Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Grażka ja nie zapaliłam. Papierosy mam cały czas na widoku. Tragedia by była gdybym ich nie miała.Każdy ma swoje metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 ja bym nie mogła mieć fajek w domku pewnie bym zapaliła Masz WIELKĄ silną wolę i tak trzymaj Podziwiam cie Dziś była u mnie koleżanka i zapaliła mi w kuchni Cały czas czuje ą fajke a domek wywietrzyłam Wiem jak wcześneij u mnie w domu śmierdziało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Wróciłam niedawno z rodzinnej imprezy, gdzie było 17 osób. Nikt z towarzystwa nie pali tylko ja i mój M. Obciach na całego. Czarne owce jesteśmy:( I co tu zrobić z tym fantem? Wiadomo - nie palić, ale jak to zrobić??? Pozdrawiam wszystkich niepalących i zazdroszczę Wam. Dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ksiazke allena carra
"Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie". do znalezienia w formacie pdf w necie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Co do posiadania fajek w domu to też mam "zadołowaną" paczkę moich ulubionych niebieskich Marsów. Leżą sobie spokojnie nie ruszane już całe trzy tygodnie. Nigdy nie wiadomo, w którym momencie mogą byc potrzebne. Szczególnie, że w tej chwili tak mi się porobiło, że nic na "P" Nie palę, nie mogę nawet pół drinka, a na to trzecie po operacji w ogóle nie mam ochoty. Ale jak poczuję się pewniej to wyrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się BP. Aram po prostu nie pal. Mój znajomy powiedzial mi że chociażby nie wiem co się działo trzeba to przetrzymać i nie zapalić. on palił 35 lat po 2 paczki dziennie. nie pali 2 lata i bardzo żałuje że prawdowpodobnie przepalił domek jednorodzinny dla swojej rodziny. Bardzo teraz żałuje że był taki głupi. Powiedział mi że najgorsze były dla niego 2 miesiące a później psychika trochę odpuściła i już dawał sobie radę z myślami i wagą. Mój mąż też się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się pachnąco 😘 ;) fakt jest taki, że Marjola trzyma nas wszystkich w pełnej gotowości 🌻 🌻 🌻 dzięki !!! ja też nie mam fajek w domu, a w pracy jakieś leżą i powiem Wam, że kto tylko się napatoczy, to rozczęstowuję, bo jednak kuszą ;( dziś właśnie mi zameldowała koleżanka o nieudanej próbie rzucania :(, jest zdołowana, ale wierzę, że następnym (a może jeszcze następnym...) razem się jej uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie pachnąco..... Oto mój bilansik.... Nie palę już 30 dni (+ 01g21m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 901. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 21g18m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 324,60 zł! Dziś okrągla sumka.Jutro po pracy stawiam kawę i ciacho. ps.Papierosów niemam w domu ani niczego potrzebnego do tego nałogu np.popielniczka,zapalniczka,zapałki i wszelkie podpałki... Pozdrawiam i życzę pachnącej nocy oraz kolorowych snów,ja spadam do wyrka bo jutro o 4:00 pobudka:( Dla wszystkich nie palących🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna04 GRatulacje życze by tych 30 było wiele Byś zawsze byłą pachnąca 🌻🌻👄👄👄🌻🌻 Zapraszam na kawke już zrobiona czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie w ten kolejny pachnący dzień. Zapraszam na kawę.Swieżo zaparzona . Miłego dnia wszystkich. 🌻😘 Nie palimy 😘🌻 Madziuchna gratuluję 30 dni,🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Witam marjola53🌻 jestem, jestem tylko wczoraj jakoś tak mi zleciało ale dzisiejsza kawka niepowiem pyszna mniam mnia , melduję się pachnąco oczywiście :) wszystkim życzę miłego dnia BP madziuchna🌻 gratulacje i ja już sie nie moge doczekać moich 30 dni he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj..
