Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hej kochane, własnie wstałam i pije poranna kawę:) Julcia jak miło zobaczyć twoje literki tak z rana;) przed północą;) Mordusiak zycze wytrwałości i siły , no i wszystkiego dobrego .... mam nadzieje że twój misiek nie będzie miał sińców no i że uporacie sie z wszystkim na czas, bo to prawda że śluby to duży stres, jedna wielka bieganina, ale nagroda jest później biała suknia , mąż w gajerku, taniec piękny, no i zabawa do rana:) jak sie macie kobiety drogie, u mnie na Jasieniu zachmurzenie duże z możliwością urwania chmury w przeciągu kilku minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczynam:)...przecież! strasznie będzie mi trudno ale tylko ze względu na ilość bo wszystko co tam podane bardzo lubie:)...3 posiłki w ciągu dnia??!! nie wiem czy ja nie bede jeść czterach-zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🌼 Doszłam do wniosku że jak nie piszę z Wami na bieżąco to mam zaległości i tak teraz np. czytałam cierpliwie ostatnie cztery strony..Wczorajszy egzamin poprawkowy zaliczony bez zaliczenia,dosłownie weszłam do pokoju a pani dziekan się mnie pyta: wystarczy pani 3? na co ja że tak, a ona: mam nadzieję że się pani nauczyła dzisiaj.Hehe..Doszłam do jednego, prostego wniosku..Nie mogę palić nawet jak się gdzieś z kimś wyjdzie na piwo, które wzmaga w pewien sposób chęć zapalenia..Dzisiaj się fatalnie czuję..Niesamowicie kłuje mnie w brzuchu po lewej stronie..Ale mam nadzieję że przejdzie..Zaraz zmykam posegregować pranie, posprzątać i poodkurzać. Tatuśka na zakupy wysyłam:) Jutro jadę do Mojego do Rawy..Urodzinki ma 25-te hehe..Ciekawa jestem jak mi wyjdzie mój pokaz stanowiący prezent dla Niego..Niczym Kim Basinger dla Mickey\'a Rourke\'a ]:-> A we wtorek jedziemy razem do Warszawy do klubu Harenda na warsztaty harmonijkowe,jak chcemy się uczyć grać to Nam się przydadzą:) Natomiast 4 lipca udaję się z tatuśkiem w lubelskie po mamuśkę..Muszę jeszcze wykorzystać ten czas jak jej nie ma i poeksperymentować kulinarnie na tatuśku, nie będę słyszeć przynajmniej jak od niej: \"oj nie,to za drogie jest\". A ja gotować lubię i lubię jeść :D Julka85 🌼 cieszymy się że jesteś znów z Nami i nie zapaliłaś Vitalijka 🌼 Jak brzmi temat Twojej pracy magisterskiej i kiedy obrona?:) Pozdro 🌼 ja chętnie po raz drugi podejmę się wykonywania akrobatycznej 6 Weidera :D Lecę bo mi czasu zabraknie, najpierw mieszkanko wysprzątać a później na piwo z kumplami z roku, takie ostatnie pożegnanie aż do października hehe.. Trzymajcie się cieplutko moje drogie i obiecuję że będę na bieżąco czytać Wasze wypowiedzi,żeby sobie zaległości nie robić:D 🌼👄 A na koniec: Nie palę już 9 dni (+ 03g50m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 73. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 13g26m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 18,31 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje około 07 najpozniej i ide spać o 24 najwczesniej PLANUJE: 07-herbarki 09-sniadanie 10-herbatki 13-lunch 14-herbatki 17- obiad a poźniej zdechne z głodu ???!!! HERBATKI: -zielona + mięta - 1, 5 L -"trawienie" -4 x Ja w I tygodniu a L-Karnita od II tygodnia jak zaczne ćwiczyć:) + 1,5 L wody mineralnej :) 0,5 ciepłej gotowanej z ćwiczeń: zaczne dreptać na steperku rano troszke + masażyk pod prysznicem MUSZĄ BYĆ EFEKTY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka ja też mam obawy co do tego ostatniego posiłku o 18, bo ja zawsze kem ostatni zaraz przed snem bo inaczej obudzę się w nocy:( Mam coś poprzestawiane w organiźmie o np: teraz jeszcze nic nie jadłam wypiłam poranna kawę z mlekiem i narazie nie czuję głodu, łąpie mnie tak o 13, potem o 17 a potem około 21 lub 22 mam tak właśnie poprzekręcane w głowie, albo w brzuszku;) Ale postaram sie byc dzielna i pomyslałam że na poniedziałek zakupię sobie całą zgrzewkę wody bo ponoć woda trochę tłumi