Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ja-ka doliczyłam się, że masz dzisiaj 300 dni/chyba/ Moje gratulacje.Zyczę Tobie samych 300x nieskończoność. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻.Dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się:) i serdecznie pozdrawiam całe grono🌻 Nie palę już 161 dni (+ 02g52m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 6444. Będę żyć dłużej o 49 dni (+ 05g32m46s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 900,15 zł! 🌻🌻🌻🌻 ps: mnie już nie ciągnie, ostatnio był stres dużyyyyy i uświadomiłam sobie że nie pomyślałam o śmierdzielu;) .....czuje że już nie zapalę:) ale oczywiście wiem, że trzeba byc śwaidomą i wciąz pamiętać o tym iż jeden papieros i znowu zacznę palić 2 paczki dziennie:).........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askap to móje GG.6970527 podaj mi swojego e-maila to puszcze Ci książkę.... 30-tka z Gdańska-gratuluję 161 dni...🌻 Miłego popołudnia ja zaraz wychodzę do pracy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich serdecznie 🌼 ja niestety poległam...eeeh...nie wiem kiedy mi się uda, ale postanowiłam że się nie poddam i będę walczyć do skutku :) jakoś wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego jakie to świństwo i jak ciężko się z tym rozstać...:( dziadostwo jedno wielkie i śmierdzące... Uzależnienie straszne, bo jak czegoś nie chcę jeść na przykład to nie jem. A tu? Nie chcę palić a palę...tzn już nie. od wczorajszego wieczorku :) no ale ZNOWU od poczatku główne motto tego topicu 🌼 NIE PALIMY 🌼 PACHNIEMY 🌼 i oby tak zawsze... :) za oknem wiosenka, więc chyba czas najwyższy oostatecznie powiedzieć NIE ŚMIERDZIELOWI... 🌼 🌼 🌼 a to dla Wszystkich bywalców tego topicu 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak będę w domu, to poszukam jeszcze linka do Carra, bo miałam i było wszystko ok; może komuś posłuży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochani i zapraszam na torta :) mariolka wiesz ze ja juz nawet tymi kategoriami nie pomyslalam??ja mialam w glowie tylko ze to juz ponad rok a to rzeczywiscie 400 dni jak to zlecialo szok :) dziekuje za pamiec Nie palę już 401 dni (+ 04g32m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 8023. Będę żyć dłużej o 61 dni (+ 07g01m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 490,34 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 torcik pycha :D super 🌼 ja tez nie liczę dni tylko lata :D bo czas szybko leci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty palacz
I tak nie rzucicie :classic_cool: bo i nie wierze w was ;D palaczeeeee i smierdziuchyyyyyy....... do gazowni z wami.. tam byscie mieli najwiecej dymu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty anty palacz pomyliłeś się i nie tu trafiłeś znajdź sobie inny topik dla palących :D 🌼 🌼 BO MY TU WSZYSCY NIE PALIMY 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anty palacz widocznie jesteś słaby albo nie chcesz przestać śmierdzieć i dlatego palisz a my tak jak napisał Ci nasz kochany złośliwiec nie palimy PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty palacz
ja jestem nie palący wy jebani smierdziele i nigdy nie paliłem... ;D A WY, przed komputerem na klawiaturce to kazdy potrafi napisac ze jest się nie palącym i pachnącym a pewnie co chwila na balkonik idziecie zapalic smierdziuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się, gratuluję itp:D . Haha - a co tu za trol pisze do nas:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzien:) tort świetny i do tego taki jak lubię:D Ja-ka :) też powinnaś postawić.Masz 300 dni.Gratuluję{kiss] Spokojnej nocki.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka sprawdziłam jeszcze raz. Z matematyki zawsze byłam mierna.Masz 290 dni.Tort za 10 dni.Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anty palacz po co na balkonik, ja zawsze paliłam w mieszkaniu.Zawsze ale do 5.01.2009. A Ty biedaku musisz wychodzić na balkonik.Jesteś niewolnikiem własnego nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, ale poszło...... Anty palacz dlaczego na balkonie.Paliłam zawsze w mieszkaniu. Tak było do 5.01.09. Biedaku musisz wychodzić na balkonik.Jesteś niewolnikiem własnego nałogu.Zdarza mi się palić w nocy. A gdzie to już jest moja słodka tajemnica.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona BP :D 🖐️ pachnąca aga 🌼 pyszną kawunię zaparzyłaś :D dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Następny wiosenny i pachnący dzień. Agunia kawa pyszna.Dzięki.:D Złośliwiec🖐️ Dzisiaj idę do weterynarza.Zobaczymy co powie. Brakuje mi tych spacerów z pieskiem. Miłego dnia dla wszystkich stałych i tych rzadszych bywalców. Pozdrawiam:D 🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Następny wiosenny i pachnący dzień. Agunia kawa pyszna.Dzięki.:D Złośliwiec🖐️ Dzisiaj idę do weterynarza.Zobaczymy co powie. Brakuje mi tych spacerów z pieskiem. Miłego dnia dla wszystkich stałych i tych rzadszych bywalców. Pozdrawiam:D 🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa pychotka. Nie palimy pachniemy. Pozdrawiam wszystkich życząc miłego wiosennego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, Aga, Jola, Złośliwcze - 😘 🌻 ❤️ melduję się na kawie - pyszna, bo pita w dobrym towarzystwie - a to jak wiecie jest najważniejsze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌼 kawka pyszniutka 🌼 akurat na rozpoczęcie tak pieknego dnia jak dzis {kwiatek] zlosliwiec 🌼 marjola 🌼 jola388 🌼 ojejkujejku 🌼 fajnie ze jestescie i nie palicie :) ja tez melduje sie nie palaca :) i pachnaca :) i szczesliwa z tego powodu, choc dzis to dopiero 2 dzien znowu...ale czuje ze nie zapale :) milego pachnacego wiosna dzionka wszystkim zycze 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×