Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam cieplutko.:D Znowu wieje.:( Kawa czeka zapraszam;) Agnie mam nadzieję, że już lepiej🌻 Ginett34 dasz radę.Też tak siedziałam z mężem na balkonie.Damy radę.🌻 Pachnąca Aga kawy już nie pijesz?🌻 🌻😘 Nie palimy.Pachniemy.😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl we łosach
nie palę od sylwestra i wiecie co -dobrze mi z tym mój małż pali w kotłowni ,na tarasie .kombinuje jak może -ale to tez sukces bo zamiast 2 pak dziennie pali jakiwś pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tekstu powyżej -teraz mam o wiele lepszy węch no i niestety dowiedziałam się że moje dziecko pali -a ma dopiero 16 lat nie wiem co mam z nim zrobić ,mam taką ochotę mu wpird... że mu obiecałam że jeszcze raz poczuję to ma jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ dobra kawa ;) pamiętacie taki skecz? nie wiem, czy to był kabaret Potem, czy Hrabi, czy Jurki... \"Dobra kawa. Tato, kocham Murzyna. - Ależ córko, dobra kawa, to niemożliwe\" - itd; taka parodia telenoweli... ginett -----> sto lat, sto lat, sto lat ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ marjola ---------> no z rana lepiej; strrrrrrrrrasznie się denerwuję, bo jutro mam wystąpienie na takiej mini - ale jednak zawsze: konferencji... nie mogę w nocy spać, itd... no, i wiesz, jak to było: kiedyś, zawsze w takiej chwili się sięgało po śmierdziela... no a teraz nie ma po co sięgnąć... mam nadzieję, że pójdzie ok i kolejna sytuacja zostanie oswojona z niepaleniem (tj. nerwy związane z wystąpieniem publicznym)... ale, dobrze: niemal czuję, jak mi się kalorie od tych nerwów palą :D :D : D miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chłopaki i dziewczynki, dawno mnie tu nie było. Wpadłem sprawdzić jak wam idzie i widze ze chyba dobrze. u mnie to już I\'ve been quit for 174 days + 14h02m41s. Cigarettes not smoked: 3840. Life saved: 29 days + 08h09m37s. Money saved: 1 526,74 zł. pozdrawiam was wszystkich gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) marjola 53 🌻 , Agnie 🌻, misiek 121 🖐️, motyl we włosach 🌻, a dla ginett 34 - gratulacje z powodu studniówki 😘 :) mogę z Wami pobyć na tej kawie??? a jak rano dziś leciałam do pracy, to sobie uświadomiłam, że mogę nawet nie mieć portfela i po drodze może nie być żadnego kiosku - NIE MUSZĘ KUPOWAĆ FAJEK ;)) fajne to jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam być rano wyjątkowo zaspana,:( Ginett gratulacje.🌻🌻🌻.:D Ojejkujejku🌻 Agnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dalej śpie, albo mam kłopoty ze wzrokiem.:( Misiek121🖐️ Dobrze, że się odezwałeś. Motyl we włosach🌻. Dobrze że nie palisz.Poczułaś papierochy u syna.Poradzisz sobie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam marjola 🌼 chętnie napiję się kawy bp:D ginett34 🌼 jesteś wielka 100dni coś pięknego :D wznoszę toast 100LAT!!! 100LAT!!! 100LAT!!! i nigdy więcej śmierdziela chęć zapalenia mija trzeba trochę czasu i cierpliwości ja już nie mam takich myśli żeby zapalić życzę tobie również żebyś i ty doczekała tego dnia wolności BP ojejkujejku 🌼 Agnie 🌼 motyl we włosach 🌼 misiek 121 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam marjola 🌼 chętnie napiję się kawy bp:D ginett34 🌼 jesteś wielka 100dni coś pięknego :D wznoszę toast 100LAT!!! 100LAT!!! 100LAT!!! i nigdy więcej śmierdziela chęć zapalenia mija trzeba trochę czasu i cierpliwości ja już nie mam takich myśli żeby zapalić życzę tobie również żebyś i ty doczekała tego dnia wolności BP ojejkujejku 🌼 Agnie 🌼 motyl we włosach 🌼 misiek 121 🖐️ graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY !wierze ze wam sie uda ,nie poddajcie sie wiem co mowie sama nie pale od 8 wrzesnia 2008 (pol roku bez dymka :) a palilam 13 lat zaczelam w szkole sredniej .Moj problem teraz taki ze przybylo mi z 5 -7 kg i walcze zeby to zrzucic ale niestety lipa .Nie słodze ,nie jem po 18 godz cwicze na steperze i lipa i to mnie martwi bardziej niz te cholerne fajki .Moze wy macie jakies rady ,chetnie sie dostosuje ,a moze jakas nie skomplkowana dietke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY !wierze ze wam sie uda ,nie poddajcie sie wiem co mowie sama nie pale od 8 wrzesnia 2008 (pol roku bez dymka :) a palilam 13 lat zaczelam w szkole sredniej .Moj problem teraz taki ze przybylo mi z 5 -7 kg i walcze zeby to zrzucic ale niestety lipa .Nie słodze ,nie jem po 18 godz cwicze na steperze i lipa i to mnie martwi bardziej niz te cholerne fajki .Moze wy macie jakies rady ,chetnie sie dostosuje ,a moze jakas nie