Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

czesc wszystkim:) caly dzien gonilam...nie mialam nawet czasu zajzec.... oczywiscie dla wszystkich stawiam szampana.... Neri...dzieki za pamiec🌻 pozdrawiam wszystkich pachnaco:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna jesteś okropna.Idziesz po zwolnienie.Jesteś podejrzana?????;) 🌻 Kasia krwotoki z nosa nie od tabexu.Osłabienie, zapowiedz choroby.Ma to mój syn i 9 letni wnuk.Nie używają tabexu.🌻;) Złośliwiec piecholka nie ma dosyć marszobiegów.:):classic_cool:🌻 Kaaja jesteś bardzo wielka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Miłego wieczoru wszystkim[😘😘😘 Aram🌻🌻🌻 Tartina😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3...moze faktycznie to po tabexie....a o potworku wogole nie mysl:) i dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola i się mylisz nie ide po zwolnienie,juz mnie igły kłuja w d...więc w weekend do szkoły a od poniedziałku do pracy bo zwarjuję???:)) A o 17ej wizyta u alergologa....:classic_cool: Dla wszystkich pachnącego wieczorku🌻❤️😘🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem sama juz od czego to jest. Ból głowy mi już przeszedł i jak teraz sprawdzałam to już tez nie mam grudek krwi. marjola mówisz że to osłabienie? Ale pare minut temu miałam realną myśl że muszę iśc po papierosy bo mi sie skończyły. To był ułamek sekundy ale jakby naprawde tak było. Sny też mam takie jak prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
witam dzisiaj miałam cięzki dzień i jestem raczej nastawiona pesymistycznie ale co tam zobaczymy wszystkim dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia syn i wnuk to mają.Wnuk 9 lat nie pali. To może być zapowiedż choroby[grypa, katar,kaszel, grypopochodne] osłabienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz racje Marjola. Mi nie śnią się papierosy, tylko inne głupoty, ale bardzo realnie, sny jakby były prawdziwe. grudniówka idź najlepiej spać, zły dzień minie, jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ NIE PALIMY ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ witam i melduje sie BP Nie palę już 99 dni (+ 12g51m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 2189. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 17g27m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 766,42 zł! słuchajcie jutro 100 dni BP już dostałam prezent moja waga samoistnie bez diety spadla o 1 kg. oby tak dalej... od trzech dni tak sie utrzymuje. codziennie rano staje na wadze i sprawdzam czy to prawda a,, babskie dni ,,przedemną czyli naprawde schudłam pozdrawiam wszystkich bywalców topiku !!!!!♥ ♥ ♥ ♥ ♥ jestem z Wami na bieząco ale nie mam czasu pisać Kasiu zadbaj o siebie; ciśnienie, morfologia ale nie pal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu ----> moja córa rocznik 1998 :D IV kl. nauki od groma :( jak se pomyślę że to już końcówka ferii to ....ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella1962 gratulacje 100 dni pachnących życze Ci aby tych setek przybywało 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 aniub mój syn jeszcze czeka na ferie a jest w 6 klasie tak więc też ma dużo nauki i jeszcze wybór gimnazjum aj a teraz zapraszam na kawkę Bardzo ładnie pachnie Tak wiec pobutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Aga dzięki za kawę.Bardzo chętnie się napiję. Bella1962 jesteś wielka 100 dni.Gratulacje Ojejkujejku Następna lubilatka. 2 m-ce. gratulacje Obyście już zawsze były pachnące.🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ferie dopiero od 16.02.Wielkopolska. Jakie Wy jesteście młode.Pamiętajcie 🌻już nigdy i zawsze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle poważnie
Poczytałam trochę topik,też chcę rzuciać,próbowałam wielokrotnie,chyba jednak mało zdecydowanie. Tym razem chcę spróbować z tabexem,wcześniej były gumy. Może ktoś napisze czy wystąpiły u niego któreś z objawów zażywania tego specyfiku?Mam 50 lat , młoda już nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku dla Ciebie moje wielkie gratulacje dwa miesiące to już jest dużo czasu Pachniej już zawsze 🌻🌻🌻🌻🌻 Marjola Ty jak ja wielkopolska czyli ferie na samym końcu Mój syn w poniedziałek sie pytał mnie czemu przestałam w końcu palić Czemu tak długo zwlekałam itp Była rozmowa poważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - Ty jak zawsze najbardziej poranny ptaszek ;) Dzisiaj ja stawiam kawę - już się zaparzyła ;)) a do tego cieplutka szarlotka - częstujcie się - jest cała blacha i wino mołdawskie - takie wczoraj kupiłam - nawet dobre :) szampan i tort będzie na 100-dniówkę proszę wstawać i częstować się 😘 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku szarlotka pyszna Uwielbiam to ciasto kawka również smakuje wyśmienicie JA kawy pije dużo tak więc bardzo sie ciesze że postawiłaś :D Winko zostawie na potem bo zaraz autkiem musze jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nadmiar kawy wypłukuje magnez.Więc nie przesadzajcie z kawą.Pozdrawiam.Ojejkujejku Twoja kawa też jest dobra. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę poważnie - przestałam palić wspomagając się tabexe. Nic się nie działo. Jedynie sny są bardzo realne i nawet przyjemne. Jestem starsza od Ciebie. Nie palę od 5,01.09. Jak widać można .Zapraszam na pokład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam się wcześniej \"mysle poważnie\" marjola dziękuję z odpowiedź.Chcę zacząć od niedzieli,tabletki kupiłam juz kiedys i czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50mam - na początku brałam zgodnie z instrukcją.Czyli paliłam i brałam tabex.Przestałam palić w poniedziałek o 8.15. Gdzieś po drodze się potknęłam.Podniosłam się jednak błyskawicznie.Nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem brałam wg potrzeby.Starałam się zachować jak największe przerwy między tabletkami. Ja nie miałam żadnych efektów ubocznych. 50mam dasz radę. Ja dałam radę, taki zatwardziały palacz, to Ty też sobie poradzisz. Czytaj topik i pisz. To pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella, ojejkujejku gratulacje. 50mam witaj w gronie. Wszystkim życzę udanego i pachnącego dnia i uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×