Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ale ty moglas patrzac im w oczy powiedziec ze nie palisz :D bo nie palisz :D i to jest najwazniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sądny dzień;) tak wiem tyle, ze czułam się jak jakis gówniarz przyłapany na gorącym uczynku a jeszcze ten wykład i papieroskach szkodliwych tez mnie rozbroił. Gdybym powiedziała: mamo, tato przeciez ja to wszystko wiem.! Kopciłam szlugi dobre pare lat, po 10sztuk dziennie, probowalam rzucic pare razy no i w koncu mi sie udalo. A wasz synek jara jak smok i nawet nie podjal ani jednej proby rzucenia :D po takich nowinkach to by dopiero zawału dostali ;) Tacy sa juz rodzice -albo wiedza albo udaja , ze nie wiedza:P kurna..no wykłada mi tu robic ...po tylu latach palenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien jak Ci sie podoba moja stópka? Miał byc obrazek wklejony ale tu nie mozna i cos nie wyszło :P ale dzieki temu zaśmiecam strone tym i szybciej przedostajemy sie z jednej na drugą str:D Chcialam jakiegos morala walnac ale nic mi do łepetyny nie przychodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam od wczoraj różne tematy kafeterii i czasami to rece opadaja jakie to ludzie problemy wypisuja:o zAKLADAJA szybko topik -bo nie wiedza czy isc jutro na impreze czy nie isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dniu ostateczny opinia facetów to ja sie wogle nie przejmuje ale akurat w temacie smierdzenia fajkami to ja jestem drazliwa;-P julka badz co badz to twoi rodzice mają racje co???\'-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mają maja ;)Oni nigdy nie jarali nałogowo a sporo ich znajomych padło na raka papierosowatego no to martwia sie o nas;) mariolcia juz wymyłaś bryczkie ? opdicowałas ją tak jak trza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak goraco, że doslownie nie poznaje naszej polskiej aury:D dzisiaj spocilam sie nieziemsko na tych rowerkach:P znowu mam ochote na piwko po tym moim 3 dniowym odwyku alkoholowym ;) o 18 umowilam sie na plaze zkumpela . Wypralam bluzke i ja powiesilam na dworze bo teraz to wszystko w tej duchocie schnie nam w pare minut. A jak tam u was na poludniu ze sloneczkiem>> ? mata czy nie mata je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wyczyscilam nawet podsufitke wymylam zeby zaden smrod papierosowy sie nie ostał;-P jak myslicie to pomaga? mam nadzieje ze sie nie wżarło na amen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta albo czy sie bzykac z jednym czy z dwoma jednoczesnie-a najlepiej to z trzema o i z glowy problem he he he a my tu sobie zyjemy lepiej niz w rodzinie :) wiesz ja jak sie okazalo za moj tato nie mial pojecia ze palilam (mieszkalam z nimi, juz 4 lata palilam,palilam w swoim pokoju gdzie smrod na cale mieszkanie szedl) to wybuchnelam smiechem,no jak mogl nie wiedziec.a w rozmowie z mama jakos mowi ty a nasza agnieszka to nie pali a mama na to popatrzyla na niego jak na kosmite a tato zdziwiony paaaliii?? he he he no ale juz nie pali :D nio a ja zaraz jade poweekendowac sobie to pa wszystkim do juterka moje sliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sloneczko u nas dzis dowala na calego_______zmasakrowalam sie tym czyszczeniem bryki_________ze trzy razy przestawialam do cienia______ale wieczorem burze mają byc_________a ja z burzami to ostatnio nie mam milych wspomnien haha________tv do dzis nie naprawione________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany nie nadazam za wami pisac he he galaretko kup jakis ekstra mocny odswiezacz powietrza :D capiacy lasem do zrzygania powinno pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolcia moze to i dobrze ze tv nie naprawione? po co macie pioruna prowokowac kolejnego ?:D sadny dzien haha ale sie usmialam :D z tym twoim staruszkiem ;) Dobra kochane ja tez spadam . Spadajmy stad wszystkie. Trzena troche poimprezowac!!! papap mariolcia😘 papap dniu przesloneczny😘 Zegnajta Kobietyki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zmykajcie kobitki z pogody i weekendu