Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Też się witam z kawką Poranek piękny, ale nie bardzo mi dane cieszyć się tym dniem. Niedługo pędzę do pracy Nadal pachnę Nie palę już 78 dni (+ 12g25m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 471. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 14g22m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 164,88 zł! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Dzionek zapowiada się pięknie. Aga kawa pyszna dzięki.:D. Idę dzisiaj na imieniny.Nikt tam nie pali.Zawsze byliśmy z mężem jedynymi palącymi.Teraz my również nie palimy:D.Jak miło, Pachnąca Aga🌻 Kania 2 🌻 Miłego dnia.Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Dzionek zapowiada się pięknie. Aga kawa pyszna dzięki.:D. Idę dzisiaj na imieniny.Nikt tam nie pali.Zawsze byliśmy z mężem jedynymi palącymi.Teraz my również nie palimy:D.Jak miło, Pachnąca Aga🌻 Kania 2 🌻 Miłego dnia.Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pachnaca aga 🌼 dzięki za kawę :D naprawdę jest super 🌼 kania 2a 🌼 🌼 nie palimy 🌼 marjola 🌼 wstawaj kawa pyszna czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kania2a 🌻 pachnąca aga 🌻 marjola 🌻 złośliwiec co Wy tak wcześnie w niedzielę wstajecie?:) ja się dopiero wybudzam... kawa pyszna, faktycznie :) Nie palę już 33 dni (+ 16g12m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 538. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 02g46m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 202,05 zł! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, pozdrawiam serdecznie melduneczek:) Nie palę już 167 dni (+ 06g00m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 6690. Będę żyć dłużej o 51 dni (+ 02g30m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 010,51 zł! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all80
Witam.jestem tutaj nowa.Nie pale 2 tygodnie, pa;iłam 7 lata le z przerwami które trwały około 2 lata w sumie.Jest mi ciężko bo boję się że przytyję ,Mało jem a nie umiem schudnąć waga 55 wzrost 167 cm a chcialabym ważyc 52 kg.Co robić żeby nie tyć i jeszcze troszkę schudnąć.Pozdrawiam Nie palę już 13 dni (+ 21g28m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 138. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 01g28m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 55,58 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! wszystkim wchodzę, żeby powiedzieć, że wczoraj był okropny dzień - okropny bo ten śmierdziel mnie pokonał. Szeptał mi do uszka tylko jeden, przecież nic Ci nie będzie. By l jeden , potem drugi i trzeci i czwarty i piąty ..... Dziasiaj zaczynam od początku. Mam kaca moralnego i normalnie mnie szlag trafia. Pozdrawiam wszystkich pachnących forumpowiczów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetara
Witam wszystkich. po ciężkich próbach rzucania palenia i 27 dniach sukcesu zdecydowałam ,że moge do Was dołączyć, bo chyba już jestem na dobrej drodze . Ciągnie mnie jeszcze czasami ale szukam sobie zaraz jakiegos zajecia i po chwili przechodzi. Daję radę hehe . gorąco pozdrawiam wszystkich pachnących i tych którzy bardzo starają sie i chcą pachnieć . MIŁEJ NOCUSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow5
Mam to za sobą! Nie palę od 25 lat! Paliłem bardzo dużo i bardzo mocne - 40 - 60 dziennie. po rzuceniu najgorsze były pierwsze dwa tygodnie i palacze dookoła. Później, po miesiącu miałem znowy atak, następnie po 3 miesiącach, po roku i po 3 latach. Paradoksalnie - ostatni atak miałem po 5 latach. Wytrzymałem wszystko, nawet imprezy z gorzałą i sesje brydżowe. Wytrzymajcie - opłaca się bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow5
Mam to za sobą! Nie palę od 25 lat! Paliłem bardzo dużo i bardzo mocne - 40 - 60 dziennie. po rzuceniu najgorsze były pierwsze dwa tygodnie i palacze dookoła. Później, po miesiącu miałem znowy atak, następnie po 3 miesiącach, po roku i po 3 latach. Paradoksalnie - ostatni atak miałem po 5 latach. Wytrzymałem wszystko, nawet imprezy z gorzałą i sesje brydżowe. Wytrzymajcie - opłaca się bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow5
