Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość madziuchna04
do....obiecuję poprawę!!!! Nie śpię ok.36 godz.wtym jakiś mały komarek strzelony na stojąco ha,ha.Zaraz idę pod prysznic i do łóżka bo znowu czeka mnie ostra praca.Trzymajcie sie cieplutko w tą pochmurną noc.Kolorowych snów.🌻 👄 Mariola oby tak dalej sorki ale nie daje rady :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle mi..., sama nie wiem, ale pewnie zapalę, nie daję rady, wiem, głupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekster
a ja wole palić niez być gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pal
niedlugo wcale cie nie bedzie, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
No i udalo sie wlasnie wrocilem z baru wypilem trzy browary i ani jednego smierdziela i powiem wam piwo bez papierosa smakuje o niebo lepiej .Sam sie sobie dziwie ale to jest mozliwe .Tartina przeciez ty nie palisz !!! wez sie za siebie smierdziele nic nie daja ja Ci to mowie stary nalog dla ktorego fajka byla Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZĘ NIE PALIĆ
To jest naprawdę możliwe i wykonalne.Trzymam za Was kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedrula no wszystko lepiej smakuje a i pio tez ma inny smak a fajek odruch kturego sie nauczylismy do piwka;/ no nic czas sie oduczyc:D pozdro pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz jeszcze
Melduję się czyściutka , pachnąca bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 udało się, udało się..., nadal pachnąca dzięki Wam - buziaczki i miłego dnia 🌼 Dobrze, że jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola :), palaczka aga - tak mało brakuje, aby sie potknąć, ale uff..., a jaka dzika satysfakcja potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz jeszcze🌻 palaczka aga🌻 tartina cieszę się, że się Tobie udało.🌻 Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nie palę już - dziś będzie 5 dni jak wytrzymam. Wczoraj byłam koło sklepu i przez chwilę zaświtała mi myśl, żeby jednak te fajki kupić. Nie kupiłam, nie zaszłam tam. Moją abstynencję zawdzięczam tylko i wyłącznie grypie, która mnie dopadła i wciąż nie chce opuścić. Moja walka zacznie się jak będę zdrowa. Pozdrowienia na nowy dzień. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten spokojny narazie 🌼 piątkowy poranek - nie pale, nie pale, nie pale, nie palimy nie palimy nie palimy - 🌼 pozdrawiam cieplutko i biore się do pracy - bo musze niestety przez ostatnie dwa tygodnie byłam taka rozbita, że narobiałam sobie zaległości ale z każdym dniem jest lepiej - dzięki Wam - 😍 trzymam kciuki i myślami jestem z Wami :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaale
nudno zrobiło sie u was, łeeeeeee nic sie nie dzieje, phiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alienkaa da się też schudnąć ja nie pale I\'ve been quit for 114 days + 17h12m44s. Cigarettes not smoked: 2523. Life saved: 19 days + 06h41m33s. Money saved: 1 003,20 zł. zaraz po przytyłem 4 kg i teraz jestem ~15kg lżejszy. jak to mówią wystarczy chcieć;) a na poważnie to dieta i 4 razy w tygodniu biegi po 5km truchtem działa cuda. teraz to nawet jem normalnie i dalej chudnę, hmh co by tu kupić za 1000zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam to forum, Wasze wypowiedzi i nabieram coraz większego przekonania, że warto rzucic ten smierdzący nałog! Ile z Was bije radości i zadowolenia :) Aż pozazdrościć-ale to taka zdrowa zazdrość, która mam nadzieję zmotywuje mnie do działania:) Już wkrótce zamelduję się i ja... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kw🌼🌼 ♥iatek] ♥🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ♥ ♥🌼🌼🌼🌼🌼 ♥[kw🌼🌼 ♥iatek] ♥🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ♥ ♥🌼🌼🌼🌼🌼 ♥[kw🌼🌼 ♥iatek] ♥🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ♥ ♥🌼🌼🌼🌼🌼 ♥[kw🌼🌼 ♥iatek] ♥🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ♥ ♥🌼🌼🌼🌼🌼 ♥[kw🌼🌼 ♥iatek] ♥🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ♥ ♥🌼🌼🌼🌼🌼 ♥[kw🌼🌼 ♥iatek] ♥🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ♥ ♥🌼🌼🌼🌼🌼 ♥[kw🌼🌼 ♥iatek] ♥🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ♥ ♥🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof🌻 jedrek30 pogratulować udanej imprezy BP🌻 Misiek 121 ale masz kondycje.Pozazdrościć.🌻 majamajeczka - tak trzymać.Jesteś zdolna dziewczyna🌻 Alienkaa- zapraszamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×