Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ej dziewczyny na depresje jesienną polecam lorafen! Wczoraj jak zasypiałam wydawało mi się że nademną jest pełno elfów i opowiadają mi bajki :) Chyba nie można się uzależnić od tabletek prawda??? Gdyby można było nie było by aptek przecież! No nie, no nie, no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,można,można, a zwłaszcza od tych-własnie sobie o nich poczytałam.Pozdrawiam🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auhann
Pewien facet przeczytał książkę o asertywności i postanowił ją wypróbować na żonie. Nie wrócił jak zazwyczaj zaraz po pracy do domu, tylko poszedł z kumplami na piwo. Ok. 19.00 puka do drzwi, żona mu otwiera a on: - Słuchaj, skończyło się babci sranie! JA jestem w tym domu panem! JA mówię, a ty słuchasz, jasne? Zaraz biegusiem podasz mi kapciuszki, obiadek, potem zimne schłodzone piwko, i nie obchodzi mnie skąd je weźmiesz, potem się zdrzemnę a wieczorem napuścisz mi wody do wanny. No, i nie muszę chyba mówić, kto mnie po kąpieli ubierze i uczesze? No???!!! Kto? - Zakład pogrzebowy, gnoju......!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha,dobre:). Dziewczyny nie mam sił pisać po prostu. Też mnie jakaś depresja dopada, leki mam.. A z włosami.. hmm.. wyniki ok więc musze do dermatologa ale nie widzi mi sie to bo trza od 5 rano kolejke pilnować. Podejrzewam że to i tak stres zrobił.. No,to lece spać, i chciałam napisać że jestem z Was wszystkich naprawde dumna jak czytam:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... no i po problemie. Oddano mnie na przypusowe leczenie polegające na odcięciu od apteczki rodziców ;) A tak w ogóle to mam nadzieję że zdajecie sobie sprawę z tego że w pewnych momentach koloryzuję lekko rzeczywistość ;) Ostatnio rzeczywiście przed snem brałam coś na spanie, bo powrót na uczelnię, i wstawać muszę o 6.00 więc wypada iść spać przed 3. Wczoraj była to jedna piąta tabletki lorafenu i autentycznie wydawało mi się że elfy mi opowiadają historię jakąś. Ale dziś już idę spać bez prochów i z pewnością mi to wyjdzie bo chyba się już przestawiłam. Kończe, kończe, bo znając moją podatność na nałogi za miesiąc brałabym 2 tabletki dziennie. Hmmm... co by wam tu jeszcze napisać... byłam dziś na zajęciach, strasznie nudno, zimno i szaro na wydziale było. Ostatni semestr... troche mi smutno, ale już święty czas zakończyć tę moją edykacyję bo ileż można. W domu tata dalej nie pali w piecu, dlatego sory za literówki - piszę w rękawiczkach ;) Nie będe już na siłę nic wyciskać tu, chyba ostatnio mało kto ma natchnienie. Jak na coś wpadnę napisze potem. PA PA Moje Drogie Niepalące. Nie palę już 45 dni (+ 00g01m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 900. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 21g00m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 247,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora tylko pogratulować wyniku ja wczoraj poszłam spac o 20.30 nie wiem czy z nudow czy z powodu przeziebienia czy dlatego zeby nie myslec o fajkach ;) no to miłego dzionka BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie niezłomne kobietki! Od dzisiaj ja zaczynam walkę. Właśnie się łamię, czy wyrzucić dwie fajki, które mi zostały, czy też zostawić tak na wszelki wypadek? Coś chyba jest w tym lęku przed niepaleniem, jakkolwiek głupio to brzmi. Przemyślałam i podjęłam decyzję. Nowe i pachnące życie. Bez wsparcia z waszej strony nie obejdzie się. A paliłam baaaardzo długo, zdecydowanie za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesooo, byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby mi się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zaczynam 23 BP, no wierzyć mi się nie chce, że za kilka dni minie miesiąc bez fajek. Jakoś tak lekko się czuję, zwłaszcza gdy przynoszę zakupy do domu a pośród nich nie ma śmierdzieli. Dzisiaj zamiast nich kupiłam sobie odżywkę do paznokci, muszę ją zaraz przetestować :) i biorę się za odgruzowywanie chatki bo spodziewam się dziś gości, niestety palących. Choinka ile pokus czycha wokół. Wracając do domu przechodziłam obok siedziby jakiejś firmy, u jej wrót dzikie tłumy, wiecie kogo? Oczywiście palaczy. Musiałam wejść między nich, żeby przejść. Powiem wam, że wyglądali żałośnie, nawet popielniczki sobie na dwór wynieśli ;( Jak ja się cieszę, że tak nie muszę ;) Gratuluję wszystkim trzymającym się dziewczynom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mnie dzisiaj od rana jakaś wściekłóść trzyma i mam ochotę gryźć. Do tego stoi nade mną kolega (którego bardzo lubię), prosto z fajeczki tu przylazł i śmierdoli!! A fuj!! Rozpoczęłam 14 dzień BP... i niestety, od dwóch dni nękają mnie natrętne myśli o fajce... Czas się wziąć w kupę!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia11111
