Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

pozdro600:classic_cool: Też uśredniłam cene stara i nowa bo to nie fair , że tyle nie jaramy i coraz mniej kasy za to zgarniamy. Byznes to Byznes. Obejrzałam filmiki z Pania barbara - dawno tak sie nie usmiałam. Szkoda , że ta kobietka nie jest moją sąsiadka - zwłaszcza w windzie chciałabym ja spotkac z panem Józniem i jego czworonogiem Oglądam tvn24 i współczuje co tam wyprawia sie na południiu z aura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola🌻drugi raz łatwiej idzie ..wiem po sobie ..tez poleglam po 2 tyg ...ale jak sie zaparlam ...to juz jet 360 dni bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka🌼 oby kazdy tak potrafił się zaprzec jak Ty :D:D:D:D mój brat palący nawet nie próbuje :o gada ze rzuci i na gadaniu to sie kończy zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moje po uśrednieniu:Nie palę już 191 dni (+ 19g34m42s).Ilość niewypalonych papierosów: 2685.Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 12g19m37s)!Zaoszczędzone pieniądze: 984,87 zł!Wyliczyłam średnią wykorzystując nową cene L&mów zwykłych, grubych 8.05 zł.Tylko mnie denerwuje, ze w duzej liczbie kiosków są ciagle stare dostawy po 6.75 😠 i ci głupi ludzie zdarza narobić zapasów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
errata: zdążą....ale byk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No T=to Ci zwrosły oszczędności o jakies 150 zł :classic_cool: Ja nie moge zmienic licznika bo nawet go tutaj nie mam. Dzisiaj ide do pubu i tradycyjnie ubrania przesiakna mi fajami -tak to jest gdy w takiej smrodowni nie ma najmniejszego klimatyzatora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bteraz bym wydawała na fajki prawie 200 PLN...kurde, naprawde niesamowite jest to, że teraz w sklepie rzadko kiedy odmawiam sobie jakiejś pierdóły typu spinka do wlosów, setna bluzka, czy nowa kredka do oczu......nie ma nic lepszego od bycia niepalącym;)Baw sie dobrze Julka 🖐️Ja ide szamać pyszna kolacje, a potem obejrzę film: Królowie Ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego oglądanie pozdro600:) Tak sie ciesze, że znowu zawitałas na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka ale galaretka nie polegla po 2 tygodniach mialaby juz malpica 123 dni nie umiem jej darowac buuu tyle wytrzymala i polegla bo wypadek widziala ja tez widzialam malo tego ze widzialam to byl dlatego ze gosciu nie chcial wypadkowac sie ze mna,nie umial wychamowac zeby mi w dupe nie wjechac wziol mnie lewa strona i skasowal babe z naprzeciwka tez jak wysiadlam rece nogi mi sie trzesly ale sie uspokoilam i pojechalam do domu,piwo sobioe kupilam i liter mate zaparzylam zamiast zapalic. galaretka jeszcze jeden taki numer a zobaczysz wszystkich swietych :P zrozumialysmy sie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze,o to wlasnie chodzi,ten topik nie mialby sensu gdybysmy tak latwo siebie nawzajem usprawiedliwialy,tyle dni zmarnowac buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja jeszcze po starej cenie Nie palę już 168 dni (+ 03g50m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 4035. Będę żyć dłużej o 30 dni (+ 19g54m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 008,95 zł Kurde przydałaby się ta kaska na wakacje:) Ale człowiek był głupi że do skarbonki nie wrzucał:( byłoby jak znalazł:) Ale masz racje pozdro że kaska w portfelu zostaje i można pozwolić sobie na jakieś pierdoły, a kiedyś oglądało się każdą złotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie czy jakis drobny ciuszek czy taki glupi peeling do twarzy albo krem ja pierwsze co zrobilam jak rzucilam wzielam nowego fona i teraz nie stac mnie na fajki bo place 75 zl abonamentu :D he he he to przez miesiac czasu byl moj dyzurny tekst na pytania co z moim niepaleniem nie stac mnie bo place abonament za fona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! wszyscy jeszcze spią? no i na slask w koncu tez wrociło sloneczko;-) to ja sie biore za sprzatanie samochodu milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzis ide na wesele, nie cierpie wesel:o:(Odkąd sie popsułam i nie mogę (nie lubie) pic alkoholu w dużycvh ilosciach, nie mam na takich imprezach co robić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600🌼 ja byłam chyba tylko na 3 ale też nie było jakiejs ekstra zabawy bo cała rodzina zjechała za każdym razem i mi nie specjalnie było bawić sie ze staruchami albo z jakims nieznanym kuzynostwem :D No to musze wziśc z Ciebie przykład jesli chodzi o alkohol. ja odkąd rzuciłam fajki pije piwa w mega ilościach. Juz nawet boje sie czy o jakiś alkoholizm nie zahaczam.:PPowinnam przerzucic sie na te durne piwka dla kobiet w stylu reds itp moze po takim słodkawym smaku zmniejszy mi się ochota na piwka. soory za byki... ale dopiero wstałam. a wczoraj w pubie jednak nie byłam bo nie wypaliło. Dzisiaj mam zamiar to naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julenko nie liczylabym na to ale wiesz co z nalogu w nalog ja tez popadam chyba :D tez teraz wiecej piwkuje ale wiesz dlaczego bo jak palilam to po 2 duzych 0.6 l heinekenach mialam zawsze kaca a teraz wstaje nowka wprawdzie nie kaca giganta ale leb mnie bolal zmierzla lazilam pic sie chcialo taka przejechana przez tramwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwa powiekszają nam tylko brzuchy.....opanujcie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy sie trzymamy;-P sprzatanie generalne w samochodziku robie zeby moj czarny lew był czysciutki i pachnący bo mi ostatnio jacys faceci marudzili ze smierdzi fajami;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mi nawet dosc tak nie urosnelo brzusio ale grozba miesnia piwnego wisi nade mna jak ho ho ale i tak dzisiaj bede sie integrowac ze znajomymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jak nie pale to tez mam wzmozoną ochote na drineczki;-P ciekawe dlaczego? jakich dopalaczy brakuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień🌼 ale najgorsze jest to, że mi się wydawało zawsze, że fajnie jest gdy sa fajki+piwo a teraz się okazuje, że fajnie jest tez gdy jest samo piwko -i to nawet za fajnie :D:D:D:D Ja tych kobiecych piw nie trawie :o Pije zawsze jakieś Dębowe Mocne (moje ulubione) -zawsze jakies Mocne po to, zeby wiekszego kopa mi dały :D Robote tez musze jakąs w końcu znalezc(mniejsza z tym ,że wogóle jej nie szukałam jak na razie :D ). A Ty sadny dniu rozglądasz się za praca ciagle? Czy juz jakąs masz na oku ? Ja musze w końcu wziaśc sie za siebie i do roboty wyruszyc -najchetniej to od pazdziernika bo na uczelni mam tak mało zajęc , że zdechnac z nudów mozna -stąd te moje wstawanie o 12 w południe i piwkowanie z nudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jambo jet nie wali fajkami wczesniej jezdzil nim brat niepalacy nigdy a ja tez nigdy w aucie nie palilam wiec u mnie tylko zapachy samochodowe czuc a niektore wala tak ze zrzygac sie mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to musze niestety przyznac ze faceci sa od nas madrzejsi statystycznie wiecej jest ich niepalacych niz kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×