą głód ALE NIE ZROBIE TEGO! JEM TABLETKI do tego które wzmazają apaetyt wiec szlak mnei trafia troszki-ale jakos dac musze rade- nie chce sie poddać!! rzucanie fajek i dieta i tabletki- jak mi sie uda bede czuła sie b.dobrze:) julka🌼 jedz moze mniej i 5 posiłków sniadanie-jajka/serek wiejski /kanapki-do wyboru drugie sniadanie- jogurcik albo muslli z mlekiem i owocami obiad podwieczorek-owoc kolacja co około 3 h jedz:) nie wczesniej niz 2,5 h ale nie dłuzej niz 3,5 h i max do 19:30 :) DASZ RADE:) JEDZ TAK JAK MY:)-DODAJ DWA POSIŁKI a pozniej wyeliminuj -podiweczorek i drugie sniadanie jak przywykniesz do tego powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼 no dosłownie czytasz w moich myślach:) Właśnie tak chciałam zrobić -mieć te 3 podstawowe posiłki z diety i dodać jakieś 2 dodatkowe--jakiś owoc nawet po to abym później z atakiem wilczego głodu nie rzuciła sie na lodóweczke:p pozatym zaraz ide do sklepu po zielona herbate -ona zawsze pomaga mi w hamowaniu apetytu bo ma taki smak gorzki, że wszystkie ssssssssssssssssssssssssssssss makowite jedzonkowate myśli znikaja mi od razu:) Ruszam juz na maly spacerek do sklepu:)Do widzenia vitalijko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny____ zbieram się dzis___najtrudniejsza jest decyzja potem to już jakoś leci_____miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa
Hejka kobietki,jestem załamana.Jak rzuciłam palenie,to zrobiłam sie taki głodomór ,że szok. Co mam robić??Staram się nie jeść tyle ,ale caly czas jestem godna.Nawet mój mąż stwierdził ,że niedługo to zrobi się ze mnie wieloryb he he he.Już ważę 66 kg a m0oja waga stała to była 59-60.ratujcie.Nawet zamówilam sobie ten pas wibroaction ,ale czekam na niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz coś zrobić- bo mi z 66 szybciutko sie zrobiło 72-koszmar pilnuj sie bo naprawde ani sie obejrzysz a bedziesz naprawdę wielorybem. Ja teraz na 68 musze zejsc a na 66 do końca sierpnia raczej dopiero:( ALE WOLNA OD NAŁOGU:) I PACHNĄCA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TAK BIEGAM PO NECIE i podjełam decyzję ze CV nie składam bo wszystkie oferty są z urzędu i prace trzeba bedzie podjąć od np lipca juz a ja nie moge teraz.Ucze sie na ten egzamin na 20 września. Ale zabezpieczam sie zapisem na studia podyplomowe które i tak chce robić w ramach specjalizacji jako pierwszy etap w celu uzyskania licencji a kolejne pozniej zeby w ramach doskonalenia zawodowego:) jakos sie to poukłada:) 3 miesiace jeszcze bez kasy swojej :( ale to tylko pół roku jeszcze bez pracy max!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka ważne ż emasz plany, a kasa kiedyś będzie i to wiekasza jak teraz sie douczysz jeszcze buziaki Julcia ja tam trzymam się grafiku tej diety bo to ciekawe jedzenie a to co do tej pory jadłam już mi się znudziło i bynajmniej robie coś inaczej teraz:) choć wiem ze jak coś to i tak zjem lody, bo je kocham nad życie:) teraz mam pusty zamrażalnik więc nie moge ich szamać noi do piątku postaram się być dzielna:) Ale tak poważnie to przez to rzucenie fajek to my się robimy kosmicznie zdrowo ambitne, ale to dobrze bo to oznacza że nawet dieta dla nas to pestka:) wiecie co ten topik powinien obiejrzeć jakiś lekarz i by był zdziwiony jak wiele wiemy i jak wiele stosujemy w praktyce:) Ja jestem z nas dumna:) i to mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisa-------------------nie łam się tylko pij zieloną herbate i czerwona herbate i wskakuj na rower!!!! Ja mam pas vibro!!! ten z mango z metrowym kablem:) Jest to złudne urządzenie , nie działa tak jak mowią na reklamie, może i 1 cm zgubiłam w brzuchu:) Uważam ze pas poprawi sylwetkę ale już zrobioną czyli uformuje mięśnie a nie zrzuci za ciebie tłuszczu!!!! Kamisa ja ten pas stosowałam przez 3 miesiące z przerwami na okres bo nie wolno nim wibrować w okresie, i powiem ci że to nie działa!!!!! Nie schudłam ani gramaaaaaaaaaaa:) serio!!!!! No może likwiduje celulit,jak go stosujesz na pośladki i nogi, ale nic z brzuchem się wyjątkowego nie wydarzylo, no a tym bardziej na 100% ten pas nie odchudza:) to wogóle nie odchudza..serio, może dla lasek które chcą utrzymać twardy brzuch , który mają twardy to działa ale do odchudzania to ci nie pomoże:) A ja jestem uparciuch więc możesz mi zaufać że stosowałam go zgodnie z zaleceniem Do tego chciałam dodać na www.mango.pl komentarz do tego pasa i oczywiście tak jak podejrzewałam nie można:) jest to trik reklamowy, tam się wypowiadają podstawione osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyznam że jak czytam czasem na kafeteriach dobre opinie na temat tego pasa, to mam podejrzenai że to są podstawione osoby, bo ja stosowałam sumiennie ten pas i to wogóle nie działa:) na odchydzenie jak tam piszą 5kg w ciagu miesiaca, ze ten pas likwiduje brzuszek itd....bzdura, jedynie 6 weidera likwiduje brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was pachnące kobietki: Nie palę już 143 dni (+ 05g05m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 3437. Będę żyć dłużej o 26 dni (+ 06g07m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 859,27 zł! Pozdrawiam was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-latko ----- czytam was bardzo często w pracy:) nie mam jakoś weny pisać bo już mnie nie ciągnie do fajek:) ale staram się tu zaglądać, jak mnie tylko wywołacie to na pewno się zgłoszę! Jeszcze tylko 4 dni do ślubu, ależ mam stresa! Ale wiecie z czego się najbardziej ciesze, że nikt nie zobaczy Młodej i oczywiście Młodego również z papierosem w gębie!!!!! Naprawde dziewczyny coraz bardzie jestem z siebie dumna. Na początku człowiek nie wie ile wytrzyma bez papierosa. Chciałby rzucić na stałe ale nie wie jak to będzie. Teraz już wiem że rzuciłam i już nie będę palić. Najlepsze jest to że nawet w stresujących sytuacjach nie myśle o śmierdzielu. Raczej przypomina mi się w tych przyjemnych: relax w ogrodzie, na imprezie, u przyjaciół na grilu. Ale jest to myśl do przezwyciężenia:) Pozdrawiam was wszystki8e i niezdecydowane ( MARIOLA) zachęcam do rzucenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×