Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość dana1963
Dzis rozpoczął się następny dzień bez papierosa. Ciągnie mnie do faji niekiedy wieczorem , a tak to jest spoko. Pozdrawiam pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
A CO TU TAK PUSTO ŻABCIA CO Z TOBĄ? I RESZTĄ DZIEWCZYN CZYŻBY WSZYSTKIE JESZCZE SPAŁY? JEŻELI TAK TO WAM ZAZDROSZCZE BO JA NIE MAM TAKIEJ MOZLIWOSCI. NASTEPNY DZIEN ROZPOCZETY I JEST CORAZ LEPIEJ DZISIAJ PO PRZEBUDZENIU NIE MYŚLAŁAM O PAPIEROSIE CZYLI DOBRY ZNAK ABY DO PRZODU DNI CORAZ SZYBCIEJ LECA MAM NADZIEJE ZE TA KSIĄŻKA MI POMOŻE WŁAŚNIE ZACZEŁAM CZYTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję,że nie palę 32 dni 22g i 27min.,zaoszczędziłam 147,55 a nie wypaliłam 461 papierosów i jestem z siebie dumna. Witaj dana 1963-napisz,ile już BP. Pandora!Ty jesteś niesamowita,znów uśmiech pojawił się na mojej twarzy jak Ciebie czytam,a muszę Ci powiedzieć,że od kiedy nie palę to niezwykle rzadko on się pojawia,ciągle jestem w dołku i końca nie widać kiedy nastąpi poprawa nastroju.Pandorko,czytam Cię po parę razy,bo działasz na mnie jak balsam na chorą duszę. Zaraz siadam do kawki-zapraszam wszystkie niepalące i spróbuję ściągnąć Carra-może znajdę instrukcję na lepszy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam kiepskie samopoczucie. Od rana czytam Carra, doszłam do 15 strony i powiem Wam,że po lekturze czuję się gorzej niż przed. Ta książka jest dobra dla kogoś, kto chce rzucić a nie dla kogoś kto jest na początku drogi, tak jak ja. Może zmienię zdanie gdy przeczytam całość. Dzisiaj będę uciążliwa dla otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
MONIA RACJA TAPOGODA DZIA ŁA PRZYGNEBIAJĄCO CHYBA TRZEBA COŚ KUPIĆ NA DEPESJE BO MNIE TEŻ DOPASDA JAKAŚ CHANDRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
cześć dziwczyny:) chcialam oznajmic ze mam nowy nalóg. Paluszki z masa orzechowa z biedronki, masakre, od wczoraj zjadłam 6 paczek. zaczynam ostry trenning- czyli jogai callanetix, polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pachnace kobietki.No troche sie tu dzialo odkad mnie nie bylo.A ja wczoraj troche zabalowalam,wrocilam do domu o 4 rano i wstalam dzis o 13,00.Troche mi sie w glowie kreci jeszcze.Co do papieroska to nie zapalilam,u mnie zawsze bylo tak ze jak piłam pierwsze piwko to chcialo mi sie palic,ale przy trzecim piwku juz mi sie w ogole palic nie chce:)Ale imprezka byla super bylam w takiej rockowej knajpie(tu do Pandory-ja tez kochalam i nadal kocham rocka) byla muzyka na zywo,takiego blusika grali wczoraj.Gral koles z SDM co gra na basie,kolesie z dzemu tez sobie tam tak czasem przychodza i pogrywaja.Taki fajny klimacik tam jest. A teraz pije sobie kawke,za oknem \"...zimno i pada...\" ale ja tak lubie,lubie jak jest taka pogoda ja sobie siedze w domku pod kocykiem,czytam ksiazke i ppije sobie kawke. Z fajkami u mnie jest teraaz tak,ze czasem sobie o nich przypominam,ale w ogole nie mam ochoty palic,wbilam sobie do glowy ze sa niedobre i ze jak zapale to sie porzygam.I mi sie nie chce a to juz 10 dzien dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! ;) No nie przesadzajcie... jakie balsamy! Przecież ja nie jestem jakąś świętą :P Ale dziękuję bardzo! To miło i bardzo się cieszę. Niee Monika blog to chyba nie dla mnie. Tu przynajmniej wiem że ktos mnie przeczyta :P Dzień 26 sobie leci, właśnie zjadałam sniadanio-obiad. Zaraz idę na naszą-klase pooglądać wasze profile ;) Dziewczęta pozostałe chodźcie na n-k. Taki mamy system... napiszcie mi na mój adres pandora_@op.pl linki do waszych profili i ja was dodam a pozostałe dziewczyny będą już wiedziały że nowa osoba u mnie to właśnie wy. Moge tu wrzucać ten adres ile popadnie, bo założyłam go żeby założyć tamtego ftp\'a więc można powiedzieć że to adres \"na potrzeby tego forum\", i nikt mnie po nim nie odkryje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
cześć pandorko, ja zaraz uciekam do domku, i czas zacząć weekend!!!!oj zanim miałam malucha to dopiero były weekendy:D wydrukowałam sobie ta książkę carra, pomyślałam ze nie zaszkdzi przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
