Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

madziuchna ----> do książki polecanej przez panią psycholog, która twierdzi, że wszyscy faceci to fiutki, itd. radziłabym podchodzić ze spoooooooooorym dystansem ;) dobra taka literatura może być jak człowiek jest wkurzony, zraniony i potrzebuje dodatkowego paliwa, żeby jeszcze się pozłościć;) - ale tak do brania na poważnie - raczej nie :) ludzie są różni: kwadratowi i podłużni, różne kobiety i różne facety;) ja np. jestem pachnąca :) jak wszystkie panie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie no raczej , że z dystansem ale czasami człowiek ma ochotę na taki perfidny chamski żart;) Wiadomo, że wszystkich do jednej kupy wrzucić nie można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie no raczej , że z dystansem ale czasami człowiek ma ochotę na taki perfidny chamski żart;) Wiadomo, że wszystkich do jednej kupy wrzucić nie można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie🌼 a ten basen zawsze masz w soboty? jak sie wogole po nim czujesz? bo ja wlasnie zastanawiam sie czy nie zapisac sie jeszcze na basenik w soboty;) karnet do fitnes clubu juz niedlugo sobie sprawie no i ten basenik kusi mnie. O kursie angielskiego tez mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Witam witam wszystkich razem i każdego z osobna ;) Złośliwczev- szczególne uściski dla Ciebie Nie palę już 97 dni (+ 21g42m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 3916. Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 21g57m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 370,66 zł! Czytam Was codziennie i ciesze się, że przybywa chętnych pożegnać śmierdziela. Dziś rozmawialam przez telefon z moją teściową (może niektórzy pamietają, jak spędzała u mnie święta Bożego Narodzenia - jeszcze jako palacz. Były to początki mojej walki z nałogiem). Dopiero teraz przyznała mi sie, że od miesiąca nie pali!!! Brawo!!! Gdy odjeżdzała, dałam jej w prezencie książkę Alana i... gdy ją przeczytała ( 2 razy;)) rzuciła!!! Po ponad 40 latach!!!Jestem z niej naprawdę dumna. Mój bilans wagowy: 1 m-c +5 kg 2m-c -2 kg (czyli zostało +3) 3 m-c -1 kg (w sumie 2 kg na plusie). Najważniejsze, że zapanowałam nad wzrostem wagi. Do lata planuję zrzucić jeszcze 5 kg. Niech no tylko przyjdzie cieplutka wiosna.. .:ogródek, rower, basen.. (a jak nie, to w przyszłym roku odsysanko :P). Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.:) Na dworze na razie ponuro i jakaś mrzawa leci z nieba:(. Może później będzie lepiej:) Pewnie wszyscy śpią. Jednak kawe zrobię.Niech czeka na chętnych.Zapraszam;) Złośliwiec🖐️ Pachnąca Aga 🌻 Lena111 🌻 Aurelka 🌻 jak tam rozmowa o pracę? Leloof🖐️ zielona herbata zdrowsza od kawy.Wolę jednak kawę.Powodzenia w Amsterdamie. Biuralistka 🌻 na pewno dasz radę. Julka85 🌻 Basen to samo zdrowie.Angielski może się przydać Sadny dzien 🌻mam nadzieję, że nerwy Cię opuściły.Na pewne rzeczy nie mamy po prostu wpływu. Kasia3 🌻 Na pewno się uda.Już tyle nie palisz.Najgorsze za Tobą:) Ja-ka 🌻Masz rację czuwamy zawsze i wszędzie.Trzymamy jeszcze kciuki.:) Madziuchna 🌻 Gratuluję tych 70 dni.Czekam na tort;)Jesteś stale zajęta.Poradzisz sobie ze wszystkim.:D Ginett 🌻Brawo dla teściowej.:)Z wagą na pewno sobie poradzisz.Odsysanie będzie nie potrzebne. Aram 🌻 Co słychać ?Pozdrawiam. Miłego dnia wszystkim.:D 🌻♥ NIE PALIMY. PACHNIEMY. ♥🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dołączę do powitań... 🌼 marjola 🌼 dzięki za pyszniutką kawkę 🌼 zlosliwiec 🌼 witam Cię serdecznie...jak Ty to zrobiłeś że rzuciłeś to świństwo po tylu latach...????? ja wczoraj, aż wstyd się przyznać, znowu wyzerowałam licznik :( coraz mniej nadziei we mnie że wkońcu mi się uda... ale dziś się podnoszę i zaczynam od nowa :) jednak odrobina nadziei dalej się tli chyba... 🌼 🌼 pachnącej niedzieli BP życzę 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemaskali
