Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

jeszcze niedawno bylo zero a teraz juz Nie palę już 16 dni (+ 02g18m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 193. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 11g24m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 67,60 zł! pozdrawiam wszystkich pachnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemaskali
Witam wszystkich. Nie palę 50 dni :). Wróciłem dziś z 4 dniowego pobytu w szpitalu (operacja przegrody nosa) wszystko w porządku, ale wiecie co?...na odziale był zakaz palenia. Cieszyłem się że nie palę bo pewnie bym szukał miejsca do zafajczenia a tak nie musiałem szukać :). Był jeden pan co się ukrywał w kiblu...współczułem mu. A z noskiem wszystko w porządku...oddycham już nim "całą gębą" :):):)...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena111 -------> masz rację, przepraszam:) fajnie, że jesteście, kochani moi pachnący 🌼 a faja smutkom nie pomoże w żaden sposób; były kiedyś nawet takie badania, że palenie nie tylko nie zmniejsza, ale samo powoduje dodatkowy stres - i po co nam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie 🌼 zuch dziewczynka 🌼 masz nas a my mamy ciebie i nawzajem będziemy się wspierać bo nie palić to jest coś pięknego :D trzymam za ciebie kciuki 🌼 nie palimy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwcu, dzięki ❤️ - ciekawe,czy mi się uda ta ikonka... wieczór do bani,znajoma mnie wystawiła do wiatru :( buuu... fajnie, że jest ten topik, licznik niepalenia, itd - bo nawet mi nie przyszło do głowy, żeby skoczyć po papierosy;) tylko się zalałam łzami i piję kakao...:) oj, rozchwiana psychicznie jestem jak tancerka na trapezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Zapowiada się ładny dzień. Oczywiście NIE PALIMY:D Kawa zrobiona.Zapraszam.🌻 Miłego dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona BP marjola53 🌼 kawy chętnie się napiję BP :D 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na pachnącej kawce:-) Dzisiaj 27 dzień BP 🌻:-) Miłej slonecznej pachnącej soboty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez sie melduje pachnaco. dzisiaj ciezki dzien przede mna. najpierw mam rozamowe o prace a pozniej musze zrobic torta ciasto i salatke na jutrzejsza impreze:P pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze Nie palę już 16 dni (+ 20g22m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 202. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 13g04m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 70,76 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dzisiaj chyba na rzucenie nie??:D wcvzoraj w nocy to z faja w lozku przed snem wymyslilem a tereaz sie juz stresuje przy zielonce hehehe milego dnia wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jak zwykle gwarno od rana i pachnie kawą ;) Już kilka miesięcy temu rok nie paliłam, może teraz się uda tak... do końca świata??? Nie wiem czemu nam tak to zaprząta główki- skoro BEZ jest pachnąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja standardowo kawy sie nie napije z tydzien bo jak bym ja tylko teraz poczul to juz lipa,koniec:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam wogóle u Ciebie słychać? Slyszałam, że wybierasz się do Amsterdamu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoko nawet cieplo sie robi deprecha znika:D wyjezdzam w smingusa i ciesze sie bardzo spelni sie moich z siedem marzen naraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj dostalam kurwicy z nerwica przez bylego i w nocy mi sie snilo ze kupilam paczke linkow mentolowych i palilam ze smakiem a potem jak paczka chylila sie ku koncowi to mialam moralniaka i zastanawialam sie jak wam o tym powiedziec,jak wyzerowac licznik,jak tu znowu sie meczyc buuu ale na szczescie to tylko zly sen, nigdzie nie bylo sladu po fajkach.masakra nie palic rok,ponad rok i jeszcze takie sny miec ;/ witaj lelofek ciesze sie ze do nas wrociles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie to zapukalem chyba tylko... ciezko kurna jest:( te chore