Przepraszam za te podwójne wpisy - jakiś bład w kontakcie z Kafeterią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.:) Kolejny piękny pachnący dzień BP. Zapraszam na kawkę.:D Miłego dnia. 🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga🌻 Kania 2a🌻 Złośliwiec🖐️ Agnie🌻 Miałaś wczoraj ładne 33 dni:) 30stka z Gdańska🌻 All 80 🌻.To już dwa tygodnie:). Witaj :classic_cool: Jola388 :(.Zaczynaj od początku🌻 Anetara🌻.Za chwilę miesiąc.Jesteś wielka.:) Karminadla🖐️.Mam nadzieję, że noc minęła spokojnie:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Miłego dnia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnaco, tych co mnie pamietaja i tych co nie tez;) bardzo dawno mnie tu nie bylo, ale .....nie, nie pale nadal...troche sie pozmienialo w moim zyciu.... nie pale juz 5 miesiecy....i przez najblizsze 7 tez nie bede palic napewno;) pozdrawiam pachnaco papa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam serdecznie w słoneczny poranek :D zapowiada się tez słoneczny ładny dzionek 🌼 marjola53 🌼 kawusia pyszna :D ja ze swoja psinka po spacerku :D pachnąca aga 🌼 kaaja 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pozdrawiam i dołączam się do kawki:)! Mam nadzieję, że się podzielicie;)? Sprzątam i mykam na rower - szkoda siedzieć w domu:)! Za 3 dni stuknie mi trzysetka:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Melduje się na kawusi pyyszna i pachnąca Wczoraj miło spędziłam czas na zakupach:D ..kupiłam sobie piękną sukienke na komunie mojego syneczka ..to juz za miesiąc..powydawałam troszke kasy:-) ..ale co tam ..zaoszczedzilam Agnie 34 dni to kawał czasu 🌻 Mariola53🌻 jak imprezka się udała? Jola388 🌻 zaczynaj od początku i trzymaj się dzielnie:-) karminadla🖐️ zlosliwiec🖐️ Miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się chora... i pachnąca! Źle mi, no źle. Jedno z dzieci też chore i w ogóle wszystko nie tak przy tej cudnej pogodzie. Nie, nie będę palić, tylko pogorszyłabym sytuację wyrzutami sumienia. Zaparłam się. Ciepło pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest przepiękny dzień:D Ja-ka🌻 akurat na rowerek.Przyjemnej przejażdżki . Nie palisz to masz lepszą kondycję. Kawy starczy dla wszystkich.:) Złośliwiec🖐️ Lena111🌻.Impreza udała się. Nikt nie palił. Nawet my:D. Mama musi pięknie wyglądać na takiej uroczystości.Do tego będzisz pięknie pachnieć:) Praja🌻 zdrówka dla Ciebie i dziecka. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wszystkich starych nowych i najnowszych Nie palę już 35 dni (+ 00g49m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 560. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 06g46m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 229,82 zł! rzadko sie odzywam ale dolegliwosc ciazowe powoduja ze niccccccccc mi sie nie chce spie po 15 godzin i tak mi malo ale mam nadzieje ze za miesiac bedzie lepiej dzidzia w brzuchu rosnie i jest juz wielkosc orzech ;) pozdrawiam wszystkich ze slonecznego gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) lena, marjola -----> dzięki za pamięć i gratulacje; po 18 będzie już35 ;) teraz ostatnio trochę kryzysowo... tzn. niby ok, ale już wcale takie złe mi się to palenie nie wydaje;) no bo latem, na powietrzu, to się szybko wietrzeje...;) itd. ale myślę, że tak: 1) nie stać mnie na palenie, 2) nie chcę mieć brzydkiej, pomarszczonej skóry (znam kilka takich palaczek, co to nie chciałabym wyglądać tak, jak one), 3) bez sensu, żeby COŚ mną rządziło; decyzja została podjęta; dopiero np. po jakimś roku, jak już się przekonam, jak wyglądają wszystkie cztery pory roku bez palenia, to się ewentualnie zastanowię ;) 4) umówiłam się z dentystą na piaskowanie zębów, z tej okazji, że nie palę - dopiero na 17-tego, więc nie będę z siebie robiła głupka (oj, on jużwielokrotnie słyszał moje deklaracje: rzucam, rzuciłam... :) ) no i w sumie... nic nie stoi na przeszkodzie; na dobrą sprawę, to w każdej chwili MOGĘ sobie zapalić, tylko po prostu NIE CHCĘ :) no i fajnie jest, jak np. wychodzi się skądś bez tego obłędu w oczach i histerycznego poszukiwania fajek, zapalniczki, itd :) uffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×