Witam wszystkich....u mnie 51 dni BP....pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z kawką podczytuje a zaraz na siłownie uciekam z koleżanką;) Gdańsk też dzisiaj jakis nieciekawy jeśli chodzi o pogode.Weekendowy mix pogodowy - wczoraj piękne słoneczko, az miałam ochote nad morze przejść się a dzisiaj pochmurno; Ginet🌼 marjolka🌼złośliwiec🌼famona🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjolka a Ty ile już nie palisz? bo wczoraj odkopałam jakies starsze stronki forum i natknęłam się już wtedy na Twoje wpisy;) Ja miałam o tyle fajną sytuację, że brat po podrzuceniu mu ksiązki Alana Carra też rzucił 2,5 tygodnia po mnie;) I jest czadowo bo mieszkanko w końcu pachnące jest i finansowo tez do przodu jestesmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85:) ja nie palę od 5.01.09 8.15.Po drodze miałam 1 potknięcie. 1.01.09 przestał też palić mm .Było nam łatwiej i raźniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
famona 🌼 witam ****** mogłem nic nie jeść abym miał tylko, co zapalić ****** wiem co przeżywasz bo to przerabiałem przede wszystkim trzeba chcieć ale to na prawdę tak naprawdę od środka że już nigdy nie zapalę przeprowadziłem rozmowę sam ze sobą i postanowiłem zaryzykować i podjąłem walkę było bardzo ciężko przeżyłem horror ja i cała moja rodzina zaczynaj od nowa nie poddawaj się walcz dalej bo naprawdę warto inny świat inne życie jak mi się udało to i Tobie też się uda pokonać śmierdziela bądź tu na tym topiku co dziennie bo to naprawdę pomaga tu są 🌼 PRZYJACIELE 🌼 na których można zawsze liczyć w ciężkich chwilach zawsze podadzą pomocną dłoń BP dziś jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D DZIĘKI WAM :D trzymam za Ciebie i za wszystkich potrzebujących dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie a oto mój pachnący dorobek Nie palę już 1443 dni (+ 14g49m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 86617. Będę żyć dłużej o 661 dni (+ 15g47m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 29 016,71 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim:)🌻 Zauważyłam u siebie ciekawą rzecz. Papierosy smakuja mi coraz mniej:) Moze coś z tego będzie:) Po jedzeniu zawsze paliłam a teraz nie zawsze mam na to ochotę. Mam nadzieję, że organizm sam mówi mi DOŚĆ Miłej niedzieli życzę wszystkim, chociaż pogoda kiepska:( Trochę wiosny dla was: 🌻🌻🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, kochani:) 🌼 niedziela rano, a ja robię to, do czego zostałam stworzona: LEŻĘ I PACHNĘ :D :D :D złośliwiec, marjola, famona, Julka, przemaskali, ginett 🌼 Julka85 -------------> ja dopiero co zaczęłam na ten basen chodzić (2 kolejne soboty) - jestem bardzo zadowolona; ja dopiero uczę się pływać :( , ale bardzo lubię wodę i, mimo, że hm... nie radzę sobie doskonale;) to jest to dla mnie super przyjemność; mam na 10 i potem przez resztę dnia czuję się taka ożywiona bardziej niż zwykle; nie ma też tego problemu, że nie chciało mi się wstawać i z domu wychodzić nigdy w sobotę z rana, a potem się okazywało, że pół dnia zmarnowane - więc: basen w sobotę z rana - polecam;) famona ----------------> z każdą kolejną próbą wzrasta prawdopodobieństwo, że Ci się uda rzucić! serio! nawet, jak są wszystkie te testy badające motywację do rzucenia jest w nich pytanie: \"czy już próbowałeś rzucić?