Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość coś dla Was
Marjola, nie złość się, zobacz jakie sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla Was
Marjolka, a tygrysek?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla Was
dlaczego?, to taka mała nagroda za niepalenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mroźny ranek. Ja już po sniadaniu i po spacerze z pieskiem Mam nadzieję na kolejny dzień BP Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3🌻 palaczka aga🌻 Złośliwiec majamajeczka🌻 kulka77🌻 madziuchna🌻 ojejkujejku🌻 30 stka z Gdańska🌻 sadny dzien🌻 Ania B🌻 Aram🌻 staha54🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga,Mariola-ja też z Wami piję kawkę.Trzymajcie się,bo naprawdę warto. Mój bilansik:Nie palę już 167 dni (+ 22g28m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 2351. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 23g02m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 846,40 zł! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezBP
Witam was wszystkich! Nie palę od 3 dni - przyszło samo z siebie, pomogło też przeziębienie i ból gardła. Nie wiem, co mi "odbiło" - zawsze kochałam papierosy. Nigdy nie probowalam rzucic (palilam ponad 15 lat), smialam sie z tych, co rzucali. Mowilam,ze to jedyna przyjemnosc w moim zyciu i nigdy z niej nie zrezygnuje :) W pracy czy to deszcz, snieg, wichura - zawsze wychodzilam na papieroska - nie wyobrazalam sobie bez niego zycia... I nagle BAM! Nie pale, jak zapalilam pierwszego dnia, to tak mnie odrzucil smrodek, ze nawet jednego maszka nie wzielam. Szok :) Dzis mam lekkie zalamanie - zastanawiam sie, czy jak jednego niecalego zapale to czy tez bedzie sie liczylo jako papieros:) Mam nadzieje, ze jednak mi sie uda i nie zrobie tego. O rany, jaka jestem zakrecona przez to wszystko :)))) Teraz jeszcze jestem chora, wiec moge to przespac, ale co bedzie sie dzialo, jak wroce do normalnego trybu? Praca? Po pracy??? Ech... Trzymam kcuki za wszystkich (i za siebie tez ;) )!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio już rzadko tutaj ale melduję się, myślę o Was, pozdrawiam, dziękuję i pamiętam. Może to duże słowo ale jesteście przyjaciółmi:)! Nie palę 225 dni Nie wypaliłam 3159 papierosów Zaoszczędzone 1343 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i bilansik na dzisiejszy dzień składam Nie palę już 88 dni (+ 02g02m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 1937. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 19g16m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 678,25 zł! gratuluje wszystkim BP i nadal trzymam kciuki za potrzebujących niedługo wiosna ależ będzie nam wszystko cudnie pachnieć !!! Pozdrawiam całe pachnące grono ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri -to już prawie pół roku.!!!!!!!!!!!🌻♥ też BP- trzy dni.Ładnie.Od czegoś trzeba zacząć.🌻.Tak trzymać Jaka - ładny staż♥🌻 Bella-pozdrawiam.♥🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jest trochę ciężej niż myślałam, bo wczoraj obudziłam tego małego potworka, ale daje radę. Na szczęście dzisiaj odjeżdżam od mamuni, więc wielka ulga, bo znów nie będzi epapierochów wkoło mnie. Mąż pali, ale nigdy w domu. Miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tartina.🌻 Pozdrawiam Nie jest łatwo.Coś mnie dzisiaj nosi. Zaczęłam się chwalić, przed ludżmi, że nie palę.Może przed czasem.Okaże się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Marjolka, ja już też obiecałam sobie że zero głośno wypowiedzianych obietnic i chwalenia się. Teraz mój głupi mąż cały czas mi wypomina te wczorajsze fajki. Niech się lepeij za siebie weźmie. Ale on mówi że niczego konkretnego nie obiecywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno damy marjolka, wierzę w nas. Mam tylko pytanko. Czy nic się nie stanie jak zacznę znów brać tabex. Od 2 dni nie brałam i jeszcze to wczorajsze zapalenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja biorę wtedy gdy potrzebuje.Z reguły rano i koło południa.Potem już nie. Sądzę, że nic się nie stanie jak weźmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claire87
Witam wszytkich ja nie pale od 1 stycznia :D przytylam 5 kilo nigdy nie lubiłam slodyczy ale teraz mam straszne napady nie moge sie opanowac jadam po nocach koszmar. Wyostrzyl mi sie smak i zapach. Najbardziej jestem dumna z tego ze potrafie sie powstrzymac od palenia nawet jak jestem w knajpie . Nastepnego dnia czuje sie wspaniale....... Dziewczyny rzucajcie naprawde warto .Paliłam 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claire87
Witam wszytkich ja nie pale od 1 stycznia :D przytylam 5 kilo nigdy nie lubiłam slodyczy ale teraz mam straszne napady nie moge sie opanowac jadam po nocach koszmar. Wyostrzyl mi sie smak i zapach. Najbardziej jestem dumna z tego ze potrafie sie powstrzymac od palenia nawet jak jestem w knajpie . Nastepnego dnia czuje sie wspaniale....... Dziewczyny rzucajcie naprawde warto .Paliłam 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj puściutko. A co z weteranami tego topicu? złośliwiec, sądny dzień, 30-tka z Gdańska, julka85 gdzie się podziewacie? wesprzyjcie nas pozytywnym słówkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×