cześć dziewczyny gratuluję wszystkim pachnącym i wytrwałym nie palę 2 dni narazie jest ok bo mnie gardło boli ale co będzie dalej? Pomóżcie przetrwać a będę szczęśliwa. Co do wypadających włosów to jest sposób-szampon PREGAINE dostępny w aptekach i kapsułki MERZ SPECIAL to połączenie w miesiąc da efekty.Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surja jesli bardzo chcesz to Ci sie uda.Ja powiem tylko,ze to trudne nie jest i WARTO!!Rzuc po prostu i zacznij odliczac:) Aha a fajnki wyrzuc,chcesz byc niepalaca czy nie??Jesli chcesz niepalic to wyrzuc te faje.POzdrawiam. A ja siedze sobie w ten mój 30 dzionek niepalenia pije kawke jak zawsze i ciesze sie,ze za oknem sloneczko swieci a ja niepalaca jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Surja, moja rada jest taka, przede wszystkim nie zostawiaj fajek na później. Najlepiej spal jeden za drugim, wyrzuć pety, umyj popielniczkę i schowaj w najciemniejszy kąt. I zaczynaj z nami:) Jeśli czytasz nasz topik, to pewnie wiesz, że ja tak zrobiłam. Skończyły mi się fajki o 17.00 i miałam chęć, z jednej strony iść po nowe, z drugiej bardzo chciałam to cholerstwo rzucić. Napisałam o tym na forum. To dziewczyny mi pomogły, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. Wierzyły, że dam radę, cały czas mnie wspierały i jak widzisz trzymam się z nimi już ponad 3 tygodnie. Uwierz, że można:) Na pewno Ci się uda. Na wszelki wypadek kup sobie coś wspomagającego w aptece, tak na początek. I przede wszystkim pisz. Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj surja wśród nas-niepalących i pachnących.Fajki wyrzuć lub spal w piecu,przynajmniej nie będzie Cię miało co kusić w chwilach słabości.Napisz jak długo paliłaś i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia, dzięki za Twoje słowa - podbudowały :-) bo czasem faktycznie zapominam jak to pięknie jest NIE PALIĆ!! :-) Kawa pyszna, słonko za oknem ... czegóż chcieć więcej? :-) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia, zabcia i reszcie dziewczynom 👄 - jedną wypaliłam, drugą wywaliłam. Ręce i zęby umyte, wyperfumowałam się i... już więcej nie zapalę! Oby...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :O dziś mam dzień pt.: 5 fajek w gębę i jeszcze jedną w d** żeby efekt wzmocnić, ale się nie dam, żaden jasniepan nie wkurzy mnie do tego stopnia żebym zapaliła! never! najwyżej będę samotną, niepaląca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri - ogółem paliłam 20 lat, ostatnimi czasy potrafiłam ograniczać się do kilku dziennie, ale przy jakiejś okazji imprezowej potrafiłam to nadrobić w dwójnasób... Bez sensu, jedyną słuszną decyzją może być tylko całkowite odcięcie się od nałogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Mumi, Skrabie, widzę że my obie dzisiaj na jednym wózeczku... ja, jesli komuś dzisiaj nie przywalę to chyba swiętą zostanę!;) hej ho!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surja-to prawie tak jak ze mną było,też przez ostatnie 2 lata zmniejszyłam palenie do 11-14 szt.ale było i tak,że przy jakiejś okazji to tak się napaliłam,że aż miałam kaca papierosowego.Najlepszą moją decyzją było rzucenie palenia,o czym zresztą myślałam od dłuższego czasu,tylko nie wiedziałam jak to zrobić,a to takie łatwe-po prostu nie palić.Paliłam 26 lat-o wiele za długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri, jeśli tak długo się pali jak my, to od dłuższego czasu najwyraźniej się myśli o rzuceniu, aż wreszcie w człowieku solidnie zakorzenia się taka decyzja. To fakt, na imprezie potrafiłam odpalać jeden od drugiego (o kacu później nie wspomnę), mimo że dzielnie na co dzień ograniczałam się. Z racji stażu pewnie jesteśmy w podobnym wieku, chyba że dziecięciem będąc w kolebce już paliłaś, hahaha... ALE TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surja,właśnie dzięki temu,że długo myślałyśmy o rzuceniu palenia to napewno nam się uda.My już przestawiłyśmy swoje myślenie na temat palenia,paliłyśmy zbyt długo i już wiemy,jakie to niesie ograniczenia typu-u kogoś nie wypada zapalić,u siebie niechce się nadymić,bo potem śmierdzi,na przystanku-nie można,a wogóle w pewnym wieku to jakoś głupio człowiek wygląda z papierochem w ręku-no nie?Wiem,że definitywnie skończyłam z paleniem i nie ma takiej siły,żebym znów zapaliła.To moje palenie za bardzo mi przeszkadzało a na dodatek teraz wiem jak to fajnie nie palić,teraz czuję się wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pandorko,niestety Jessy 27 poległa,przyznała się na str.681 o godz.13:49 Miejmy nadzieję,że jeszcze do nas powróci,Jessy jak nas jeszcze czytasz to gorąco Cię pozdrawiamy i odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×