Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Hej,Marjolu-ogromne gratulacje dla Ciebie-dziś masz równo 4 tygodnie BP-jesteś WIELKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono BP :D :D nie palimy :D nie palimy:D nie palimy :D nie palimy :D marjola53 🌼 :D 🌼 🖐️ 🌼 :D 🌼 neri 11 🌼 na razie bo idę na marszobieg ze swoją psinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri dziękuję😘:classic_cool:😘 Złosliwiec.Przyjemności na spacerze.🖐️ Pamiętajcie chcecie podwyżki : przestańcie palić. Są to słowa Aksamitki(chyba).Pozdrawioam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewacie? Aram..... dalej.Przyłącz się .Zapraszamy. Pewnie nas czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram przepraszam. Nie powinnam tak naciskać. Na mnie to działało odwrotnie. Już nie będę.🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola może aram nas podczytuje po cichu i za kilka dni dołaczy Będzie nam miło aram czekamy na Ciebie\' ja wróciłam teraz z basenu Poszłąm z synem popływaliśmy a potem hm poszliśmy do MD Ja loda i frytki wciągłam to jest to najpierw ruch potem obżarstwo :D Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga co sobie będziesz żałować.Też lubię jeść.Zawsze lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłem z marszobiegu i się trochę dotleniłem :D też lubię jeść :D też sobie pojadłem babki ziemniaczanej :D teraz popijam sobie kawusię a co tam będę sobie żałował dobre było 🌼 nie palimy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dola i popijam sobie dla poprawy nastroju adwocata wypala mi gardlo ale humor powoli sie poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Advokat jest ciężko strawny.Wolę spirytus.Rozrobiony z czarną porzeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagrzeszyłam dzisiaj. nie palimy, damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupułam paczkę fajek. jakiś głupi odruch w sklepie. nie paliłam. paczkę wyrzuciłam, ale mam wyrzuty że wydałam na to świństwo kase. ja naprawde muszę zacząć brac tabex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palimy to na chuj kupujesz??nie masz na co kasy wydawac??kup se adwocata lepiej ci zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to na co czekasz bieg po tabex szybki a na fajki masz racje szkoda kasy no i dziś adwokat sie popija Kurcze a ja tylko herbatkę spijam Noo na wspólnej sie zaczyna oglądamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga też oglądam Na Wspólnej.Mam wnuka pewnie nie będę dalej oglądać.Chyba jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabex mam. juz wzięłam. sama nie wiem po co kupiłam. ja bez tabexu to naprawde mam głupie myśli. może to placebo, ale grunt że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ważne,że pomaga. Powodzenia, ja muszę się zająć wnukiem. W przeciwieństwie do Was mam swoje lata i wnuka. Dlatego nie palę.Swoje już wypaliłam.Pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
A ja jeszcze raz proszę o rady i wspomożenie moich wysiłków. Zawsze to łatwiej rzucać w towarzystwie niż samej. Na razie wymyśliłam sobie, że moje problemy ze spaniem to objaw odstawienia fajek (paliłam ok. 30 dziennie) i zakupiłam sobie ziołowy preparat na oczyszczenie organizmu z toksyn. Z plastrem na ramieniu nie chce mi się naprawdę palić, ale te skutki uboczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażko - ja myślę że bezsennośc to może przez ten plaster ?????? nie wiem na każdego pewnie inaczej działa odstawienie fajek, ale na mnie działało wręcz odwrotnie do Twojej sytuacji - bo ja mogłam spac i spac i wstawac sie rano nie chciało :P zresztą na początku rzucania to najchętniej przesypiałabym całą dobę hehe byleby dni leciały :D :P ja też mam dziś mega doła :( nic nie idzie po mojej myśli tylko wiecznie pod górkę :(:( ale myślę o pecie nic a nic na szczęście....bo jeszcze by mi teraz brakowało do szczęścia się złamac i zapalic :(:(:( nieee nieeee to mi nie grozi !!!!! ech................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc oczywiście że "NIE myślę o pecie nic a nic "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Ania głowa do góry będzie dobrze. Zapraszam na kawę.Dla chętnych śmietanka. Pachniemy i nie palimy. Miłego dnia wszystkim .Oczywiście BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola to ja poprosze o kawke ale bez cukru i śmietanki Ania B masz racje my nie palimy my pachniemy sądny dzień wita Cie piękny mroźny poranek Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×