Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ja jestem uzależniona od farbowania włosów :/ chyba bym sie pocięła jakbym nie mogła... non stop robie jakieś pasemka, farbuje całosc czy balejaże. Od w sumie 16 roku życia, przechodziłam wsystko od białych jak śnieg po czarne jak noc.... Najlepiej w sumie czuję się w taki jak mam teraz - średnio jasnych-średnio ciemnych w jakies paski (moze dlatego ze naturlanie tez mam srednio-jasne-srednio-ciemne, tylko zpominęciem tych pasków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaa
hahaha , gumy mam za kazdym razem gdy ja zuje chce mi sie zzzzyyyyyyyyyy=gggggggggaaaaacccccccc!!!!! i te pieczenie... F U C K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaa
mumi ja z wlosami mialam to samo , wypadaly mi garsciami, ale genialny HUMAVIT skrzyp i pokrzywa mi pomogl!!!!! a czy ty czasem nie bierzesz tabletek anty???? bo mi chyba przez nie wypadaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kup sobie może ten niquitin - pastylki, to jest w sumie ten sam system tylko ze nie trzeba rzuć bo sie samo rozpuszcza... tylko pamietaj o systemie i dyscyplinie bo inaczej przez następne zaś 10 lat będziesz uzależniona od gum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mumi ja bym nawet swoim posmarowała gdyby pomogło;). Ech.. Ja też farbowałam od lat, miałam wszystkie kolory a teraz to nie wiem czemu tak.. To znaczy nie wiem czy to od tego, ale już było dobrze, trzasłam se czarny łep i wyłażą. A może mi sie wydaje bo mam krótkie? Ech,łysy łep, bede w chustce chodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobcie sobie maseczkę do włosów z: jajka, glinki zielonej, oliwy z oliwek ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biorę anty, a kupiłam sobie Skrzypovit ale to dopiero zaczęłam brać więc zanim zacznie działać to się boję że wszystkie mi wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaa
jestem czarna? hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólenie mówię wam glinka zielona jest dobra na wszystko, i mówiąc wszystko mam na myśli WSZYTSKO! Ja nią wyleczylam: -pryszcze -żylak -kolano -bóle głowy -bóle powieki -bóle palca -bóle brzucha Więc na włosy też napewno pomoże! To w ogóle w moim świecie taki złoty środek, dający długowieczność itd. Ilekroś mnie coś gdzieś szczyknie od razu przykładam glinkę zielona i już. No to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te! no pewno! wystarczy sie obłozyć nią i poleżec godzine i od razu pare kilo mniej! tak własnie wyleczyłam ten cały celulitis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko mi.... wyobrazam sobie jak sie zaciagam, buuuu kiedy to minie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poobserwuj ludzi jak się na ulicy zaciągają:). Jakie śmieszne miny robią, wydymają policzki i wogóle. No komedia, mowię Ci:)! Chyba nie chcesz tak śmiesznie wyglądać:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka dobrze prawisz :-) Dzisiaj rano tak obserowałam zaciągających się młodych i starych... bleee ... jak ja mogłam być taka sama? do 7.30 byłam zwykle po trzech... nie chcę nawet w myslach do tego wracać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ludzie zazdroszczą:). Zamiast pomóc to niektórzy mówią: \"a zapal sobie,tego jednego ze mną, no ostatniego\". Ja tak się skusiłam w pracy na początku. A teraz jak patrzę na nią jak idzie palić na dwór to żal mi jej:D. Jezu.. dziewczyny jestem klapła.. nie mam sił na nic, chyba jakaś depresja.. Pandorka pewnie ma dla mnie jakiś lek:). Leże pół dnia w łóżku, nie mam sił na nic,nawet na jedzenie.. Jedynie zmuszam się na ten basen wieczorem i po tym troszke lepiej mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka nie palisz, malo tego nawet jesc ci sie nie chce !!! podziw! ja caly czas cos szamam , naszczescie owocowoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandora, pandorka , pandoruś .... sciemniasz z ta glinka cooo??? powiedz prawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziś się zdecydowałam że rzucę, juz mi sie paka skończyła i nie kupię więcej. Ostatnio udało mi się ograniczyć i jakos mniej ciągnie wiec może uda sie nie palić wcale. Już kiedyś rzuciłam z tym topikiem, ale niestety po 4 mies. Wróciłam do tego badziewia. Teraz musi sie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, szacunek :-)Ja też robię pazurki ale takie zwyczajne, jakims lakierem z brokatem maznełam i całkiem ok wyglada :-) no ale żele ... fiu fiu ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja wam zazdroszcze cły czas was czytam i podziwiam i co dzień sobie obiecuje ze do was wróce i taką mam nadzieje ale na razie nie mogę bo cały czas popalam i znowu boje sie jak to bedzie znowu bez peta ale jak za pierwszym razem mi sie udało tyle wytrzymac to teraz myśle pojdzie mi lepiej moze ta ksiazka pomoze mi inaczej spojrzeć na to wszystko pozdrawiam was i trzymajcie tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 19 dzien bez papierocha mimo cwicczen i diety 4 kg do przodu brzuch wielki jak baalon raatunku:(( nie wiem czy sie nie zlamie jak tak dalej pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna----> super że tu zaglądasz i podczytujesz ;) jesteś na dobrej drodze by znów spróbowac rzucic te śmierdziele już na zawsze:D ja jak wtedy 1,5 roku temu rzucałam i czwartego dnia poległam to zajrzałam dopiero na ten topik teraz pod koniec sierpnia jak przymierzałam się do rozstania z Panem P. :D przez ten czas ani razu nie odnajdywałam tego tematu ...wyrzuciłam go z pamięci hihi i jak w sierpniu tu zajrzałam to aż ciepło mi się zrobiło na sercu że ten temat ma się dobrze i istnieje nadal :) odszukałam se moje wpisy z początku 2007r. i śmiac mi się z siebie samej chciało ;) już to kiedyś pisałam - ten topik jest magiczny !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..własnie się zorientowałam że 27.09 to TRZECIE urodziny tego wątku!!!!! :D :D :D założyła go fiona* - 27.09.2005r. o 9:35 :D:D:D swoją drogą ciekawe czy nadal nie pali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i WITAM oczywiście wszystkie Nowe dziewczyny 🌻 👄 razem damy rade :D P.S. Pandorko ja też mam glinkę zieloną w domu - czeka na użycie :D dostałam ją jako próbkę jak zamawiałam kosmetyki naturalne (masło kakaowe itp.) kupwałam to gdzieś w czerwcu no i zapomniałam o niej ;) mam ją w małym woreczku...jaką ona ma miec konsystencję jeżeli chodzi o nałożenie jej na buzię ??? do tej sproszkowanej glinki mam dodawac troszkę wody tak ?? i nic więcej ?? ekspertko od glinki czekam na odpowiedz :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×