Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Serio? To ja jak miałam ten egzamin 2 dni temu to przed i po marzyłam wręcz o papierosie. Jeszcze całe otoczenie czekających na niego ze mną chodziło palić a ja myślałam że strace zmysły. Anullka o jak dobrze mi przypomniałaś o moim suwaczku. Ja mam taki: http://www.suwaczek.pl/cache/ba99381e9b.png Jak widać serduszko ciągle w strefie dymu, ale widzi już jakąś niebieską przyszłość :) A z tym alkoholem, ja tak w ogóle nie mam ochoty na niego :/ Jak gdzieś wychodzę z tą resztką znajomych która mi została to siedzę 20 minut i udaję że muszę lecieć do domu. Neri... gratulejszyn! :) Powinnaś zjeść z tej okazji tort czekoladowy! Ja właśnie tak zrobie za pare dni. 2 miesiące - robi wrażenie. No i eftera. Moja droga nikt z nas nie chce się uwalniać od lęków, fobii, stresu, negatywnych emocji i ograniczających przekonań. Dlatego że każde z tych uczuć jest częścią człowieczeństwa. Jaki sens życia w ciągłym uczuciu błogiego szcześcia? Brak negatywnych przeżyć znieczulałby tak bardzo że nie byłoby żadnej radość z owych ulotnych chwil zdumiewającej radości kiedy zza ciemnych koszmarnych chmur wychodzi słońce. Ośmielę się nawet stwierdzić że gdyby nie te uczucia i satysfakcja z ich pokonywania to świat wciąż ograniczałby się do paru małp siedzących na drzewie i pławiących się w swoim szczęściu. I nie byłoby ani koła, ani chleba, ani teorii wzdlędności, telewizora, inżynierii genetycznej, lizków, perfum Chanel, ani książek, ani kremu nivea, ani luster. Amen. Oto było moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za brak składu ładu i ciągłe powtórzenia w mojej wypowiedzi ale jak się pewnie domyślacie - właśnie wstałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Nie wiem od czego zacząć... Ja-ka dziękuję,że zauważyłaś, że mnie nie ma. Aniu wielkie brawa, wiedziałam,że zdasz! A teraz coś o sobie. Nie pisałam ostatnio, bo nie miałam na to ochoty.Nie palę, wczoraj minął mi miesiąć ale co ztego? Jestem poważnie chora, czekam na wyniki, czeka mnie operacja... Ogólnie jestem załamana i nie wiem jak długo wytrwam w tej sytuacji bez fajki... Świat mi się zawalił. Już nie jestem tą samą osobą... Przepraszam ale nie chce mi się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
mnie tez bardzo przykro.w tej chwili ciężko jest coś mądrego powiedzieć, ale głowa do góry będzie dobrze. Nie palę już 62 dni (+ 05g30m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 871. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 15g43m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 348,48 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszczu
nie pale trzeci miesiąc i żre za czterech ale to olewam i itak nie wruce do tych zakichanych smrodów ,paliłam 19lat :D -wzsystko lepsze od tych zakichanyc papierochów :D :P a i powiem ze nie miałam metody , próbowałam na tabeksach na niqitinach i innych g... aż w końcu wstałam rano i powiedziałam że wiecej fajek nie kupie i nie zapale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej becia, pomyśl sobie, pomoże Tobie to jak zapalisz? Absolutnie nie:)!! Nic się nie zmieni jak zapalisz, będzie tak samo, więc po co? Trzymaj sie! U mnie też nienajlepiej, jestem cały czas na lekach ale faje mam w duup.ee:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam całe pachnące grono życzę miłego wieczorku bp :D za wszystkich potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki bp i przesyłam uzdrawiający kwiatuszek 🌼 z moim zdrowiem tez jest ????? lekarz powiedział mi ze na 80 % mam raka :( miałem pobrany wycinek teraz czekam na wynik -3 tygodnie -:( stres ale ja nie myślę o śmierdzielu :D BO NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO :D na razie spadam na marszobieg ze swoim pieskiem 🖐️ BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec ja raka mialam i jestem cala i zdrowa (no moze nie cala ale zdrowa) tak ze bedzie ok na pewno :) nie jest to mile a zwlaszcza caly proces leczenia ale do przejscia :) trzymam kciuki i glowa do gory 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sie porobiło, wszyscy chorzy:o:oZ całego serca przesyłam Wam dobre fluidy 🌼. Mam nadzieje, że sie ułoży, myślcie pozytywnie i otaczajcie się życzliwymi ludzmi...Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem zdrowa (chyba :) ) poszlam do pracy ale niestety nie takiej jak bym sobie tego zyczyla buuu szukam ciagle szukam czegos nowego lepszego ale jakos pracodawcy przestali sie odzywac a ci co sie odzywali do tej pory to oferowali jeszcze gorsze warunki jak mam teraz ;/ kurde nooo ja nie wiem co sie w tym kraju porobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! ja rozpoczynam dzis 16 dzien bez peta, czuje sie swietnie, w ogole mnie nie ciagnie;) ogolnie jest super:P i chyba wiecej pieniedzy mi zostaje;) podrawiam bede do Was wpadac czasem, jesli pozwolicie, ale teraz NIESTETY moge dopiero za tydzien gdzies ech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Fajnie ,ze sie trzymacie.Ja mam dzisiaj 40 dzien bez peta.Pozdrawiam. Nie palę już 39 dni (+ 03g09m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 626. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 18g47m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 219,13 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP!!!!! minely cale 2 lata caly czas nie wierze dzieki mocnemu postanowieniu i tabeksowi bo bez tabex-u bym niedal rady dzieki wsparciu na topiku NIE PALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZLOSLIWIEC specjalne pozdrowienia dla ciebie !!! ZYCZE SZCZESCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! {bo na tytaniku wszyscy byli zdrowi} narka jerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam całe pachnące grono BP.Chorzy jestem z WAMI.ZŁOŚLIWIEC tradycyjnie chylę czoło przed mocą TWOICH dębowych kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam BP wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 chłopakom przystojniakom 🖐️ graba bp :D pozdro 600 🌼 sadny dzien 🌼 ja-ka 🌼 monikaaaaaaaa 🌼 Ania.B 🌼 pandora 🌼 zabcia 26 🌼 Julka85 🌼 mumi 🌼 dana 1963 🌼 anulla 77 🌼 neri 11 🌼 becia 72 🌼 happyland 🌼 leszczu 🌼 Sanra 🌼 zupek 🖐️ graba jerzys 🖐️ graba mmm757 🖐️ graba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Złośliwiec dziękuję za pachnącego kwiatka. Dziś 13-sty dziewczyny i chłopaki trzymajmy się dzielnie bez papierosa. Życzę Wam miłego dnia i nadchodzącego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) u mnie jakiś kryzys nastał, śmierdziuch mnie prześladuje ...:( Ale nie zamierzam mu się poddać! ;-) zbyt imponująco wygląda mój raporcik :) Nie palę już 24 dni (+ 02g53m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 530. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 01g17m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 198,99 zł! Życzę Wszystkim dobrego tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Złośliwiec bardzo dziękuję za tego kwaituszka, w mig przepędził myśl o śmierdziuchu ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! A co tu dziś tak pusto? Dziękuję Wam za słowa otuchy i zrozumienie. Kochani ja też trzymam za Was kciuki, a swoją drogą nie wiedziałam, że tak wiele osób na tym topiku ma problemy ze zdrowiem:( Starajmy się myśleć pozytywnie, choć jest to bardzo trudne. Ja w ramach relaksu wybrałam się w sobotę z moją przyjaciółką na grzyby. Nawet sporo uzbierałyśmy :) Trochę wywiesiłam na sznureczkach do wysuszenia a z pozostałych ugotowałam zupkę, pychota:) Uwielbiam chodzić na grzyby a Wy? Złośliwiec bardzo dziękuję za kwiatka:) Acha, zapomniałam napisać że oczywiście nie palę. Coraz rzadziej myślę o zapaleniu ale zdarzają się momenty, że ssie mnie okrutnie. Nawet nie wiem dokładnie ile to już dni (chyba 35) bo zamierzam swoje niepalenie odliczać w miesiącach ;) Pozdrawiam wszystkich, jesteśmy silni i DAMY RADĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia ściskam Cię imienniczko moja :D uszki do góry, grunt to pozytywne myślenie (wiem! jak ciężko tak myśleć!), przeprogramuj umysł! powtarzaj jak mantrę te słowa, które Cie podnoszą na duchu..to czasem jak modlitwa, którą znasz, ale powtarzasz bez przekonania witualnie przytulam wszystkich, którzy tego potrzebują :) ślę pozytywne fluidy :) jako niepaląca oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×