Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

rany dziewczyny to sie nigdy nie skonczy buuuuuu______jak palę to jestem nieszczęśliwa____________a jak nie palę to mi sie chce palic__________to jest jakies wariactwo__________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien pomogłam ci sie przedostac na 621 strone;-P kiedy mam kryzys powtarzam sobie słowa: Gdy nauczysz się lepiej radzić z tym stanem, będzie sie on pojawiał rzadziej i ze słabszą mocą. Pamiętaj, że żaden kryzys nie trwa wiecznie ktoś ma jeszcze dla mnie jakiegos kopa???? bo potrzebuje;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolacia🌼 zrób wielką imprezke -napij sie tak żebys miała na drugi dzień wielkiego kaca i pal mega dużo fajek . Gwarantuje, że na drugi dzień nie bedzie chciało Ci sie juz palic :D cały dzień modlisz się tylko, żeby ten stan Ciebie jak najszybciej opuścił :D pozdro600--🌼 Nie martw sie ! Mój licznik pod wzgledem finansowym jest jeszcze gorszy :P -a tak szczerze mówiąc to powinnismy sobie przestawic \'CENE FAJEK \' w liczniku. Bo pól roku temu jak nastawiałam Cene L&M -to przeciez mniej kosztowały niz w chwili obecnej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600🌼 zajebista jest ta Twoja idolka . pani barbara . Własnie obejrzałam filmik z nią w roli głównej :D:D::D::D::D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz na 622 stronke poprosze :D nie wiesz jula chyba nie bardzo z tymi cenami fakt ze moje teraz kosztuja 8.20 a w lutym kosztowaly 6.90 ale wlasnie nie wiem szkoda ze nie idzie zrobic tak zeby od dzis liczyl po nowej cenie bo przeciez tamte miesiace byly tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka a co my mozemy jak sama tego gowna nie rzucisz to my nic nie mozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aga widze ze trzeba zastosowac lopatologie glupie dziecze chcesz byc stara pomarszczona smierdzaca baba z petem w łąpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak tam u was kobitki ale tutaj na pomorzu od paru dni w końcy mamy wakacyjna pogode;) Juz nie pamietam kiedy ostatatnio w krótkich portkach latałam;) czas w końcu to zmienic :P dobob🌼 sadny dzien 🌼 Mi tez cholernie ciezko było os tak rzucic te faje ale całe szczescie mój organizm w stanie kacowym zmusił mnie do tego :) Mariolcia 🌼 kup sobie te plastry nicorety i patrz na to , że masz ta nikotyne jednak dostarczana wiec pet jest nie potrzebny. Przezyjesz z plastrami 3 tygodnie , odkleisz je juz po tem i bedzie Ci łatwiej! Najwazniejsze te te durnowate pierwsze dni;) ja bez plastrów itp latałam i przyznam szczerze, że dość cięzko mi bylo:) -ale miałam słabe uzaleznienie jak mi wyszlo w tescie internetowym --słaby głód nikotynowy za to silny psychiczny :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po przeczytaniu tego artykulu wyrobilam sobie bardzo negatynwe zdanie na temat papierosow i w ciagu kilku dni rzucilam palenie! Przeczytajcie moze i wam pomoze: http://urlhawk.com/29t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julenko w gliwicach pada od wczoraj znowuz,dzien taki dolujacy ze masakra im dluzej trwa tym gorzej sie czuje buu coz pracy jak nie mialam tak nie mam cholera jasna i jakos dzisiaj nie mam pozytywnego nastawienia ;/ a galaretka to powinna licznik juz nie na zero a na minus ustawic za kare :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia nie pale od wtorku czyli juz całe dwa dni to imprezki nie bede robic , kopa na wytrwanie potrzebuje teraz;-P sadny dzien ciebie to sie boje najbardziej bo masz najblizej do jaworzna i a nuz ci sie zechce groźbe spełnic-;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a propos licznika to na ktorej on jest stronie bo nie moge znalezc a stary licznik ulegl sformatowaniu podczas tygodniowego pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob to prawda że jak ja sama sie nie zawezme to nic nie pomoze, ani Wy ani plastry ani nic... choć Wy jesteście wspaniale, juz kiedys pisałam ze to magiczne miejsce.... julcia z plastrami teraz wlasnie sie pozbywam nalogu, jak za pierwszym razem, bo tym razem było mi bardzo trudno sie rozstac z papierosem, poprzednio