Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ariva
mój mąż pali i nie wierzę aby kiedykolwiek przestał.On się śmieje że urodził się z papierosem w zębach(których jeszcze nie miał).Ale mi nie przeszkadza to że pali tym bardziej że u nas nigdy nie paliło się w pokojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam - dobrze, że jesteście - poczytałam sobie i już mi lepiej - wczoraj było katastrofalnie 🌼 a dzisiaj troche lepiej -nie chce mi sie za bardzo palić bo grypa mnie dopadła kurcze 🌼 pozdrawiam cieplutko i ide do pracy niestety 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariva mi się też wydawało, że nawet do trumny włożą mi paczkę albo i cały wagon ćmików.;) Wygląda jednak, że nie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnących!!! melduneczek skladam Nie palę już 85 dni (+ 07g33m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 1876. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 08g06m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 656,92 zł! marjola53-pozdrawiam widze że dyżur pełnisz w dzisiejsze popołudnie najgorsze już za Toba teraz sama radość z niepalenia Cię czeka zaglądam tu prawie codziennie bo wiem że dzieki bywalcom tego topicu jestem wolna od śmierdzieli ..(.próbowałam kilka razy bez skutku) tym razem sie udało osiagnac TAKI wynik trzymam kciuki za wszystkich chcących rozstać się ze śmierdzielem... lelof-szacuneczek !!! jesteś wielki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakieś 2 tygodnie dałam o sobie znać na tym topiku:) Niestety jak do tej pory moje próby rzucenia kończyły sie z papierosem w ustach:((((((((((((( Wieczorem gorące pstanowienie poprawy, a rano zaraz po przebudzeniu ta nieznośna mysl- nie dam rady, nie wytrzymam. I wiem, ze to wszystko kwestia psychiki, podswiadomosci. Ze trzeba sie wziąć, zacisnac zeby... Tylko ze ja boje sie rzucic paleie, bo boje przytyc. Nie naleze moze do osob otylych- lekka nadwaga 4-5 kilo, ale boje sie ze jak rzuce palenie, to momentalnie przytyje :( Sluchajcie, czy to jest regula, ze zawsze sie przytyje, jak sie rzuci palenie-czyli to kwestia jakis zmian w organizmie? Czy zalezy to moze od tego, że czlowiek po rzucieniu palenia wiecej je, by czyms zajac buzie? Jak to było u Was? Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam Was- szczesliw i pachnacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i melduje ze nadal sie trzymam dzielnie,marjola majamajeczka 🌻dla wszystkich ktorych teraz nie potrafie wymienic 🌻 i 🖐️ Dzisiaj przedemna wyzwanie ide pierwszy raz do knajpy odkad przstalem jarac nie wiem czy to dobry pomysl ale juz zaklepane .Wierze w siebie i wiem ze nie zapale obym sie nie mylil milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Cześć Mariola53.Moja mama wie ile jest na liczniku zaoszczędzonej kaski,niemoże wto uwierzyć ze gdyby paliła dotej pory tyle kasy mogła by puścić z dymem. :)) No mi dzisiaj jakoś dzień zleciał.Miałam zmianę z palaczką,ale jakoś pet nie dawał o sobie znać.Czuję sie tak jakbym nidgy w życiu nie paliła. :))I cieszę sie tą świerzością w domu i od siebie.:)) Dla wszystkich niepalących 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Jędrek Ty niepalisz więc nie złam się!!!! oj szkoda że znami nie idziesz do tej knajpy tzn.z dziewczynkami z forum bo nie dałybyśmy Ci zapalić.Trzymaj się a to dla Ciebie... 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
ps.zaraz wracam idę z pieskiem na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madziuchna 04
Jeżeli zaoszczędziłaś pieniążki, to szybciutko kup sobie słownik ortograficzny. Jak mozna pisać "żuciłam", "świerzością", itp......wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Mam wiesz słownik,ale jakby ktoś pracował tyle co ja też by nie zwracał uwagi na ortografię. Niemasz się czego czepiać????nie podoba się komuś to niech nie czyta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madziuchna 04
jeden z pk. regulaminu 8. Staraj się przestrzegać zasad ortografii i gramatyki. Błędy ortograficzne i gramatyczne możesz wytykać, jednak czyń to w sposób kulturalny. *** brak czasu nie zwalnia z myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
nie martwię się tym ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
wiesz "do" nie mówię wcale że nie masz racji,ale nie wiesz nic o mnie i nie wiesz jaka mam pracę itd.czym się zajmuję itd.więc każdy ma prawo popełniac błędy."Człowiek,który nie popełnia błędów znaczy że nic nie robi".Także sorki za błędy,nieraz połykane literki itd.A to na zgodę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Właśnie jakoś strasznie mało ja już padam oczy mi się same zamykaja więc nawet nie mam w myślach petka.Jutro o 4ej pobudka i do pracy.Ciągle w biegu. ps.Mariola jak dzisiejszy dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madziuchna 04
:) 🌻 ale przemyśl to ***** chodzi mi tylko o błędy ortograficzne, zjadane litery nie sa straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja melduje sie pachnąco Kurcze mój mąż sie śmieje że uzależniam sie od Was kochani ale to takie zdrowe uzależnienie że niech mi zostanie spoko wieczorku Bez Peta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×