Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

w ogóle ta firma jest podobno fajna, ale miałam tylko pare próbek. :/ Jak wykremuję to wszytsko co teraz nakupiłam to akurat dojdę do wieku że będe stosować "intenstwne kuracje odmładzające" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieeeesz...sama niewiem czy widzę poprawę ;) często się wnerwiam :P , płaczę ..więc myślę że na buzi wyglądam gorzej niż jak kopciłam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana1963
dzień 13 się rozpoczął bez palenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek z rana. A co tu jeszcze tak pusto? Dziewczyny, dziś mija mi tydzień BP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem dumna i blada ;) Jak mija rok to się obchodzi rocznicę, a jak tydzień to co tygodnicę? Wyraźnie poprawiła mi się cera. Codziennie wypijam musującą multiwitaminę i zjadam jeden Capivit. Nie mam żadnego pomysłu na obiad. Poproszę o jakieś propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandorko,ale się uśmiałam z tej Afryki i odrazu zobaczyłam oczami wyobraźni Ciebie wśród lwów-no,nie mogę przestać się uśmiechać!Z tą sunią to Twoja mama ma rację-pies upodabnia się do właściciela.Wiem co mówię,bo od 14 lat mam jamnika-faceta,więc jakby Twoja sunia zechciała popatrzeć na wiekowego dziadka to możemy ich ze soba poznać. Dana-gratuluję wytrwałości i pomimo,że to 13 dzień BP,to napewno nie polegniesz,pomyśl-jutro będzie już 14 a potem 15,16 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana1963
przepraszam to mój 8 dzień bez peta zapędziłam się trochę. ślę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dalej zyje i sie nei zlamalam,14 dzien bez peta w gebie... Dona zanim sie obejzysz to juz ten 13 bedzie a potem szybciutko 133 i dalej:)Gratuluje wyniku. Gratuluje wytrwałości,ale jestesmy dzilne :) Mumi im szybciej zaczniesz tym szybciej kryzysy mina.Mam propozycje jak Ci sie paczka skonczy to nie kupuj,a 26 bedziesz tez juz po kryzysie. Monia,Pandora,Ania,Ja-ka,Becia,Neri,Kachna... pozdrawiam Was dziewczyny i sciskam mocno,przepraszam,ze nie jestem tak czesto z Wami ale nie mam takiej mozliwosci,nic sila wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, pewnie masz rację, ale niech na razie pozostanie tak jak jest. Może to i lepiej, że się jeszcze nie zorientowali i zachowują się naturalnie. Pamiętam jak mój mąż irytował mnie swoim fałszywym zachowaniem, gdy rzucałam palenie swego czasu. Gdy wrzeszczałam, on przemawiał do mnie jak ksiądz z ambony. To było straszne i działało na mnie jak płachta na byka... Mumi, w twojej sytuacji życiowej myślenie o rzuceniu fajek już jest ogromnym sukcesem. Chylę czoła! Jednak będę się upierać, żebyś nie odkładała, tylko po prostu to zrobiła. Może dzisiaj?????????? Z rzucaniem fajek jest tak, że nigdy nie ma dobrego momentu do ich rzucenia, a z drugiej strony każdy moment jest dobry żeby rzucić to w jasną cholerę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro cera pogorszyła się o 360 stopni to przecież nie pogorszyła się za bardzo? Jest jakieś 20 stopni od tego jaka była przez rzuceniem palenia! Maksymalne pogorszenie byloby gdyby się pogorszyłam o 180! Prawda? NIe? NIe nie? BTW. Dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
witam was kobitki !!!!!!!!!!!!! ale was zrobiłam w konia z ty7m zdięciem co ?w czoraj czułam się żle ,ale przetrzymałam i nie zapaliłam .monia masz racje to stare zdęcje zostawie sobie na pamiątkę .a co u was kobitki piszcie coś bo nie ma co robić w taki dzień ponury to chociarz sie poczyta . monia mam nadzieje że pomyślnie załatwilaś swoje sprawy pozdrawiam was kobity wszystki8e:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani sedzina milo ze czuwasz :) a ja podpisuje liste i spadam :) Nie palę już 206 dni (+ 08g23m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 4126. Będę żyć dłużej o 31 dni (+ 12g36m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 557,93 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