głód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dobra ty vitalijka to masz energii, mi jakoś ostatnio wszystko opada, ale ja mam znowu napięcie przedmiesiaczkowe:( a kochane byłam u ginekologa, wszystko jest u mnie oki, jest problem z hormonamii dlatego tak puchę i dostaję takich wzdęć, to nie od rzucenia fajek:) bede brała od września hormony:( pewno przytyję co o tym myslicie??? :( martwię się kurna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska 🌼 ja tak miałam-nauczyłam sie jeść śniadania zeby niby nie być głodną na noc- i dupa , teraz jestem głodna i rano i wieczorem - paranoja jakaś:) Ja musze coś zjeść na po obadku...hm owoc- warzywo gotowane-jogurcik-cokolwiek.Ale zobaczymy jak to wyjedzie nam w praktyce:). Woda tłumi ale ja pamiętam ze na SB to od wody było mi juz niedobrze-zbrzydłą mi normalnie-bo ileż mozna sie zapychać wodą:) ALE DAMY RADE!! Atydea🌼 porzadkuj i gratuluje wyniku.Swoją droga ile ja fajcze ze mamy tyle samo dni a ja juz 65 zł zaoszczędziłam SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co vitalijka u mnie jest duży problem z tymi wieczorami, ja potrafię przemycić przed moja rodziną czekoladę i uciekam z nią do ogródka i całą zjadam:( a papierek wyrzucam do naszego kosza na dworzu żeby nikt nie widział ż ezjadłam:( ja kocham słodkie, jak upieke ciasto to potrafię zjeść je sama całe:( W domu juz się przyzwyczaili ż eja lubie słodkie, ale wszyscy się dziwią że jestem jeszcze szczupła:) bo szamam słodkie jak nikt, a ja czuję że juz zaczynam tyć mocniej niż kiedyś bo ta moja przemiana jest słaba , dzisiaj jade kupić ten radirex:) co Julcia polecała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska🌼 ja biore 4 -te opakowanie hormonow właśnie i miałam przez miesiąc straszne wzdęcia a do tego w przerwie miedzy tabletkami mam migrene dwu dniowa i to co miesiąc .Ale biore zeby wyrównać sobie cykl bo szalałm mi ostatnio ja przytyłam bo smaki mi szaleją- musze sie ograniczć I TA DIETKA KOCHANA BEDZIE IDEALNYM SPRAWDZENIEM SIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam kurna ochotę na lody magnum, jesuuuuuuuuuuuuuuuuu A wiecie że jak byłam w ciąży to 3 razy w tygodniu chodziłam po lody, no i teraz moja córka je tak dużo lodów i lubi te same smaki co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka dlatego ja musze sie powaznie zastanowić nad tymi hormonami, każda kobieta mi mówi że tyje:( a jedna znajoma to mówi że na początku nic nie tyła a nawet chudła, apo jakimś czasie zaczęła powolutku nabierać masy, no i jak się ocknęła to 10 kg więcej było....wiecie takie dziwne powolne przybieranie jest czasami trudne do zauważenia, dopiero jak się fotki obejrzy to widac różnicę kiedyś a teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZISZ WIDZE ZE MAMY podobnie- tez sie juz chowałam z czekoladą hahaha-bo ojciec mówił ze przesadzam.Cały placek jeszcze ciepły mogłam wsunąć lekko. tak samo i kazdy sie dziwił ze i tak taaaka szczupła....do czasu.Nagle mnie taaak wysadziło ze szok- od stycznia 7 kg -bo w stresach zarłam góre słodyczy a od lata ....9 kg. teraz ta przemiana nagle strasznie sie zwolniła-czuje to jak szlak-a po trzydziestce bedzie juz pewnie dramat.trzeba sie zapisac tez na ćwiczenia i regularnie cwiczyc. tez lece po ten środek hehehe do apteki-i od dzisiaj bede na nocke brac:) wiec zobaczymy. lece wreszcie pod prysznic!!!!! i ten masazyk-bo szukałam ofert pracy :) bede na gołąka obadkowego ..moze za 2 h juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah kochana- u mnie widac po szafie- w zadne sukienki sie nie mieszcze letnie-ani nic -koszmar. zimowe jakos sie dało z bólem.. całą szafa spakowana prawie i czeka na lepsze czasy-które bede niebawem:) i ciszuki bedą pachnące do tego :):) ide sie prysznicowac- kupiłam zele grejfrutowe z lirene i gąbke+ nakładke do masowania i pilling- i kremiki BOOOOOOSKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka nie wiem czemu tak jest, może mój licznik jest trzaśnięty?? I działa inaczej, nie tak jak powinien:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atydea🌼 -sobie przypomniałam pytanie Twoje:) juz jestem PO:) 4 czerwca był ten wielki dzień: temat: przeciwdziałanie narkomanii jako przedmiot współpracy międzynarodowej i regionalnej oraz polityki wewnętrznej" papierosy = fuj to!