bez zadnych wspomagaczy jechałam, coś w tym jest ze za każdym razem jest trudniej, ale też jak juz sie raz sprobuje przypomniec sobie jak to jest życ bp to bardziej sie pragnie tak własnie życ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola 18 ja tam nie wiem ale z Trzebini to ja wcale do Jaworzna daleko nie mam:) więc laska nie podpadnij tym razem bo razem z sadnym dniem znajdziemy cię, ojjjjjjjj znajdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wlasnie chcialam to powiedziec ze mordusiak z trzebini ma blizej tylek ci przetrzepac ale uwazaj bo jak obie ci zrobimy wjazd na jaworzno to bedzie z toba niewesolo a potem na piwo pojdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, cóż tu się dzieje. Ja nie palę 41 dni:). Mariolka, nieważne czy mamy daleko czy nie,wakacje są, więc to czas na wycieczki-to i nawet znad morza możemy przyjechać Ci nakopać:D. A pomyśl sobie taką rzecz: śpisz jakieś 8 godzin i jakoś głód Cie nie budzi żebyś wstała w nocy i paliła co godzine-głupie by to było nie:D? Całą noc wytrzymasz i głód Cie nie budzi to w dzień nie dasz rady? Eee tam,dasz radę:)! Ja wróciłam z pracy i uciekam niedługo na rower:). Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak i sadny dzien a mozebyście sie tak w bardziej pokojowych celach wybrały do jaworzna co??????????? grzeczna jestem już dwa dni nie pale;-P dzięki aguś za licznik właśnie juz napisałam prosbe o wysłanie go ale mi sie zwiesiło i jeszcze raz klepie na nowo posta buuuu ostatnim razem jak sciągałam z kafeterii to mi zawiruszyło kompa co sie przyczynilo bezposrednio do formatowania dysku a wraz z nim fotek muzyczki i innych dokumentów których wcale nie miałam zamiaru kasowac;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka jak ja ci zazdroszcze tej cyferki! no widzisz ja-ka jaka ty dzielna jestes! a jesli dobrze pamietam to jakos razem zaczynalysmy walke z papierochami! z tą róznicą ze mnie sie nie udało;-( ale teraz jak juz mi tyle kopów z wszystkich stron polski zagraza to ja sie musze powaznie nad tym zastanowic;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaworzna to ja sie moge w kazdej chwili wybrac rodzine tam mam a wieki nie bylam ostatnio sie z nimi widzialam na pogrzebie babci ;/ pod tarnowem niezle co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czasem bywa, ja kiedys kumpele z liceum spotkałam w schronisku w ustrzykach;-P a mieszkamy kilka km od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za to was kocham dziewuszki :D że potraficie dac tak każdemu pozytywnego kopa :) sądny dzień🌼 u nas cały lipiec lało wiec te 3 dni słońca jakie mamy ostatnio troche nam tu chumora poprawiło :D może słoneczko i na południe też do was dojdzie :D nic tylko modlić się o to !:D:D:D ja cały lipiec wymodliłam:D:D; Nie martw sie ja tez bez pracy i obijam sie z nudów całymi dniami a Cv żadnego nie wysłałam jeszcze :D:D:D Mariolcia🌼 bądz co bądz imprezka zawsze może być zwłaszcza teraz fajnie sobie pogrilowac :p razem z sądnym dniem i mordusiak wymódlta kobitki rożańca jakiego to może aura tam wam się odmieni :D:D: ja-ka🌼 a Ty mnie rowerkiem zaraziłas :0 codziennie do lasu biore rodzenstwo i smiagamy do lasu :) tyle, że juz nie mówie młodszej siostrze , że mi się chce..za przeproszeniem ...srać (czyli zapalic za krzaczorem ):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to z kuzynem ktory setki kilometrow od mnie mieszka mam swietny kontakt netowo-ggowy he he a z jaworznem wogole he he z toba mam kontakt zamiast rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga rzeknij slowo a w ktoras sobote ci sie zwale na glowke a wykoncze cie psychicznie z pomoca mojej panienki he he he to do galaretki bylo bo do ciebie jula to poki co mi troszke za drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga no twoja angela by pewnie była zadowolona bo ja bez faceta za to z psem mieszkam;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes!Yees!YEEES!!!psychopata w tym tygodniu nie przychodzi!!:D twierdzi ze fuche jakas podlapal he he jak mi sie humor od razu poprawil :D mam go z glowy na ten tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×