Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Jedrek jeżeli liczba przy Twoim nicku to Twój wiek :D to jesteśmy prawie rówieśnikami hehe więc i lat palenia mamy podobnie za sobą :P dobra już "idę" na filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Aram55 czekamy i trzymaj sie dzielnie razem damy rade NIE PALIMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania b i jędrek to i ja jestem z Wami wiekowo podobna spoko nocki kochani jesteśmy WIELCY bo nie PALIMY toczymy bój z śmierdzielem i musi nam sie udać mój bilansik Nie palę już 45 dni (+ 09g10m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 1179. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 00g19m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 415,93 zł! męża bilansik Nie palę już 45 dni (+ 09g10m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 1588. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 03g12m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 559,90 zł! 🌻🌻🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Jejku wszyscy pewnie w tv patrza ,ja tez ale tylko jednym oczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Ania B to jestesmy prawie rowiesnikami :) milego ogladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka - mojego znajomego po 8-letniej abstynencji ciągnie nadal do papierosów. Na razie się nie daje, ale zobaczymy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie skręci, muszę chyba iść spać, ale nie wiem czy zasnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po seansie serialowym ;) Aram ------> trzymam kciuki za Ciebie !!! idę spac........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Witam wszystkich Moj bilans: Nie palę już 38 dni (+ 00g58m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 1521. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 14g57m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 532,56 zł! Gratulacje dla wszystkich rzucających. Moje obserwacje: nie mam rano chrypkowatego głosu! Ileż razy musiałam zażenowana kłamać podczas porannych rozmów telefonicznych, że jestem przeziębiona. Przerażała mnie wizja, że któregoś dnia mój głos pozostanie już taki chropowato-chrypkowaty (teściowa tak ma). I ładniej śpiewam, jak kiedyś ;). Głębiej i łatwiej mi sie oddycha, jakby cały czas otaczało mnie rześkie powietrze. Większych zmian w węchy nie zauważyłam, poza wyczuleniem na dym papierosowy, który okazuje się bardziej obrzydliwy, niż przypuszczałam. Dziwnie natomiast mam ze spaniem: albo na raty - budze się co 2 godziny, albo śpie cały dzień albo z kolei, przez ponad 30 godzin nie mogę zmrużyć oka. Sny mam bardzo realistyczne i wszystkie jestem w stanie odtworzyć. Ogólnie jestem dość ospała. W tym roku bardziej niż zwykle czekam na wiosnę. Już nie mogę się doczekać ogródkowych rzodkiewek, ogorków, pomidorków. Normalnie cały czas myślę o tym, jak świetnie będzie spędzać czas w ogrodzie na słoneczku. Ta perspektywa napawa mnie radością, bo poza tym, z bieżącym nastrojem bywa różnie. O fajkach myślę, ale bez obsesji. Umiarkowana chęć na dymka pojawia się może raz na dwa dni, ale jak już wspominałam (i ktoś też zauważył) to jest pikuś w porównaniu z katuszami jakie znosiłam, gdy wcześniej z różnych względów zmuszona byłam np na kilkugodzinną "abstynencję". Co do męża: dziś czuł się bardzo źle, po wypalonych fajkach: fizycznie i psychicznie. Twierdzi, że nie ma ochoty na papierosa (wczoraj tego się najbardziej obawiał) Buziaki dla wszystkich pachnących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco dziś w nocy sniły mi sie fajki paliłam sobie kurcze ciekawe co to znaczy?? myśle że dzień upłynie mi pachnąco i wam również Zapraszam na kawkę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie w ten kolejny dzień BP. Miłego dnia oczywiście pachnącego. 🌻:classic_cool:🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się jeszcze nie pokonana - chociaż noc była ciężka - mój bilansik na dziś 🌼 Nie palę już 14 dni (+ 00g26m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 364. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 18g49m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 145,79 zł! Od dziś zaczynam liczyć kalorie i nie dam sięa w nocy to o mało nie zapaliłam, przeraziło mnie to, że nie dość że jestem gruba, robie się coraz większa przez jak to sobie wmawiam rzucanie fajek, fajka mnie pokona i zostane bardzo grubą palącą babą. Fuj - biore się przysięgam. Marudze i marudze ale jestem wykończona bo miałam noc z głowy - zaatakowała nas bardzo niepzryjemna odmiana grypy ......, dzieciaki się męczą mam nadzieję, że mnie ominie 🌼 ide do pracy - trzymam kciuki za wszystkich ładnie pachnących i męczących się jeszcze - ale już niedługo 🌼 aram ???? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majamajeczka za chwilę oberwiesz.Tak się ładnie trzymasz. Papierochy nic nie dają.Będziesz tylko śmierdzieć. Dasz radę.Będzie już tylko łatwiej. Zyczę zdrówka Tobie i Twojej rodzince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascha
Dzień doberek wszystkim :-) Jestem tutaj NOWIUŚKA, aczkolwiek czytam Was od jakiegoś czasu :-) Byłam nałogową palaczką przez prawie 14 lat - MATKO KOCHANA, cóź za głupota !!!! Nie palę już 10 dni plus jakieś tam godzinki - HURA!!!!!! Co się zmieniło? Jej... wiele. Mam o wiele więcej energi, uśmiecham się częściej, czuję się SILNIEJSZA i chyba zaczęłam się bardziej dowartościowywać :-) Czemu rzuciłam? Bo nikt i nic nie będzie mną rządzić, o !! Poza tym życie osobiste mi sie z leksza pokręciło i chciałam CAŁY BÓL skumulować :-) Pozdrawiam wszystkich PACHNĄCYCH i mam nadzieję, że przygarniecie mnie do siebie ...plisssss. Buziaczki i trzymam za wszystkich kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAZ JESZCZE
WSZYSTKIM BABCIOM ŻYCZĘ W ICH DNIU DUŻO ZDRÓWKA I SAMYCH PACHNCYCH DNI - BEZ ŚMIERDZIELI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAZ JESZCZE
Ja pierdziele wytrzymuję już 17 dzień. Ale jako babcia powinnam być nie palącą osobą i dać przykład wnukom. Dzieci (2) moje nigdy nie paliły, przynajmniej mi o tym nic nie wiadomo, żadnego tytoniu, zapałek, zapalniczek nie znalazłam przy nich i tak niech trzymają. Gorzej jest z mężem, który jara jak parowóz i jutro przyjeżdża na dzień dziadka, będzie smród i kuszenie.... Codziennie mówię sobie ja nie palę. Pozdrawiam Was wszystkich starych i nowych bywalców kafeterii pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAZ JESZCZE
dodaję jeszcze, że jak tydzień wcześniej miałam wypryski na twarzy to teraz moja cera jest gładziudka, aż róz lepiej wygląda na policzkach. Jednak muszę walczyć z wagą. Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bilansik: Nie palę już 163 dni (+ 21g40m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 2294. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 12g41m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 826,07 zł! Witaj ascha,miło że do nas dołączyłaś,najgorsze dni już masz za sobą,teraz będzie tylko lepiej. Aram55-trzymam za Ciebie kciuki.Nie zrażaj się znajomym-nie palić jest tak dobrze,że chociaż zapaliłby to powrót do nałogu będzie krótkotrwały,bo on już wie jak to jest wspaniale nie palić.Też mam taką znajomą ,że po 7 latach abstynencji ,kiedy dopadło ją nieszczęście,zaczęła znów palić,ale na bardzo krótko i teraz znów nie pali około 10 lat,no i + tamte 7 lat. Mmm757-samo cześć to trochę za mało;),wiem że też już długo nie palisz -a może tak bilansik?;) Staha54-za Ciebie też mocno trzymam kciuki. Pozdrawiam całe pachnące towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Co jakiś czas tu zaglądam. Zwykle kiedy próbuje po raz wtóry rzucić fajki. 🌼 Nie palę od poniedziałku, czyli 3 dzień. Nie dlatego, że chcę rzucić (a przydałoby się)... ale bo nie mogę palić. Choroba to dobry wykręt przed paleniem. :D:D Kiedyś wmówiłam sobie (też miałam grypę), że jak zapalę to się uduszę od tego dymu. Wytrzymałam chyba z pół roku. Ciekawe jak mi teraz pójdzie. Dla dzielnych rzucających 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.....nadal nie pale, chociaz mam ostatnio tyle problemow ze czasem mam ochote wziac fajeczke i odpalic....tylko ze to nie rozwiaze problemu!!!! Nie palê ju¿ 76 dni (+ 11g22m26s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 1070. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 8 dni (+ 04g16m58s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 192,71 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ascha. Tutaj chętnie przygarniamy niepalących.🌻 Raz jeszcze🌻 neri11🌻 staha54🌻 Aram🌻 Wszystkim babciom wszystkiego dobrego.🌻🌻🌻 Wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginett ------> ja też z utęsknieniem czekam na tę pierwszą wiosnę BP :D palaczka aga -------> śnią śnią się czasem pety że palimy heh ja w ciągu tych 5-ciu miesięcy miałam dwa tego typu sny że palę - normalnie horror senny hehe :D :P miłego dnia wszystkim !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Witam wszystkich Dziś pojechałam do przychodni w poszukiwaniu jakiegoś dietetyka. Niestety nie znalazłam. chciałabym sobie ustalic jakąś zdrową i smaczną dietę. Jem ostatnio dużo błonnika - nie wiem czy nie za dużo i co do tego przyjmować. Nie znam się na tym. W ogóle mam ochotę na coś orzeźwiającego. Mam sałatę lodową, jogurt naturalny, tuńczyk. Przydałyby się pomidory, świeży ogórek, może ser feta. Nie wiem, nigdy nie byłam fanką takich sałatek a teraz mnie wzieło na maxa. Macie jakieś pomysły? :) Uściski dla wszystkich babć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stos stron w topiku szybko rośnie eh... I\'ve been quit for 112 days + 17h18m31s. Cigarettes not smoked: 2479. Life saved: 18 days + 22h38m31s. Money saved: 985,74 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariva
Witam cieplutko wszystkich!Wczoraj miałam cholernego doła,sorki za mój może niemiły tekst.Dziś wstał nowy dzionek i jakoś tak cieplej na duszy.Pogoda dołująca ale staram się nie myśleć o fajkach.Chociaż mam bardzo dużo pokus związanych z nimi(codziennie podaję je klientom).Jejku jak niektórzy nieladnie pachną ja do niedawna też tak musiałam.Dzięki to już za mną(mam nadzieję).Pozdrawiam wszystkich ,serdeczne życzonka dla babć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja! ja! :P nie pale, nie tyję i mam 3x więcej ochoty na seks.... bilansik: Nie palę już 20 dni (+ 13g59m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 205. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 13g44m09s)! Zaoszczędzone pieniądze: 82,33 zł! a zaoszczędzone pieniążki kupuje sobie gepeesa do auta! :D pozdrawiam wszystkich pachnąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ariva.Dzisiaj ja mam zły dzień. Mam jednak nadzieję, że dam radę. Ariva- to dla Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×