Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

jutro jest weekend i pewnie bedzie mnie malenko malenko ale myslami jestem z wami zawsze :) ja tez juz mowie dobrej nocy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc i ja zmykam spać..Dobranoc śliczne :) 🌼🌼 Kolorowych senków, bez papierocha oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Brałam właśnie kąpiel bo już włączyli ciepłą wodę a mieli włączyć w poniedziałek,włoski sobie umyłam..Kończę jeść śniadanko,wypijam herbatkę i biorę się za odkurzanie i porządki przed przyjazdem Mojego,a Ty co robisz Agusiu?:) 🌼🌼🌼👄👄 Japonki są przeklęte, skóra mi ze stopy schodzi i mam potworny odcisk i boli, ałaa.. Dobrego dzionka :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie pije z wami kawke i usiluje oprzytomniec (u mnie z rana to trwa) potem pozadki i weekend,chyba jak zwykle do znajomych pojade,a na ten tydzien czyli na dzis mam bylego meza psychopate z glowy :) nie powinnam sie cieszyc ale dzieki temu ze ktos umarl ja mam spokoj :) pogrzeb ma w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, wstałam:) musze doczytać cio tam jest napisane:), przewiało mnie kurna nie moge obracać szyją tylkowiecie całym karkiemm musze i plecami, ałaaaaa:(boli kurna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu wiem cos na ten temat tez tak kiedys mialam,paskudne uczucie buu popros meza zeby sprobowal ci masaz zrobic powinno troszke ulzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja mam tę "końską maść" od mojej mamy, ona tak rozgrzewa, wiesz co ż emnie kurna zawsze latem tak przewiewa:) teraz mam cały lewy bok od szyi do pupy obolały:) ojojojojo, no i wiesz na wszystko spoglądam spod byka;) bo zanim się obruce to już po fakcie:)hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś moja mama to jest wogóla super, jak się do niej pojedzie tak zwyczajnie w odwiedziny, to nie ma możliwości wyjść z pustymi rękoma, zawsze mi nawciska ubrań jakiś szklanek:) my z siostra to sie zawsze smiejemy że jak potrzebujesz czegoś to tylko do mamy,ona zawsze wszystko odda , taka kochana kobiecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio to 2 albo 3 tygodnie temu integrowalysmy sie same z kolezanka bo kolega poszedl spac i wypilysmy wszystkie tatry jakie byly i potem mialysmy tatrowstret buuu ale od czasu do czasu trzeba sobie przypomniec jak paskudnie jest na kacu ;/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja az tak to nie to raczej tatko moj tak bardzo mi pomaga i wegiel kupic i pralke mamie kazal pojechac i mi kupic bo moja siadla i odkurzacz pod choinke dostalam ale to wszystko to taty inicjatywy jak mi psychol rozpieprzyl ta rure z baku z wlewu paliwa to ta czesc 260 zl kosztuje to tato mamie kazal mi dac ja nie wiem co bym bez nich zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak:) cieżki stan ale czasami trzeba se przypomnieć jakie to uczucie. Ja mam taką sąsiadkę co jak wpadnie na kawę to już wiem że na kawie się nie skończy, jak z nią kiedyś usiadłam to od razu nauczyłam się pić czystą wódkę z kilonka, tak na luzie:)jak to sąsiadka ujęła, moniko nie warto mieszać z sokiem , lepiej z kieliszeczka bez popitki.......i tak wypiły dwie kobiety czystą wódkę bez popitki, ja ledwo wstałam, a sąsiadka na luziku powiedziała pa i rano widziałam jak rąbie drzewo do kominka i lata z kosiarką, a ja kurna zdychałam cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuj wóda z kielona fuuuj juz mi niedobrze bleee żubrówka z sokiem jablkowym albo wódka z sokiem grejfrutowo-pomaranczowym to tak a najlepiej to piwko warka :) tatrowstret pozostal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień świetnie ujełaś te farmazony:)hehehhe Ja też lubie warkę czerwona i warke strong , innych piwek nie ruszę, jedynie drineczki lub winka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop
@sadny dzien... a to niby czemu.. no jak są badania to sa. no w koncu skądś je wzieli. na pewno nie wymyślili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla czerwona warka,a tak zeby tylko polechtac organizm to redds sun ten zolty taki fajnie po nieprzespanej nocy wchodzi :) ale lubie tez carlsberga i heinekena ale heniek to w butelce z ciemna naklejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie raka nie boimy kogo jak kogo ale mnie to ty se rakiem mozesz postraszyc he he nie dziala to na wiekszosc z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucilysmy z innych powodow niz rak a jak chcesz wiedziec jakie to poczytaj sobie wczesniejsze posty moje sie zaczynaja na 522 stronie bo przypuszczam zadnej juz sie nie chcve tlumaczyc dlaczego teraz trwamy w tym co sobie postanowilysmy a jestesmy twarde i niezlomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop
@sadny dzien no spoko. jak was rak nie rusza i utrata zdrowia i życia to luz... wiec jaki jest sens pisania tego co piszą na opakowaniach papierosów? przeciez i tak was to nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj se posty.nie chce mi sie z toba gadac i tlumaczyc. monia nie wiem jak twoja kawka ale ja wypilam i biore sie za pozadki ale kompa zostawiam wlaczonego wiec z doskoku bede buziolki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalejdoskop to chodzi o to że palenie jest bez sensu, że to śmirdzi i niszczy nas, a rak czy jakies tam choroby serce żadko to kogo docierają, bo to są skutki wieloletniego palenia, my chcemy pachnieć i mieć ładne ząbki i ładne cery a nie żólte tytoniowe bużki, gdyby te farmazony napisane na opakowaniach fajek miały znaczenie to by nikt nie palił, a zobacz ile ludzi pali mimo tych napisów, które sa od kilku lat, zauważ że nikogo tonie rusza!!! Chodzi o kase i o siłę w tobie, że nie chcesz kopcić i chcesz byc jaki niepalący!!!!! To jest najważniejesze! Inaczej nikt nie rzuci, jeśli jest młody to nigdy motyw chorego serca nie zadziała na palcza, mówie z mojego doświadczenia, że mnie te napisy nigdy nie ruszały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny ja też zaczynam brać się za robote w domku, choć z tą szyją to chyba umrę:) ale zaszaleje z mopem i pomyje podłogi , bo juz na nią czas:) na tę podłogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×