Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

zapraszam wszystkich na wielki torcik, szarlotke, lody winko piwko i co chcecie jeszcze Dziś mija mi 100 dni Kurcze to moje pierwsze 100 dni pachnące Jak ja sie ciesze z tych dni Wiem że bez Was by ich nie było Dlatego częstujcie sie Zmieniłam tez pseudonim( ojejkujejku posłuchałam sie Ciebie :D) z palaczki na pachnąca i chce by zawsze zostało pchnąca aga palaczka myśle że już nie wróci wklejam mój bilansik Nie palę już 100 dni (+ 00g00m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 2600. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 20g40m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 916,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no to jest wynik twoje zdrowko pachnaca ale szmalu zaoszczedzilas ;) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie palę :D Od 19 stycznia tylko jedna wpadka. 🌼🌼🌼🌼 Nie pomyślałam o liczniku Trzymam za was kciuki a wy trzymajcie za mnie. Jeszcze się odezwę. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PACHNĄCA Aga ;) i to jest to !!! piję kawę, jem ciasto - 100 dni - moje gratulacje - tak trzymać !!!!- 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌻 moje gratulacje :) i wszystkich następnych pachnących dni życzę :) 🌻 ja melduję się nadal pachnąca... jak już pisałam - NIE DAM SIĘ!!!!! ale kiedy u mnie stuknie też ta studniówka???? Bo stuknie...zaparłam się i koniec. miłej reszty dzionka życzę Wszystkim rzadko się odzywam, ale strasznie zapracowana jestem zarówno w pracy jak i w domu. Ale to dobrze bo przynajmniej nie myślę o śmierdzielu...hihi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌼 z okazji 100u dniówki BP wznoszę toast lampka winka STO LAT STO LAT STO LAT życzę Ci wszystkiego naj naj naj lepszego i nigdy więcej śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Pachnąco Pachnąca Aga GRATULUJE ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 100 Dni BP ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ to już piękny wynik no i wreszcie nowy nick My naprawde pachniemy ....dla mnie to szok teraz jak mijam palącą osobe ...jak ja moglam nie czuć tego ....nie chcę tak śmierdzieć...nigdy więcej i jeszcze na dodatek paliłam zimą w domu...rozumiem teraz dlaczego niepalący przyszły zięć nie chciał zostawiać kurtki na wieszaku w przedpokoju tylko zabierał do pokoju córki ( niepalącej) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 59 dni (+ 00g04m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 354. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 16g54m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 123,90 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko ostatnio pisze ale zagladam i czytam chociazniemysle juz tak o paleniu .idzie mi coraz lepiej i jestem szczesliwa ze podjelam taka decyzje. pozdrawiam wszystkich:) Nie palę już 12 dni (+ 03g23m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 145. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 02g42m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 50,99 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylabym swinia gdybym i ja nie zlozyla ci agus studniowkowych gratulacji :) wiec przyjmij najserdeczniejsze gratulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Ago wznoszę toast za Twoje sto dni BP,pozostań na zawsze wierna swojemu nowemu nickowi🌻torcik wyśmienity,szarlotka też🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
dobry wieczor pozdrawiam wszystkich 🖐️.Pachnaca Aga gratuluje wyniku 🌻🌻🌻.Zlosliwiec dla Ciebie graba 🖐️.Dzis mija 70 dni jak nie pale i mimo tego ze mam jakis ciezki okres to sie nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga gratuluję tych stu dni.🌻Jesteś wielka:classic_cool: Mam nadzieję, że załapałam się na torcik i szampan. Y nadstawię i sobie naleję. Agunia tak trzymać i nigdy więcej śmierdziela.:D Ja się trzymam.Mam tylko trudny okres.Na pewno sobie poradzę.:) Pozdrawiam wszystkich pachnących i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedrek 🖐️ Nie wiem czy oto chodzi, ale mnie też ostatnio prześladuje śmierdziel:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Marjola 53 ale mimo wszystko musimy sie trzymac kiedys przeciez bedzie lepiej .Dzis jeden taki mowil mi ze i tak wroce do nalogu ale ja jestem uparty a pozatym nie zrobie mu takiej satysfakcji .Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Agnieszko :) i ja Gratuluję Studnióweczki :):):) melduję że : Nie palę już 195 dni (+ 23g42m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 7839. Będę żyć dłużej o 59 dni (+ 21g14m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 743,82 zł! :D buziaczki dla Wszystkich moich topikowych przyjaciół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - moje gratulacje:) 🌻 Trzymaj tak dalej:) 🌻 Czy ja kiedyś też będę miała swoją studniówkę? Pozdrawiam i buziaczki przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochani Myśle że zawsze będę pachnieć z Wami to musi sie udać Moj syn sie cieszy że w domku nie śmierdzi Jak to on powiedział rodzice zmądrzeli bo palić przestali śmierdziel będzie przypominal o sobie coraz mniej Ja mam dni ze wcale nie myśle o nim a jak mam kryzys to włączam liczniczek i te cyferki mi pomagają Miłego wieczrku i trzymajcie sie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 będziesz mała studnówke ja w ciebie wierze musisz dojrzeć do decyzji a z tego co wiem to już 3 dni miałaś tak wieć nastpnym razem będzie już koniec raz na zawsze i będziesz pachnieć Ja polecem biorezonans nam pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedrek30 na pewno do nałogu nie wrócimy. Przecież nie mamy do czego wracać.My nie palimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Marjola 53 i tak wlasnie bedzie jeszcze troche i my bedziemy swietowac studniowke :).Aram55 mysle ze jeszcze troche i "poczujesz sile i czas" ja przynajmniej tak mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram 55 - Zbieraj siły a któregoś dnia zgasisz papierosa i powiesz DOŚĆ my tu czekamy na Ciebie i będziemy Cie wspierać Sama nie mogę w to uwierzyc że : Nie palę już 138 dni (+ 12g50m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 3047. Będę żyć dłużej o 23 dni (+ 06g45m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 066,72 zł! Jędrek -ktoś Ci po prostu zazdrości że uwolniłeś sie od śmierdziela jesteś Wielki i wreszcie Wolny ...i bogatszy NIE PALIMY ....pozdrawiam wszystkich aniu B jeszcze kilka dni i 200 dni BP... już Ci Gratuluję.....♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochani, że wierzycie we mnie:)🌻 Mam nadzieję, ze nie zawiodę. Próbuję, może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawkę u mnie pada deszcz Ojejkujejku gratulacje bo dziś u Ciebie studniówka (chyba dobrze pamiętam) 🌻👄🌻 miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez papierocha kolejny dzień zaczyna się :) Jak miło . Chociaż na dworze plucha i zimnawo to az życ się chce. Miłego dzionka wszystkim w walce z paskudnym smierdzielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ojejkujejku 🌼 gratuluję 100 dni BP 100 LAT!!! 100 LAT!!! 100 LAT!!! :D nigdy więcej śmierdziela 🌼 🌼 🌼 pachnąca aga 🌼 marjola 53 🌼 Jola388 🌼 pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego dnia BP :D 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnące grono:) u mnie słoneczko widać gdzies tam za chmurami, ale pewnie zaraz się schowa. Marjola, co sie z Tobą dzieje? 🌻 Miłego dnia życzę wszystkim 🌻 Byle do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcu dziękuję i wzajemnie:) Chyba jesteś na zwolnieniu teraz? A jak Twoje zdrówko? mam nadzieję, ze dobrze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×