Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ja juz albo dopiero 8 dni BP jesli chodzi o jedzenie to staram sie przestrzegac dietki proteinowej i nawet w zeszłym tygodniu schudłam 2 kg ale tez miewam akcje typu musze natychmiast cos zjesc ;) mam nadzieje ze przyjdzie wiosna i zaczne wiecej sie ruszac bo narazie to takie raczkowanie biegi co kilka dni czasem rower czasem kaseta z cwiczeniami w domku ale nic systematycnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam cos strasznego rozmawialam dzis z panem ktory w walentynki mial 21 lat jak nie pali i wiecie co mi powiedzial??ze nadal ma takie chwile ze go nachodzi chec zapalenia ;/ masakra jakas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam jakie sa objawy odstawienia nalogu papierosowego oprocz oczywiscie tych pozytywnych bo od dwoch dni wieczorem jest mi slabo, goraco, czuje sie jakbym miala zemdlec i trzesa mi sie rece. nie chce mi sie az tak bardzo palic i zastanawiam sie czy to moj organizm sie oczyszcza z tytoniu:) czy to wynika z czegos innego. pozdrawiam wszystkich i melduje z duma ze Nie palę już 6 dni (+ 02g01m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 73. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 13g23m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 25,55 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzien nie strasz.Może nie będzie tak żle.Kiedyś nie było internetu.Teraz jest i mamy tu swoje grono wspierających się osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelka to na pewno organizm wywala tę truciznę.Za młoda jesteś na co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzień -----> za 21 lat to fajki mogą już zupełnie zniknąć ze sklepów ;) i będzie to tylko takie odległe retro wspomnienie... ja się staram trzymać w ryzach i zachować rozsądek, tj. nie pozwalać sobie na takie myślenie: ach, jak tęsknię - bo teraz ostatnio, to palenie było dla mnie już obowiązkiem i smutną koniecznością, i już tego nie chcę; zachowałam koło kosza na śmieci nieumytą popielniczkę; taka czyściutka, ładna wygląda tak niewinnie i zachęcająco się kojarzy, a taka użyta ma większy związek z rzeczywistością i po prostu odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Sądny dzien, nie ma co myśleć w przód. Mi się też zdarza myśleć ale to nie jak kiedyś że pomyślę i od razu chce mi się palic i wogóle. Pomyślę, ale jakos nie robi to na mnie wrażenia aczkolwiek mam świadomość że trzeba się pilnować cały czas. To chyba tak jak alkoholik trochę:). Nie ma co się przejmować tylko iść do przodu:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadłąm sie zameldować że pachne tylko osttanio czasu mi brak. Trzymajcie sie dzielnie kochani Złośliwiec co tam u Ciebie spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i melduje sie ze tojuz 64 dni BP.Sadny dzien ja tez podobnie mysle nalogowcem jest sie do konca tyle ze jest jest sie mozna powiedziec wyleczonym i i sie potrafi zapanowac nad soba .Przynajmniej ja tak mam i jesli bym chcial to od jednej fajeczki moge zaczac wszystko od nowa ale po prostu nie chce bo wiem ile mnie to wszystko kosztowalo do tej poty i wiem ze jesli zapale to wszystko pojdzie na marne .Aurelka 88 trzymaj sie dzielnie sam mialem podobnie jesli nie jeszcze gorzej i powiem Ci ze to z czasem mija trzeba po prostu wytrzymac to smierdxiele tak daja znac o sobie ale to mija .Agnie tak trzymaj lepiej robic wszystko inne tylko nie palic :) najbardziej to zazdrosze Ci tych spacerow nad morzem :) a wszystko inne tez bezcenne :)Ja-ka to tak jak piszesz musimy sie pilnowac i trzymac sie tego co sobie postanowilismy :)Marjola 53 dobru duchu trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Marjola mialo byc dobry duchu oczywiscie :)Jedrek cos nie moze dzisiaj zasnac ale to przez ta pelnie chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Zlosliwiec gdzie jestes ?bardzo nam tu wszystkim Ciebie brakuje wszyscy czekamy na Ciebie .:) Leloof a Ty gdzie chlopie sie podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam i..
