Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam Koziorożce uda Wam sie mój mąż jest też koziorożcem ciężko go było przekonać do biorezonansu ale teraz jak nie pali to jak ja czasami wspomnę coś o śmierdzielu to ten zaraz głupie myśli mi przegoni Tak więć uparte koziorożce dacie rade :D a teraz miłego dnia kochani ja zaraz do pracy lece mój bilansik Nie palę już 22 dni (+ 17g51m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 591. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 12g24m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 208,44 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam jeszcze bilansik mojego męża koziorożca by nasze dwa koziorożce uwierzyły w siebie i przestały nam śmierdzieć Nie palę już 22 dni (+ 17g51m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 796. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 01g56m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 280,60 zł! no mykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....240.....koziorozce dobra i madra decyzja..nie odkladajcie jej.....pozdrawiam Was wszystkich z tego tpiku,,fajnie ze jestescie ,,razem razniej maszerowac bezdymnym szlakiem....hejka....:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 70 dni (+ 02g48m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 2804. Będę żyć dłużej o 21 dni (+ 10g11m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 262,11 zł! Dalej jestem dzielna:). Ale przyznam sie że miałam myśli o dymku,,,, a juz byłam pewna że sie uwolniłam od tego myslenia o \"nim\", a tu jednak myśli przyszły, hmmmmmmmmmmmmmmmm ciekawe czy często będą wracać .... Teraz jestem na nowej drodze tak długo jeszcze nigdy nie paliłam, ciekawa jestem co mnie czeka:) mam nadzieje, że dużych huśtawek nie będzie.... Zaczynam mieć małe napady złości, czyżby motywacja mi opadła:), czy może ta myśl wróciła przez to że wigilie spędziłam u teściowej;) Aj kochani myślałam , że teraz to mi będzie z górki szło to nie palenie, a tu nagle mam jakies nerwy i znowu zaczynam mieć \"nakręcanie \" czyli wiecie mam jakies dziwne nerwy:) Poczekam az mi wybije 100 dni i zobacze co to będzie wtedy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska --gratuluje 70 to juz sukcesik ,zaraz setunia ..a nerwy to zawsze nam towarzysza czy rzucamy palenie czy wogole nie palimy ,,wiec NIE PALIMY ,,Zycze Ci aby caly nastepny rok byl bez dymu i bez smutku..pozdrawiam wszystkich..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
RZUCIŁAM!!!! ;)), w niedzielę o 12.35 minęły 3 tygodnie!!!!, po przeczytaniu książki "Prosta metoda...." Po tzw.biorezonansie byłam bardzo ciekawa, czy rzeczywiście mi nie będzie papieros smakował - okazało się , że smakował i 4 m-ce niepalenia diabliwzięli. Po przeczytaniu książki "Prosta..." poczułam się pozytywnie zindoktrynowana ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco !!! Nie palę już 61 dni (+ 02g41m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 1344. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 06g29m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 470,56 zł! NIE PALE i jest mi z tym bardzo dobrze czuje sie wolna i szczęśliwa że uwolniłam sie od śmierdzącego nałogu. nie wymyślam już sobie żadnej motywacji po prostu NIE CHCĘ nigdy więcej palić tego śmierdzącego świństwa . Życzę wszystkim którzy chcą przestać palić aby jak najszybciej dojrzeli do tego i po prostu gasząc papierosa powiedzieli sobie OSTATNI i wytrwali w tym postanowieniu.Dacie rade to tylko paskuuuuudny nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.toy
Ja tam również rzuciłam palenie...oczywiście pierwszy tydzień to był koszmar, ale potem to już sie przyzwyczaiłam i lżej to znosze. Silna wola i tyle. Chociaż ostatnio zapaliłam sobie takie dwa...małe i cienkie... http://www.zletrafiles.pl/galeria,716.html,34 ale potem reszte połamałam...oczywiście jeszcze kiedyś zapale...ale jednego albo dwa...ale już mnie tak do tego nie ciągnie, po prostu jak się pije to przy okazji pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kennet
Witam.Skonczyc z tym swinstwem probowalem setki eazy.Dwa razy udalo sie tak na ok.pol roku.Juz mam dosc 2 dzien bez fajki ale mysle bo tu jestem .trzesie mnie jak nic tymbaredziej ze kiosk na przeciwko.nie oczekuje pomocy bo wiem ze tylko sam sobie pomoc moge.Szczesliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono BP :D 🌼 🖐️ aram 55 🌼 marjola 53 🌼 przeprowadziłem rozmowę sam ze sobą i nastawiłem się psychicznie tak od środka że nie zapalę bo naprawdę chciałem rzucić ten śmierdzący nałóg najgorzej to jest zacząć :D bo chęć jest tylko odwagi jest brak :D dalej to jest parę dni nerwówki i już jest ok. śmierdzące myśli krążą po głowie ale z wielką biedą można przetrzymać najgorszy tydzień :D wiem bo to już przerabiałem trzymam za was dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie Nie palę już 1360 dni (+ 23g50m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 40829. Będę żyć dłużej o 311 dni (+ 21g27m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 10 207,45 zł! dla dzisiejszych