Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość majamajeczka
chciałabym wdychając powietrze liczyć do 16, na razie licze do 8 ale ciągle i ciągle w kółko, faktycznie pomysł z melisą jest bardzo dobry jutro sobie kupie - pozdrawiam wszystkich i biegne dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska30
no a jak u Was z cerą? poprawiła się troszkę? no i jak? ja chyba jeszcze za krótki mam ten czas niepalenia bo narazie efektów nie widać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżola
Hejka, 30-ko z Gdańska, dzięki za wsparcie, czytam księżkę i zainstalowałam sobie programik. Nie palę już 7 dzień i jest.. lepiej... W sobotę byłam w klubie ze znajomymi i to dopiero było wyzwanie dla mnie!!! Nie bawiłam się zbyt dobrze, bo cały czas myślałam o zapaleniu papierosa, ale nie zapaliłam :) Myślę, że będzie lepiej, musi być. Nie chcę pisać wiele, żeby nie zapeszać, ale...naprawdę nie jest tak źle jak myślałam. No chyba, że wielki kryzys dopiero przede mną... Pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżola
Jeśli chodzi o cerę, to nie wiem jak jest z Wami, ale mi sie pogorszyła, tzn wiem, że za jakiś czas będzie o wiele lepiej. Ja nie palę dopiero tydzień i moja cera jest taka szara, świeci się tp. To chyba nikotyna i cały ten syf wychodzi ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już pogę bilansik wkleić ;) proszę bardzo: Nie palę już 100 dni (+ 00g42m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 2200. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 19g27m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 880,26 zł! tak w biegi się wkręciłem ze właściwie zamiast o fajkach to o bieganiu myślę, polecam znaleźć sobie zastępczy temat do myślenia bo jak bym myślał tylk o fajkach to bym ocipiał chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżola cera mogła się pogorszyć.Organizm się oczyszcza.Potem będzie lepiej. Kiedy? Moja jedna połowa mówi- weź zapal, na to druga połowa: przecież nie palisz. Uzależnienie zamienia się w chorobę: rozdwojenie jaźni. Nadal nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska30
mnie się wydaje że misiek121 ma rację z tym że trzeba myśli zająć czymś innym, wtedy tak się nie myśli o fajeczce. Mnie np.w pracy nie ciągnie do papieroska. Jeśli chodzi o poprawę cery to też słyszałam, że na początku się pogarsza a dopiero później są jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelooffeerr
was tez przycielo?? STANOWISKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelofer
ej no mowilem ze sie kiedys strony skacza:D tez was tak przycielo?? czy tylko mnie?? pare razy prubowalem napisac i pupa... a pisalem ze polecam dokument na dwojce o 23 55(troche zaraz) dzis taki raczej nie inaczej w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelofer
ej no mowilem ze sie kiedys strony skacza:D tez was tak przycielo?? czy tylko mnie?? pare razy prubowalem napisac i pupa... a pisalem ze polecam dokument na dwojce o 23 55(troche zaraz) dzis taki raczej nie inaczej w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja też się wcześniej rozpisałam i lipaaaaa nooo i drugi raz nie chce mi się klikac heh :P buzka dla wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja też się wcześniej rozpisałam i lipaaaaa nooo i drugi raz nie chce mi się klikac heh :P buzka dla wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
Witam wszystkich...pierwszy dzien niepalenia i wlasnie przed chwilka ponioslam kleske!!!!zapalilam..juz nie dalam rady!!!nie musze mowic jakiego mam moralniaka...jutro rano zmykam na basen troche sie wyladowac...i zaczynam od nowa!!!Pozdrawiam niepalacych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
Witam wszystkich...pierwszy dzien niepalenia i wlasnie przed chwilka ponioslam kleske!!!!zapalilam..juz nie dalam rady!!!nie musze mowic jakiego mam moralniaka...jutro rano zmykam na basen troche sie wyladowac...i zaczynam od nowa!!!Pozdrawiam niepalacych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
Zapomnialam dodac 11 lat palenia (jak komin) 1 proba pare miesiecy temu 3 dni bez!!!(prosze dac mi wiare to naprawde sporo jak na mnie)!!!Jest mi tak wstyd i mam takiego dola...a radzilam sobie tak dobrze caly dzien ..pokonalam ranek ...przerwy w pracy...i wszystko na nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się. Zaczynam 5 dzień BP. Serdecznie pozdrawiam i trzymam za wszystkich rzucających kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuspidor27 próbuj dalej.Nie poddawaj się.Może jakieś wspomaganie typu tabex.Mi pomaga.Nie palę 5 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