miłego weekendu dziewczyny,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam nie chcą! Ty chciałas od razu :P Hej Jessy! No nie jedz! Nieee! Na tak długo opuszczasz forum kobieto.. Ale baw się oczywiście dobrze. :) Też idę po 2 kawę, potrzebuję przebudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie stara ekipa się zapodziała?? Sądny dzień pewnie pada po pracy więc nie ma nawet czasu mysleć o fajach . ha ha ha ja-ka akurat dzis szefowa poszerzyla mi na sklepie asortyment o.... fajki he he lezaly sobie obok kubka z kawa he he dodob jest w grecji szczesciara tam przynajmniej ciepelko ma a monia coz kiedys wroci do nas :) a wogole to Nie palę już 202 dni (+ 06g40m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 4045. Będę żyć dłużej o 30 dni (+ 21g41m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 527,19 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszukując szafki rodziców w celu znalezienia alkoholu znalazłam indyjski strój !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
widzę że wszystkie dobrze się trzymacie. u mnie też ok. postanowiłam sobie sprezentować z okazji miesiąca niepalenia piękny sweterek który ma mi przywieżdż koleżanka z londynu już we wtorek. jest bosssski!!!!!!!!! na zdjęciu w ogóle nie widać jego czaru. na żywo po prostu cudo.cuudo.pochwalę się a co!http://xml.riverisland.com/flash/content.php mam nadzieję że wam się otworzy. kurde niestety strona główna się otwiera.trzeba nacisnąć women, potem knitwear, jumpers i piąty od lewej turkusowy to ten.widziałam w nim laskę.mówię wam ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
no kobitki na rescie mogłam usiąść do kompa monia i pandora zawsze jak czytam wasze wypowiedzi to mi się gęba śmieje pandora ja tylko dwa dni wcześniej od ciebie rzuciłam ale mi sie w ciągu dnia jeszcze przypomina ten pet ale najgorsze jest to że kilogram przytyłam . pandora rzuć jakąś dietę to ja też będę się odchudzać.monia a ty co tam porabiałaś w ciągu dnia dom odgruzowany ?hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
no co jest.czemu nikt nie pisze???upiłyście się wszystkie z racji rozpoczętego weekendu????bo że śpicie to nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
uff nie śpicie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happyland - sweterek super taki ciekawy;) wogóle marka River Island jest świetna :) ech...u mnie dzień minął przeciętnie..jeśli chodzi o fajki to ok. ale wiecie coś mnie język boli...baaardzo boliiiiii i jak patrzałam w lusterku to coś maleńkiego tam mi się zrobiło, a tak cholerstwo boli :(:(:( i prawie nic nie mogę jesc...a o moim przyjacielu słoneczniku to mogę zapomniec póki ból nie minie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
najlepsza dieta na świecie.po prostu dieta cud to zdaniem mojego taty który twierdzi że nawet od wody tyje to...dieta cud.. nie żryj tyle. he he. pomaga jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
ania myślę że to co zrobiło ci się na języku to właśnie od słonecznika bo je też tak kiedyś miałam a co do obrzarstwa to właśnie że wcale dużo nie jem a przytyoł mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
aniu kochana, ja to nie wiem co się dzieje po tym rzucaniu palenia, ale przysięgam ,że miało być cudownie , pachnąco, zdrowo i w ogóle, a miesiąc po rzuceniu było tak: uwaga: kipa w nosie, kaszel, ból gardła, opryszczka na gębie numer 1( a dokładnie na dolnej wardze), rozbicie ogólne, bezsenność, ból łba, opryszczka podleczona do stanu strupka, następny dzień opryszczka nr 2nowa po strupkiem, bolące kości, i głowa, wyleczona prawie opryszczka do stanu odpadającego strupa, po czym budzę się następnego dnia a tu NOWA OPRYSZCZKA NR 3 Na......POLICZKU!!!!!Masakra po prostu.poleciałam do apteki i zakupiłam: wit C z rutinoscorbinem 3 razy dziennie, wit B complex 2 dziennie, magnez, wapń cynk i coś tam 2 razy dziennie, wit a+e 2 razy dziennie oraz multiwitamina raz dziennie.Odpukać na razie cisza.Poza tym heviran (po tym podobno przez 3 lata opryszczki nie będzie ), łykałam przez 2 tyg co 3 godziny budząc się na 6.30(co w moim przypadku to jest absolutny środek nocy).Słowem detox to okropna rzecz.Nie mówiąc o pryszczach. Na szczęście zniknęły i od paru dni mam dzioba jak pupcia niemowlaczka.No to się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
