Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a oto moje sukcesy i porazki mam 34 lata Nie palę już 43 dni (+ 15g25m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 436. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 08g00m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 163,65 zł! paliłam od 19 roku zycai tak regularnie 10 papierosów w weekendy wiecej z przerwa na ciaze karnienie razem koło 1,5 roku waaga obecnie 61 kg wzrost 168 cm ( zaczyna przeszkadzać ) najwieksza waga 72 kg styczeń 2005 (nawet w ciąży tyle nie ważyłam) teraz jestem maniaczka perfum zuzycie jeden w miesiacu całe zycie przed dieta na diecie lub po obecnie kolejny raz dojrzewam do diety panicznie boje sie dentysty i tego ze kiedys zlamie sie i zapale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie nie wiem jaka jest teoria, może masz rację:) bo jak paliłam to też jadłam pizze, piłam piwo, wcale nie jadłam mniej. Może byłam zatruta i pewnie to jedzonko nie chciało się odkładać w tym syfie a te wszystkie odtrutki na szczury i gazy co są w fajce pewnie zabijały te najważniejsze substancje z jedzonka:). O właśnie zrobiłam sobie yerbę z miętą i zabieram się za sprzątanie, już nalałam wody do pomywania. Na kaca najlepsza praca;)? Ech, jeszcze jutro wolne a potem do pracy. Niby nigdzie nie wyjechałam na urlop przez te 5 dni, siedziałam w domu ale przynajmniej odpoczęłam. Bałam się tego najbardziej że jak będę siedzieć w domu to będę palić a się okazało że trudniej jest na zewnątrz wytrwać:). Teraz ja wiem czemu w tych klasztorach się zamykają hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pewnie każda z nas się boi. Ale nie damy się:)! Wiecie co zauważyłam? Że my prawie wszystkie po tych fajach przerzucamy się na perfumy:D. Hehe, ja też sobie kupiłam-wcześniej nie kupowałam bo przecież "nie było mnie stać hehe:)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob, ja się tyle nachodziłam do dentysty że mogłabym iść za Ciebie i za Was wszystkie:)! Po prostu mnie to już nie rusza, siedzę na fotelu i nudzę się, babka mi robiła 3 zęby naraz, myślałam że zasnę. Ale to już rutyna taka:D, bo nachodziłam się strasznie dużo latami, ile ja się napłakałam przez te zęby.. A zniszczone miałam bo od małego miałam antybiotyk prawie że co dwa tygodnie, i tak do 15 roku życia. Po prostu przez antybiotyki zęby wyrastały mi JUŻ z dziurami! Ale znalazłam super babkę, odratowała mi prawie wszystko, artystka normalnie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nigdy nie znalazlam takiej babki artystki dentystki ale musze isc po urlopie bo mi zeby wszsytkie wypadna :( no ale fakt ze po 43 niepalenia juz jest widoczna zmiana na skorze przynajmniej tak mi sie wydaje i same plusy z niepalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze po tym formacie mam takie zaleglosci ze masakra jakas ale ciagle jestem myslami z wami moje pachnace 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie pachnace dziewczyny....fajnie jies nie palic :):) 🌻👄🌻usta]🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewuszki zmykam do domku (obecnie jestem w pracy) jestem happy bo przyslali mi zawiadomienie z sadu ze mam do odebrania ksiege wieczysta (dla niewtajemniczonych ) wiaze sie to z obnizeniem kredytu hipootecznego o jakies 300 zł czyli zejde ponizej 1000 zł sssssssuuuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeeeeer weekend spedzam na kaszubach wdzydze i okolice BP i wam zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty-thirty