- jak mówił jedne Czech podczas naszej wizyty w Lipowskim Mikulasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej biegam po urzedach i czytam ogłoszenia na nabory na stanowiska urzędniczne:) ja paliłam Vogi lila- 16 sztuk dziennie , tak średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono życzę miłego dnia BP :D dziewczynki trochę chyba przesadzacie z tą dietą:( bo my chłopaki lubimy takie kobietki żeby było się do czego przytulić 🌼 a wy chcecie wysuszyć się na wiór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady, nie wysuszyć tylko zrzucić co nieco;) Dziewczyny..spojrzałam na swoje ciało przed lustrem i te okropne uda z cellulitem. Trzeba walczyć z nim..Nie ma bata, między innymi w poniedziałek a najpóźniej w środę siadam na rower. Raz jeździłam króciutko po 10 latach to myślałam że się zabiję na nim..Zresztą ja mam specyficzny rower, później wrzucę jego fotki.. Vitalijka 🌼 to gratuluję ogromnie że już się obroniłaś:) Na piątkę rzecz jasna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec mój ty kochany:) wy wszyscy tak mówicie, ale jak po ulicy idzie laska 50 kg z dekoldem to prawie w słupy wchodzicie i nie możecie odnaleść równowagi i głowa wam ucieka do tyłu;) Ja juz się poznałam na mężczyznach i wiem że lubicie laski a nie kluseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 30 stka🌼 zaczynamy od poniedzialku :) przez weekend zaszaleje sobie jeszcze :) a teraz mam mega sprzatanko w domu witaj złosliwiec🌼 nie martw sie nie damy sproszkowac naszych ciał na wiór:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha i o to chodzi dziewczyny :D A ja sprzątam, latam po całym mieszkaniu i kręcę bioderkami w rytm muzyki..W ogóle sobie życia nie wyobrażam bez muzyki, ani jednego dnia..Julka to sprząta a Ty moja droga co robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu na śmierć zapomniałam..Zna któraś przepisik na jakieś proste, tanie ciasto? Chciałam później upiec i zawieźć jutro Swojemu..Miałam robić z truskawkami ale zapleśniały niestety.. Hehe jak nie piszę to kilka dni,a jak zacznę to po kilka wypowiedzi i się oderwać nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przepis na ciacho z owocami, czyli bys musiała kupić jakies owoce, no a truskawki do tego najlepiej albo brzoskwinie, jak chcesz to ci podam, albo mam tez przepis na zebrę banalne ciasto a smaczne i łatwe do wykonania:) Pytasz co ja robie ja przez osttnia chwilę goniłam córkę z grzebieniem i skończyło się znowu na moim tekście\" idziemy je ściać do fryzjera\" no i goniłam ją ze szczotka i nozyczkami do łazienki;) chce mieć długie te włosy a nie chce ich czesać a ja cholery dostaję o jesuuuuuuuuuuuuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to cała ja stosunkowo niedawno..Ale jak mi siostra wyjaśniła do czego służy szczotka okrągła to jak nieraz gdzieś wychodzę to modeluję te włosy, w jednej ręce szczotka a w drugiej suszarka, mam włosy które się kręcą ale oczywiście nie w tę stronę w którą ja bym chciała i dlatego je modeluję,choć powinnam robić to częściej..I też słyszę od mamy mojej, zetnij te włosy,skróć je tak,zobacz na te swoje strąki etc. wiele innych takich..No ale jeśli córcia ma naprawdę długie i chce je mieć, hodować, to powinna bardziej zadbać o nie..Ale się uśmiałam bo fajnie to ujęłaś, że latam teraz z nożyczkami :) To ja poproszę o ten przepis na zeberkę:) Kobitki a może by tak wymienić się imionami? To może ja zacznę, Edyta 👄👄 z Wami wszystkimi i wirtualny bruderszaft, taki kufelek:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×