skomplkowana dietke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita22 ---------> może się nie powinnam wypowiadać, bo ja na razie wcinam wszystko jak leci;), ale mi zawsze dobrze na figurę działa, jak odstawiam chleb, ziemniaki, itd; tzn. nigdy nie robiłam tego specjalnie, ale jakoś tak w pewnym momencie po prostu przestałam jeść kanapki (np. pół chleba starcza na jakiś tydzień), ziemniaki gotować (bo mi się nie chciało obierać, a potem czekać, aż się ugotują - zamiast tego do mięsa na obiad np. warzywa na patelnię czy jakieś brokuły, itd.); i jeszcze: niejedzenie masła, margaryny, itp (tzn. jak już kanapka - to posmarowana twarożkiem, pod wędlinę dobrą - pycha - albo: niczym nie smarowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginett34 wszystkiego naj z okazji studniowki :) ale smierdziel tak na dobra sprawe to chyba nigdy nas nie opusci tak calkiem ja ostatnio mialam jazdy snil mi sie w nocy za dnia kusil a to co mnie najbardziej w pionie trzyma to to co ja bym wam powiedziala i jak tu licznik wyzerowac po takim czasie :) ale teraz juz duzo duzo latwiej jest sie oprzec pokusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginet gratulacje wielkie Brawo jesteś dzielna i oby tych studniówek było jak najwięcej ja melduje sie pachnąco Mamusia u mnie była i jakoś czasu nie było Pozdrawiam i miłego dnia siąde potem i poczytam co tu się od soboty działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co.. Olać te kilo:). Mi troche przybyło i wiecie co.. NIGDY takich cycków nie miałam haha;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Pogoda piękna niby.-5 świeci słońce i jest wiatr.:( Slizgawica po wczorajszej śnieżycy:) 30stka z Gdańska u Was dzisiaj jest tak jak u nas było wczoraj:) Zima wróciła:( Kawa czeka zapraszam:D 🌻 NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻 Pozdrawiam i miłego dnia.🖐️ Wczoraj obserwowałam dziewczynę. W jednej ręce papieroch a w drugiej parasol.Ledwie sobie radziła.Był silny wiatr. Cieszyłam się, że mnie to już nie dotyczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola kawa pyszna u mnie mróz ale słoneczka nie ma biało sie zrobiło :( i gdzie ta wiosna Mówili właśnie w pogodzie że ma od piątku sie ocieplić :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę miłego dnia BP :D marjola53 🌼 pachnącą aga 🌼 kawę chętnie wypije :D u mnie zapowiada się piękny dzionek pokazało się słoneczko i jest już +6 🌼 nie palimy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się pachnąca na kawie :) a u nas ZIMA - śnieżyca, ślisko, wiatr - brrrrrrrr :( Marjola, Aga, Złośliwiec - ależ jesteście ranne ptaszki 🌻 pozdrowionka dla wszystkich NASZYCH forumowiczów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco :D Mariola pyszna kawka🌻 ja-ka..taaa ja też mam wieksze cycki:-) ale i boki mi wyszły pachnąca aga🌻 zlosliwiec🌻 ojejkujejku🌻 U mnie piekne sloneczko ale zimno brrrrrrrr..ja chce wiosny!!!!!!! Miłego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam ;)! U nas w Gdańsku podobnie zresztą jak i w całej Polsce zajebiście dużo śniegu. Byłam w niezłym szoku jak odsłoniłam żaluzje i zobaczyłam te białe zaspy;) Na szczęście słoneczko też świeci więc widoka z okna mam pięknego:) Pozdrawiam złośliwiec:classic_cool:,marjolka:classic_cool:, pachnąca aga:classic_cool:ojejkujejku:classic_cool:, lena111:classic_cool:,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! złośliwiec ,marjolka , pachnąca aga ojejkujejku , lena111 , Jolka85 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ jestem już PO skromnej, niedużej - ale jednak KONFERENCJI, na której byłam jednym z prelegentów... emocje takie, że oj.. już od kilku dni... a ja co? NIE PALĘ :) kurczę, gdybym nie rzuciła te 22 dni temu, to przez ostatnie trzy dni wypaliłabym z pięć paczek :) a tak - ani jednego i żyję :) podobno moje wystąpienie całkiem udane, konferencja ogólne - bardzo się wszystkim podobała, także - cała moja firma zadowolona.. eh, jak dobrze, że to już po wszystkim... a za oknem w Szczecinie - piękne słońce i śladowe ilości śniegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie---------- gratuluje udanego wystąpienia na konferencji...wiesz co ja tez zdałam sobie sprawe już pare razy mialam bardzo stresujące chwile obyłam sie bez fajki..i żyje:D Tak sobie myslałam że jak przezyłam takie cięzkie zabeczane dni to gorzej juz chyba byc nie może .....TERAZ MUSI BYC JUZ TYLKO LEPIEJ Milego popoludnia ja dzisiaj znowu się najem ..impreza rodzinna:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×