obecnych 🌼 🌼 🌼 palaczka aga 🌼 kulka 777 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 bella 1962 🌼 ojejkujejku 🌼 kennet 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeprowadzam rozmowe ze sobą:) Złośliwcu, masz rację - chęci są tylko tak trudno jakoś zacząć:( Dzięki za podtrzymywanie na duchu 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 nie jest trudno zacząć tylko Ty sie boisz zacząć a to jest różnica Mówie Ci bo tak było ze mną chciałam czytałam po cichu topik a sie bałąm tego co to będzie ale nadszedł dzień tłukłam sobie do głowy jak to śmierdze ile kasy it obrzydzałam sobie jak mogłam i jestem tu pachnąca Ciesze sie każdym dniem bez peta Tak wieć uwierz w siebie i sie nie bój DASZ RADE pachnąco pozdrawiam całe grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę obudzić się rano w nowym roku już bez papierosa, ale czy to mi się uda...........? Myslę o tym biorezonansie, ale słyszałam, że bez silnej woli nic nie pomoże. Może sprobować bez wspomagaczy? Marjola, a dlaczego chcesz czekać aż do 5 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.o1 zaczynam brać Tabex.Czytam książkę Alena Cara.Pisze żeby przestać palić po przeczytaniu.Podchodzę do tego bardzo naukowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaczka Aga - jak to wytrzymujesz, nie ciągnie Cię ? A co robiłas jak Cię skręcało aby zapalić, bo nie uwierzę, że nie było takich momentów? Masz rację - boję się co będzie potem, jak sobie poradzę bez papierosa. Wiem, że to śmierdzi, kosztuje i zabiera zdrowie............. a jak dzieci by się ucieszyły:) Gratuluję Ci zwycięstwa,innym niepalącym już również........i mam nadzieję, że wytrwacie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec znowu super:) czasami jak cos napiszesz to motywujesz jak carr serio:) ale ja tez musze znalesc nowa date znowu;/ i tez sobie smiesznie odkladam znowu ale mysle ze 01 01 beszie super bo ja naprawde kurde chce pozdro dla wszystkich i szczesliwego nowego roku bo niewiem czy bede mal okazje:) a i date z 005 01 zmienic na 01 01 w kupie razniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 ja byłam na biorezonansie ale wcześniej czytałam po cichu ten topik obrzydzałam sobie fajki układałam sobie w głowie że papierosy są bebe a ja chce pachnieć nie fajkami a perfumami jak w reklamie tv. Mam momenty że myśle o fajce ale mnie nie skręca po prostu czasami przychodzą myśli że w tym momencie sie paliło np. kawa ale zaraz mówie sobie nie chce palić szkoda tych dni pachnących zmarnować Mam topik i męża razem przestaliśmy śmierdzieć to razem sie wspieramy a w grupie jest łatwiej Miłego dnia i aram55 i leloof85 dołączcie do nas szybko Zobaczycie jak świat pięknie pachnie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
dzięki złośliwcze za wsparcie ;))) zrobiłam się taka rozentuzjazmowana :)) ale ze współczuciem i WIELKIM zrozumieniem patrzę na palących - NIE ZABRANIAM im palić - każdy sam musi podjąć decyzję brakuje mi papierosa jako nagrody w sytuacji - aha....zrobiłam......, więc herbatka, noga na nogę i papieros w zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mnie skręcało {czasem:P} to szybciutko skubnęłam kilka ziaren słoniolka i luz:D tak samo na początku po jedzeniu...uczucie jakby mi czegoś brakowało {peta oczywiście} no to myk kilka skubnięc słoniolka i już mi było lepiej ochota na peta minęła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani:)! Pamiętam, zaglądam, myślę o Was:)! Ja dziś kłaniam się okrągło - 200 dni bez papierosa:)! Pozdrawiam, życzę udanej zabawy jutro, nie dajcie się i trzymajcie też kciuki za mnie. Boję się że z głupoty jak wypije to zapale ale myślę cały czas o tym by się jutro pilnować. Buziaaakiii:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim szczęśliwego nowego Roku:) Ja urządzam domówke i wszyscy zaproszeni to niepalący wiec nawet nie bede miala pokusy jak sobie wiecej łykne;) teraz jak jestem w domku to chodze czesto do pubów i po takich nocnych balowaniach zawsze jest mega wietrzenie ciuchow od fajek:).. dzizus nie wiedzialam ze az tak to capie wszystko Trzymajcie sie cieplo wszyscy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja juz nie wietrze.. tylko od razu do pralki. No masakra cap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono nie będę wymieniał każdego z osobna bo nie chcę nikogo pominąć :D _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ o° °o o° __o°__ |HappY| | New | \\\\Year/ \\\\__/ __||__ >2009< Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2009 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. 🖐️ :D 🖐️ :D 🖐️ :D 🖐️ :D 🖐️ :D 🖐️ :D 🖐️ :D 🖐️ :D 🖐️ http://sunny-and-angel.wrzuta.pl/film/4dLpPl07G5/krzysztof_krawczyk_-_bo_jestes_ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja melduje sie spoko nocki a ten śmierdziel będzie siedział w nas długo tak mi sie wydaje bo mój czas bez peta jest krótki i też czasami mnie kusi tak ten jeden ale wtedy mówie sobie ten jeden nie pomoże a zaszkodzi śpijcie dobrze i wypoczywajcie bo jutro będzimey sie bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×