DZIEWCZYNKI ,A CO TU TAK PUSTO NIKOGO NIE WIDAĆ PANDORKĘ GDZIEŚ WYWIAŁO I MONIA NIC NIE PISZE :( SĄDNY DZIEŃ ZAZDROSZCZE CI TYLE DNI NAPISZ JAK TO PRZECHODZIŁAŚ BO JA NIE PALE 30 I NIE DOŚĆ ZE JESTEM PRZYGNĘBIONA TO NADAL SĄ DLA MNIE NAJGORSE PORANKI A TAK W OGÓLE TO JESZCZE MAM NERWY MAŁY DOSTAŁ KATARU I STRASZNIE SIĘ MĘCZY NIE MOŻE SPAĆ CIĄGLE SIĘ BUDZI BO NIE MOŻE ODDYCHAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kachna nic nie mów ja też mam załamkę bo 3 miesiące było spokoju, teraz kilka dni zimna i już córa przeziębiona ...mam nadzieję wielką że nie zarazi brata ;) faktycznie dzisiaj puściutko ..... a ja dziś zaczynam łukac Belissę Hydro... słyszałam dużo dobrego o tym preparacie..zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 15 dni (+ 00g32m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 600. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 14g09m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 210,31 zł! równe 600 fajek - imponujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
NAPISZ COŚ WIĘCEJ O TM PREPARACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
Nie palę już 31 dni (+ 15g35m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 822. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 06g51m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 288,00 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
ANIA JAK PATRZE NA TWOJE STATYSTYKI TO JESTEM W SZOKU ,JAKIE I ILE DZIENNIE WYPALAŁAŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - paliłam LM linki czerwone - bite 40 sztuk dziennie :(:(:( przegięcie totalne... jedna paczka od rana do ok 17.00 druga wypalana wieczorem przy kompie przeważnie 1-2 w nocy szłam spac...........koszmar... a teraz siędzę sobie pachnąca i przedewszystkim nie marznę bo nie muszę siedziec przy otwartym oknie żeby rodziny nie zatruc dymem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie ta pogoda! Poszłam z psem do parku na chyt i jedyną osobą którą spotkałam był jakiś stary pijok. Ale za to chciał się ze mną ożenić! hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wam powiem że nie muszę wynosić śmieci, bo tata się tak wzruszył jajkiem sadzonym które mu ugotowałam że sam je teraz wynosi! hehe czysty zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia! ale tak pisze na wszystkich tabletkach które biore i pisze tam również że "nie może być stosowany jako element diety zróżnicowanej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz masz: "Suplement diety - dodatek, uzupełnienie diety. Są to zarówno poszczególne składniki żywności, substancje dodatkowe, jak i gotowe produkty spożywcze oraz suplementy (tabletki, kapsułki), których spożycie przynosi większe korzyści zdrowotne, niż te wynikające z normalnej diety. Istnieje bliski związek pomiędzy zdrowiem człowieka, długością i jakością jego życia, a charakterystyką jego odżywiania się. Według najnowszych danych dla normalnego funkcjonowania każdej komórki organizmu niezbędnych jest ponad 90 mikroskładników." :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pochłonęłam talerz pierogów :D jezuuu jak ja uwielbiam o tej porze byc dobrze najedzona heh :D :D a co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
witam w następnym dniu bez peta widzę że nikogo tu nie ma dziewczyny co z wami ? ja miałam noc ciężka mały ciągle się budził nie mógł oddychać tak go męczył ten katar oczy mu łzawią nos go swędzi normalnie katastrofa oby na tym katarze sie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaR
O rany kochane dziewczyny, ja brałam tabex ale nie czuję się jeszcze wolna od nałogu. Bardzo proszę o tę książkę na adres mailowy: iwonar102@gmail.com oprócz mnie mam jeszcze inne palaczki w swoim gronie chcące zerwać z tym śmierdzącym nałogiem. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×