ja nie palę 33 dzień. Co do diety to się tak zawzięłam, że po rzuceniu palenia schudłam przysięgam 4 kilo!!!!. I waże teraz52, 5.Ale normalnie pilnuję wszystkiego co jem. Powiedziałam sobie że nie utyję nawet kilograma.No ale na pewno maja na to wpływ inne czynniki. Przenosimy naszą firmę i stresu jest co niemiara, bo otwarcie za tydzień, a my dopiero zaczęliśmy malowanie, a to jest 300 m2. I jak tu utyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
monia dla mnie właśnie między 10 a 20 dniem to były najgorsze dni i miałam taką chęć zapalić i nawet kupiłam ale zanim wróciłam z tymi fajami to mi trochę przeszło i nie zapaliłam ,mąż papierochy zabrał ,a ja wieczorem byłam szczęśliwa że nie zapaliłam i nastepny dzień mogłam zaliczyć do niepalących tak że trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cierpie :( cholerny język :P słuchajcie a co myślicie o .... http://www.allegro.pl/item428712644_algi_detox_oczyszczenie_i_nawilzenie_mocne_4o_g.html jeszcze w życiu nie nakładałam na buzię alg...może któraś z was już miała to cudo na twarzy ??? hihi nie chodzi mi wiadomo konkretnie o tę maskę - tylko czy wogóle używałyście alg i jakie są wsze opinie ??? myślę o tym..bo tak fajnie piszą hihi noo a buzia moja nieciekawa trochę więc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka
Pandora_ ale mnie zaszokowalas tym ze Carr zmarl na raka. Widze ze najbardziej chodliwe sa tu diety cud w stylu ZP zryj polowe :) Wiele lat temu mialam diete cud na ktorej schudlam ponad 14 kg w 2 tygodnie ale bylam wtedy baaaaaardzo zdesperowana i duzo mlodsza , teraz po rzuceniu palenia znowu chcialam ja zastosowac ale nie wytrzymalam nawet 4 dni. Jesli komus pomoge to wklejam jadlospis 7 dniowy ktory trzeba zastosowac przez 2 tygodnie. Najwazniejsza zaleta tej diety to brak efektu jojo i powolne dalsze chudniecie juz po jej skonczeniu 1 dzien sniadanie czarna kawa obiad 2 jaja na twardo kolacja 10 dkg piersi z indyka ugotowane w wodzie bez soli 2 dzien sniadanie kawa + suchar obiad 10 dkg filetu z indyka( gotowany) + salata kolacja plaster szynki + jogurt naturalny 3 dzien sniadanie czarna kawa obiad smazony seler(2-3 plastry) albo gotowane marchewki kolacja pomidor , owoc, plaster szynki 4 dzien sniadanie czarna kawa + suchar obiad 1 jajko , utarta marchw (filizanka) , plaster sera kolacja duza salatka owocowa + jogurt naturalny 5 dzien sniadanie tarta marchew skropiona cytryna obiad duza chuda ryba (gotowana lub pieczona we folii) kolacja NOTHING !!! 6 dzien sniadanie kawa + suchar obiad duzy kawalek kurczaka(gotowany) + salata kolacja 2 jajka + marchew 7 dzien sniadanie gorzka herbata obiad duzy kawalek indyka ( gotowany)+ owoc kolacja normalna ( nie za duzo) Drugi tydzien tak samo jak pierwszy . Zakaz uzywania , mleka , cukru , sokow, soli i alkoholu. Woda mineralna niegazowana do oporu min . 1,5 l .mozna pic herbaty ziolowe nieslodzone i kawe czarna lub zbozowa Po skonczeniu tej drakonskiej diety ktora dopuszcza sie stosowac raz na 2 lata zoladek zmniejsza objetosc do tego stopnia ze jeszcze dlugo po zjedzeniu kawalka chleba stekasz jak po wielkiej uczcie. Zaznaczam ze jest bardzo ciezko wytrzymac ale jesli sie wytrzyma to efekty sa zaskakujace. Pozdr . Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
hapy jeżeli tobie się udało schudnąć to ja też od jutra się biore za siebie ale nie wiem jak to zrobić chyba odstawie owoce bo tylko ich jem dużo a tak po zatym to nie mam co odstawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyldo...ale dieta iście drakońska :D kule nie wytrzymałabym dnia hihi ja to wogóle jestem mało zdyscyplinowana hehe chciałabym przytyc ale na buzi - mało prawdopodobne wiem :( wszystko idzie w brzuszek,bioderka,pupę :D a ja chcę na buzi byc grubsza hihi bo jak to moja kochana babunia mawia że wyglądam jak śmiertka :P ale ucieszy się jak się dowie że rzuciłam to świństwo, bo zawsze mnie o to prosiła a ja mówiłam "..babciu jeszcze nie teraz.." no i będzie miała mega niespodziankę jak się dowie hihi w niedzielę jadę w odwiedziny do babci i jej obwieszczę radosną nowinę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
dobra kobitki ja to spadam spac bo jestem trochę zmęczona mały w nocy budzi sie jeszcze do jedzenia i dlatego nie mogę się dobrze wyspać papa do jutra a co do diety cud to czytałam że po niej przychodzi efekt jojo o rany zapomniałam że mam od godziny farbe na włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×