Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dobry wieczorek wszystkim:) Złość minęła, ale głupota została:( Trochę mi smutno bez Was było i już wracam:p Mam trochę zaległości ale może jutro nadrobię No to WITAM WSZYSTKICH, gratuluję tym co wytrwali 🌻🌻🌻 Czas zacząć od nowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 🌼 tu jestem bo tu się nie pali i to mi pasuje :D aram55 🌼 jesteś och nareszcie z tej radości nie wiem co mam powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie paliTu się nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.Tu się nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dzis minęło mi 50 dni bez peta Czasami śmierdziel sie przypomni czasem przyśni ae wiem jedno jestem dumna z tego że nie palę że sa tacy co mi zazdroszczą ale boją sie dołączyć Ciesze sie że mąż też daje rade i kasy nam ślicznie przybywa/ Widze zmiany na mojej cerze jest ładniejsza rano nie mam chrypki kaszlu w pracy nie myśle o tym że trzeba iść na dwór zapalić w domku mi pachnie 9paliliśmy w domu) Same plusy Tak więc dołączajcie do nas kochani czekamy mój bilansik ] Nie palę już 50 dni (+ 08g50m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 1309. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 00g05m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 461,62 zł! męża bilansik Nie palę już 50 dni (+ 08g49m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 1762. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 11g11m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 621,41 zł! a kase odkładamy na wakacje spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram 55 -jeśli naprawde chcesz pokonasz śmierdziela.. aksamitka -witaj trzymam kciuki !!! palaczka aga ♥marjola♥majamajeczka♥ojejku♥ gratuluje.. NIE PALIMY.. miłej nocki wszystkim bywalcom topicu ♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki marjola czekam na 100 i powtarzam sobie że teraz sie uda ze nie będzie tego jednego macha Z wami sie uda bo mu tu NIE PALIMY My tu pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za miłe słowa, mnie też Was brakowało:) Widze, że Marjolce nudzi się:p Jak sobie radzicie, nie łazi za Wami kusiciel? Na Złośliwca to już nie ma mocnych, oj...........ale Ci zazdroszczę:) 👄👄👄 - no to się przywitałam ładnie i teraz od nowa będę próbować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 prubój nie poddawaj sie dasz rade Czekaliśmy tu mna Ciebie poczytaj sobie jak Cie wołaliśmy i bardzo sie cieszymy że jesteś :D :D :D no życze Wam kolorowych snów ja mykam pogadać chwilke z moim mężem wrócło biedaczysko z pracy teraz Dziś sie nie widzieliśmy hihi ba ja od rana w pracy a ten na popołudniu tak więc śpijcie dobrze 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palaczka aga 🌼 gratuluje 50 dni BP :D to już jest coś!!!!!!!!!!! :D czas szybko leci nie obejrzysz się a zaraz będzie drugie zero 500 dni :D co nieco na ten temat wiem bo to już przeżyłem BP :D 🖐️ aram55 🌼 zostań z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytam oczywiscie bo jestem bardzo ciekawa jak sobie radziliscie. Byłam taka wściekła na siebie, ze nic mi się nie chciało robić. Trochę minęło, ale jak to się zabrac od nowa do tego......? Przejrzałam trochę topik i widzzę, że Marjola jest teraz wodzirejką:). I tak trzymaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcu, zostanę z Wami na zawsze:) Miło mi Cię znów "widzieć"::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 chcesz pachnieć to wiem pamiętaj będziesz pachnieć musisz chcieć Pamiętaj robisz to dla siebie i tylko dla siebie chcesz być zdrowa i sliczna I tak trzymaj weź sie jutro za porządki w domu idź na specer rób wszystko by nie palić by nie siedzieć i mysleć a jak siądziesz to komputer włącz i pisz do nas jak najwięcej Trzymam kciuki i coesze sie ze jesteś No już mykam papa Odezwij sie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, śliczna to ja już byłam:::p a teraz chcę być zdrowa i pachnąca. Chętnie wzięłabym się za porządki w domu ale jest mały problem. Wyrzuciliśmy stare meble i nie możemy się zdecydować, jakie kupić. Mieszkamy teraz w dość specyficznych warunkach czyli jak to ja nazywam "na kartonach" A może ktoś z Was ma jakiś pomysł na meble? Muszą być pakowne no i nie za 15 tys. Dzieiwczynki jak ja Wam zazdroszczę....tak bym nie chciała palić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich moich topikowych przyjaciół :D 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 czarnych serduszek nadal nie umiem kliknąc :P Dni lecą jak szalone za tydzień kończę 5 miesiąc BP heh a na wiosenkę 1 marca stuknie mi PÓŁ ROKU BP !!!!!!!! jezuuu ale jestem z siebie dumna...jak cholera...:P wieeem że nie zapalę - szkoda by było strasznie tylu dni BP i chyba psychicznie bym tego nie wytrzymała ............. noooo....:):):) teraz rozpoczęły się u Nas ferie więc sobie z córką odpoczniemy od szkoły uff.....:P leloof gdzieś zaginął....coś czuję że poległ......???:(:(:( czy się mylę ????????? oby............ Aram ------------> super że jesteś !!!! trzymam mocno kciuki za Twój sukces :):):) a u mnie wygląda to następująco ; Nie palę już 146 dni (+ 00g59m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 5841. Będę żyć dłużej o 44 dni (+ 14g58m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 044,58 zł! :D wow przekroczyłam 2 tysiaki zaoszczędzone :D:D:D trza było wrzucac do słoika hehe a tak to tylko moje oczęta ta sumka cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×