Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość happyland
no nie mam pojęcia ja przytyć na buzi. chyba do góry nogami chodzić, żeby z pupci spadło.ja naprawdę jem niewiele. rano chrupkie pieczywo z wędlinką lub serkiem i pomidor plus woda mineralna, drugie sniadanie jabłko albo jogurt, obiad sałatka grecka, z kurczakiem, albo warzywa gotowane na parze, kolacja plasterek szynki sera ogorek pomidor woda.i tyle, codziennie mniej więcej tyle i gwarantuję że się chudnie. zero słodyczy, jedynie na co pozwalam sobie to kawa. jem winogrona, i warzywa w dużej ilości, najlepiej gotowane z zupy.wiem to brzmi okropnie , ale ja uwielbiam takie jedzenie.jak chleb to tylko fitness albo chrupkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...miałam pisac to kilka dni temu ale zawsze zapominałam :P niewiem czy też tak macie {pewnie tak} :) ja zauważyłam ale serio nie śmiejcie się ....zauważyłam że moje prefumy pięknie pachną i dłuuugo je czuję na sobie :D normalnie piękniej pachną niż jak paliłam - ale serio i poważnie pisze :) i normalnie się nimi teraz codzień zachwycam hihi P.S Dla zainteresowanych :D piszę o perfumie Diesel Fuel For Life :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka
ciekawa jestem waszych odczuc po rzuceniu palenia bo moje byly takie : 1 tydzien- PANIKA !!! kompletne rozkojarzenie, spocone dlonie , nigdzie nie moglam zagrzac miejsca 2 tydzien - ATAKI GLODU NIKOTYNOWEGO ale juz bez spoconych dloni i motania sie od sciany do sciany 3 tydzien -ATAKI zdarzaly sie coraz rzadziej i trwaly coraz krocej 4 tydzien -PRZYPLYW energii 5 tydzien " " 6 tydzien -nagly ODPLYW energii trwajacy jeszcze do niedawna Minelo 4 i pol miesiaca bez papierosa , w tym czasie raz probowalam sie zaciagnac papierosem po jakichs 4 tygodniach od rzucenia - efekt byl taki ze po drugim machu jak mna trzepnelo to sie porzygalam i teraz mam taki wstret do zapachu nikotyny ze motam sie pomiedzy tesknota za odruchem palenia a smrodem przyprawiajacym mnie o mdlosci. Zapisalam sie do Helth Centrum , zmierzyli mi poziom tluszczu ulozyli program cwiczen i od 1 pazdziernika zaczynam sie ostro za siebie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak na początku po rzuceniu palenia schudałam kilogram do 49, potem miałam tygdzień jedzenia i maksymanie osiągnęłam 54.5, teraz 2 dzień jako takiej diety mam 53... I uważam że nie mozna zgrubnąć od rzucenia palenia tak po prostu, napewno się schudnie jak się tak fajnie człowiek trzyma. Ale jak się zje półkilo czekolady tak jak ja 2 dni temu no to choćbym paliła 4 paczki dziennie nie ma bata zgrubnę. NIe mam diety Kachna niestety. Tak poprostu rano sobie układam jadłospis. Dziś zjadłam mrożone warzywa (jakaś fasolka i inne tam były ale ich już nie poznałam) i puszkę rybki w pomidorach, 1 lizaka chupa-chups, 2 kawy ze słodzikiem i activię. Tyle... całkiem nieźle. Ale to dopiero 2 dzień diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukawko - ale zazdroszczę tyle już czasu niepalenia :) mój bilans : Nie palę już 11 dni (+ 00g44m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 441. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 08g53m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 176,49 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukawka no wiem :/ Też to niedawno przeczytałam i szkoda tego Carra... Skoro już mu się udało nie dość że przestać to jeszcze aktywnie leczyć ludzi. Ale wiesz... on palił 100 fajek dziennie oraz! jego ojciec umarł na raka też. Mimo wszytsko nazywam to ironią losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten preparat ma magiczną moc w uleczaniu twoich pryszczy ???? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie wiem... ale mi zniknęły, a stosuję tak: rano mycie i ten krem: http://www.stylistka.pl/kosmetykopedia/produkt/yves-rocher/sebo-specific-krem-zwezajacy-pory/9602 wieczorem lekki peeling ten 2 http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?k=91 później ta glinka i na koniec krem Bambino (znalazłam na tym forum taki temat że jedna laska wyleczyła bambino pryszcze :) ) no i jeszcze rano i wieczorem krem na pierwsze zmarszczki w okół oczy ten trzeci od góry: http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?k=232 aha! no i 2 tabletki na pryszcze codziennie wieczorem I mam buzie jak w nalepszych latach młodości! jeszcze pare ranek ale już się goją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka
dziewczyny skad wy bierzecie te obliczenia : np. ten Ani.B (+ 00g44m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 441. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 08g53m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 176,49 zł! macie na to jakis wzor czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teee obliczenia: Nie palę już 25 dni (+ 22g59m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 519. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 23g10m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 142,76 zł! ?????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Twoje wychodzi taniej... wychodzi 6.6 zł za 100 gram a to moje 7.6 za sto gram (po dodaniu kosztu wysyłki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandorko mam tę maseczkę Yves Rocher winogronową pierwszą w tym pierwszym linku co podałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto skutki niepalenia, siedzę przed kompem i ryczę. Właśnie nawrzeszczałam na dzieci i mężą. W moim przypadku to nie ma sensu. Pierwsza rzecz jaką kupię jutro będą fajki. Sorr,y że piszę takie rzeczy ale tak się czuję......... Bardzo mi przykro, jestem za cienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde !!!!!!!!!!!! nic nie mogę jesc przez ten cholerny język !!!!!!!!!!! nic..jezuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Becia!!!!!!!!!! nie poddawaj się !!!!!!!!!!! ja też wrzeszczałam/wrzeszczę {czasem:D} na dzieci i męża.... jutro będziesz fajki kupowac ????????? nieee napewno nie !!! nie jesteś cienka - prześpisz się i ci przejdzie :) w jakim wieku masz dzieciaki ???? plisss nie poddawaj się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiesz no ja go używam 2 tygodnie i widzę jakieś tam efekty, ale to może sam efekt rzucenia palenia, moja mama mówi że nie widzi tam żadnych zmarszczek u mnie ale to pewnie chce być miła ;) Mi naprawde się wydaje że te zmarszczki mam mniejsze. Ania... ale ten krem do którego podałaś link to chyba jeszcze nie dla ciebie. To tak po 40 dopiero... Kup sobie może coś takiego lżejszego, nie od razu super liftingujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BECIA!!!! NIe rycz z powodu śmierdzącego peta! Albo rycz tylko nie zapal. Zapisz się do nas na naszej-klasie, pooglądasz sobie zdjęcia i się czymś zajmiesz przynajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiej masz kobieto najtrudniejszy dzień trzeci! Jak przeżyjesz trzeci dzień to już z górki! No coś nie wolno ci zmarnować takiej rzeczy jak trzy dni bez palenia. Płacz, wyj, rycz, rozwal coś ale nie kupuj tych cholernych fajek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem, że wątpię żeby mi się udało. Mąż mnie tak w.....ł ale aferę wywołałam ja sama. A poza tym słuchajcie, nie palę od wtorku a on nawet tego nie zauważył, gamoń ostatni........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz po 40-stce ?? :D no ale wskazania jak najbardziej dla mnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×