hej, Do 30-stka z Gdańska: wiesz, bardzo zachecilas mnie tymi herbatkami i piciem wody. Co prawda ja tez pije jakies wstretne chinskie ziola, ktore nawet swietnie dzialaja, ale niestety ostatnio czuje po nich mdlosci :( Moze przerzuce sie na zielona herbatke (Gunpowder ;) Niestety, od czerwonej zbiera mi sie na mdlosci. Biala tez moge przelknac. Czy to nie jest glupie, ze nawet cwiczenia nie pomagaja na zrzucenie nadwagi po-popierosowej (ja-ka to chyba Ty pisalas o tym) ? Bardzo mniemoja waga doluje :( A pamietacie, ze dopiero co pisalam, ze udaje mi sie lepiej kontrolowac apatyt i uwazac co jem? Niestety, lipa... :( Dzisiaj ktos przyniosl miesznke takich cukierkow wedlowskich i takich tam i tak zaszalalam, ze teraz chce sie schowac pod lozko ze wstydu :( Z tych cukierkow bedzie jutroi pol kil do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko. Ale ja mam zaległości w czytaniu was.....Widzę nowe twarze....Muszę się pochwalić..... Nie pale 2 dni nie wypalilam 28 papierosów zaoszczędziłam 15,40 zł Dołączyłam do was na poważnie. Przeżyłam szok podczas wizyty u lekarza, później wam napiszę o co chodzi. Nigdy więcej nie mam zamiaru zapalić i tego się trzymam. Owszem stracha mam, ale przecież kawałek zielska nie będzie mna rządziło. Odezwe sie później, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) 🌼🌼🌼 Kapi 🌼🌼🌼🌼🌼 gratulacje i cieszymy się tutaj wszystkie OGROMNIE !!! że dołączasz do Nas i pozbywasz się śmierdzieli ze swojego życia, eliminujesz je..Wszystkie same doskonale wiemy jak trudne są początki i będziemy Cię wspierać w tych ciężkich chwilach,które każda z Nas tutaj przechodziła czy przechodzi.. Pozdrawiam kobitki ;) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi - mi lekarz powiedział że mam absolutny zakaz palenia! To było jakieś dwa lata temu. Próbowałam i nic -bo tak właściwie nie chciałam rzucić. W końcu doszłam do tej decyzji, tzn.wkur..łam się:). A jak mówi mój znajomy \"jak się na coś wku..isz to nie ma bata żeby się nie udało:)!\" No i płakałam, byłam zła że co chwilę antybiotyk bo zapalenie oskrzeli czy coś tam. Płakałam że to niesprawiedliwe żeby się usprawiedliwić:). Bo przecież to była moja wina:)! Nie ma co, nie daj się. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was laseczki:) Dawno się nie chwaliłam więc czas to nadrobić Nie palę już 161 dni (+ 19g55m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 3883. Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 16g03m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 970,97 zł! Za chwilkę wyjeżdzam na weekend do rodzinki w góry:) jedziemy 20 osobową ekipą więc nie ma opcji żeby się fajnie nie bawić:) Kapi ------------- ależ nas mile zaskoczyłaś:) Wszystkie trzymamy kciuki za ciebie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na posterunku :D z odkurzaczem w reku :) ale sie ciesze - moje autko sliczniutkie przeszlo przeglad bez zadnego ale :D a poza tym mam co sobotnia wizyte psychopaty za soba i komputer mi dziala:) jeszcze prace miec i juz tylko zyc nie umierac alez dzisiaj uskrzydlona jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Doradze na gg ...jak przetrwac trudne chwile z zerwac ze zgubnym nalogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę 36 dni Niewypalone papierosy - 502 Zaoszczędzone - 163złote Dziewczyny właśnie zrobiłam sobie jedzenie. Podsmażyłam trochę mięsa mielonego, udusiłam cukinie, papryke, pomidory, trochę koncentratu pomidorowego ziołowego i pieprz ziołowy. Acha, do mielonego trochę czosnku w granulkach dałam. Ale wyszło, jem drugą porcję, palce lizać:D. Hihi, a ja nie umiem gotować, naprawdę, wszystko na eksperymentach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 na moim liczniku dzisiej 365dni bp A faktycznie juztro mija roczek ..nie pale od 21-07-2007 ani jednego papieroska ..nie było zadnej wpadki .. wczesniej rzucałam w czerwcu to po dwoch tygod.była wpadka wiec od now musiałam liczyc Takze dziewczyny prezent od meza dostałam ...na rocznice az nie wierze ze to juz roczek pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze miłej niedzieli...🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka🌼 GRATULUJE SUPER WYNIKU!!!! nO JUTRO BEDZIEMY OPIJALI TWOJA ROCZNA ROCZNICE:)!!!! JESTES DLA NAS TUTAJ PRZYKŁADEM, ZE MOZA WYTRWAC I JAK WIELKA RADOSC JEST Z TAKIEJ ROCZNICY :)) JESZCZE RAZ GRATULUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka GRATULACJE 😘 🌼 😘 a swoja droga to nie moge uwierzyc ze od wczoraj od mojego tylko 2 posty przybyly szok czyzby wakacje?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono BP :D 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki bp dudka 🌼 z okazji rocznicy bp wszystkiego naj naj naj 🌼 :D i z tej okazji wznoszę toast 100 LAT !!! 100 LAT!!! 100 LAT!!! :D :D :D bo nie palić to coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooZłOSLIWIEC🌻chyba wiedziales ze bede rocznice obchodzic :):) Bardzo dziekuje za gratulacje ...wiem ze to jest ..naprawde wielka rzecz rzucic palenie ...bo wiadomo tu wszystkim nam ze wiele ludzi probuje chce ..tak jak moj maz ..wiem ze bardzo chcialby rzucic i ..jak narazie klapa ...nie ma silnej woli ..ze chce bardzo ..wnusia juz go tak prosi ..ale jak narazie ...czekamy moze sie w koncu uda... kAZDEMU Z WAS ZYCZE ...takich rocznic ....fajnie jest nie palic ...zlosliwiec ...to nasze motto,,,:):):) widze ze masz sentyment do tego topiku i od czasu do czasu tu zagladasz ...fajnie ......niedawno była tutaj... rewelacja. Julka 85🌻dziekje ci za gratulacje ...niedługo bedziemy swietowac Twoja rocznice ..zobaczysz jak to szybko mija ... Sadny dzien🌻dzieki ja trzymam kciuki za wszystkich rzuczaczy :):) a zobaczcie jak drozeja ..w sama pore sie opamietalismy nie...po co z dymem puszczac tyle kasy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudka - brawo:)! Masz rację - w samą porę;). Ja mam 37 dni - rzeczywiście szybko mija:). Złośliwiec - fajnie że tu zaglądasz bo myślę że niejedną z nas bardzo podbudowujesz i pomagasz swoim przykładem wytrwać. I za to dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-dziecko z pettingu
nie rzuce petow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudka--> gratulacje z powody okrągłej rocznicy. 🖐️Kapi---> super, że sie zdecydowałaś w koncu.Była tu kiedyś pewna forumowiczka, która miała wrócić do nas, jak juz sie upora z innymi problemami i chyba sie nie udało.....Ruda, czytasz nas jeszcze? Odedzwij się, jeśli tak....Naprawde, nie ma nic lepszego od czystych płuc, spokojnego odedechu, rumieńców na twarzzy i pełnego portfela....🖐️a teraz z deka sie pochwalę :classic_cool:Nie palę już 187 dni (+ 00g32m07s).Ilość niewypalonych papierosów: 2618.Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 00g01m26s)!Zaoszczędzone pieniądze: 866,66 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo jak i pozdro o cała MASA forumwoiczów wciąz czekamy na Ciebie! Kiedy w końcu dołączysz do nas? Daj znak zyca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no co tak skromnie było w weekend? Nie palę już 46 dni (+ 13g14m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 465. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 13g20m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 174,56 zł! za 4 dni 50tka ale sie ciesze to juz cos za 5 tygodni urlop a mi sie oponka powieksza w zastraszajacym tempie jejuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×