mysli juz mnie atakuje boze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Sądny Dzień🌼, Ty to masz jazdy z tym byłym. Szkoda, że masz ciągle ten przymusowy kontakt z nim:-o Ukatrupić go będzie trzeba raz a dobrze. Daj zlecenie jakimś gangsterą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pachnąca Aga 🌻 Złośliwec🖐️ Lena111🌻 Aurelka1988🌻 Leloof🖐️ Biuralistka🌻 musi się udać🌻 Julka85🌻 Sadny dzien🌻 Sny nic nie znaczą, a że prześladują.Trudno i tak damy radę🌻♥ Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzien może podesłać chłopców co by zrobili z nim porządek.Jestem obca nikt się nie domyśli.Będziesz mieć wreszcie spokój.Mój wyjechał do Stanów.Dziecko nie miało kontaktu ale ja miałam święty spokój.Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temu to i stany za blisko,w kosmos go kuzwa swira ;/ ale wiecie co juz chyba az tak mnie to nie rusza bo spalam cala noc tylko ze fajki mi sie snily.ciekawe tylko czemu mentolowe linki jak ja palilam linki ale czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w lodowce na wieczorek piwko mi sie chlodzi :) w domku posprzatane,jak juz sie poumywamy ladnie zmyjemy brudy dnia to zasiade przed telewizorkiem z piwkiem w rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani. jak sie trzymacie. ja kiepsko. nic nie pomaga i ciągnie jak cholera. do tego apetyt wilczy i 3+ kg. jestem załamana. czemu to mnie dopada po 2 tygodniach a nie od razu. to dziwne. mam nawet fajkę która wzięłam od sąsiadki. nie wiem czy dam rade. wiem, wiem tłumacze sobie co mi da ten jeden, ale to podświadomość szepcze coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski, cukiereczki, ciasteczka dla wszystkich:) ja już po basenie, angielskim, z baaaardzo dobrą kawą i napoleonką:) Pachnąca Aga ❤️ Złośliwec ❤️ Lena111 ❤️ Aurelka1988 ❤️ Leloof ❤️ Biuralistka musi się udać ❤️ Julka85 ❤️ Sadny dzien ❤️ marjola53 ❤️ wczoraj, po raz pierwszy od rzucenia, przyszło mi do głowy, że PALENIE JEST FAJNE i że tęsknie :( może dlatego, że rozmawiałam przez telefon z palącą akurat przyjaciółką? trzeba by oswoić z niepaleniem różne sytuacje, w których zawsze paliłam - może pomoże? ale to dopiero na wielkanocnym urlopie... Leloof - zazdroszczę tego Amsterdamu...:( też bym się chętnie wybrała w tamte strony, ale to dopiero latem - Amsterdam i okolice też trzeba będzie oswoić z niepaleniem:) papierosów, oczywiście;) sadny dzien------> a może spróbuj rzucać NAJGORSZĄ NA ŚWIECIE KLĄTWĘ?;) mało elegancka, ale poprawia nastrój o wiele bardziej, niż palenie :) brzmi po prostu: \"żeby mu nie stawał!\" :) polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha sądny dzien mnie tez sie tak kiedys śniło:), że zastanawiałam się co Wam powiem:D albo naściemniam że nie zapaliłam:D. A widzisz my tu nawet w snach czuwamy;)! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całe grono pachnące...Wpadłam na chwileczkę by zostawić swój ślad...🌻oto bilansik🌻 Nie palę już 70 dni (+ 21g37m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 2127. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 05g57m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 765,73 zł! Gdy wróce zapraszam na torcik i kawkę,teraz umnie życie gorące...wyjazd goni wyjazd,praca i ukrop nauki przed egzaminami oraz pisanie prac...:( niewiem czy nadąże za wszystkim... Leloof-dobrze że jestes z Nami.Wchodz bez pukania,drzwi dla Ciebie są otwarte...🌻Amsterdam ciekawa przygoda z chęcią zostawiła bym wszystko i pojechała odpocząć...:) sądny dzień-dobrze że to tylko był sen,(dziś moja nauczycielka od psychologii powiedziala-że faceci to mało inteligentni człeki i banda fiutów-ha,ha,)popieram ją....nigdy ich nie zrozumiemy a oni nas.... Nauczycielka poleca książkę\"Nowa psychologia kobiety.Podejście feministyczne\"-Ellym Kaschak.(prawdopodobnie dobra książka,która mówi jak zrozumieć mężczyznę itd.-moża ktoś czytał z Was ją?) mariolka-🌼dla Ciebie dobry duszku... I całuję 👄oraz pozdrawwiam resztę pachnącego grona,dla każdego z Was🌻 3majcie się cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×