wpadłam podpisać liste - przespałam noc bez fajeczki, wstałam i nadal nie pale, troche kiepsko się czuje ale nic to aby do wiosny :) Cuspidor27 poczytaj topik masz tu bardzo dużo dobrych rad i doświadczeń ludzi, którym się udało, trzymam kciuki i pędze do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam zaczynam 4 dzien BP nastroje rózne czasem obrywa synek Boguwinny ale staram sie byc spokojna w chwilach zlości biore tabex jutro impreza beda 2 osoby palace jedna to siora ktora mnie czesto namawia na fajeczke ale juz dzis sie nastawiam ze nie pale , 30stka tak z innej beczki gdzie chodzisz z corka do dentysty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob powiedz na imprezie głośno ja nie palę i prosze mnie nie częstować Trzymam kciuki Ja dziś mam wolne będę nadrabiać zaległości porządkowe w domku Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob, majamajeczka, marjola 53, dżola...... i niewymienieni ;)) pozdrawiam, trzymam kciuki. u mnie dziś 33 dni :0 diety 9-ty dzień :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku a jak Ci idzie widac rezultaty??? fajnie zazdrosze Ci tych 33 dni i 9 dni diety ja jakos nie moge sie zmusic do dietki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob - idzie całkiem nieźle, rezultaty sama widzę, chociaż empirycznie nie mogę sprawdzić, bo okazło się, że zamiast zważyć się na wadze takiej dobrej, to ja się ważyłam na jakiejś łazienkowej u moich rodziców. W połowie diety - 7-my dzień stanęłam na wagę i okazało się ,że ważę 10 kg więcej (hihihihi), jak stanęłam trochę inaczej, to było 5 mniej - i w końcu nie wiem jaką miałam prawdziwą początkową wagę ;))))))) ale NAPRAWDĘ czuję, że boczki mniej się wylewają, a brzusio taki jakby bardziej płaski. NO I NIE PALĘ ;))), więc nie podjadam, bo stosuję dietę żadnych orzeszków, tic-taców, landryn...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka meldunek Nie palę już 81 dni (+ 04g10m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 3246. Będę żyć dłużej o 24 dni (+ 19g16m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 461,13 zł! Nerwuska 30 jeśli chodzi o wagę to jak rzucisz fajeczki to przybierzesz troszkę, ponoć najmniej przybiera się 3 kilogramy:), więc zawsze coś przybierzesz:):)::) Co do cery to powiem ci szczerze, na początku zjechałam na twarzy strasznie, znajomi myśleli że mi ktoś umarł:), dostałam zółtej cery i jakiś takich zmian,,,,, ale tak po jakimś miesiacu czy półtorej wyładniałam... Zmiany u mnie są widoczne, przede wszystkim dostałam rumieńców:) mam ładniejsze oczy, wyraźne, mam napewno bielsze zęby, nie mam pionowych zmarszczek nad ustami, bo nie robie już dziubka do fajeczki:), więc się cofnęły:), powiem wam dziewczyny, że po mnie widać poprawę, ale ja paliłam cały dzien bez przerwy, jak lokomotywa, więc u mni ejest widoczna zmiana, bo jem zdrowo, biegam, ćwicze i dla mojego oraganizmu jest to dużo i dlatego widać zmianę:) bo ja paliłam ponad 40 papierosów dziennie....o 13 czułam ból w klatce piersiowej, ale i tak zapalałam kolejnego i gdy było już mi słabo to brałam kanapkę do ust:( strasznie wpadłam w nałóg.... Dermatolog mi powiedziała, że efekty nie palenia widać tak na poważnie po pół roku,,,,, że po upływie pół roku jesteśmy z nową skórką, tyle trwa regeneracja skóry z efektów palenia:) Bella 1962-----ja mam też metodę oddechową, relaksacyjną Robie 4 wdechy i wydechy a 5 robię mocny wdech i wydech i tak 20 wdechów i wydechów pamiętając o tym że każdy 5 jest głęboki:) Dżola super, gratuluje:):):) tak trzymaj:), ja dzisiaj jade na kulig a potem na impreze ide, gdzie będą sami palący, no i jadę autem w 7 osób gdzie wszyscy palą:( no i do tego wszystkiego mam obawy co do mojego płuca bo oni będą palić w aucie bo jedziemy 2 godziny w jedną stronę. Jestem załamana, ale nie tym że mnie zatrują tylko tym że wczoraj wyprałam kurteczke w lenorze o zapachu wiosny:( no i pupcia z tego pięknego zapachu....ojej szkoda mi moich włosów i cery:(, no ale co jakoś musze wytrzymać bo przecież im nie powiem żeby tego nie robili :) ja jedna ich 7 to kongo:)nie wygram:( Choćcieszy mnie fakt że nie boję sie już że zapalę bo ja nie zapalę , ale boli mni eten smród ochydny, że ja będę śmierdziała ochydnie, fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:( Dodob ja na kokoszkach mam dentystkę, ale chyba zmienie bo kilku moich znajomych marudzi na nią.... Mariola53 gratuluje 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorek1234567890
palenie jest fajne.....:):):) ale ciezko rzucic:-/\\ i duzo kasy sie wydaje........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj muchomorek a co w tym fajnego palimy smierdzimy jak popielniczki palce zeby zolte wczoraj widzialam na osiedlu dwie lalunie stoja na balkonie watr łby urywa a one stoja skulone z zimna i pala i pomyslalam dobrze ze nie pale bo tez tak wygladalam szok!!!!!! takie male gown a tak czlowiekeim moze zawladnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×