korzystac a ja sobie odpoczne po wielkim sprzataniu papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo swoje niskie IQ próbuje powiększyć pojemnością strony haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 BP 08-04-2005r***1200 dni :D***wolny i nie zależny***:D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP BO NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie mówiłam ze faceci sa w tym od nas mądrzejsi???!!!;-P złosliwiec ale ty masz imponujący licznik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjj przypomniało mi sie w ostatniej chwili :D dzisiaj jest 26 lipca -czyli moje pół roku niepalenia!!!!!!!!! ale sie cieszeeeeeeeee:) strasznie :)))))))))) mam nadzieje ze bede trwala w moim postanowieniu;) i noga mi sie nie potknie juz nigdy wiecej. W razie czego mamnasz kochany topik gdzie zawsze mozna sie powyzalac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka gratulacje! tylko ja taka rozpackana jestem jak to ostateczny dzien mówi;-P smykam na spacerek do krakowa dzisiaj milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzień dla mnie ostatnio jest za krótki i nie mam kiedy pisać i czytać:). A to rower,koncert,impreza-wszystko na szybkiego:). Julka, mam to samo, właściwie oni to o niczym prawie nie wiedzą. Gdyby sie dowiedzieli że 13 lat zeszło na fajach to pewnie nawet by nie uwierzyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam całe pachnace grono szkoda ze weekendy takie krotkie ;( było tak fajnie bylam z rodzinka w karwi nad otwartym morzem woda zimna ale czysta a w niedziele bylam na kaszubach jeziorko cieple jak zupka :) suuuuuuuper rybka piwko fryteczki a d....pa roscnie ;( a urlop za 4 tygodnie ;( a ciuszki zaczynaja byc ciasnawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziekuje dziewczynki :) ale ta pustka mnie trooche przeraza pewnie tu znowu wina kolejnego wakacyjnego weekendu :) dobon a gdzie konkretnie byłas na kaszubach ? we wdzydzach? klurna ja tez musze wybrac sie w koncu na jakis wypad:p tym bardziej ze slonce ciagle swieci od paru dni i trzeba wykorzystac to ! ja-ka ---ja tez codziennie staram sie na rowerku zasuwac;) a ty nadal robisz takie maratony rowerowe? ja to max godzine jezdze -przewaznie krocej po lesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko wszystkiego pachnącego z okazji półroczku:):):) Weekendzik spędzony beztrosko z przyjaciółmi nad jeziorkiem:) więc dopiero nadrabiam zaległości. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kaszubach a konkretnie w chmielnie jezdze tam od wielu lat kiedys moj slubny mowil ze moze tu mieszkac na stale ja sie stukalam w głowe bo potrzebuje miasta znajomych sklepow itd a teraz coraz czesciej dochodze do wniosku ze moglabym mieszkac na wsi i czasem dojezdzac do miasta ;) chyba sie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mordusiaczek😘 niedlugo i Tobie kochana stuknie taka rocznica! ale Ci zazdroszcze tego weekendu spedzonego nad jeziorkiem;) ja w koncu tez planuje jakis wyjazd tyle ze nie wiem jeszcze z kim i gdzie :P na razie mam zamiar wciagnac sie w tenisa bo fajny kort w miescie dostrzegłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob nie starzejesz sie bo ja mimo, zem młoda kobitka :D to jakos tez tak patrze sobie na domki polozone gdzies nad lasem -z dala od tego miejskiego gwaru i naprawde az milo mi sie na takie widoki patrzy. Zmeczona jestem tym wielkim trojmiastem w ktorym aby gdziekolwiek dojechac to musisz planowac ze napierw wsiadasz to pozniejw tamto i sramto. Duze miasto to za duzo nerwow jak dla mnie i wariatow tez mnostwo. najlepiejw jakims malym miasteczku mieszkac =ktore jest polozone pod duzynm miastem- ze w razie czego jak bedzie chcialo sie do cywilizacji zajechac to Hop i w duzym miescie jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko -- mam tyle pomysłów na spędzenie wolnego czasu tylko nie bardzo mam kiedy ich zrealizować:) a tenis --- chętnie bym spróbowała bo jeszcze nigdy nie grałam, no chyba że w stołowego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×