Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

i tak trzymac kapi84 nie pieniadze najwazniejsze tylko atmosfera bo spedzamy w pracy 8 i czasem wiecej godzin buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob ja na aerobik to chodziłam na jasieniu, w wakacje jest przerwa, bo jest za mało chętnych. Ale wiesz cio wiem że na oruni górnej jest zajefajny klub fitness można nawet miec aerobik latino, wiem że na morenie tam w tym centrum gdzi ejest kfc też maja jakis aerobik ale tam nigdy nie byłam, no i ponoć w medisonie jest jakis fajoski fitnes,, ale to by trzeba było na ceny popatrzeć w internecie, no i czy godzinowo by pasowało no i trzeba by wejśc do jakiejs grupy odpowiedniej .Bo kiedyś zupełnie nieświadoma weszłam do grupy zaawansowanej:) jesuuuuuuuuuuu ale była jazda na maxa;) wciąż byłam w centrum uwagi bo z niczym nie nadążałam:) haaaaaaa dostałam od kumpeli przepis na parówki w cieście, ide robić, całość wykonania pół godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjj
czy palilyscie jak mialyscie chore gardlo?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjeeeej
nawet gdy miałam zapalenie oskrzeli ale piekło gardło, draznił dym i dusiłam się ale paliłam bo mnie stary wnerwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjj
i co pogarszalo ci sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjj
o co ci chodzi?:O jaki balagan?:O nikogo nie wyzywam nawet... tylko sie pytam masz jakis problem z tym?:P to zglosc do moderatorow ciebie raczej tez wysmieja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś 🌼🌼, jaka cisza..Ty jesteś, ja, Aguś pewnie zaraz dołączy;) Ja wróciłam od siostrzyczki,kawkę spiłam..Pogadałyśmy nieco hehe od 14.00 do 19.00, o dietkach, filmie, szpitalu, Niuni, cesarce..Różnie różniście ale fajnie było..A tutaj jak mija już prawie wieczorek?:-) I tak się teraz zastanawiam kobitki, po jaką my jasną pelargonię zaczynałyśmy kiedyś palić?:P 🌼🌼🌼🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj cały dzionek szukalam ofert pracy,a teraz wysyłm cv. Mam nadzieje że coś znajdę, bo w obecnej pracy sie duszę!!!! Już nie mogę tam chodzić, bo mam wręcz odrzuty wymiotne!!! Jestem dobrej myśli, w końcu nie głupia ze mnie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja też mam taką strasznie głupią koleżankę w pracy. Dosłownie masakra.. Nie chce jej się pracować, nie robi tego co powinna a jak zwróci się jej uwagę to od razu wyjeżdża że mam patrzeć na siebie, że nie jestem doskonała itp. non stop d.pe mi truje że mam za nią przyjechać ją zastąpić a bo to musi dokumenty jakieś zawieźć a to do kwiaciarni a to źle sie czuje. Nie zgadzam się na to-oczywiście ma do mnie pretensje że gdyby umierała to też pewnie bym jej nie pomogła. Jak tak ściemnia to oczywiste że jej nie pomoge hehe:). Nie daję się jej ale czasem szlag trafia jak cholerka! Najgorsze że przełożona w to też w d.pie chociaż z nią rozmawiałam na ten temat. No cóż, też bym musiała co innego poszukać. Dziewczyny jak Wam idzie dieta>? Mogłaby być tak łatwa jak rzucanie palenia hehe:). Naprawde musze coś zrobić bo ciężko mi z tym moim brzuchem, źle sie z nim czuje ale nie wiem jak sie za to zabrać. A nie pale 31 dni i 6 godzin.. Kurcze nie mogę w to uwierzyć:)! A tak rozpaczałam że tylko 4 dni wytrzymałam na początku:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dziś okrągłą rocznicę.6 miesiecy bez papierosa :classic_cool:🖐️Kapi---> zbieraj sie szybciej do tego rzucania, bo takie odwlekanie to oszukiwanie samej siebie. Ja sie zbierałam do tej decyzji pare lat...chcesz sie truć pare lat dłużej? A po jakiego grzyba, skoro można to zrobić od zaraz!Zaoszczedziłam już 850 zł, a to dopiero 6 miechów, a przede mną mam nadzieje kilkanaście następnych lat BP;). JEst booosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki a was gdzie wywiało??? Czyżby na pomorzu pogoda ładniejsza niż w małopolsce i laski ruszyły na plaże???????? A ja siedzę w pracy i się nudzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewuszki Nie palę już 40 dni (+ 13g45m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 405. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 02g23m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 152,14 zł! jakos z dietka mi idzie gorzej niz rzucanie palenia cały czas jestem głodna szok musze od wrzesnia gdzies na aerobik sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi84 jak niegłupia z ciebie dziewczyna to mam nadzieje ze zrozumialas ze palenie to najwieksze kretynstwo jakie robilysmy (mam nadzieje ze kiedys) bo my jestesmy pachnacym gronem prawda dziewczyny (i chlopcy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus atydea dolancza dopiero teraz bo dopiero teraz wskrzesila kompa jak??nie mam pojecia.na jak dlugo??tez nie mam pojecia ale prawie caly dzien z nim walczylam pol nocy nie spalam bo walczylam i dzis od 7 rano ale sie udalo odpukac.ja juz prawie nad nim plakalam.bez kompa to tak jak bez komorki czy reki totalne kalectwo buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro gratulacje:) pół roku, to kawał czasu, brawo!!!! Piszecie coś o dietach, ja lubie diety ale przy tak krótkim stażu bez fajki, wogóle nawet nie myśle juz o diecie:), waga mi się ogólnie trzyma, no i staram się ruszać codziennie:). Jedynie pije codziennie koło południa tę czerwona herbatę, po niej zjechałam na wadze wciągu tygodnia ze 2 kg:) na mnie działa ta herbata, no i jem jak chce:) ale zdrowo, nio czasem z pizzą szaleje:) Aguś wczoraj myslałam o tobie i wieczorem pisałam posta że Aguś nie ma chyba dostępu do kompa:) ale gdy wysłałam to oczywiście jakiś błąd wyszedł i się wkurzyłam i poszłam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nasza klase dalej nie moge wejsc buuu ale i tak jestem genialna he he wskrzesilam kompa a nie mam pojecia jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrybila nasza klasa :D ja naprawde w nocy juz prawie plakalam nad tym kompem buuu no jak bez reki bez mojej kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale co ta burza któa byla, jakies zwarcie zrobiła? Ja kiedyś tak miałam że po burzy padł nam komp, no i jakąś płytke tam wymieniał mąż bo sie spaliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karte sieciowa na pewno ja wczoraj mialam neta a potem po poludniu jak wrocilam to niby mialam ale nie mialam tzn na polaczeniu sieciowym pokazywalo mi ze mam polaczenie a nie moglam sie z czymkolwiek polaczyc nic nie dzialalo przywracalam mu system i to tez nic nie dalo dopiero dzisiaj jakim cudem zatrybil i zaczol dzialac nie wiem moze i burza ale sasiedzi pietro nizej mieli neta bez problemu a ja odcieta od swiata buuu masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Aguś 🌼🌼 ale już masz neta i wskrzesiłaś komputer i jesteś znowu z Nami:-) A ja kończę śniadanie, wypijam herbatę i wracam do łóżka, poczytam sobie książkę a co..Dzisiaj mam dzień piżamowy, po południu się pewnie ubiorę:P Głowa mnie boli, mam ciężkie dni..Spałam jakaś powyginana, w nienaturalnej pozycji bo mnie plecy bolą:P I nastawiam się psychicznie, jak się ciężkie dni skończą na rower w końcu..;-) Ogólnie życzę Wam moje drogie miłego dzionka :-) Jeszcze tu zajrzę na pewno 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenki coś mi wena nie przychodzi , kofane znikam , w chałupce coś porobie, Mordusiak:) racja, Atydea przełożyła na wrzesień teramin, chce 4 dostać, wysoko mierzysz Atydea, brawooo tak dalej:) zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:)! A ja dopiero się obudziłam:). Chociaż raz można pospać do tej godziny:D. A wiecie co załapałam takiego lenia i do tego nie ma ludzi-zastój w pracy więc wzięłam do soboty wolne hehe:D. Będę sprzątać-ale stwierdziłam że po trochu-dziś pokój, jutro kuchnia. Tak żeby zrobić to dokładnie bo tak robię wszystko naraz a i tak jest burdelik;). No pogoda dziś pochmurna ale i tak na rower pójde:D. Co do diety, to jeszcze nie obmyśliłam ale stwierdziłam że mogę się zabrać bo właściwie palić mi się nie chce. Tylko muszę zrobić rozpiske bo tak z głowy to napewno się za to nie wezmę. Żeby chociaż dwa tygodnie dało radę by trochę brzucha zbić. My tu a fajkach a to pikuś-myślę jak ja mam z piwa zrezygnować hehe:). A jak się tak obudziłam i leżałam to sobie pomyślałam że przecież nikogo i tak nie obchodzi czy palę czy nie (bo ja taka z niskim mniemaniem o sobie to muszę mieć uwagę innych hehe) i że może zacznę ale wtedy sobie przypomniałam jak to było z koleżankami które mówiły że nie dam rady i wogóle ta cena hehe-wybrałyśmy dziewczyny dobry moment jeśli chodzi o podwyżki:). Oj nie nie, nie można palić:D! A z tym odkładaniem to święta prawda, ja też tak robiłam jeszcze dzień, tydzień, a może od miesiąca, a może od wypłaty następnej i tak się ciągnęło dwa lata albo trzy.. Nie ma tak! BUUM i koniec:D! No i jeszcze co do tej diety-ja się po prostu źle odżywiam, lubię pizze, piwo. Może niektórzy mogą to jeść ale ja chyba nie mogę bo mi po wszystkim brzuch wywala a przemianę materii mam naprawdę dobrą, mogę 3 razy dziennie hehe:). Może to też jest że mam taką budowę ciała zbitą, ale brzuszek trza też zbić:D. No to ja lecę na śniadanko, muszę te parę plastrów co zostały \"wędliny\" zjeść:). Może jakaś ma rozpiskę taką dietową \"śniadanie, obiad, kolacja\"? A co do mięsa-to byłam w niedziele na ognisku i były rozważania ile mięsa jest w tej kiełbasce to jeden powiedział :\"kolega pracuje w masarni i mówił że w piątek można spokojnie jeść\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze się Wam pochwalę:D! Strażacy byli dwa razy, zalepiali pianką montażową, cały dach mi ufajdali i co? Nic.. Osy się przebiły i dalej miały gniazdko. Więc mądra Karolinka (czyli ja hehe) zdenerwowała się tym że nie może otwierać okna bo osy wlatują do domu, wzięła Raid w sprayu, weszła na dach i jak prysnęła to nie zostało ani jednej, ani jedna nie lata, a tamte nawet nie zdążyły wylecieć z gniazda. Hehe:D, jestem wielka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×