A ja tu byłam kilka tygodni temu, niestety jako palaczka, ale dzisiaj jest u mnie drugi dzień bez papierosa, na razie powstrzymuję euforię, bo wiem , że to wsystko jeszcze takie niepewne. Baaaardzo potrzebuję waszego topiku. Razem ze mną rzuca mój mąż, kurde, jest nie do wytrzymania, przy nim w niektórych momentach zapominam o sobie, i że ja też walczę z głodem. On ma wręcz objawy somatyczne, wczoraj trząsł sie jak galareta, robiło mu się słabo, dzisiaj bez kija do niego nie podejdź, dla mnie to jest jeszcze większa motywacja, żeby to rzucić. Proszę powiedzcie, że będzie dobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
ajajaj słuchaj u mnie też 2 dzień bp bo niestety musiałam wyzerować licznik, będzie dobrze ja też chodze cała spieta i ogólnie nie lubie tego uczucia ale co tam damy radę;) zamelduje sie wieczorkiem bo uciekam do pracy pa pa NIE PALIMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj biore regularnie tabex,w sobote zapominalam. Jest tragicznie,najgorzej rano,wypalilam juz kilka . Jutro chce wyjechac z domu bez wypalania papierosa,nie wiem czy sie uda.Planuje na piatek calkowite rzucenie ,zalamana jestem soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ja zamiast kawy yerbka z miętą cedronem i burito:). Ach pączka bym zjadła:)! Napewno dziś sobie kupię:)! Olejmy te kilogramy;)! Grażka co Ty piszesz?? \"Nigdy niewiadomo kiedy mogą być potrzebne\", to znaczy że chcesz w pewnym momencie zapalić?? Jak coś nie tak pójdzie?? Wyrzuć je ale mi to natentychmiast:D! Ja swoje spaliłam w piecu jak miałam:)! My jesteśmy wolne a Ty myślisz o nich, że \"gdzieś tam leżą w razie..\" Buziaki kochane pachnące:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, melduje się: 🌻 Nie palę już 112 dni (+ 03g00m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 4485. Będę żyć dłużej o 34 dni (+ 06g15m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 018,25 zł! 🌻 Pozdrawiam wszystkich mi znanych i nowych:) ps: ja już chyba \"jestem wolna\" nic mnie nie ciągnie.....nadal biegam, nie stosuje żadnej diety, jem ile chce i nie tyje bo biegam, chyba miałam depresje, ale już jest lepiej:). Przyznaje ze nie było mi łatwo rzucić, bo kochałam papierosy.... pamiętam jak na śniadanie dochodziłam przy jednej kawie do 9 smrodków...... Warto było rzucić, na poważnie powiem że nie żałuje:), jestem z siebie dumna...Mam jeszcze tylko jeden mały odruch, że jak coś mi nie wychodzi to zwalam wine na to że nie palę, ale potem wiem że to nie jest wina nie palenia tylko mojej jakiejś tam sprawy.....;) pozdrawiam Leloof pozdrawiam, dostałam 5 z naszej wspólnej pracy;)dzięki za pomoc:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek minie ROK!!!!!! jak nie palę:) bardzo Wam dziekuje i zycze powodzenia w dalszej walce z tym śmierdzącym nałogiem :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażka mi mały drink nie przeszkadza.Ważne,że dajesz radę.🌻 kasia 3 ja może nie domek , ale mieszkanie na pewno.Wstyd jak byk. Głupich nie sieją sami się rodzą.Może jeszcze co nie co zaoszczędzę.😘 ojejkujejku u mnie leży wszystko.Cały arsenał.Jak bym cały czas paliła. Może ja jaka masochistka.;)🌻 Madziuchna jeszcze raz wszystkiego dobrego.Czekamy na słodkie i kawę❤️ Palaczka aga ranny ptaszek z Ciebie,😘.Dobra jest ta Twoja kawa.🌻 grudniówka przeleci, przeleci.Tobie będziemy też gratulować 30 dni bez śmierdzieli.🌻 ajajaj ja też rzucałam razem z mężem.Nie pozabijaliśmy się.Wy też dacie radę.😘 50mam dasz radę.Ja przez te cztery dni raczej nie paliłam mniej. Wyjazd na pewno nie zaszkodzi. Trzymam kciuki.🌻 ja-ka madziuchna stawia za 30 dni BP.Nic nie musimy kupować. O ile dobrze pamiętam kawę zastąpiłaś yerba.🌻 30 stka z Gdańska masz prawie 4 m.ce BP. Mam nadzieję,że ja wtedy też będę wolna.😘 Wiem, że tak będzie.:) Pani Sędzina tylko pogratulować.Możesz być z siebie dumna.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×