\" - i odpowiedź na tak jest punktowana pozytywnie! a ten czas, co Ci się udało nie palić, też Ci wyjdzie na zdrowie, nawet, jak teraz się złamałaś, więc - nie trać nadziei! ja widzę, że mi Tabex pomógł, bo jednak trochę łagodzi objawy odstawienne i człowiekowi nie tworzy się takie skojarzenie: przestaję palić/jest mi źle - te objawy (np. u mnie - smutki, nadmierne ożywienie, różne takie tam) przychodzą później, ale wtedy już się dobrze zna dobre skutki niepalenia (np. zapach;)) i mniej się chce do tego wracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziekuje za pamięć w moich 15o dniach:) jesteście kochani Ja-ka, Julka, dzieki za pozdro:) Pamiętam jak na wejście mi pomagałyście:) Złośliwiec zdrówka życze, Sądny trzymaj się:) Wogóle pozdrawiam całe grono:) lelooffffffff mój Ty mądralo dostałam piątkę z naszego referatu;) buźka dla Ciebie i trzymaj się ja się melduję: Nie palę już 153 dni (+ 04g40m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 6127. Będę żyć dłużej o 46 dni (+ 19g25m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 757,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszly wczoraj dwa z dymem ale nie jest zle to chyba tylko nie az ostatnio dwie paki sie zamykaly nie jest zle. kurde tym razem zauwazam ze jeszcze inaczej do tego podchodze:)chyba nigdy nie jest tak samo:) a amsterdam?mmmmm idkad uslyszalem dokladna date wyjazdu czas stanal w miejscu;) milej niedzieli dziwewczyny i chopaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani w ten niedzielny wieczór ... ja jestem już na etapie jak to nazywam...\"ulgi\" he he tzn.że nic a nic nie ciągnie mnie za śmierdzielem...nie męczy mnie myśl o nim - nie ma takiej siły co my mnie pokusiła zapalic ;) no i wogóle mimo że moje życie nie jest sielanką wiem że do palenia nie wrócę :D za dużo mnie to kosztowało by dojsc tu gdzie jestem :) i chyba bym nie zniosła porażki...dlatego temat petów uważam za zamknięty :D i już siebie sobie z petkiem w buźce nie wyobrażam :P nooo nawet lekko przegapiłam moje 200 dni niepalenia :P bo mój bilans jest następujący : Nie palę już 201 dni (+ 20g58m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 8074. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 16g24m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 826,23 zł! :D mocno ściskam Was wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu B ja też Ci gratuluję:) Jestem pewna, ze nie wrócisz do palenia pomimo problemów. 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B. --------> gratulacje! 🌼 a mi właśnie 20 strzeliła! :) jeszcze młodo, ale już coś;) Nie palę już 20 dni (+ 02g35m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 281. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 03g36m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 105,56 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie 🌻20 super.Jak ładnie.Gratuluję.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻♥. Dla ciebie. Pozdrawiam. Aram🌻 Spokojnej, pachnącej nocki .Oczywiście bez snów o śmierdzielu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola --------> dzięki ❤️ zaraz do mamy zadzwonię się pochwalić;) kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Do domu wpada uradowany mąż. Mówi do żony: - Kochanie wygrałem szóstkę w totka. !!!!!!!!! Żona siedzi cicho i nagle mówi: - Mamusia nie żyje. Na to mąż krzyczy z radości: - Ja p....e kumulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ja znam inną wersję:D! - Kochanie wygrałem w totka! Pakuj się! - A co? Jedziemy na Hawaje? - Nie. Wypie...laj! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono 🌼 życzę miłego i spokojnego dnia BP :D zapraszam na kawę bp :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼 Ania.B 🌼 gratulacje i nigdy więcej śmierdziela :D Agnie 🌼 tobie tez gratuluje i tak trzymaj 🌼 u mnie sypie śnieg wróciła zima :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×