..mam pytanko: skąd macie ten mądry programik co tak sprytnie oblicza np: Nie palę już X dni (+ 02g01m49s). Ilość niewypalonych papierosów: XX. Będę żyć dłużej o X dni (+ 13g23m10s)! Dałby ktos linka, z góry dzięki. Pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poniedziałku rzucam palenie- czy ktos wie cos na temat urządzenia czary-mary co pomaga rzucic papierosy? bo moja silna wola wcale nie jest taka silna...próbowałam juz nie raz...czy to działa czy tylko wyciąga kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poniedziałku rzucam palenie- czy ktos wie cos na temat urządzenia czary-mary co pomaga rzucic papierosy? bo moja silna wola wcale nie jest taka silna...próbowałam juz nie raz...czy to działa czy tylko wyciąga kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Kaskamaryska z tymi czarami to nie wiem jesli sama chcesz rozstac sie z smierdzielem tojest to mozliwe :) ja sam noie uzywalem zadnych wspomagaczy i juz wiem ze mozna chociaz wcale nie mowie wspomagacze nie pomagaja po po prostu kazdy sposob jest dobry byle tylko nie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że można, ale ja juz próbowałam nie raz i zawsze zanalazł s ejakis powód zeby od nowa palic- albo z radosci, albo ze złości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Poczytalam,pomyslalam i rowniez chce sprobowac :) Pale prawie pol swojego zycia,z poltora roczna przerwa na macierzynstwo,ale wtedy to bylo tak latwe i naturalne jak wyjecie cukierka z ust..a teraz..uff,paskudny nalog! zerkne do Was jutro zycze wszystki duzo wytrwalosci i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Poczytalam,pomyslalam i rowniez chce sprobowac :) Pale prawie pol swojego zycia,z poltora roczna przerwa na macierzynstwo,ale wtedy to bylo tak latwe i naturalne jak wyjecie cukierka z ust..a teraz..uff,paskudny nalog! zerkne do Was jutro zycze wszystkim duzo wytrwalosci i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Kaskamaryska ze zloci to juzwiem ze da sie nie palic sam to sprawdzilem :) a z radosci to nie wiem cos takiego nie zdarza mi sie na co dzien ale mysle ze to tym bardziuej mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Szyszunia ja tez palilem pol swojego zycia ale wreszcie doroslem do tego ze naprwde warto jest rzucic to swinstwo zapraszamy do nas bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 8 dni (+ 20g03m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 88. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 16g11m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 35,34 zł! Każdego dnia wkładam pieniążki do pudełeczka jakież to cudowne uczucie ponieważ już wiem na co przeznaczę kasę, która zaoszczędzę ;) Tylko to mnie w pełni motywuje, ponieważ mam cel. Walczę z tłuszczykiem nadal- zatem wiosna będę szczupłe pachnidełko ;) Dzionek rozpoczęty kawką bez papieroska- jakież to miłe uczucie, życzę Wam wszystkim pachnącego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D 🌻🌻 Pachniemy. Nie palimy 🌻🌻 Aga dzięki za kawę. Jak zwykle pyszna.😘 Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka🌻.Poradzisz sobie ze śmierdzielem.Tłuszczyk przy tym to małe piwo.Pozdrawiam. Złośliwiec trzymamy kciuki.Wracaj.🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! To już trzeci dzień bez nawet jednego zaciagnięcia się tym świństwem. Jestem z siebie bardzo dumna. PO prostu duma mnie rozsadza. Jestem tez przede wszystkim szczęśliwa, że daje radę. Jeszcze kilka tygodni temu, gdyby ktoś powiedział mi, że rzucę wysmiałabym go. No, a teraz . Teraz pachnę . I to dzieki Wam dziewczyny . Tylko kilogramy na mnie włażą od 26 lutego przytyłam 5 kg :( . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam za 2 godzinki bedzie 9 dni bez fajki Nie palę już 8 dni (+ 22g43m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 143. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 02g14m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 58,69 zł! ale to fajne uczucie . no i 60 zł zaoszczedzone ja tez probuje walczyc z kilogramami ale czasem pozwalam sobie na szalenstwo wczoraj wieczorem 6 pierogow łał ale szalenstwo no i jest mi fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×