Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

sądny dzien podziwiam cie i rośniesz mi w oczkach bo na serio to co ty przechodzisz to ja bym nie dała rady Ja-ka wiem o czym mówisz:) spoko musze ochłonąc po tym wydarzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem wam jeszcze tyle ze nie dosc co pol baku w sobote poszlo do piachu to ta zasrana czesc do kosztuje 260zl ;/ ale pocieszam sie ze do seicento sa po 380 masakra jakas i nie zapal tu sobie,no nie zapal bo nie palisz to co zrobisz??cala niedziele kac gigant buuu masalra kac po piwie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to sądny dzień podziwiam cie za racjonalizm i postaram się tak gadać jak ty " przecież ja nie palę" próbuje znowu ale już bez optymizmu:(, bo teraz zrozumiałam że oj rzucenie palenia jest łatwe ale wytrwałość w podjętej decyzji jest kosmicznie trudna ukłony dla niepalących🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzuc ze swojego slowni ka slowa takie jak:papieros fajka palic zapalic palenie dymek czy strzal w pluco ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu ja nie chce palić:):):):):) poprostu nie chce ale czasami widze że nie umiem się odnaleść w tym czego chcę a czego nie chcę, ale zalezy mi:)i się staram, choc czasemjuz nie mam siły na siebie:) Robie dzisiaj papryczki nadziewane mięsem mielonym pychota mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika🌼 ciesze sie ze sie unormowało:) Buziak! dodob🌼 pytanie: stosowałaś tą dietkę przez 3 tygdnie i znowu od początku te same 3 tygodnie? -i tak przez pierwsze 3 miesiące-które dały efekt - 8 kg?? Ja jestem z wagą mocno zdeterminowana- juz mam 74 prawie-wiec nie ma zmiłuj!- nadal planowo z dietką ide:) dodałam tylko sałąte o 12-musiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie, ja taka głodna jestem:D! Mam jakieś warzywa w zamrażarce:). Hmm... Tak jak mówiłam-posprzątałam tylko pokój:D. I do tego nie mogę iść na rower bo muszę czekać na strażaków (straSZaków? hehe:D). \"W godzinach wieczornych\".. hmm to może być między 19 a 23:).. A kupiłam tylko po jednej sztuce a nie po dwa jak kazali, a kit nie mam teraz kasy, pianka 12zł najtańsza i 8,50 środek na komary-nic innego nie było:). Oj... biedne oski.. troche mi ich żal naprawde:( ale wiem że będą mi potem do domu włazić. A ja weszłam dziś pierwszy raz na wagę. Zauważyłam że coś spodnie ciaśniejsze ale 2,5 kg więcej to jeszcze nie jest źle:). Idę jeść:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono życzę miłego dnia BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 chłopakom 🖐️ graba BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki bp 30- stka z Gdańska 🌼 nie będę pisał ze nic się nie stało, bo bym oszukał was i sam siebie ale to jest już historia najważniejsze jest to ze jesteś nadal wśród nas zrozum to ze za mną codziennie przez 9 miesięcy chodził śmierdziel i kusił -weź tylko dymka –ale ja wiedziałem z doświadczenia innych ze jak zrobię jedną chmurkę to za jakiś tam czas zrobię druga a później wypalę całego a ja naprawdę chciałem rzucić palenie do tego 10 kg do przodu z czym źle się czułem wszystkie nowe ciuchy i okropne wzdęcia ze nie raz już aż mi się nie chciało żyć bo myślałem ze zaraz pęknę przez rok chodziłem od jednego lekarza do drugiego i nic mi nie pomagało cierpiałem wstyd nawet do tego się przyznać ze byłem strasznie złośliwy w domu cierpiała zona dzieci oni przezywali horror w pracy również wszyscy się odsunęli [jakim kosztem :(:( ] wszędzie wszystkim rozpowiedziałem ze rzuciłem palenie tu na te forum trafiłem przypadkowo a tu mnie ludzie przyjęli serdecznie i dzięki tym ludziom ja nie pale tu na tym forum byłem co dziennie przez parę lat bo tu dostawałem jakąś moc przeżycia dnia bp do mięczaków nie należę ale tu nie raz mi łza w oku tez się zakręciła dziś jestem SZCZĘŚCIARZEM nie mam już problemu ze śmierdzielem jestem wolnym nie zależnym od śmierdzącego nałogu [od kawałka papieru i szczypty tytoniu] dziś ze mnie palacze się śmieją ale w ich uśmiechu widzę zazdrość i mogę powiedzieć ze nie palić to jest coś pięknego :D BP co przeżyłem to nie da się opisać może to komuś pomoże byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało to i wam wszystkim tez się uda pokonać śmierdziela tylko jest jeden warunek trzeba naprawdę ale to naprawdę tego chcieć :D BP 30-stka z Gdańska wierzę w ciebie ze dasz radę trzymam kciuki smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.. to racja.. Jak \"znajomi\" widzą że coś zmieniasz to od razu jest się dziwnym, śmieją się z Ciebie, niektórzy się odsuwają nawet. Ja akurat odczułam to bardzo. I dlatego chcę to zrobić dla siebie, tak jak dla siebie wyciągnęłam rower i zaczęłam jeździć:). Bo ja wcześniej nawet nie zauważyłam że chodząc po knajpach, imprezach, obracając się w towarzystwie niekoniecznie całkiem wartościowym-właściwie robiłam to co \"oni\" chcieli, byłam taka jak oni chcieli. Teraz zostałam sama ale rozkręcam się i szukam inne towarzystwo-na przykład rowerowe:D i robię coś dla siebie. I mam w d... co inni myślą:). No napisałam troche głupotek hehe;). Nudno mi, bo sprzątać kuchni mi sie oczywiście nie chce:D, mogę wszystko tylko nie pomywać. No i wyczyściłam cały rowerek i czekam na tych straSZaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze coś chciałam:). Ja się cieszę, że mam takie szczęście chyba że właściwie nie ciągnie mnie do palenia, tylko chwilami w towarzystwie. I zdaję sobie sprawę że mogę się skusić. Ale myślę, że jest to skutek właśnie tego że jestem słaba, można mi łatwo wkręcić film no i tak sobie wkręciłam film jak przeczytałam tą książke o rzucaniu palenia. Po prostu mi jest łatwo zrobić pranie mózgu i poprzestawiać myślenie:D. I nie męczę się tymi wszystkimi myślami, że mam straszny głód czy coś takiego. Albo może to też jest związane z tym, że dopiero przez to zauważyłam że dla pewnych osób nie liczę się jeśli nie myślę-nie jestem taka jak oni. Chyba to mnie najbardziej zabolało i wku... Ale wiecie co mój znajomy mi kiedyś powiedział:)? Że jak coś nie wychodzi to trzeba się na to mocno wkur...:D. Bo jak się na to wkur... to nie ma bata żeby się nie udało:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeście zgłupiały jak tyle głupot napisałam;)? Jeszcze nie zjadłam obiadu. Przeglądałam katalog rowerowy-matko.. jakie cuda:D... Chciałoby się mieć ze 3 rowery:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no gdzie się podziałyście:)? Mi sie nudzi:)! Chyba pójdę po piwko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na konikach, było mi fajnie i radziła sobie dzisiaj dobrze,a co do diety to ja jej nie robię sobie, może za rok za dwa jak będę na stałym gruncie od fajek, zaczynam powolutku od początku się nastawiać:). Najpierw jedno czyli nie palenie, potem moja figura i zadbanie o nią, a potem spokojne wychowywanie wnuków;) BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu przeczytałam te 3 stronki. Troche zmeczona jestem wiec napisze małego posta:) 30stka🌼 droga 30 stko! Pierwsza mysl po przeczytaniu zaległych stron to był WIELKI PLUS DO CIEBIE!!!! Za to, że mimio zapalenia szybciutko się podniosłaś i zmobilizowałaś!!! Pomysl sobie, że najważniejsze jest dla nas przede wszystkim zlikwidowanie tych odruchów przy których nam towarzyszył papieros!!! Ty juz pracowałaś nad tym 2 miesiące i nadal pracujesz! nie tyl sam fakt dostarczenia nikotyny jest ważny-ona zCiebie tak szybko wypłynie jak wpłynęła. Wiecej wiary w siebie 30 stko!!! Jesteś silna kobietką i pokazałas ludziom na forum, że stać Cie na dużo. Masz dzieciaczka fajnego --pomysl jak bejbi CI mocno kibicuje i patrzy z podziwem jak mamusia już nie pali:)!!! Jest DUMNE Z MAMY!!!!! trzymaj sie cieplutko kochana wierzymy w Ciebie !!!:) a sadny dzień 🌼 i ja=ka🌼 prosze nie dołować.Wyspać sie porzadnie i zacząć dzień spontanicznie;) mordusiak🌼 super dzisiaj z rana mobilizowałaś 30 stka. Szacuneczek moja droga za Te pozytywne myslenie!! złośliwcze🌼 witak pOnownie :) i 🌼 wszystkim dietomankom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kobitki i chlopaki 30 stka kazdy mam chwile slabosci , ja zabieram sie do dietki drugi tydzien i nic nie wychodzi wracam z pracy rowerek a potem wieczorne piwko :( i po dietce ale tez przyjdzie dzien ze sie wezme mam nadzieje ze nie bedzie za pozno i na krete poleci slonica vitalijka ja po trzech tygodniach stosowalam diete stabilizacyjna , przy ktorej tez chudlam ale duzo wolniej bylo to ok 1500-1800 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaraz dietkowo-juz przywykłam do tego smacznego odzywiania-wumie podobnie sie odzywiam tylko tu przemyslane połączenie DZIĘKUJE RAZ JESZCZE ZA TĄ DIETKE:) A JADE DO PRZYJACIÓW DO HISZPANI pod koniec września- barcelona;) -pozniej budapeszt i wiedeń-kazdy an kontrakcie gdzies siedzi :) juz nie moge sie doczekac bo byłam na majówce ostatni raz:) wczoraj byłam na bankiecie- wypiłam dwie lampki wina z wodą :) jedzenie było poprostu wspania[na takie wyglądało] a torcik piętrowy tez zapewne:)- do tego kazdy fajczył na posiedzeniu pobankietowym dla starych wyjadaczy -palaczy i pijusów:) Jestem taka z siebie zadowolona-. Niepaliłam i niepiłam i sie dobrze bawiłam!!! aha-schudłam 2 kg:) wazyłam sie właśnie!!!! a rano cieszy mnie świerzy oddech i coraz bielsze ząbki:) wiecie po tych hormonach myśle ze świerzo nazbierane kg szybko zlecą:) i wróce do wagi sylwestrowej i zaczne dietke kolejną do wagi normalnej-czyli 62 kg max ciekawostka- mam kolezankę która ma wymiary takie jak ja -identyczne i wzrost a wazy 10 kg mniej-ja mam poprostru cięzkie kości i nikt faktycznie nie chce mi uwierzyc ze tyle waze-kazdy max daje 65-ciesze sie równiez z tego:) taki piękny dzisija dzien- ide prysznic-masażyki-później stepper i na rower do kolezanki:) marze juz o basenie i saunie:) miłego dnia wszystkim🌼 zycie bez papierosków takieee piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyneczki moje,wstalam ale dalej jakas taka przejechana przec tramwaj,nawet nie cieszy mnie to ze nie pale buu klimakterium??juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co to za nastroj sadny dzien ciesz sie ze nie palisz zobacz jak 30-staka sie meczy zobacz jaka vitalijka rozcwiergolona a ty co za humorek popatrz jaka piekna pogoda jest cudownie dzieciaczki maja wakacje jest superrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×